Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Za******e obozy konne  (Przeczytany 10447 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Za******e obozy konne
« : 2006-02-05, 17:39 »
Hej wszystkim.Przede wszystkim chciałam się ze wszystkimi przywitać i polecić Wam(wg mnie)wspaniałą stajnię gdzie ja i moi znajomi spotykamy się co roku na obozach.
Między innymi chciałabym pozdrowić Bodziaczka, Madzię i Vioaoiv i mam nadzieję że się w tym roku również tam spotkamy.
A więc bylam w Czarnym Blocie  na wielu obozach. Jeżdżę tam już 5lat. Przede wszystkim godne uwagi są jazdy tam prowadzone-najprofesjonalniej jak widziałam- każdy ma jazdę indywidualną- w ogóle nie są tam prowadzone jazdy w zastępie lub w grupach. Konie są bardzo dobrze ujeżdżone, obozy są bardzo kameralne (max 7 osób na turnusie), kuchnia jest domowa-p.Kasia bez problemu dawała sobie radę-nawet z wegetariankami :P , pokoje maja osobne łazienki, można bawić się na sianie i przebywać z końmi do woli. , Można się nauczyć robić przy koniach wiele rzeczy ale jak ktoś nie chce, nikt nas do niczego nie zmusza. w tym roku do oferty obozów dołączyli zajęcia z naturalnych metod treningu koni czego nie możemy się już doczekać.
Dlatego gorąco polecam.  Oto adres strony stajni:
 www.yellow-mind.com/stajnia
A to jest mój e-mail jakby ktoś pytał o szczegóły: olik5@tlen.pl
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #1 : 2006-02-05, 21:06 »
hehe a mi sie podobaja w tym ogloszeniu zabawy na sianie:]:P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #2 : 2006-02-05, 21:37 »
A ile kosztują 2 tyg?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #2 : 2006-02-05, 21:37 »

zakla

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #3 : 2006-02-06, 20:11 »
No właśnie, jakieś szczegóły techniczne typu cena, gdzie to wogóle jest itp itd :)
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #4 : 2006-02-07, 09:05 »
No cześć, już odpisuję wam.  :banan: Dwa tygodnie kosztują 1350 zł.
A stajnia znajduje się między Toruniem a Bydgoszczą.
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #5 : 2006-02-07, 12:45 »
Hmm... Interesujące :) Ale początkujący mile widziani, czy raczej nie? Podoba mi się oferta :) Wydaję się być tam super... Trzeba mamie pokazać...
Zapisane

olka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #6 : 2006-02-08, 16:42 »
Wow! taki obóz rzeczywiście musi być świetny! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką ofertą, gdzie byłyby prowadzone jazdy indywidualne! Chciałabym pojechać na taki obóz w wakacje, ale dla mnie to dosyć daleko:/ Tak czy owak z tego co napisałaś i z tego co czytałam na stronie chyba warto:P
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #7 : 2006-02-09, 10:32 »
Tarunia- to tak jak ja :) W tym roku wyjazd i tak odpada, bo kupę kasy rodzice na mnie wydadzą :? Wyjazd do Rzymu, Irlandii i ten obóz to trochę zbyt wiele :P Ale czekam na odpowiedź, to może w przyszłym roku się wybiorę :D
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #8 : 2006-02-09, 17:52 »
Każdy początkujący może przyjechać i jest zawsze mile widziany. Każdy może przyjechać bez względu na umiejętności. Przyjeżdża do nas dziewczyna z Krakowa więc sądzę, że jeśli bardzo chcesz przyjechać to przyjeżdżaj!!!!!!!!!!  :mrgreen: :mrgreen: Będzie fajnie 8) :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #8 : 2006-02-09, 17:52 »

