Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Brzyczesy-które lepsze?  (Przeczytany 2692 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« : 2003-08-19, 15:58 »
Wątke Agnes przypomniał mi moje pytanie do was.
jakie bryczesy są lepsze? Nie wiem jak sie nazywa to więc bde opisywała :P Takie ze skórą do pupy czy tlyko wyszyty materiał na pupie. Lub takie tylko ze skórą na kolanach? Ja mam te trzecie bo jak przeczytałma w domu są skokowe :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #1 : 2003-08-19, 16:38 »
Chodzi Ci o to, czy z pełnymi lejami (skóra na tyłku tez) czy z lejami na kolanach.  Ja mam z lejami tylko na kolanach, chociaż zależało mi na  pełnych. A które lepsze, hm.. no nie wiem wydaje, mi sie,ze pełne leje,ale skóra musi byc prawdziwa a nie sztuczna.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #2 : 2003-08-19, 17:08 »
to jeszcze zalezy od tego kto co lubi....jednym pelne leje przeszkadzaja tak jak to sie mowi a inni nie wyobrazaja se jazdy bez tego....no pelne leje to lepiej pupe przy siodle trzymaja..przynjamniej wedlog mnie...

Forum Zwierzaki

Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedz #2 : 2003-08-19, 17:08 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #3 : 2003-08-19, 17:32 »
No, ja wole pełne, no niestety mam tylko na kolanach,ale i tak jestem zadowolona :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #4 : 2003-08-19, 18:15 »
mi koleżanka mówiła, ze w bryczesach z pełnymi lejami nie wygodnie jej się jeździ - pewnie sprawa gustu...ja się jeszcze doczepie z pytaniem tutaj, mam nadzieje, że autorka się nie obrazi:) W sklepie Stajnia są m.in. dwa rodzaje bryczesów - za 120 zł, ale ze sztucznego materiału i za 190 zł, ale z bawełny. Nie wiem czy mam brać te tańsze czy jeszcze dozbierać na droższe - jak uwarzacie? Czy sztuczny materiał bardzo przeszkadza? Czy jest bardzo gorąco? Jeszcze raz przepraszam Rewina:)
Aga
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #5 : 2003-08-19, 19:29 »
Napoczatku ta skora w pełnych lejach jest sztywna,ale pozniej sie rozchodzi i wydaje mi sie,ze sie jeździ lepiej. Choc sama nie jeździłam,ale kazdy lubi to co lubi :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #6 : 2003-08-19, 19:30 »
Ja mam jedne ze sztucznego materialu i jezdzi sie w nich spoko. Ale naturalne lepsze na pewno :)
Zapisane

aaga

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #7 : 2003-08-19, 19:44 »
lepsze naturalne-bawełniane. Nie ślizgają się tak po siodle i nie rozłażą się. Poza tym lepiej kupić raz a dobre, bo tak naprawdę wychodzi taniej. Ja w takich za 120 złotych pojeździłam tylko 3 miesiące, a kupiłam sobie lepsze-prawie za 300 i już 3,5 roku przejeździłam
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #8 : 2003-08-19, 21:50 »
no własnie...a jeśli można spytać jak często jeździsz? Bo to też ma pewnien wpływ pewnie na ich stan, ja jeszcze mam kilka "bryczesów", więc nie będe tylko w tych jeździła. Zresztą jak mi się rozlecą po tak krótkim terminie to po prostu będę reklamowac i tyle. Planuje narazie kupić takie tańsze i ew. za jakieś hm pół roku następne, ale juz z bawełny.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedz #8 : 2003-08-19, 21:50 »

aaga

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #9 : 2003-08-19, 22:55 »
Teraz jeżdżę codziennie i to nie tylko na swoim koniu i pół roku temu sobie kupuiłam takie tańsze (wytrzymały niewiele ponad 3 miesiące) i był to drugi błąd dotyczący bryczesów jaki popełniłam, bo jak zaczynałam jeździć też takie tańsze kupowałam. Niestety musiałam je bardzo często wymieniać. Wtedy jeździłam 3 razy w tygodniu po 2 godziny w rekreacji, więc  dużego wysiłku nie było. Takie są moje spostrzeżenia.

Jeszcze dodam, że naprawdę warto kupić bryczesy w tzw. "Ciuchlandzie" bo tam są naprawdę bardzo tanio i bardzo dobre marki. Tylko gdzie takie znaleźć...? Jest bardzo trudno, ale życzę powodzenia przy zakupie.

Może warto jeszcze zobaczyć w Palomino...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #10 : 2003-08-20, 08:50 »
ej wiecie co..wiecie co to lumeksy?..tam kupice  takie bruczsy nówki takich firm..za pare zlotych..
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #11 : 2003-08-20, 16:41 »
brawo ciapka...normlanie - a o czym tu wszyscy pisza?:) aaga, uwierz mi, ze staram sie szukac bryczesów w ciucholadach, jednak to jest cholernie trudne. Mam kilka par, ale żadne nie są takie jak bryczesy, tylko ciut podobne, co najgorsze mają szew od wewnętrznej strony. Raz w całej moje karierze - na początku - kupiłam prawdziwe bryczesy, ale dawno z nich wyrosłam. Odwiedzam takie miejsca naprawde często i ludzi mi mówią, że po prostu nie przychodzą, a jak cos jest to jedna para i zaraz znika. Od dwóch lat jak nie więcej nie widziałam u siebie bryczesów. Dlatego też chce kupić w sklepie, ale z drugiej strony nie mam kasy na takie za 200 zł:( W Warszawie nigdzie nie widziałam tańszych niż te 190-180 zł. A moze ktoś zna?
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #12 : 2003-08-20, 17:00 »
Czemu wyrosłas? Przeciez bryczesy moga byc ciut krotsze wtedy załozysz do nich wysokie skarpetki, wlasciwie to tak powinno byc.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #13 : 2003-08-20, 18:27 »
powiem inaczej - w kroku mi wisialy:) byly po prostu za male, ja przytylam...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #14 : 2003-08-20, 20:49 »
Oj tam :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedz #14 : 2003-08-20, 20:49 »

