Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: szuakam konia  (Przeczytany 1787 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ankuś

  • Gość
szuakam konia
« : 2006-09-04, 12:56 »
mam pytano czy ktoś z Was może słyszał coś albo wie co się obecnie dzieje z klaczą o imieniu Haga?? pochodzi ona  ze SK Pępowo, jej matką jest Haifa a ojciec to Cordial. maść ciemno gniada, z charakterystycznym znamieniem na zadzie z prawej strony w kształcie "choinki" kiedys kobyła mieszkała w stajni w Krobi u p.Romana Z. i ja sie nia opiekowałam, to była po prostu moja miłość (i nadal jest) tylko że dobry rok temu kupił ją Antoni Chłaposki i do tej pory nie wiem co sie z nią dzieje :( a tak bardzo tęsknie za Hagulką i byłabym wdzięczna jeśłi ktoś wie cos na jej temat (jak się czuje, kto sie nią opiekuje, jak jej źrebak i czy teraz też źrebna, a może bierze udział w zawodach?) z góry dzięki :)
Zapisane

Adda

  • Gość
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #1 : 2006-09-15, 16:18 »
Antoni Chłapowski mówisz?? No cóż ja prawdopodobnie zimą jadę tam na obóz i dopiero wtedy mogłabym Ci pomóc. Przykro mi
Zapisane

wampirka1

  • Gość
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #2 : 2006-11-01, 12:48 »
Haga, Haga... Kojarzę chyba!!! Jest teraz w jaszkowie, chodzi w rekreacji...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: szuakam konia
« Odpowiedz #2 : 2006-11-01, 12:48 »

Princessa

  • Gość
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #3 : 2006-11-01, 19:14 »
ostatnio bylam w jaszkowie na zawodachj ogolnopolskich w skokach duzych koni....faktycznie obila mi sie haga o uszy....
ogolnie ten osrodek nalezy do chlapowskiego wiec kojarze go bo z nim duzo rozmawialam :)
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #4 : 2006-11-02, 15:18 »
O widze ze tu niedalekie okolice. mieszkam niedaleko pepowa ale nie slyszalkam o taki  koniku. przykro mi ze nie moge pomoc... :(
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #5 : 2006-11-02, 22:02 »
tak Haua stoji w Jaszkowie:D
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #6 : 2006-11-02, 22:06 »
tak Haga stoji w Jaszkowie:D
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

Nanami

  • Gość
Odp: szuakam konia
« Odpowiedź #7 : 2006-11-03, 18:08 »
To wyslijscie dziewczynie wiadomosc na maila, bo watpie by tu wpadała ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.127 sekund z 28 zapytaniami.