Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...  (Przeczytany 3425 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awangarda

  • Gość
a wiec co macie jak wygladaja wasze paki?? mi na zakladzie ojca zrobili taka w miare pozadna z wieszakiem na siodlo oglowie na ubrania i z poleczkam co prawda jest troche za niska ale w stajni to sobie na ceglach czy na czy,ms postawie...wsumie kosztowalo ok.400-500zl plus kilka flaszeczek dla robotnikow ;) a wydaje mi sie lepsza niz te sklepowe...
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #1 : 2003-11-19, 22:55 »
Moja pake robil wujek kolezanki. Paka jest z takich "drewnianych" (to nie jest prawdziwe drewno, tylko cos podobnego) plyt, ma ladne drzwiczki i w ogole sliczna. No ale nie pomyslalam, ze polka by sie przydala i niestety nie mam polki :( Mam za to wieszak na dwa siodla, dwa wieszaki na oglowia i pelno mniejszych wieszaczkow, gdzie wisza wedzidla, ostrogi i takie rzeczy. Skrzynia ma wysokosc 120 cm, podstawa ma wymiary chyba 80cmx80cm. Zamykana na kluczyk. Zaplacilam 120zl. Dzisiaj bym ja zrobila troche inaczej. Paka powstawala w lato, no i nie pomyslalam, ze zima trzeba tam bedzie zapakowac sterte derek. Przydalyby sie tez polki. Ale tak czy siak duzo bardziej mi sie podoba niz te metalowe, ktore mozna kupic za 1000zl w sklepach jezdzieckich. Tego typu paki sprawdzaja sie raczej na zawodach, ale u siebie w stajni lepiej zrobic cos porzadniejszego.
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #2 : 2003-11-19, 22:59 »
no wlasnie zapomnielam o derkach yhh nie no ale wsumie to na dery to sie miejsce znajdzie glownie chcialam tam preparaty chowac i taki tam drobniejsz rzeczy bo np. nablyszczacz mi kiedys pol odlali...:/ a dere to raczej trudno wyniesc tzn. pewnie sie jedna zmiesci na sam spod no ale to i tak niezle wsumie moze nawet sie polarkowa i puchowa zmiesci ale to tak na scisk...
Zapisane

Forum Zwierzaki

szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedz #2 : 2003-11-19, 22:59 »

Michalina

  • Gość
;-)
« Odpowiedź #3 : 2003-11-20, 09:48 »
Ja nie mam swojej szafki - takiej robionej czy kupionej.
Za to w stajni mam dużo miejsca na swoje rzeczy (szafka, skrzynia, wieszaki na kurtki), wiec nie narzekam.

Ze swoich rzeczy mam jedynie stojak na siodło - bo mam 2 sztuki a przysługiwał mi jedynie jeden wieszak ;-)

Taka szafka bardzoby mi sie przydała, ale i tak nie byłoby gdzie wstawić, a trzymanie jaj na strychu w stajni w zimnisku mi nie odpowiada ;-)
Zapisane

Ritka

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #4 : 2003-11-20, 15:09 »
a mi tata załatwił taką starą metalową, ale dużą, ma półkę, 4 wieszaczki na ogłowe itp. i taką rurę żeby coś wieszać :P Szafka za darmo więc sie nie czepiam.. Do tego mam 2 :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #5 : 2003-11-20, 15:48 »
a ja paki na zawody nie mam bo jeszcze nie startuje :) ale u mnie w stajence mam półkę na ciuchy, ochranacze Ginera i jakieś smakołyki dla niego albo wodę dla mnie :P
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #6 : 2003-11-20, 16:32 »
Niestety nie posiadam konia, nie posiadam paki.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Natchniuza

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #7 : 2003-11-20, 19:01 »
Ja bym w zyciu nie zostawila w stajni moich rzeczy w zadnej siodlarni ani czyms takim. Zlodzieje kroluja!
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #8 : 2003-11-20, 19:03 »
taa no sama cos o tym wiem dlatego musieli mi pake sprawiac...
Zapisane

Forum Zwierzaki

szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedz #8 : 2003-11-20, 19:03 »

querer

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #9 : 2003-11-22, 19:45 »
Ja mam zrobiony projekt paki ale nie mogę się zebrać żeby go zrealizować :P Na razie i tak nie potrzebuję, jeżdżę w malutkiej stajni w której wiem, że nikt mi niczego nie ukradnie bo jest mało ludzi no i ufamy sobie nawzajem. Jak tułałąm się po innych dużych stajniach to drżałam o sprzęcior ale na tą chwilę nie muszę się martwić. A jak mam coś szczególnie cennego to zanoszę do domu Pawłowi - właścicielowi stajenki :) Na zawody też nie potrzebuję bo nie jeżdżę. Ale na przyszłość może już na wiosnę będzie mi jakaś skrzynia potrzebna.

