Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: chłopcy + konie ??  (Przeczytany 5750 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

palomka

  • Gość
chłopcy + konie ??
« : 2005-08-14, 17:48 »
czy u was w stajni, albo w miejscach gdzie jeżdzicie tez jest tak mało chłopców? bo u mnie w stajni można policzyć na palcach jednej reki, bardzo mało ich przychodzi do stajni, mało tez jeździ, za to jest bardzo duzo dziewczyn ;) nawet tu na forum też!! co jest! czy ten sport znika z zainteresowań płci męskiej ? szkoda ;( bo fajnie tak we dwoje pogalopować przez łąki, lasy ... chociażby z kolegą ;) ... niesądzicie? jak jest z licznikiem facetów w waszych stajniach?
Zapisane

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #1 : 2005-08-14, 20:09 »
U nas nie ma żadnego :) ale za to jest ich pełno jak są żniwa i jak naprawiają jakieś auta w warsztacie obok stajni :mrgreen:
No w stajniach facetów jak na lekarstwo a na zawodach (oczywiscie wysokich ogólnopolskich itp) prawie sami faceci wychodzi na to że prawie każdy który już jeździ jest wybitnym talentem  :wink: hehe

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #2 : 2005-08-14, 20:15 »
Tak do konca to sie nie orientuje,ale chyba kilku bedzie. :P
Cytuj
No w stajniach facetów jak na lekarstwo a na zawodach (oczywiscie wysokich ogólnopolskich itp) prawie sami faceci wychodzi na to że prawie każdy który już jeździ jest wybitnym talentem  Wink hehe
Dokladnie tak ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #2 : 2005-08-14, 20:15 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #3 : 2005-08-14, 22:50 »
U mnie to nie ma żadnych, no może tylko 3, ale tacy starsi - faceci :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #4 : 2005-08-14, 23:51 »
U nas jest kilku, chyba 5 :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #5 : 2005-08-15, 09:40 »
u mnie tez mozna by ich było policzyć na palcach jednej ręki ;]... a szkoda ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #6 : 2005-08-15, 10:27 »
U mnie w stajni też jest bardzo mało synków ( może 4), a tak sami starsi faceci.....trochę szkoda, bo moglo by byc zabawnie :/ Nawet na obozy w siodle przyjeżdża malo chłopców. W tym roku na moim turnusie nie było żadnego, a rok temu jak byłam to było 3 ( w poprzednich latach nie pamietam ) :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #7 : 2005-08-15, 11:06 »
Aaa sobie przypomnialam o jednym takim chłopku :P No to w sumie 4 widzialam, ale ty chyba tyle :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

palomka

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #8 : 2005-08-15, 18:37 »
szkoda, że tylko same dziewczyny przewaznie, bo z "nimi" może być nawet fajnie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #8 : 2005-08-15, 18:37 »

MrOcZnA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 251
  • GrEeN DaY
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #9 : 2005-08-15, 19:27 »
u mnie ich populacja ograniczyła sie do właściciela 3 instruktorów........ jednego polano-idioty którego nikt nie lubi.. a tak na stałe albo raczej częściej nikt tkowy do nas nie zagląda a szkoda choć nie zupełnie.......................jeden z instruktorów zupełnie by mi wystarczył.................. ;)
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #10 : 2005-08-15, 19:51 »
pricessa skad jestes?

no chlopakom w ich ciezkim okresie dojrzewania to slowo KOŃ kojarzy sie ogolnie ze wszystkim tylko nie ze zwierzeciem :| wiec to chyba kompromitacja jezdzic KONNO bo jak tu sie przed kumplami przyznac
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #11 : 2005-08-15, 23:30 »
Masz racje Euphoria chlopakom to tylko jedno w głowie....:P jak slysza ze ja jeżdżę konno to od razu musza dawać jakieś głupie podteksty :/ A u mnie w szkole jest kilku chłopaków którzy maja własne konie i ostatnio ich na zawodach widziałam :D
pricessa skad jestes?

no wiec musze ci powiedziec ze jestem z Rybnika i jeździłam kiedyś w ośrodku jeździeckim w Stodołach i właśnie tam ostatnio były zawody , a gdy mówie u nas w stajni to mam na myśli stadninę w Ochabach.... często tam jeżdże w ciągu roku i na kolonie choć często tez bywam w Katowicach na Muchowcu, ale tam to nie widziałam żadnego synka....
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #12 : 2005-08-16, 10:52 »
Tam gdzie ja jezdze, to jest tam jeden chlopak[ ma około 15 lat], ma chyab swojego konia. Tak mi się zdaje.
Oprócz niego, są jesczze dorosli -  chyba 2 mężczyzn :;d:
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #13 : 2005-08-16, 19:28 »
a u mnie w stajni nr 1.jest 1 chłopak na stała,taka prawa ręka własciciela,własciwie najlepiej jeździ ze stajni,tylko od wrzesnia go nie bedzie bo wyjeżdża na zootechnike..fajny jest nawet,polubiłam go.
takto syn własciciela,jakiś tam kiedyś też przyjeżdzał a na stałe to ten jeden..a szkoda... :P
w stajni nr 2 na stałe nie ma chyba zadnego  :roll:
Zapisane

palomka

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #14 : 2005-08-16, 19:35 »
to tak jak w mojej stajence gdzie jeżdżę, jedynymi facetami to : mąż właścicielki, stajenny i taki Jurek "złota rączka, ale oni nie jeżdżą, a oprócz nich na stałe był taki Paweł, nawet go polubiłam , ale przestał jeździć, bo kumple sie z niego nabijali -odnośnik do słowa "KOŃ" ze skojarzeniem ;) hehe
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #14 : 2005-08-16, 19:35 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #15 : 2005-08-16, 20:34 »
''odnośnik do słowa "KOŃ" ze skojarzeniem ''