olka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #9 : 2006-02-09, 20:25 »
a czy wiek gra rolę??  :P bo wiecie, kiedyś znalazłam świetną obozową ofertę w internecie, ale się okazało, że trzeba mieć 18 lat, albo jechać z opiekunem   :shock:  :P
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #10 : 2006-02-09, 23:02 »
Oczywiście ze wiek nie gra roli. Zawsze się wszyscy świetnie bawią bez względu na wiek.
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #11 : 2006-02-12, 15:36 »
mialam na oku lewade na wakacje ale zaczynam sie zastanawiac nad czarnym blotem :P oferta fajna ;)
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #12 : 2006-02-12, 16:51 »
Myślę, że w Cz.B. powinnaś być zadowolona, zwłaszcza, że jazdy są indywidualne, więc można naprawdę dużo skorzystać. Fajnie by było gdybyś przyjechała- ja tam będę. 8) :;p:
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #13 : 2006-02-12, 18:30 »
A ja do tego Czarnego Błota na 99% pojadę... To znaczy rodzicom badzo się to spodobało, więc raczej jadę.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #14 : 2006-02-12, 18:38 »
Hm......brzmi ciekawie, no to co robimy jakąś stype forumowiczów na obozie??? Jetsem za co do mojej jazdy konnej to chyba nie jest tak źle umiem  galopować w półsiadzie i pełnym. Jeżeli jest tak jak zostało to przedstawione że kazdy ma indywidualną jazde to ja sie pisze na bank!!!
Tylko który termin by wam najbardziej odpowiedał mnie chyba ten drugi  jeszcze pare e meili i może się spotkamy hehee.??????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #14 : 2006-02-12, 18:38 »

olka

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #15 : 2006-02-12, 19:11 »
no mnie się też bardzo podoba to Czarne Błoto, ale nie wiem czy mi się uda przyjechać, bo to w końcu dla  mnie dosyć daleko i nie wiem czy rodzice się zgodzą, ale w sumie jeszcze dużo czasu, co nie? :P
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #16 : 2006-02-12, 20:53 »
Olka no własnie mam tylko pytanie tam trzeba dojechac na własna reke czy jest jakis autokra, zawsze na koloniach czy obozach mialam autokar, ale co tam na własna też dojadę:). Mam pytanie jaki przedział wiekowy jest najcześciej spotykany na takim obozie i z tego co wyczytałam każdy ma tak jakby swojego konia na czas obozu???Co sie stanie jeżlei np. bedzie 10 osób chetnych na jeden termin jada wsyzscy czy kto pierwszy ten lepszy???
Ps. Jezlei bym miała jechac to koniecznie z forumowiczami kocham was moi kochani,:)))))
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #17 : 2006-02-12, 21:56 »
nom ja bym tez chciala na drugi :P trzeba sie jakos zmowic ;)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #18 : 2006-02-12, 22:03 »
Glukoza właśnie:)))) jestem zaaa, jechac z kims kogo sie już zna nawet z forum to nie to samo co jechac samemu....U mnie jest jednak jedno ale w lipcu 8,9 jest wystawa miedzynarodowa psów rasowych w wawie a ja nie mogę tego przegapic no cóż ale chyba bedę musiała..............Jeszcze się zobaczy ale glukoza trzymam cię za słowo że pojedziesz.....
Ps. Ty chyba masz yorka prawda??? w wolnej chwili zapraszam do mojego na www.kaprys11.pupile.com jeżlei byś chciała jakaś rada to  ja trzymam w domu yorka już 5 lat takrze chetnie pomogę:)))


Data wysłania: 2006-02-12, 22:00
Ale jezeli to rusza od 8 to zalezy na którą godzinę trzeba tam dojechać może zdąże na to i na to......jestem w niebie, przed zeszłorocznym obozem też byłam na wystawie........i 30 minut przed odjazdem autokaru z niej wychodziłąm hehe
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #19 : 2006-02-13, 08:28 »
Ja tez bym chyba najchetniej na drugi pojechala :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Nanami

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #20 : 2006-02-13, 11:09 »
A ta dziewczyna z Krakowa to jak dojedzie? Bo mam spooory kawałek do Cz. B. a by sie pojechało, ale dowozu nie mam... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #20 : 2006-02-13, 11:09 »

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #21 : 2006-02-13, 12:43 »
  Byłoby super gdybyście przyjechały, tylko jak było przedstawione w ofercie (na sronie), na obozie może być max. 7 osób. Tak jak wsponiała Kate8828 " kto pierwszy ten lepszy". Ja na obozach będę więc się naewno spotkamy.
  Dziewczyna z Krakowa przyjeżdza pociągiem razem z mamą (tzn. mama ją odwozi a potem wraca). Mam nadzieję, że się zakumplujemy.

