Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??  (Przeczytany 1558 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrówkA

  • Gość
wiecie jak ciezko jest znalezc konia, ktorego mozna byloby miec w zamian za opieke i milosc.. ?? pewnie wiecie.. ja mialam.. ale niestety musialam sie ze stajni wyniesc.. :(  teraz bym chciala miec takiego gdzies w poblizu domu, zebym mogla pojezdzic, spedzic milo czas i kochac... tak bardzo bym chciala miec wlasnego konia, ale niestety nie moge :( szkoda, ze jest zima.. ja chce juz ciepelko i galopy po lasach i polach !!

jak znajde czas, to wkleje do galerii zdjecia, mam ich mnostwo !! a poki co sa juz w galerii dwa .. Szaszlyka i Freciaczkow :) :)

pozdrawiam !!
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #1 : 2004-12-02, 13:51 »
szukajcie, a znajdziecie

jeśli dobrze jeździsz konno i jesteś dyspozycyjna to niepowinnaś mieć z tym problemu

poszukaj kogoś kto ma konia, a nie ma czasu na nim jeździć - napewno ktoś się znajdzie

możesz też zaprzyjaźnić się z osobą, która ma kilka swoich koni i szuka towarzystwa do jazdy w terenach
Zapisane

Ritka

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #2 : 2004-12-02, 17:02 »
ja teraz chcialabym znaleźć taką sobę, ale taką która jeździ dobrze (lepiej ode mnie:P) żeby mi konia naprawiła :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedz #2 : 2004-12-02, 17:02 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #3 : 2004-12-02, 17:54 »
hehe ja taką osobę znalazłam ale to znajoma która sama bywa 3 razy w tyg tylko w stajni i jeździ obecnie i mego i swego konia jak ma czas

a tak jeżeli ona nie może to bidulek albo na lonży chodzi albo jeżeli ktoś na jazde przyjdzie to idze...ehhh niestety teraz nie ma innego wyjścia  :?

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #4 : 2004-12-02, 18:24 »
no coz.. jezdze w sumie juz dlugo, choc ostatnio nieregularnie.. ale na razie nie mam takiej opcji.. bo ani ludzikow z konmi blisko mnie, ani czasu.. ta dyspozycyjnosc.. heh... a do wrocka nie dam rady dojezdzac :P hehe... mam nadzieje, ze na wakacje cos znajde, a najlepiej prace stala przy koniach, zeby zarobic na przyszle studia ... :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #5 : 2004-12-02, 18:56 »
ja bym myshaa chciała kogoś kto by mi za darmo tak fajnie konia ujeździł jak ritek chodzi
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #6 : 2004-12-02, 19:20 »
ja moglabym za darmo jezdzic,  bo to fajna sprawa.. ale rzeszow za daleko :/
Zapisane

Raven

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #7 : 2004-12-02, 19:50 »
MrówkA, ale umiesz tak dobrze jeździć, żeby ujeździć komuś konia?? To duża odpowiedzialność i wyzwanie.
Cytuj

mam nadzieje, ze na wakacje cos znajde, a najlepiej prace stala przy koniach, zeby zarobic na przyszle studia ...

A jeśli wolno spytać, co masz zamiar studiować??
Zapisane

Ritka

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #8 : 2004-12-02, 19:54 »
ale nie ujeździłabyś go tak jak Ritek chodzi  :wink:

nie znacie nikogo z Wrocka kto mógłby (oczywiście zapłaciłabym mu :P) przyjechać i raz albo dwa razy tylko wsiąść na mojego konia i porobić jakieś ciągi, piruety, zmiany co tempo itp?

bo ja sie boje że koń mi sie psuje...  Od trzech dni wogóle nie odpuścił.. ciągle sie siłuje i wszystko jest takie szarpane.. zawsze jak jeździmy na hali to mam kryzysy.. echhh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedz #8 : 2004-12-02, 19:54 »

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #9 : 2004-12-02, 19:58 »
planuje zootechnike.. chyba zaoczna.. bo watpie bym sie na dzienne dostala.. a co do jezdzenia.. no coz.. ujezdzic moze nie, ale podrobic spoko.. z kazdym da sie cos zrobic.. czasem dluzej to trwa, ale ciagly trening czyni mistrza... :)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #10 : 2004-12-02, 20:30 »
daj ogłoszenie na forum śwait koni i koński targ i volcie i horsesport, może jeszcze na jazda konna i gdzie ci przyjdzie do głowy
powinno się znaleźć paru chętnych
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #11 : 2004-12-02, 20:46 »
nio wlasnie tak zrobie, ale na pewno po maturze :)

