Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Za******e obozy konne  (Przeczytany 10442 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #30 : 2006-02-19, 12:12 »
Glukoza nie przejmuj sie ja mojego do 2 roku  nie mogłam spuszczać nawet ze smyczy bo zaraz wariat uciekał albo  biegl do innych psów i zaczynał na nie warczeć.......Ale jakoś po skończneiu 2 roku zaczełam go trenować spuszczać ze smyczy i teraz mam cud miód malina a nie psa :))) Zacznij z nim pomału komende zostań to ta najwazniejsza, uratowałą mojego psa przed samochodem, potem np. siad ja wykorzystuje ja w praktyce tak jak cos chce mu dać musi usiąść przed rzuceniem mu piłki czy kija także siad albo leźeć, przed spuszczeniam ze smyczy też. Yorki są madre tylko trzeba im pokazać kto żądzi oraz traktowac je jak psy a nie jak kanapowe rozpieszczone zabaweczki , no dobra mój jest troche rozpieszczony ale tez umie co nieco.

Co do obozu to mam jeszcze pare wątpliwości chciałąm jechać na pływacki albo jakiś z almaturu, ale jeszcze myslę...
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #31 : 2006-02-19, 15:34 »
ja tez bym chciala jechac ale to dla mnie za daleko.....:/ o wiele blizej mam Ochaby i nikt mnie tak daleko nie zawiezie :(
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #32 : 2006-02-19, 17:26 »
Dojeżdża się samemu, ale jakoś nigdy nikt nie miał z tym problemu.
Na turnusach jest max. 7 osób więc ciężko żeby wynajmowano autokar, na parę osób z różnych części Polski.
 Princessa, nie martw się, co do tego, że jest dla niektórych daleko to mogę powiedzieć tyle, że co roku pryjeżdża dziewczyna z Krakowa która jedzie 8 godzin pociągiem- to chyba o czymś świadczy- dla chcącego nic trudnego.
To co Kate? Przyjeżdżasz? Pisałaś już do p. Ani?
Dziewczyny ja nie chcę Was straszyć, ale JUŻ jest spore zainteresowanie (na 1-wszy turnus są 4 osoby już zapisane, 5-ta się zastanawia, na 3-ci są Vioaoiv i kompania (3osoby+ 3 osoby najprawdopodobniej), 2-gi i 4-ty turnus nie jest jeszcze obsadzony, więc zbierajcie ekipę i przyjeżdżajcie.
Mnie nie liczzcie w sensie miejsca (jestem na każdym turnusie)- mieszkam 2 kroki od stajni.
To co? Robimy zlot forumowiczów na 2-gim turnusie???  :banan: :banan: :banan:

Już się nie mogę doczekać, a tu po feriach 2-gi semestr przede mną. :bigcry:

Vioaoiv mam nadzieję, że będziemy się bawić jeszcze lepiej niż w zeszłym roku :rock: :rock: :rock:
A ja chyba awansowałam ostatnio bo jeżdżę na Kreciku... :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #32 : 2006-02-19, 17:26 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #33 : 2006-02-19, 21:16 »
wiesz, z tym dla chcącego nic trudnego, bo ja jakbym chciała to bym sobie mogła dwa razy w tą i z powrotem nad morze pojechać, lub gdziekolwiek indziej ale rodzice się nie zgadzają z takich czy innych względów. a więc to nie jest takie hop siup. chciałam jechać chyba do Annopolu, już sobie wykombinowałam djak możnaby dojechać, ale rodzice powiedxzieli nie i basta. i co powiesz ?
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #34 : 2006-02-19, 22:49 »
Czy Ty się mnie czepiasz czy mi się wydaje? Trudno, każdy swoje problemy musi jakoś rozwiązywać. Lepiej przeczytaj dokładnie co napisałam bo to co Ty piszesz nie ma nic do rzeczy.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #35 : 2006-02-20, 08:24 »
To kto by w koncu jechał? Bo faktycznie lepiej by bylo juz zacząć rezerwować miejsca :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #36 : 2006-02-20, 11:16 »
Olaszek post Ananaski chyba nie był do Ciebie, tylko tak ogolnie ;)


A z miejscami faktycznie mozecie miec problem, na 3 turnus juz jest komplet prawdopodobnie.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #37 : 2006-02-27, 22:10 »
To w końcu ktoś by z forum na to jechał? Bo ja chętnie, tylko ze wlasciwie przestal mi pasowac drugi termin :?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #38 : 2006-03-12, 09:53 »
Ejże, laski, jedziecie czy nie? Słuchajcie, ja bynajmniej nie chcę was pospieszać do niczego ale usłyszałam wczoraj wieczorem że 3 dziewczyny skądśtam się właśnie zapisują na drugi turnus...więc jeśli chcecie to się pospieszcie bo niedługo w ogóle miejsc nie będzie albo będzie ich bardzo mało.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #38 : 2006-03-12, 09:53 »