  Gdybyście chciały ze mną pogadać to mój e-mail to: olik5@tlen.pl
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #22 : 2006-02-13, 15:09 »
Olaszek to bardzo dobrze a Ty będziesz na 1 2 czy którym turnusie???? Oferta jest poprostu świetna ale nie widze tam  Co poza jazdą konną spaniem i wyżywieniem oferuje ten osrodek czy organizuje jakieś gry lub zabawy edukacyjne, czy możemy sami chodzić np. na spacery lub cos takiego bo to by było nawet fajne, zawsze miałam obozy pod nadzorem wszytsko na tą godzinę itd.....zero lenistwa...
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #23 : 2006-02-13, 15:53 »
  Ja będę na obu obozach więc się spotkamy napewno.
  Jeśli chodzi o zabawy, gry, spacery,itp. wygląda to tak:
Pokój jest nad stajnią i mieści się tam ok.5 osób a nadole (obok stajni 2 osoby). Mozna, grać w karty (na tym obozie przegrałam w karty to musiałam na następny dzień przebrać się na różowo i założyć moje pieszczoch i pasek z ćwikami[słucham metalu więc toszkę zmieszałam style] od tej pory przez następne 2 dni nazywali mnie pink-pank fotki są na stonce "obóz 2005". Na spacery można chodzić z psami, do sołtysa po mleko (jeśli ktoś chcę), czyścić konie (pielęgnacja[także nikt do niczego nie zmusza]), jest basen, w którym mozna się kąpać do woli (nawet raz jak dostałyśmy "głupawki" wskoczyłyśmy w cichach), sprowadzamy konie z łąki i dajemy im obiad i kolację ( raczej żaden z wczasowiczów nie wstaje na 7:00 rano żeby dać koniom śniadanie, jeśli ktoś ma siłę wieczorem chodzimy na bieganie (ja zawszę chodzę). Jeśli coś pominęłam to może mi się potem przypomni.
P.S. A gdzie mieszkasz????


                                                                          pozdrawiam wszystkich
                                                                                                   Olaszek
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #24 : 2006-02-13, 16:16 »
Ja jestem z Warszawy, mmm zapowiada się bardzo fajna zabawa.............mam nadzieje że bedę mogłą przyjechać ba ja bardzo chcę jechac na tegorocznym obozie miałam  orgie ,, obóz pływacki 2 razy dziennie po 1 godzine do tego np. kajaki p potem w 5 minut i na basen 20 minut po basenie rowery potem bieganie i taki obozik. 3 lata temu byłam na konnym ,,patataj" ale tam nie było tak fajnie......ledwo nam koni starczyło i wogóle było bleeeeeee......Mam pytanie czy jak masz lekcje z instruktorem to samemu sobie możesz konika wybrac a po drugie czy można galopowac i czy sa jazdy w terenie????????

Ps. Ile masz lat i jaki przedział wiekowy jest najbardziej oblegany na tych obozach.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #25 : 2006-02-13, 17:20 »
Kate a gdzie bylas na poprzednim obozie? (bo z tego co piszesz to mi by sie podobalo :P ).
A tak w ogole to jest gdzies mapka jak tam dojechac do tego Czarnego Blota?
« Ostatnia zmiana: 2006-02-13, 17:24 autor tarunia »
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #26 : 2006-02-13, 18:02 »
Tarunia byłam w Dadaju z Almaturu wpisz w wyszukiwarke almatur teraz są jeszcze obozy zimowe ale za jakiś miesiąc pojwią się juz propozycje na lato. Sa różne obozy w tym samym miejscu i w tym samym czasie do wyboru. Rekreacyjny, pływacki i konny. Almatur ma super obozy....
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #27 : 2006-02-17, 16:59 »
Olaszek czeeesc :)
Tak tak czarne błoto jest najlepsze.. kocham to miejsce :)
My zajmujemy 3 turnus :mrgreen:

Cytuj
(na tym obozie przegrałam w karty to musiałam na następny dzień przebrać się na różowo i założyć moje pieszczoch i pasek z ćwikami[słucham metalu więc toszkę zmieszałam style]
no dobra, chyba juz teraz na odleglosc moge Ci sie przyznac, kto wpadł na ten pomysl.. :lol:

Cytuj
jest basen, w którym mozna się kąpać do woli (nawet raz jak dostałyśmy "głupawki" wskoczyłyśmy w cichach),
ehem tak tak wskoczylysmy jasne, kamil mnie i linke wrzucil :P nie wybacze wam tego :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #27 : 2006-02-17, 16:59 »

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #28 : 2006-02-18, 13:33 »
mi by raczej pasowal 2 turnus ;)
kto by jechal na drugi?

ja sie jeszcze zastanawiam nad lewada...
_______
kate8828 tak mam yorka ;) twoj jest sliczny ;) moj glupol ma niecale 2 latka ;)
« Ostatnia zmiana: 2006-02-18, 13:35 autor glukoza »
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #29 : 2006-02-18, 18:21 »
Ja bym chętnie pojechała na drugi ;) Fajnie by było jakby sporo osob z forum było na obozie :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 31 zapytaniami.