w zeszle wakacje (tj. w 2003) znalazlam przez i-net wlasnie ( czat !! ) konika do jazdy, ale wsiadlm raptem raz czy dwa, bo musialam wyjechac, a potem jak pisalam do wlasciciela, to nie dawal znaku zycia... ja potrzebuje cos naprawde blisko.. bo nie wyrobilabym sie z dojazdami... :( bo w sumie trace az 4 godziny na dojazdy z domu do szkoly i z powrotem.. ( tj.2 h w jedna str... :( )
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #12 : 2004-12-02, 21:01 »
W Twoich okolicach jest calkiem sporo stajni, wiec moze cos sie uda znalezc.
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #13 : 2004-12-02, 21:09 »
tak tak... wiem.. i to mnie przeraza.. bo wzyscy siebie znaja i kraza plotki, opinie.. a ja nie lubie takich rzeczy ... taki najazdy na siebie.. wsrod stajen ... :( a czesto spotykane ...
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #14 : 2004-12-03, 21:49 »
oj wiem coś o tych ploteczkach i obgadywankach... do dziś mam lekki uraz do klubu i boje się tam sama jeździc ale jeśli nikogo do towarzystwa znajomego nie zaciagne to bede skazana :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedz #14 : 2004-12-03, 21:49 »

Zorba

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #15 : 2004-12-04, 00:39 »
Cytuj

oj wiem coś o tych ploteczkach i obgadywankach... do dziś mam lekki uraz do klubu i boje się tam sama jeździc ale jeśli nikogo do towarzystwa znajomego nie zaciagne to bede skazana

ja tez to mialam...ale teraz jest luzik::)
Ritka jajaja moge:P mam 500m do twojego Ritka:P no ale wiesz jeden malutki problem ja nie umiem tego co wymienilaś :D ale sie nadaje??:P
żartuje:P hehe
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #16 : 2004-12-05, 11:29 »
no wlasnie.. wiecie jak to jest z tymi plotkami

nie przyjemna sprawa ... heh ..
Zapisane

Ritka

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #17 : 2004-12-05, 12:03 »
taaa.. Zorba. ;)
tak to sama moge pojeździć :P
poza tym Ritek to koń mistrza :P
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #18 : 2004-12-05, 12:14 »
Rutek .. co to za konis ?? tak go ciagle chwalicie .. a ja nie w temacie ... :(  chodzi jakies zawody ?? :) z wynikami ??
Zapisane

Ritka

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #19 : 2004-12-05, 12:20 »
oczywiście, to wybitny koń ujeżdżeniowy z wybitnej linii skokowej :) niestety ma beznadziejnego jeźdźca, który nie potrafi go pokazać na zawodach (w domu też :P) i nie ma zadnych wyników  :wink: . na ollimpiadzie młodziezy był 16, ale on ma możliwości na miejsce pierwsze, ja neistety jeszcze nie.

W albumie są zdjęcia ;)
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #20 : 2004-12-05, 12:22 »
chyba widzialam ... :) acha, to jest Twoj kon ?? a jezdzisz z trenerem ?? ile on ma latek ?? :)



P.S. znacie jakies ciekawe forum konskie ?? oprocz volty ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedz #20 : 2004-12-05, 12:22 »

Ritka

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #21 : 2004-12-05, 12:56 »
są inne, ale tempo przyrastania postów jest baaardzo wolne  :roll: .


Mój :D śliczny1 :cmok: , nie?  oczywiście że mam trenera :P ma 12 latek :D
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #22 : 2004-12-05, 13:08 »
he  he ... a dobrze trenuje :P ??

szkoda ze wolne .. he he .. moze trzeba rozruszac towarzystwo ?? :P
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Cholercia ... kto mi da konika pod opiekę ??
« Odpowiedź #23 : 2005-10-20, 19:14 »
Od początku sierpnia zajmuję się dwoma piknymi, siwymi, niepokornymi typami - Bojarem i Karatem... Właścicielka - jak się okazało moja sąsiadka :) nie ma dla nich czasu i chęci na odwiedziny :|
Nigdy nie sądziłam, że uczucie, jakim można darzyć konia jest takie niezwykłe... Jest ono zupełnie inne niż miłość do np. psiaka, czy kota... :) Jest wspaniałe, wręcz nie do opisania... :) Opieka nad B&K zmieniła zupełnie moje życie... Pokochałam i przywiązałam się do nich całym sercem...  :kocham:
Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy... Mniej więcej za miesiąc moje siwki wyprowadzą się w Bieszczady... :( Gdy się o tym dowiedziałam wpadłam w melancholię... Tylko ten, kto to przezył może wiedzieć co wtedy czułam... Jednak z czasem doszłam do wniosku, że zapewne będą tam szczęśliwsze. Będą mogły biegać po wielkich pastwiskach i móc do woli cieszyć się trawą na wiosnę... Tutaj niestety nie mają takich warunków.
Zawsze będę je miło wspominać, nauczyły mnie wielu rzeczy, nie tylko dotyczących jeździectwa.  :D

I przy okazji umówiłam się z właścicielem stajni (gdzie stoją Bojar i Karat), że będę jeździć za pracę  :) Hłech, a ta praca będzie polegać właśnie na jeździe, więc jest  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 26 zapytaniami.