Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: chłopcy + konie ??  (Przeczytany 5751 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qnia

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #60 : 2005-09-08, 17:50 »
MadiM masz racje tez bym tak chciala ale to jest za piekne zeby moglo byc prawdziwe!!!! :)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #61 : 2005-09-08, 18:07 »
Mam fajnego kumpla....Zapytal sie mnie dzisiaj czy jade gdzies na oboz przez wakacje bo on by chcial ze mna jechac.  :P Powiedzialam mu ze tak ale ten oboz napewno go nie zainteresuje bo to oboz konny.....i wtedy przezylam szok  :shock: Nigdy bym sie nie spodziewala ze taki skate lubi konie i jedzil dwa lata temu. Na dodatek to nie jest ten z tych okazow co juz wszystko potrafi tylko przerwal nauke jak byl na etapie nauki galopu  :lol: Ale fajne bo pojedziemy na oboz razem i od teraz bedziemy jezdzic  :oops: Myslalam ze juz nie ma takich chlopakow. dowiedzialam sie jeszcze od niego ze on bardzo kocha konie i uwaza ze to sa najlwepsze zwierzeta. hmm..a myslalam ze normalnych chlopakow juz nie ma  :jupi2: ale sa.....tylko trzeba sie rozejrzec :P
Zapisane

Qnia

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #62 : 2005-09-08, 18:22 »
no ja bym nie powiedziala. Takich ja ten z ktorym wyjezdzasz trzeba szukac ze swieca. Przynajmniej w moinm otoczeniu :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedz #62 : 2005-09-08, 18:22 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #63 : 2005-09-09, 18:25 »
W moim tez :| Wychowawczyni powiedziala nam ze jedziemy na wycieczke kilkudniowa do gospa agrurystycznego. Jedna moja kolezanka ktora tez jezdzi konno zapytala czy beda tam konie.A chlopacy od razu : KONIE?! I sie zaczynaja lac z tego :roll:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ruda

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #64 : 2005-09-15, 14:43 »
eh... u mnie jest jeden jeżdżący <w moim wieku>, 2 stajennych - oblechy... i 2 facetów którzy trzymają tu konie, a i jeszcze jakiś mały krasnolud, który uczy się jeździć.... nie zaciekawie....
Zapisane

Tamiza

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #65 : 2005-09-15, 16:39 »
u mnie w stajni nie ma zadnego chlopaka... nie znam tesh zadnego ktory chcialby jezdziac lub jezdi
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #66 : 2005-09-16, 23:33 »
heheh:P jestem moje drogie:] mysle ze teks no1 wam wystarczy:] jest wystarczajaco ostry na to aby zamknac szczeniaczkowi pyszczek:] drugi to moja tajemnica i nie wskazane jest to abym go komu kolwiek publikowala wypowiedzialam go tylko raz w zyciu skutek byl porazajacy sukces odniesiony ale bylo tez kilka ubocznych skotkow dlatego oszczedze tego waszym uszka a raczej oczka:]
i uwiezcie ten co jest opublikowany wystarcza w 100%:] tylko trzeba go wypowiedziec naturalnie ale z pazurkiem:]
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: chłopcy + konie ??
« Odpowiedź #67 : 2005-09-18, 11:37 »
u nas mój kolega jeździ
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.