Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 'Prawdziwa więź z koniem. System TTouch'- L. Tellington- Jones  (Przeczytany 3880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Beatriz

  • Gość
Zastanawiałam, czy dać ten temat tutaj czy do książek. Zdecydowałam się tutaj, najwyżej mod będzie miał więcej roboty ;)

Dla niektórych ta książka może wydawać się nieco kontrowersyjna- bo jak wygląd może mieć związek z charakterem konia!? Okazało się, że cechy fizyczne mają wielki wpływ na osobowość zwierzęcia. Zaczęłam uważniej przyglądać się koniom z najbliższej mojego domu stadniny. Znam je już dość długo, i zauważyłam że ich cechy charakteru wypisane w wyglądzie pokrywają się z tym jak jest na prawdę.
Bardzo spodobały mi się również techniki masażu TTouch. Wyraźnie było widać, że koniom również.
Ogólnie książkę b. polecam :)

A może ktoś z was czytał? Co o niej sądzicie? Czy podobnie jak ja wypróbowywaliście zawarte w niej rady ( ew. z jakim skutkiem)?
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Ale mnie pokusilo na tą ksiązkę, chyba sobie kupie ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
ja sie o nia otarlam przyznam szczerze, ale nie przeczytalam jej calej i nie dokladnie. musze sobie taka sprawic.
Zapisane

Forum Zwierzaki

k-hikaru

  • Gość
ja sobie taką sprawiłam ponieważ mi się ogólnie podoba ale jeszcze nie wyróbowałam rad tam zawartch.
wiem tylko, że charakter mojego konia nie zgadza się z opisem;]
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
autorko wątku mogłąbys opisac jakas technike masazu bo chetnie bym wypróboiwała na moich konikach.
i jak mozesz to przybliz mi jeszcze jakos ta ksiazke bo nie wiem czy kupic.
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
moze sobie kupie???
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

martaska

  • Gość
a mógłby ktos mi ja pozyczyc?
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Świetna książka, mam ją od Świąt Bożego Narodzenia, jest super :) Sporo mnie nauczyła :)
Zapisane

ania1991

  • Gość
ja też mam tą książke :) całkiem fajna ... masaż opisany w książce naprawde odpręża konie;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 28 zapytaniami.