Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: błagam pomużcie!!  (Przeczytany 6933 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #60 : 2004-11-16, 18:00 »
Ty się wogóle nie wypowiedziałaś i jej też nie pomogłaś, ale swoje zdanie wyrazić mogłam. Mogę napisać wszystko co wiem na ten temat, ale po co skoro misiaczka tu już nie wchodzi, a żeby Wam udowodnić że mam wiedzę nie będę pisać!!
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #61 : 2004-11-16, 18:00 »
A ja bym sie mogla wypowiedziec na temat problemu misiaczki.
Moglabym jej nawet poradzic.
Ale tego nie zrobie.
Pewnie sie niedlugo dowiecie czemu.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #62 : 2004-11-16, 18:00 »
Natchniuza ja Cię rozumiem, wiem,że ten post był przede wszystkim o mnie-owszem jestem małą,nie znajacą się w ogóle na konaich i jeździe dziewczynką która w stajni jest parę razy w tygodniu. Ale czegoś tu Natchniuza nie zaliczyłaś. Większość małych dziewczynek nie ma.....no dobra po prostu nie każdy jest bogaty i dla mnie nawet jedna jazda n tydzień to jest coś. Ja się nie podniecam ze umiem to,że umiem sramto sama mówiłam,że jestem dupa nie jeździec,jeździć nie umiem a mój największy"sukces" to na razie drążki i dobre "wyniki" na Karlecie ;) No niestety-mam swojego ulubionego konia-ale co ja na to poradzę? Na razie nie jeżdżę sportowo,tylko rekreacyjnie,nie patrze na to,na jakim koniu najlepiej mi sie bedzie skakać tylko po prostu najbardziej lubie Karlete ;)

Wiem,że byłaś na forum tylko,zeby się pośmiać(przede wszytskim z takich psotów ja moje :lol: ),ale cieszę się,że t byłaś,a na forum zawsze będziesz jeszcze mile widziana 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #62 : 2004-11-16, 18:00 »

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #63 : 2004-11-16, 18:05 »
Nie będę powtarzać natchniuzy dowiewsz się niedługo czemu nie pisaliśmy...
Zapisane

Euphoria

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #64 : 2004-11-16, 18:52 »
:diabolik:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #65 : 2004-11-16, 19:21 »
Cytuj

bo od czasu kiedy tu jestem, nie dowiedzialam sie niczego nowego, co mogloby mi pomoc w pracy z konmi, w treningach albo w stajni
no to jedna rada: voltahorse- tam jest i tak większość, tutaj jest luz i nie da się tego zmienić bo to forum 'ogólne' a volta specjalistyczne. No i myślicie, że Ritka, ?Wiedźma, k_cian i reszta to tylko tu piszą??? Ja tam je na każdym kroku spotykam i co? Nie robią afery że tutaj to nie można profesjonalnie pogadać. bo można, tylko może ktoś kto umie więcej dostosuje się nieco do tych bardziej początkujących?
Zapisane

misiaczek15

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #66 : 2004-11-16, 21:07 »
dlaczego w sprawie misiaczka15 niektóre osoby się nie udzielały a niektóre usunęły swoje posty ? - tak jak np euphoria? mianowicie dlatego że w stworzeniu tego wątku i postaci maczałyśmy paluchy - ja czyli k_cian, ritka, natchniuza i inwersja, potem wciągnięta została jeszcze euphoria - dlatego że dziewczyna naprawdę widać że wie o czym mówi a nie tylko gdzieś podchwyciła i powtarza, dała rzeczowe wskazówki i porady i dlatego jej post zniknął  - cały ten wątek miał za zadanie pokazać nam kto i jak wiele informacji moze z siebie wykrzesać w przypadku konkretnego problemu ba i to właściwie podstawowego - wśród naszych zwierzakowych "gwiazd" - właśnie dlatego nie wypowiedziałyśmy się w sprawie misiaczka15 i jak się okazało masa osób które udają wszechwiedzące w sprawie jeździectwa kompletnie nic nie są w stanie poradzić...

