Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela  (Przeczytany 6220 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« : 2005-01-07, 17:50 »
jak nie lubisz nauczyciela to tu wpisuj kogo i dlaczego . To jest potrzebne , bo teraz mozecie sie wyrzy. ja tez napisze.  
Obrazilam sie na pania W. od histrii bo zaslujuje na 6 na polrocze a dostalam 5. Michal ktory od poczatku roku raz byl na kolku dostal 6 a ja bylam na kazdym i 5. Wkurzylam sie i sie nie bede zglaszac itp. dzis bylo kolko i nie poszlam . podobno caly czas pod nocem mowila "ciekawe czemu Paulinka nie przyszla? moze sie obrazila ? ale raczej nie " i tak caly czas . dogadalam jej bo jak bym cghodzila na pCK to bym miala 6 z przyrody i jak wychodzilam z klasy (mielismy z nia wczesniej lekcje w taej klasie) powiedzialam jednemu chlopakowi  ze jak bedzie sie pytakla czemu mnie nie ma to niech powie ze poszlam na PCK. Dziwne ... miala wyzuty sumienia moze mi postawi 6 !!!!!!!! oby ....

jak lubisz jakiegos nauczyciela to pisz

lubie bardzo , bardzo pania do anglika (mojego ulubionego przedmiotu) p. M. , bo jest b. sprawiedliwa !!!!! i za to ja uwielbiam :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #1 : 2005-01-07, 18:00 »
nienawidze mojej baby od histry... juz dawno powinna pójsc na emeryture... zgred jeden... IDIJOTKA :P na szczescie ostatni rok nauki w tej porabanej szkole :wink:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #2 : 2005-01-07, 18:03 »
w podstawowie? p.G.> angielski. ehh  :grr:  powyrywac jej kudly tylko!  :grr: male kudlate, ehhh
 :wink:
a w gimnazjum??
nie przepadam za pania M... wredna czasem.. > polski
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #2 : 2005-01-07, 18:03 »

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #3 : 2005-01-07, 18:39 »
tak ona tez jest stara miala isc 2 lata temu potem rok temu a teraz w nastepnym :(
Zapisane

Kamaq

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #4 : 2005-01-07, 18:44 »
wiesz co, za 2 lata bardzo będziesz pamiętać oceny z której? Trzeciej podstawówki? Po co ci szósteczek milion dwieście, za parę lat będziesz si.ę zwijać na tróję  :lol: już nie mówię o maturze itd.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #5 : 2005-01-07, 19:21 »
Temat bez sensu. A poza tym, po co nazwiska? Innym forumowiczom to i tak nic nie mowi. Wystarczy, ze napiszesz dlaczego Cie zdenerwowala, jezeli juz tak bardzo chcesz
Zapisane

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #6 : 2005-01-07, 20:20 »
nie, ja chodze do 5 i to wszystko . wiesz ja chce sie czasem wyrzyc , bo to zawsze jest potrzebne :Lol: a tak na marginesie to mi zalezy i nie bede mila 3 nigdy bo sie nie nieucze tak jak inni :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #7 : 2005-01-07, 20:26 »
Cytat: paulinawis
nie bede mila 3 nigdy

Nigdy nie mów nigdy  ;)
Ja nie lubie pani S. od matmy i pani N od historii, no i nie przepadam za panią B od chemi, aha jeszcze nie lubie pani M. od polskiego (wychowawczyni)  :roll:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #8 : 2005-01-07, 20:28 »
paulina, aw piatej klasie tez miałam piateczki, a teraz mi trója wychodzi na półrocze :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #8 : 2005-01-07, 20:28 »

pacuszka7

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #9 : 2005-01-07, 20:33 »
nienawidze @#$^&^(*_)($##$^&^*&##! od angielskiego ponieważ wstawił mi 3 za stosunek do przedmiotu i 3- za prace na lekcji i z laski swojej 3 na koniec :grr: jak ja go nie lubie :grr:
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #10 : 2005-01-07, 20:47 »
Wszystkich nauczycieli z 18 zwolnić! Niech zlostajną ci ok! Od Anglika, Polskiego (bo pani jest SUUUUUPER - jak sie coś źle napisze to muwi aby znaleść w słowniku), dyro (jest fajoski), ni więcej. :evill: Za... Mknąć w słowniku poprawnej polszczyzny pozostałych...!!!!!!!! :grr:  :grr:  :grr:  Jak ja bym chciała mieć taką małą panią od techniki w klatce... Razem z panią od przyry - ona myśli, że dj tańczy w rytm disco polo....!
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