Pozdrawiam
Zapisane

kfiatek

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #10 : 2003-11-23, 15:30 »
to dokładnie jak Agakonik- nie mam konia, nie mam paki..
Co do złodziei, to przymajmniej tam gdzie ja jeżdże, raczej nie bałabym się czegoś zostawić..
w większości koniarze to uczciwi ludzie..
inna sprawa na zawodach, tam naprawde trzeba uważać...
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #11 : 2003-11-23, 16:58 »
no szczegolnie na skokach...bo na ujezdzeniu to nie tak duzo osob jest...i prawie kazdy kazdego zna...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #12 : 2003-11-24, 10:53 »
ja też zostawiam rzeczy w szafce (nawet jej nie zamykam) bo to malutka stajnia gdzie wszyscy wszystkich znaja i jakby mieli mi coś ukraść to by zrobili to juz dawno :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #13 : 2003-11-24, 10:56 »
aha ptrzypomiało mi się tata teraz obiecał że kupi nam albo zrobi taką pakę bo trzeba będzie gdzieś nowiutkie siodełko trzymać :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #14 : 2003-11-24, 11:04 »
stajnia mała czy nie kradzieże mogę się zdarzyć Ile mojej koleżance kopystek zakosili Szczotki też wsiąkły a niby każdy ma swoje A w ogóle to stajnia sklada się też z rekreantów bardziej lub mniej znanych Nie zawsze zna się wszystkich którzy przychodzą  i każdego się nie pilnuje A okazja czyni złodzieja
Zapisane

Forum Zwierzaki

szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedz #14 : 2003-11-24, 11:04 »

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #15 : 2003-11-24, 11:12 »
u nas jest to nie możliwe bo nikt nie wchodzi do stajni bez instruktorki praktycznie tylko my trzymamy konia na hotelu i jesteśmy u niego dość często. Ale ostrozności nigdy nie za wiele jak mawiaja :)
Zapisane

Morticia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #16 : 2003-11-24, 11:16 »
No właśnie szczerzonego Pan Bóg szczerze :D
Zapisane

kfiatek

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #17 : 2003-11-24, 20:03 »
to jest akurat racja..
kopystki i szczotki to giną ciągle.
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #18 : 2003-11-24, 20:43 »
a mi tam nigdy niezginelo nic tzn tyylko pol tego nablyszczacze ale sie wtedy wkurzylam... wsumie wolalabym zeby szczotki mi ukradli niz ten nablyszczacz....
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #19 : 2003-11-24, 20:47 »
mnie na hubercie flo zwinęli... głupio mi było, bo nigdy nic w stajni mi nie zginęło... no czasem mój grzebień się zawieruszał... ale wracał... i odruchowo po gonitwie zostawiłam toczek z rekawiczkami i dwoma flo w stajni na podłodze... to flo które było na wierzchu za skoki mi zwinęli... nawet nie pomyślałam o tym, że ktos mółby je zabrać... bo kręcili sie tylko bywalcy...
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #20 : 2003-11-24, 20:58 »
phhh po co komus czyjes folo jakie debil to musial byc....
Zapisane

Forum Zwierzaki

szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedz #20 : 2003-11-24, 20:58 »

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #21 : 2003-11-25, 13:05 »
im nie potrzebne pewnie je zwinęli i potem wyrzucili a milkiwaj pewnie smutno bo to pamiatka :(
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #22 : 2003-11-25, 13:11 »
szczotki czesto dosyc gina... mi fro naszczescie nikt jeszcze po hub. nie zwinął...
Zapisane

Ritka

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #23 : 2003-11-25, 15:50 »
u mnie w stajni są sami prywatni, wszyscy się znają i nic nie ginie... Chyba że sobie ktoś coś bez pytania pożyczy, ale da się znaleźć gdzieś na terenie..
Zapisane

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #24 : 2003-11-25, 21:37 »
a macie jakieś fajne projekty pak swoje lub z neta tylko żeby były takie fajne z miejscem na siodło, ogłowie i z półkami. A może znacie sklepy gdzie można takie kupić (niekoniecznie polskie sklepy) ??
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #25 : 2003-11-26, 13:05 »
kamelia na wolvie mozna kupis tam sa 3 rodzaje ale mi sie niepodobaja i te z tattini strasznie drogi 1500 zl :P dlatego mi zrobil ojciac i wsomi wyszlo go to 400-500 zl ale bardziej mi sie podoba i ma kilka fajnych bajerow:P ja mam swoje projekty ale sam opone takie sobie ale jak znajde to ci wysle:P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #26 : 2003-11-26, 13:22 »
te na vocie są okropne znalazłam jedną rownie ładną jak droga http://www.schockemoehle.net/shop/product_info.php/cPath/56_64_67/products_id/614 ja chce takom :P
Zapisane

Ritka

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #27 : 2003-11-26, 18:23 »
ale fajna :P ja taką kce!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedz #27 : 2003-11-26, 18:23 »

Kamelia

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #28 : 2003-11-26, 18:25 »
jak masz tyle kasy to SE kup :P
Zapisane

awangarda

  • Gość
szkrzynie, paki, szafki czy jak kto sobie nazywa...
« Odpowiedź #29 : 2003-11-26, 18:42 »
ojj no cudna ta skrzynaeczke ale za 8000 to ja juz wole jakies szkapy z miecha wykupic...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.