beaglemania - rzecz polega na tym własnie że my z tego co zauważyłam nie wywyższamy się nad innych próbując udowodnić że jesteśmy lepsze, jeżeli możemy coś poradzić innym to radzimy - vioaoiv spotkała się ze mną na żywo dość niedawno i niech sama powie czy się nad nią wywyższałam, śmiałam się z niej, kpiłam lub coś takiego, jeśli o coś pytała starałam się wytłumaczyć poradzić, razem się pośmiałyśmy, poplotkowałyśmy, ba nawet planowałyśmy wspólny wyjazd któregoś razu do jakiejś stajni na przejażdżkę mimo iż i wiekiem sporo się różnimy i stażem jeździeckim, na innych forach też nikogo nie oczerniamy, ani ja, ani ritka, ani natchniuza czy inne dziewczyny, o ile na volcie łatwo zeby rzeczywiście ktoś kogoś zjechał to ja polecić mogę z bardziej fachowych forów gdzie czegoś się dowiecie poleciłabym szkapę i grupę dyskusyjną na alcie

uhuuu jaśka boję się, to miała być groźba? zniechęcenie mnie do jazdy czy co? wybacz ale przesądna nie jestem i w swój sen bym nie bardzo wierzyła bo nie takie rzeczy mi się śniły a co dopiero przejmować się twoimi snami, bez przesady, poza tym nie jeżdżę prawie od miesiąca i jeszcze minimum miesiąc na konia nie wsiądę, więc dzięki za troskę ale nie musisz się o mnie tak martwić ;)

karletka - nie ten post nie był do ciebie akurat i nie o tobie raczej mowa, post ten też nie dotyczy konkretnej grupy wiekowej bo jakby nie patrzeć to że ktoś ma 35lat nie musi oznaczać że lepiej jeździ od takiej 15latki, tak samo jak staż 10letni nie musi oznaczać większego zaawansowania nad osobą ze stażem 3letnim, to są tylko pojęcia względne....pewne osoby powinny wiedzieć że to o nie konkretnie chodzi - zgrywać znawcę jest łatwo przed laikami, gorzej jak się zacznie pieprzyć głupoty przy koimś kto ma pojęcie o danej sprawie...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #67 : 2004-11-16, 21:20 »
jaśka - kiedy się wypowiadałaś misiaczka czyli my odpowiadałyśmy - trzeba było dać odpowiedź skoro tak wszytsko wiedziałaś

jeśli chodzi o trzymanie się razem starych użytkowników i nowych...zerknij sobie kiedy np zarejestrowała się np taka inwersja na to forum a kiedy zarejestrowałam się ja, rzeczywiście jesteśmy równie długo  prawda? ;) a powiem więcej nawet miałyśmy szczepy odnośnie niektórych tematów - np grubości tkanki tłuszczowej jej konia ;) i to naprawdę burzliwa dyskusja była

Jaśka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #68 : 2004-11-16, 21:22 »
Cytat: misiaczek15
uhuuu jaśka boję się, to miała być groźba? zniechęcenie mnie do jazdy czy co? wybacz ale przesądna nie jestem i w swój sen bym nie bardzo wierzyła bo nie takie rzeczy mi się śniły a co dopiero przejmować się twoimi snami, bez przesady, poza tym nie jeżdżę prawie od miesiąca i jeszcze minimum miesiąc na konia nie wsiądę, więc dzięki za troskę ale nie musisz się o mnie tak martwić ;)



Nie to nie miała być groźba... Szkoda że tak to odebrałaś.
Powiedzcie wprost że chodzi o mnie, znikne z tego forum i nikt Was wkurzać nie będzie ani ,,swiecic'' wiedza ktorej nie ma -choc ja uwazam inaczej... Nie lubie jak sie knuje za plecami wiec powiedzcie wprost, chociaz nie musicie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #68 : 2004-11-16, 21:22 »

