Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Problem początkującej :)  (Przeczytany 4469 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #30 : 2005-11-02, 17:12 »
widze że k_cian zastosowała chyba najlepszą drogę zmianę tematu i olanie pewnej osoby to chyba dobry pomysł
Zapisane

Ritka

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #31 : 2005-11-02, 19:36 »
inwersja sie przeniosła do innej stajni, ale mają się już bardzo dobrze :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #32 : 2005-11-02, 20:32 »
a czemuż to ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedz #32 : 2005-11-02, 20:32 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #33 : 2005-11-02, 20:55 »
już? czyby by ło coś nie tak? :| czemu się przeniosła?

Zorba

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #34 : 2005-11-02, 20:55 »
odpowiem za Ritke
Inwersja jako koń miałaa problemy zdrowotne i teraz sobie odpoczywają i się kurują
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #35 : 2005-11-02, 21:04 »
a co jej było jeśli można zapytać

Kamelia

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #36 : 2005-11-02, 22:02 »
o kurde... a przecież było chyba wszystko dobrze
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #37 : 2005-11-02, 22:21 »
o żesz jak mi miło :) a no Inwersyjka jak to każdy konik sportowy swoje choróbska przejść musiała szkoda tylko, że z małego nakostniaczka takie wynikły problemy ale już koniś zdrowy i rekonwalescencję na zielonych łąkach przechodzi :)

jeśli chodzi o choroby to zacynię pięknymi zwrotami :P :
zapalenie przyczepu mięśnia międzykostnego ( prawy przód ) oraz zapalenie przestrzeni międzykostnej oraz lekkie zwyrodnienie jednego wyrostka kolczystego w kręgosłupie ( stara historia jeszcze ni za moich czasów )

tak się choroby przedstawiają ale już wszystko wyleczone i dalej sobie żyjemy :) :*
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #38 : 2005-11-02, 22:58 »
no to ekstra że wracacie do zdrówka i formy, oby tak dalej :)

Forum Zwierzaki

Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedz #38 : 2005-11-02, 22:58 »

Kamelia

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #39 : 2005-11-03, 20:43 »
buziak w chrapy dla Inwersji i powodzenia:)
Zapisane

lida66

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #40 : 2005-11-07, 18:27 »
haha a ja też byłam na zawodach i to 2 razy :P i nawet raz mi się udało być drug± więc niem my¶l vide że jeste¶ jedyna :P
jestem zawalsta prawda??
ja tesh startowałam 2 razy na zawodach :D.......------------------------->obozowych :lol: a tak moshe troche "nie na temat"jamniczka  mi i moim qmpelom instruktorka wpajała że konikowi daje sie łydke tak jakby wyciskało sie paste :lol: - moshe sie przyda hehe;) bu$ka:*
Zapisane

vide

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #41 : 2005-11-10, 18:22 »
k_cian - to gdzie byłam to powinnas sobie chyba jeszcze raz posty poczytac bo chyba nie jarzysz
i nie wkładaj mi swoich mysli w moje usta
w przeciwieństwie do ciebie wiekszosc czasu spedzam w REALu (uwaga - to nie hipermarket :;p:)
a ty wnioskujac po ilosci forum na jakich sie udzielasz (wystarczy wystukac w wyszukiwarce k_cian) to nic innego chyba nie robisz oprocz siedzenia na necie
wiec gdzie ta praktyka (chodzi tu o jazde) kiedy znajdujesz czas? - podziwiam
udzielasz rad - to dobrze - ale sie tak nie zacietrzewiaj bo nie jestes ekspertem - a cala twoja wiedza to
"Zasady jazdy konnej "    i jeszce pare innych ksiazek - wiec kobiety lepiej kupcie sobie przynajmniej te ksiazke poczytajcie - bo warto odzalowac te pare złotych.
ale błagam nie pisz ze jak kon macha łbem to moze to byc spowodowane jedynie "reka"
a co z uzebieniem , dziasłami , podniebieniem - to tez trzeba wziąść pod uwage , moze wedzidło nie takie  a ty nic tylko klapki na oczy bo co - bo tak gdzies ktos i powiedzial czy przeczytałas i koniec
« Ostatnia zmiana: 2005-11-10, 18:26 autor vide »
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #42 : 2005-11-10, 20:55 »
vide, może lepiej się nie odzywaj. W ogóle nie znasz kcian więc nie opowiadaj takich bzdur. Jak czytam takie posty po prostu.. ehh..
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #43 : 2005-11-10, 21:10 »
Zimoludka jak ja zobaczylam ten post to poprostu szkoda mi sie bylo wypowiadac....no comments i tyle :/
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #44 : 2005-11-10, 21:35 »
oł gad.... :| szkoda gadac dziewczyny
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedz #44 : 2005-11-10, 21:35 »

Nanami

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #45 : 2005-11-11, 10:01 »
Vide, rozumiem podyskutowac, ale co ma za sens dyskusja z osobistymi podjazdami?