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #39 : 2006-03-20, 15:52 »
Ja jade na 100% i raczej z kumpelą. Olaszku skontaktuj się ze mną na gg. Papa i pozdrawiam
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #40 : 2006-03-22, 10:26 »
Coś mi się zatkało gg, ale jak coś to e-mail pozostaje...
A na który turnus jedziecie? Pamiętajcie, odezwijcie się do p.Ani i zapiszcie się-bo to ona jest od tego a nie ja.
Pa pa
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #41 : 2006-03-23, 13:29 »
I co? Skontaktowałas się z p. Anią???? Bo wiesz kto pierwszy ten lepszy, a już mało miejsc zostalo... A na który turnus bo nie odpisalaś. Wiesz co z torunią??????
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #42 : 2006-03-23, 15:11 »
Ja jednak nie jade szkoda,  troche po przemysleniu przestał mi pasowac ten brak zajeć że nie ma napietego grafiku że 9-to 10-to , wczesniej pisałam co innego wiem jednak moja przyjaciółka chce abyśmy pojechały razem a ona nie lubi koni \ pewnie znowu cos sportowego mam nadzieje że zrelacjonujecie nam oboz:), moze w przyszłym roku...
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #43 : 2006-03-23, 17:35 »
Nie wiem czy pojadę, moi rodzice sie zgodzili, ale mojej kumpeli nie zabardzo :( ehhh jak ich namówię to jadę na 2 turnus, gadałam przez meila z panią Anią ;)
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #44 : 2006-03-28, 09:45 »
Ja chyba się wybiorę. ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #44 : 2006-03-28, 09:45 »

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #45 : 2006-03-28, 20:09 »
mroofkaa to sie spiesz bo jak powiedział Olaszek i inni jest juz mało miejsc, ja niestety nie moge przykro mi ale mam nadzieje że zdacie relacje z udanego obozu:)
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #46 : 2006-04-04, 11:49 »
Ojejku, Kate, ty chyba nie wiesz czego chcesz...no ale ok, zależy kto co lubi...
Mroofka, no to się pospieszcie, na każdym turnusie zostało chyba po jednym miejscu, na 4tym chyba zostaly ze 2.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #47 : 2006-04-08, 20:43 »
Olaszek wiem co chcę, nie znasz moich rodziców!!!!! Tata powiedział że nie pojade na obóz  na ktorym jedyne co zapewnia organizator to 1 jazda konna dziennie.........,,cytowałam ja tego nie mówiłam, zeby potem nie było...,  i jeszcze po drugie to  ja w tym roku  bardzo chce jechac z moja przyjaciółką a ona koni nie lubi , a po 3  zaraz po wakacjach ide do nowej szkoły a  wybrałam sobie sportowa wiec tez musze byc w formie wybrałam jeszcze raz obóz pływacki, szkoda może jeszcze kiedys uda mi sie ich naciagnąc aby mnie puscili.......
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #48 : 2006-04-17, 12:01 »
Hej, nowe wieści!!!!!!!!
Jeśli chciałby ktoś pojechać na drugi turnus to zwolniło się 1 miejsce-1 dziewczyna przeniosła się bodajże na inny turnus więc jest 1 miejsce wolne na 2 turnusie!!!!!!!!!!!1
Zapisane

lady ema

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #49 : 2006-04-17, 16:46 »
hmmm a czy np mozna jechac z rodzicam :D ? Nie to ze jestem niesamodzielna, ale nie mam za bardzo czasu zeby spedzac zalozmy jeden tydzien z rodzicam i a drugi na obozie. Stad moje pytanie: czy mozna przyjechac z opiekunem? Czekam na wmiarę szybką odpowiedź :)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #50 : 2006-04-17, 20:07 »
jedzie ktos na 4 turnus?odpowiadac szybko bo bardzo bardzo pilne własciwie sprawa na wczoraj
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #50 : 2006-04-17, 20:07 »

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #51 : 2006-04-18, 08:44 »
a na 2 ktos jedzie? fajnie by bylo juz kogos znac ;) chociaz z forum ;)
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #52 : 2006-04-20, 18:30 »
na 2 juz wszystkie miejsca... spoznilam sie :P
prawdopodobnie na 4 jade... newada ty jedziesz?
ale niewiem jeszcze dokladnie czy mi termin pasi... jutro potwierdzam czy jade czy nie ;)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #53 : 2006-04-20, 19:58 »
Ja juz mam do wyboru sposród 2 ofert albo pływacki dadaj albo pływacki pasym. Szkoda dziewczyny że nie mogłam pojechac z wami, mam nadzieje że bedzie jakies sprawozdanie czy cos jakieś fotki albu cus żebym mogła sobie troche popatrzec co mi przeleciało sprzed nosa:)
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #54 : 2006-04-26, 11:24 »
Jedź na 4ty Glukoaz, pewnie!
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #55 : 2006-04-29, 15:02 »
 Hej, nowa widomość, ponieważ jest tyle chętnych pani Ania powiedziała że jak ktoś się nie załapał na zapisy na te co są turnusy to jak będą chętni to zrobi 5ty turnus od 19.08 do końca wakacji więc jeśli chcecie to dzwońcie lub napiszcie do niej maila.
Pozdrawiam

Ale pogoda... :(
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #56 : 2006-05-03, 10:58 »
olaszek jade na 4 ;)
a nad 5 p.ania juz dawno sie zastanawiala xP
to kto w koncu jedzie?
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #57 : 2006-05-21, 14:01 »
Uwaga: adres strony internetowej Stajni w Czarnym Błocie musiał ulec zmianie, jeśli ktoś chce musi teraz wchodzić przez www.czarnebloto.prv.pl
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedz #57 : 2006-05-21, 14:01 »

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #58 : 2007-01-24, 17:25 »
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :) I jak tam udały Wam się zeszłoroczne wakacje??
Zapisane

Olaszek

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Za******e obozy konne
« Odpowiedź #59 : 2007-02-16, 13:22 »
Co tam ludzie? Dawno się nie odzywałam..ale juz jestem.. chcę poinformować o moim nowym gg które dopiero sobie założyłam:) (wkoncu) gdyby ktos chciał ze mną pogadać to proszę sie zgłaszać:) mpj nr. to:10378479
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 28 zapytaniami.