Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: może wy macie możliwość??  (Przeczytany 4604 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milkiwaj

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #60 : 2003-12-29, 19:27 »
mój tata jest stateczny a mama twierdzi że jeździła w młodości i to jej wystarczy... teraz nie ma czasu... obydwoje pędzą do koni je głaskać i karmić ;)
babcia twirdzi, że to kopie i śmierdzi, ale ostatnio nawet udało mi sie ja namówic na pogłaskanie szczura, więc kolejnym krokiem będzie pogłaskanie konia sasassa
dziadek też bardzo lubi... wszytko się na wsi wychowało w oborze to i do zwierząt się pcha ;)
Zapisane

kfiatek

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #61 : 2003-12-30, 15:19 »
To u mnie jest tak, że ja i mioja siostra jeździ, ale w sumie taka prawdziwie zapalonoa to jestem tylko ja
mam sie boi naszych jazd, tata kiedyś jeździł, ale jak mu nie wychodziło od rau to zrezygnował i teraz tylko powtarza że coraz częściej spadam i to sie zaczyna robic niebezpieczne....
nie rozumeim go, bo tak naprawde to leżałam tylko..... dwa razy, a reszta to jest "prawie" a jak wiadomo między prawie a glebą jest ogromna różnica...
teraz nie chcą mnie wozić na konie "bo nie"
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #62 : 2003-12-30, 17:07 »
ja tam babciów w to nie wciągam :/... watpie z eby chcieli :)... Babcia mnie zaopatruje w kawe i w zupki owocowe, jak na koniki jade :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

może wy macie możliwość??
« Odpowiedz #62 : 2003-12-30, 17:07 »

kfiatek

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #63 : 2003-12-30, 18:56 »
ja też nie wciągam dzidków w to...
jedni są za inni przeciw..
ale to nie oni decydują, więc ...
Zapisane

Tafta

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #64 : 2003-12-30, 19:27 »
moja Babcia mi praktycznie konia kupiła, jest kochana :hehe:
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #65 : 2003-12-30, 19:33 »
moja mi sprzęt funduje :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #66 : 2003-12-30, 23:04 »
Cytat: Tafta
a co znowuż takiego wymyślił :?:


 w piątek mu padło, że w tamtej stajni nas oszykują i wybierają z adużo aksy co nie jest prawdą bo ja mam właśnie stawki ulgowe. no ale mojemu ojcu nie można tego wytłumaczyć, było ryzyko, że nie pohadę ale pojechałam. ojciec koleżanki z ktorą byłam zaproponował, że podwiozłby mnie do Poznania a, że an wszelki wypadek wzięłam swoją kasę to od arzu zadzwoniłam do rodzicow. Oni ajk to Oni . uparci i , żr nie i nie. w końcu obiecałam, że będę kuła cały zcas po powrocie, to ojciec dał sie namowic. nie rozumiem ich, nie ich kasa, nie ich benzyna więc nie powinni narzekać. Dzisiaj podczas nauki poszłam sobie zorbbić kolacje i akurat siostar oglądała tv jak czekałma na zagootwanie sie wody to zarz ojciec wyleciał z ryjem, że sie nie ucze, oszukałam go, nie wie keidy pojade do Wierzeji ( hehe ja wiem- w ferie! :PPP) że zawale egzaminy, zebym nei beczała potem i bla bla bla nawet zagroził, że zadzwoni do stani zeby mnie tam nigdy nie przyjmowali :lol: hehe niezły jest. ale pojutrz mu przejdzie będę kuła dzień  wdzień i będzie ok :) czego sie nei robi dla Rewci :roll:  [/list]
Zapisane

Tafta

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #67 : 2003-12-30, 23:14 »
no to rzeczywiście ciekawy egzemplarz :roll:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #68 : 2003-12-30, 23:25 »
hehe bo to mój ojciec :P a co do babć to jedna obiecała mi, że kupi mi konia na osiemnastke. pytała ie czy tam na działce gdzie mamytaką szope na narzędzia zmieści się koń, a ja an to, że tak :P wujek z Warszawy napalił się i chciał mi kupić konia ale nie potrafiłabym mieć innego od Rewiny. Najpierw by musiał uzgodnić zojce to ale na bank by sie nei zgodził bo jest ..........dziwny :P czasami go nie nawidze a czasami nawet lubie. zależy od jego humoru ale częściej ejst to pierwsze. skończe 18 będę miała swoje konto pd swoją opieką kupie sobie maluszka i będę zasuwała do Rewci :D a jak sie uzbiera więcej to moze kupie :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

może wy macie możliwość??
« Odpowiedz #68 : 2003-12-30, 23:25 »

kfiatek

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #69 : 2003-12-31, 17:45 »
może ja na osiemnastke tez konia wysępie..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #70 : 2004-01-01, 18:37 »
ale wątpię, że dostane . to było takie tam gadanie. babcia chciałaby mikupić konia, już bym miała 3 lata temu ale rodzice są nieugięci :|
Zapisane

Ritka

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #71 : 2004-01-01, 19:31 »
ja na 18 wysępie młodego ;)) jużprawie wysepiłam heheh :P
Więc na 18 chce dostać młodego konika z wybitnym ruchem! aaaa... :D :D :D
Zapisane