"w przeciwieństwie do ciebie wiekszosc czasu spedzam w REALu (uwaga - to nie hipermarket )
a ty wnioskujac po ilosci forum na jakich sie udzielasz (wystarczy wystukac w wyszukiwarce k_cian) to nic innego chyba nie robisz oprocz siedzenia na necie"
Dziwne, ze nie raczyłas spojrzec na date kiedy k_cian przystąpiła do forum... Troche czasu mineło, dwa-trzy posty dziennie pewnie wyjdzie.

Jak to mówią, nie gadaj z idiotą, bo cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem - czasem to sie sprawdza jednak.
Zapisane

vide

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #46 : 2005-11-11, 13:19 »
no własnie ja juz widze to doświadczenie
przeczytac ksiazke i cytowac ja bo chyba to nie jest doświadczenie (widac w rzeczwistosci totalny brak przyjaciół)
i nie pisz o ostatnim poście ale poszukaj w necie
papap
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #47 : 2005-11-12, 16:29 »
o matko :| :|
za to twoje doświadczenie widać na kilometr..
zastanawiające jest ze zazwyczaj osoby ktorym tego doświadczenia brak tak zawzięcie bronia swoich racji(i mówie tu takze o sobie sprzed jakiegos czasu)
w ogóle ja cie dziewczyno nie rozumiem!!masz jakis problem z sobą czy co??!widziałas jak kcian jeździ,co potrafi zrobić z koniem,jak nim pracuje???no,widziałas?!bo ajk nei widziałas to sie nei odzywaj lepiej...jeden post ja rozumiem...ale dziewczynko przeginas jak sie wtrącasz do czyichś spraw jak go nawet nie znasz!!
teraz jestes taka mądra...ale domyślam sie ze jakbyscie z kcian dostały jakiegoś młodego/narowistego/itp konia to ona byłaby mądrzejsza od ciebie...ale przeciez ona nie jeździ zawodów....ja też wiec przepraszam wasza wysokość ze sie w ogole odezwałam  :?
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #48 : 2005-11-12, 16:49 »
Cytuj
no własnie ja juz widze to doświadczenie
przeczytac ksiazke i cytowac ja bo chyba to nie jest doświadczenie (widac w rzeczwistosci totalny brak przyjaciół)
i nie pisz o ostatnim poście ale poszukaj w necie
papap
hm....skad mozesz wiedziec czy ona cytuje ksiazki czy mozi z głowy??
a nawet jezeli to co??
niejest powiedziane ze na forum jest zakaz uzywania pomocynaukowych
co do twojego "papapa" to myśle ze wszyscy cie tu zegnaja ze szczesciem!!!!
madiM
« Ostatnia zmiana: 2005-11-12, 16:52 autor MadiM »
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Princessa

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #49 : 2005-11-12, 18:46 »
hehe Madim :P no ale faktycznie kurde juz mnie wkurza to.....nie mozecie nikogo oceniac po jego wypowiedziach :/ i wogole co to za jakies tezy na czyjs temat :[ nie znasz tej osoby a wymyslasz od razu jej zyciorys i jej stan wiedzy, doswiadczenia, umiejetnosci i co robi w wolnym czasie

Vide skoncz juz bo te twoje wypowiedzi juz mi na nerwy dzialaja i sa poprostu bez sensu....
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #50 : 2005-11-14, 09:02 »
nadal nie odpowiedziałaś na pytanie vide i nadal w twoich postach nie ma żadnej wartościowej treści

jakoś jeszcze mnie nie ruszyłaś, próbuj dalej tylko błagam, rób to mniej żałośnie



Data wysłania: 2005-11-14, 05:59
swoją drogą ciekawe że chciało ci się wyszukiwać moje posty i jeszcze je czytać i analizować żeby wiedzieć jak ja mało wiem i że wogóle nie jeżdżę tylko przed netem siedzę...a koń mi sie sam w stajni pielkęgnuje, dba o sprzęt, siodła i trenuje,sam potem jedzie na zawody, kurde jak ja mam fajnie, za mnie chodzi do pracy i na studia i z chłopakiem się spotyka a ja tylko na necie siedzę i piszę, jak ja to robię, zajebista jestem normalnie a rudy już całkiem :hyhy:

to jest najzwyklejsza umiejętność planowania swego czasu vide wiesz?

Forum Zwierzaki

Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedz #50 : 2005-11-14, 09:02 »

Princessa

  • Gość
Odp: Problem początkującej :)
« Odpowiedź #51 : 2005-11-14, 20:53 »
K_cian wiesz mozesz sobie pisac..ale takiej to nie przegadasz :( zreszta czy Vide te twoje posty czyta to tez watpie, bo ja mam wrazenie, ze ona pisze zupelnie o czym innym i odbiegajac od twoich pytan albo ja nie potrafie dobrze czytac :P :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 27 zapytaniami.