Natchniuza

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #69 : 2004-11-16, 21:28 »
:D ROTFL :) Misiaczek15, eehh  :wink:
Zapisane

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #70 : 2004-11-16, 22:07 »
uj ale sie z tego temat zrobił :P normalnie taki powarzny chwilami... jak dla mnie to forum to rozrywka, volte sobie czasem czytam ale wole sie tam niewypowiadać bo mnie zjadął jak cholera :P misiaczek15 dostałaś już odpowiedź na swoje pytania, więc niewiem czemu dalej piszesz ze nie udzielono ci na tym forum pomocy itd. :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #71 : 2004-11-16, 22:13 »
Zuza, nie podłapałas o co chodzi? :wink:
Zapisane

anieszka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #72 : 2004-11-16, 22:18 »
dziewczyny to do czego doszłyście z tym wątkie?? wnioski prosze ale szrsze niż w tym misiaczkowym poście :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #73 : 2004-11-16, 22:20 »
raczej nie podłapała.... ehhhh....jaśka zresztą też nadal nie rozumie, tu chodzi o zachowanie niektórych osób tylko i wyłącznie  które to stało się już irytujące i męczące w pewnym momencie - gdybym miała przychodzić na to forum po jakąś większą wiedze to bym dawno stąd zniknęła

Zorba

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #74 : 2004-11-16, 22:21 »
Cytuj

misiaczek15 dostałaś już odpowiedź na swoje pytania, więc niewiem czemu dalej piszesz ze nie udzielono ci na tym forum

Zuziko jeszcze sie nie kapneaś o co chodzi?:P
Ja nie wtrącam się w sprawy w ktorych nie umiem pomoc.Nie chce zgrywać tutaj jakiejś znawczyni,nie chce nabijać postów bo to nie leży w moim interesie.Czesto czytam pytania oraz odpowiedzi na nie czesto sie nie wtracam bo poprostu jak sie na czyms nie znam albo nie umie to po prostu nie wchodze w to . I tak jest w tym przypadku,ale np w temacie Karletki chetnie udzieliłam odpowiedzi ponieważ wiem poprostu co pisze :)
Pozatem chcialabym zauważyć że wiele osob zamiast konkretnej porady zaczyna krytykować daną osobe zamiast w jakis sposob jej doradzić...napsiac co zrobila źle...przykład"kradzież psa co robic?' temat inwersji 9tylko w innym dziale).Zajął z tego co pamietam okolo 4 stron a tak naprawdę 6 postow jest na temat czyli co zrobic jak ukradli psa,reszta to wypominanie i krytykowanie osoby..:/ i to mi sie nie podoba.Ja iwem ze nowe osoby czasami popelniają błędy ale wystarczy przeciez zwykle "przepraszam" i naprawienie tych błedów lub czytanie postow i po kilku dniach czlowiek wie kto tu sie dobrze zna i kogo mozna zapytać o rade. to naprawdę sprawa kilku dni. Nie chce psiac tutaj o ktore osoby chodzi bo moglyby sie poczuc urażona.Ja nie twiedze że jestem idealna i  ze jestem wszechwiedząca ale ja wiem i mam świadomosc tego że nie warto wtrącać się jak nie ma sie bladego pojęcia na dany temaci.
To tyle pozdrówka:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #74 : 2004-11-16, 22:21 »

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #75 : 2004-11-16, 22:27 »
boze... ja dzis niekontaktuje... łeb mi pęka... przepraszam jeśli dzis cos palne na tym forum albo zaczne pisac nie od rzeczy ale ja dzis jakaś opóźniona w rozwju jestem :P ale juz wiem... <lol> uświadomiono mnie... haha...
Zapisane

anieszka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #76 : 2004-11-16, 22:27 »
ja podłapałam o co chodzi a po wiedze tu nie przychodzę, wiedzy szukam raczej w książkach i u trenerów a forum dla mnie jest tylko miejscem wymiany poglądów
Zapisane