awia

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #15 : 2003-08-21, 09:26 »
czasem mozna kupic w sklepie intenetowym w wyprzedarzy za ok 100zl,nawet po doliczeniu kosztow przesylki sie oplaca.
ja ostatnio kupilam w ciucholandzie bryczesy kolou kukurydzianego,caly tylek i cale nogawki od wewnatrz ze skory,dalam 15zl...:D
ale ja mam farta do takich rzeczy.5 lat temu kupilam bryczesy
Euro-Stara za 7 zl,troche skora juz popekala ale mam je do dzis i nawet za bardzo nie wyroslam :)
Zapisane

mirrow13

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #16 : 2003-08-22, 20:20 »
Hmm... Ja mam różne. Ale większość z ciuchlandu. Zresztą to nawet nie są takie typowe bryczesy bo nie mogłam dostać. Ale 3ymają się niźle :)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #17 : 2003-08-25, 07:44 »
a wiecie jakie  gatki są fajne Z niemieckich ciucholandów  :D  ja mam chyba z kilka par na każdą okazję  :wink:
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #18 : 2003-08-25, 19:39 »
hm..niemieckie?:)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #19 : 2003-08-26, 16:13 »
nareszcie:) dzisiaj kupiłam niemieckie bryczesy, prawie są bawełniane, mają skórzane pełne leje (czyli od kolan do tyłka), są super:) za 10 zł...niestety troche przytyje i już będa za małe. Mammotywacje przynamniej :) Będę szukac dalej, ale ten ciucholand jest kawałek ode mnie:( Pan obiecał mi przywieźć jeszcze (ma w hurtowni) czapsy ze skóry z suwakiem.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #20 : 2003-08-26, 18:58 »
bo w niemieckich jest taniej i są prawie nienoszone  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedz #20 : 2003-08-26, 18:58 »

Anaa

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #21 : 2003-08-27, 00:15 »
a macie może namiary na takie ciuchlandy? z końskimi rzeczami?;) w wawie konkretnie?:)
grr... mini ikonka:/
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #22 : 2003-08-27, 22:02 »
a są w ogóle takie ciucholandy???
Zapisane

aaga

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #23 : 2003-08-27, 22:37 »
eee... nie ma. Trzeba trafić na okazję. Chociaż w Warszawie jest pewne małżeństwo które sprowadza z niemiec siodła i właśnie używane bryczesy. Mają ich naprawdę dużo.  Niestety zgubiłam namiary :(
Zapisane

Anaa

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #24 : 2003-08-27, 22:53 »
heh.. no własnie. ale czy są jakieś ciuchlandy w których takie rzeczy częściej można wyszperać, czy raczej nie?:/ we wszystkich taka sama szansa?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #25 : 2003-08-28, 08:10 »
nie...sa takie co neiz najdziez i s atakie co znajdziezz..moj tata czeto jedzi po bruczsy ...dlatgo ludiz  cichcndow na jago widok od razu wyjmuja pcaczke odloznych dla nigo bruczsków..w pokaznjszej cenie:) a to cwaniaki.. ale ja w waie wam nie powiem..nawet w łodzi nie.. moj stray tam jedzi:) nie ja:)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #26 : 2003-08-29, 13:33 »
Ja mam bryczesy z pełynym lejem i z lejami na kolanach. Częściej używam tych drugich. Nie wydaje wam się, że bryczesy mają dziwny krój? Większość na łydkach jest dobra a na udach i pupie odstają ( takie mam właśnie z pełnym lejem).
Nie mogę sobie pozwolić na nowiutkie bryczesy ze sklepu za jakieś 150 zł, zatem kupuje je na ciochach. Tez sa nowe, ale nie kosztują 150, tylko 20 złotych. Co prawda takich bryczesów jest mało, ale trzeba szukać (robi to moja mama =)). :D
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #27 : 2003-08-29, 20:12 »
generalnie bryczesy powinny byc dopasowane. jest taki "model", ale to baaaardzostary, gdzie na łydkach są dopasowane a od kolan są takie odstające. Ale teraz są takie właśnie dopasowane - jak rajstopy:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedz #27 : 2003-08-29, 20:12 »

Tafta

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #28 : 2003-08-29, 20:50 »
hehe, ja miałam kiedyś takie spodenki :D
dostałam od znajomej
śmiesznie się w nich wygląda i głupio mi było w nich jeździć ;)


Ja tam nie lubię bryczesków z pełnymi lejami, wolę takie zwykłe bawełniane ze skórą na kolanach. Ostatnio kupiłam sobie Euro-stary i jestem bardzo zadowolona :)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Brzyczesy-które lepsze?
« Odpowiedź #29 : 2003-08-29, 21:33 »
tez takie miałam - dostałam od ciotki, ale nie odważyłam sie ich założyc na jazde:) wyglądała bym jak jakiś clown ;)
co do bryczesów z pełnymi lejami, to niedawno kupiłam takie se skórą, zobacze jak mi sie będzie jeździć:) Naszczęście wydałam "aż" 10 zł, jak będą złe to po prostu komuś oddam:)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.