To mnie poprostu dobija :|
W klasie tego słowa powiexdizec nie moge :|
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #16 : 2005-08-17, 11:19 »
U nas w stajni jeździ chyba 7 przedstawicieli płci męskiej :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Euphoria

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #17 : 2005-08-17, 19:00 »
princessa moze to glupie ale domyslilam sie ze ze slaska jestes po tym ze napisalas 'synkow' a nie chlopakow ;-) ehheh
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #18 : 2005-08-17, 19:58 »
na obozie tylko na drugim turnusie byli chłopcy- sztuk dwie. Jeden lat 8, drugi 11 :mrgreen:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #19 : 2005-08-18, 10:19 »
no chlopakom w ich ciezkim okresie dojrzewania to slowo KOŃ kojarzy sie ogolnie ze wszystkim tylko nie ze zwierzeciem :| wiec to chyba kompromitacja jezdzic KONNO bo jak tu sie przed kumplami przyznac
Boże... :roll: skąd ja to znam :| U mnie w klasie to co chwilę leci jakiś text w stylu "no z konia spadłeś,czy jak?"  i się zlewają pół godziny :| Albo np. woła mnie moja koleżanka na fizyce, odwracam sie do tylu a ona "Ala, powiedz, ty jezdzisz konno,nie?" a ja "no...tak?" i wszyscy z tylniego rzędu (2 dziewcxzyny+2 chłopaków) w śmiech :|
Jakbym np. spadla z konia i złamaa rękę,to bym się już mogła w ogóle w szkole nie pokazywać, bo cały czas by bylo "patrzcie! to ta co Z KONIA spadla!" :| .

U mnie w stadninie nie znam żadnych chłopaków jeżdżących REGULARNIE...A na obozie (w innym miejscu) było nas 50, z czego 5 chłopaków :lol: .
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #20 : 2005-08-18, 21:42 »
koniulka jak narazie rzadzisz :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #20 : 2005-08-18, 21:42 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #21 : 2005-08-18, 23:14 »
moki a pepe..?chyba ze my nie jestesmy "z waszej stajni"..
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #22 : 2005-08-19, 10:30 »
Daj spokój, przecież ja tam bywam raz na ruski rok ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #23 : 2005-08-19, 11:33 »
Cytuj
no chlopakom w ich ciezkim okresie dojrzewania to slowo KOŃ kojarzy sie ogolnie ze wszystkim tylko nie ze zwierzeciem  wiec to chyba kompromitacja jezdzic KONNO bo jak tu sie przed kumplami przyznac

Euphoooooriaaaa :lol: :lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #24 : 2005-08-19, 11:57 »
no niestety vioaoiv ale tak jest, starczy żebyś przejechała się po osiedlu jakimś konno to byś troszkę usłyszała ;) już to nie raz przerabiałyśmy z dziewczynami od nas...hej maleńka przesiądź się na mojego, może wolisz prawdziwego ogiera, może sobie pobrykamy i takie tam....bywało też jeszcze więcej chamstwa i rzucanie kamieniami, próby płoszenia koni... ale i panowie ok 30stki grzeczniej już pytali czy panie to zajęte bo taka piękna dziewczyna, taki piękny rumak...chciało by się mieć taką dla siebie ;) ogólnie rzecz biorąc dla facetów jazda konna w wykonaniu damskim kojarzy się z sexem i sądzę że nie bez podstaw...

Eriu

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #25 : 2005-08-19, 15:16 »
To ja się wypowiem, jako istota pierwszy raz pisząca w dziale koników. Ponieważ zamierzam nauczyć się jeździć, postanowiłam poszukać jakiejś stajni na moją kieszeń i najprawdopodobniej będzie mnie uczył znajomy mojego kumpla, który ma swojego konia. Tak więc na pewno bywają wyjątki :).
pozdrawiam jako super-początkująca ;) (bo kiedyś w siodle już siedziałam ;)).
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #26 : 2005-08-19, 15:33 »
Tam, gdzie ja uczę się jeździć konno jest sporo facetów: instruktor, kilku pomocników, często jeżdzą tam także faceci studenci, uczą się jeździć faceci ze szkoły filmowej, jest też kilku chłopców ;) Ale fakt faktem nie widziałam tam chłopaków w wieku powiedzmy 15, 16 lat i to może już o czymś świadczyć... ;) Jednak na brak facetów nie można narzekać... :D
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #27 : 2005-08-19, 16:29 »
no tak jest vio ;-) masz szczescie ze zmienilas avatar z tego na basenie bo mnie psychicznie wykanczal jak siedzialam sobie w 2 swetrach, a za oknem padal deszcz ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #27 : 2005-08-19, 16:29 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #28 : 2005-08-19, 20:40 »
Euph ja juz wrocilam do PL wiec mnie tez zaczalby niedlugo wykanczać :lol:

kcian- no cos Ty, az tak..? :shock: :|
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #29 : 2005-08-19, 21:02 »
U mnie w klasie to samo...teksty typu "mojego też możesz ujeździć" to normalka....Po ulicach nie jeżdżę na szczęście a chłopaki ze stajni takich skojarzeń nie mają ;) Tak Aga...wymiatam :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 28 zapytaniami.