Zuzika

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #77 : 2004-11-16, 22:36 »
mnie na poczatku dobiło to "szarpie i nic" :P normalnie miałam juz tak zjechać ale szkoda mi było słów :P moze i dobrze że nie zjechałam zresztą ja nie mam w tym wprawy ;) haha... ale kit... :lol:
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #78 : 2004-11-16, 22:57 »
k_cian w ramach dalszego sprostowania apropos tkanki tłuszczowej mego konia to jeszcze wtedy nie była moja :P ale tak na marginesie bo  w sumie wtedy chyba się nie wyjaśniło. Przyznaję Ci racje miała tłuszczu za mało, a teraz się tłuścioszyna zrobiła :D Jeszcze futro podrosło to jak mamuciątko wygląda hłeh :D

no ale najlepsze jest tearz ze wszystkie znawczyni umilkły błeh :D:D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #79 : 2004-11-17, 07:48 »
prawda? cisza jak makiem zasiał, kolejna obserwacja - wszyscy się zaczęli gęsto tłumaczyć dlaczego to czy tamto hehehe uderz w stół a nożyce się odezwą  :lol:

inwersja bo własnie mi tam za dużo tych żeberek było, a z obecnych zdjęć widać własnie że puszek ci sie robi ;)

Euphoria

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #80 : 2004-11-17, 15:30 »
ejjj protestuje po raz kolejny Inwersja:P ..z tymi mamuciskami to uwazac-mamut prawdziwy jest tylko jeden na calym swiecie :hyhy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #80 : 2004-11-17, 15:30 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #81 : 2004-11-17, 15:45 »
Hehe coś mi tak nie pasowało :P Ale ja jestem ciężko kapujący człek i nie doszłam do końca,nie domyśliłam sie :lol: Ale prawda-można się dzięki temau na ludziach poznać ;)
Dobrze,że sie nie wypowiedziałąm,LOL :lol:
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #82 : 2004-11-17, 18:42 »
Euphoria mamut jest tylko jeden Twój prawda a moja to mamuciątko, któremu będę robić straszną krzywdę - GOLIĆ!! :shock:  proszę się modlić, żebym przeżyła spotkanie z golarką :P

k_cian juz myślałam, że te tłumaczenia to do mnie :P na amrginesie to puszek okruszek się zrobił :D Treningi robią swoje teraz to jeszcze lepiej wygląda o wiele bardziej ma zadek zaokrąglony juz nie taki trójkącik no i łopateczek też się zwiększył jeszcze trochę i dinozaura wychoduje :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #83 : 2004-11-18, 16:09 »
ja też mam mamuta tylko swojego też gruby i też straaasznie porośniety :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #84 : 2004-11-18, 16:22 »
Dziewczyny:  :lol:   :wink:  Swietna prowokacja.
Zapisane

Ritka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #85 : 2004-11-18, 16:26 »
wiedźma, bo ona może troche chamska była, ale nie mogłyśmy sie powstrzymać :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #86 : 2004-11-18, 16:29 »
aż sie prosi :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #87 : 2004-11-18, 19:25 »
a co do tefo "szarpię i nic" to ja jak zobaczyłam co ritek napisał to poprostu popłakałam się ze śmiechu - myshor świetne to było :wink:

Forum Zwierzaki

błagam pomużcie!!
« Odpowiedz #87 : 2004-11-18, 19:25 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #88 : 2004-11-18, 19:26 »
eee ja tam dzlej niec nuie rozumiem :P tzn trochę task. ale jak znajdę czas to spróbuję zrozumieć :)
Zapisane

Ritka

  • Gość
błagam pomużcie!!
« Odpowiedź #89 : 2004-11-18, 20:15 »
ma sie wene   :lol:  w końcu do klasy dziennikarskiej chodze  :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.