Zuzika

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #72 : 2004-01-01, 19:44 »
U mnie jest taka że praktycznie cała moja rodzina na koniu siedziała ale nikt nie miał takiej jak to określił mój kochany braciszek "szajby",ale nawet on jeździł... No rozpoczął się rok w którym będe miała własnego konisia :mrgreen: nawet brad sie ostatnio pytał czy bedzie mógł na nim pojeździc :P Moja mam to obowiązkowo... tata nie wiem, z nim nic nie wiadomo ale to właśnie on tez kocha konie (przynajmniej tak mi sie zdaje), kiedys były plany, było miejsce i nie wypaliło... pamiętam, mielismy wtedy zakładać taki interesik, jakąś stadninke... To bylo tak dawno że tego prawei nie pamiętam... Mój tata myślał że ja z mamą żartujemy sobie że chcemy kupic konia ale ostatnio chyba zaczą brac to na poważnie... Dopytywał sie gdzie będzie stał i jaki mnie insteresuje... nawet sie dołoży :P :) hyhy.. nawet babcia jak u niej była mówi do mnie że mi chlebka dla koni ususzyła i dała mi cały wór sucharków :) :mrgreen:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #73 : 2004-01-03, 11:24 »
To mój dizdek kiedyś wyjeżdżał konie w Sierakowie (tak przynajmniej twierdzi.. ehhe :P a jego opowieści to są basniei legendy ze smokami w roli głównej hehehe) więc nie ma srzeciwu, babcia mówi że konie śmierdzą, ale dla niej wysztsko takie jest, a ini dziadkowie pozostają raczej neutralni..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #74 : 2004-01-03, 20:03 »
u ie babcie to ok :) Jak jestem u jednej n wakacjach to chdozimy do pobliskiej staji bo sama mnie nie chce puścić i potem marudzi wszystkim, że ciągle musi z emną na te konie chodzić :P
druga to raz widział ajak jeżdżę ale ją to raczej nie interesowało i robiła swoje :D w zasadzie to w domu nikt sie nie interesuje końmi :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

może wy macie możliwość??
« Odpowiedz #74 : 2004-01-03, 20:03 »

awangarda

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #75 : 2004-01-03, 20:08 »
eee ja mam nemnke... a za jakies 10 lat ja zasrebie czyms fajnym.,.. a w miedzy czasie niechce miec 2 konia bo niebedzie mi sie chcialo 2 koni jezdzic:P:P
a no mojej nemce to nikt niejezdzi typu brat ojciec czy matka czy siostra bo oni po prostu niepotrafia i niebeda jezdzic a tym bardziej uczyc sie jezdzic na koniu... jakby niebylo sportowym...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #76 : 2004-01-03, 20:12 »
ja sportowego nie mam a i tak nikt nie chce na niej siedzieć... :lol: wystarczy im ppatrzec na mnie
Zapisane

awangarda

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #77 : 2004-01-03, 20:14 »
no u mnie niestety juz kilka razy bylo mowione ze beda jezdzic :/
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #78 : 2004-01-03, 20:17 »
znaczy się ni umiesz pokazać konia od 'dobre' 'spokojnej' strony :lol:
Zapisane

awangarda

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #79 : 2004-01-03, 20:22 »
kon sam w sobie jest spokojny...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #80 : 2004-01-07, 18:08 »
to tak jak mój Ginger czasami mówie na niego osiołekj bo tak czasami wygląda i się zachowuje :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

może wy macie możliwość??
« Odpowiedz #80 : 2004-01-07, 18:08 »

Morticia

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #81 : 2004-01-08, 10:27 »
A ja jak sobie kupię konia to nie pozwolę nikomu na niego wsiąść :wink: Bo to będzie koń z bajerami  i w ogóle A rodzice nie chcą jeździć i dobrze :wink: A tak na marginesie co się tyle osób na swoich ojców uwzięło :P Nie przesadzajcie prawie na każdym blogu albo stronie ktoś żali się na swojego ojca ale zauważyłam że są to młode osoby Czyżby potem rodzice normalnieli czy może dzieci :P Bo chyba jednyną wadą ojców jest to że nie powiedzą o co im dokładnie chodzi bo wiedzą że i tak ich dziecko nie zrozumie  :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #82 : 2004-01-08, 13:35 »
morticia ciekawe ze nikomu nie pozwolisz wsiasc na swego konia...a jak bedziesz chora?albo szkola nie bedzie pozwalac na pewne rzeczy?konik bedzie stal i grzecznie czekal az pani wroci ?;) a jak nie bedziesz sobie z czyms dawac rady? kn nie bedzie chcial czegos wykonac i bei bedziesz wiedziala czy to ty czy to on?...nigdy nie mow nigdy ;) czasem az sie chce zbey kto inny konia pojezdzil ;)

Morticia

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #83 : 2004-01-08, 13:48 »
A no to inna sprawa ale chodzi mi o takie wpuszczanie rodzinki np moja kuzynka też jeździ ale nie pozwoliłabym jej wsiadać A z radzeniem to są treningi :P Proszę mnie tu za słowa nie łapać :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #84 : 2004-01-08, 16:17 »
tylko przedstawiam ci realia posiaania konia :P kiedys tez tak planowalam ze tylko moj zadnego jazdy nieumiejacych nic...ale np moja przyjaciolke z wlasnej woli uczylam i sprawialo mi to frajde ogromna :) czlowiek dojrzewa i zmienia podejscie do pewnych spraw ;)

Kamelia

  • Gość
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #85 : 2004-01-08, 16:42 »
ja na mojego ojca nie narzekam :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
może wy macie możliwość??
« Odpowiedź #86 : 2004-01-08, 16:51 »
Ja tez nie :D :P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 27 zapytaniami.