*Antek*

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #11 : 2005-01-07, 21:35 »
ja nie nawidze babki od geografi  :grr:  pani S. samo nazwisko wskazuje ze jest idiotka :grr:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #12 : 2005-01-08, 11:16 »
Cytuj

wiesz co, za 2 lata bardzo będziesz pamiętać oceny z której? Trzeciej podstawówki? Po co ci szósteczek milion dwieście, za parę lat będziesz si.ę zwijać na tróję  już nie mówię o maturze itd.

tak wlsnie tak bedzie
Zapisane
To piekło nie raj :)

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #13 : 2005-01-08, 14:04 »
nie czepiajcie sie mnie tylko piszcie kogo nie lubicie :Lol: po to ten temat :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #14 : 2005-01-08, 14:31 »
Cytat: pat
Cytuj

wiesz co, za 2 lata bardzo będziesz pamiętać oceny z której? Trzeciej podstawówki? Po co ci szósteczek milion dwieście, za parę lat będziesz si.ę zwijać na tróję  już nie mówię o maturze itd.

tak wlsnie tak bedzie

taak? ciekawe... Bo akurat kończe maturalną i jakoś nie zauważyłam nic podobnego :P
To normalne, że człowiek się cieszy z 6. W każdej klasie. Co, Wy też od poczatku podstawówki juz myśleliście o ocenach z matury? :P
Czy to nie miłe mieć dobre oceny? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #14 : 2005-01-08, 14:31 »

paulinawis

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #15 : 2005-01-08, 14:57 »
dzieki za slowa uzania bo myslalam ze sie nie dadaj bo wsumie to na nia zasluguje i nie mysle o maturze chyba ze z agielskiego :) bo juz za nia tesknie choc jej nie bylo :(  :serce:  :kocham: angielski :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #16 : 2005-01-08, 16:17 »
Moze nie rzucajcie tak nazwiskami, zwlaszcza dolaczajac do nich obelgi i sami bedac anonimowi  :roll: Nie wszyscy to rozumieja, wiec pozwolilam sobie wprowadzic cenzure, tam gdzie bylo to konieczne ;)

Paulinawis, nauczyciel nie ma obowiazku podwyzszac Ci oceny tylko dlatego, ze chodzisz na kolko. A jesli chodzisz na kolko tylko po to, zeby miec lepsza ocene, to odpusc sobie  :roll:
Zapisane

Willie

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #17 : 2005-01-08, 16:39 »
Ale powinien podwyższyć, skoro podwyższył za to innej osobie! Ja lubię moich nauczycieli... Ale przesadzają ze sprawdzianami  :roll:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #18 : 2005-01-08, 16:44 »
No własnie...Tu już nie chodzi o to,że inni forumowicze nie wiedza o kogo chodzi,ale o to,że może dany nauczyciel nie życzy sobie,aby jego nazwisko znalazło się w sieci?

Paulinawis jak już Wiedźma pisała,nauczyciel nie musi wcale podwyższać Ci oceny za to,że chodzisz na kółko. Co innego to,że jeździsz na konkursy i masz osiągniecia. Popatrz na oceny swoje i tego chłopaka: Być moze masz same piątki a on szóstki.
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #19 : 2005-01-08, 17:04 »
paulinawis, nauczyciele zwracają tez uwage na aktywnosc na lekcji :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Amarae

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #20 : 2005-01-08, 17:21 »
Nie cierpię, nienawidzę, nie trawię baby od polaka. Jest podstępna i sprawia, że uczenie się jest jednym wielkim koszmarem :/ W poniadziałek mamy "króciótką kartkóweczkę" -
- zasady pisowni z ó, u, rz, ż
- środki stylistyczne
- czasownik, czasy, tryby
- części mowy
- rzeczownik, odmiana przez przypadki
- wielka litera
- " krótka wypowiedż" - podziękowanie, przeproszenie bądź zaproszenie.
- życiorys Henryka Sienkiewicza
- rymy ( żeński, męski itp. )
- cząstki -by, byś itp.
Na to mamy 15 minut. Czy wy byście to napisali? :?

Jeszcze w ostatni piątek zrobiła nam awanturę, że jesteśmy patriotami za 5 gorszy, że nie mamy poszanowania dla Polski, że nie wiemy, kiedy odzyskaliśym nie podległość, że jesteśmy leniami, że jesteśmy najokropniejsza klasą w całej szkole - po czym wyszła.
Kazała nam jeszcze napisać na całą stronę, czerwonym kolorem - 11 LISTOPOADA 1918 ROK - ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ!!!

Boże :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #20 : 2005-01-08, 17:21 »

Willie

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #21 : 2005-01-08, 18:26 »
Ja bym chyba napisała :lol:... Ale nie wiem w jakim jesteś wieku i na jakim poziomie  :roll:
Zapisane

Gerda

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #22 : 2005-01-08, 19:57 »
angielski - robi spr z czegos, czego nie bylo :lol: - wariatka, juz sobie przyrzeklam, ze na zaden spr w terminie nie przyjde :wink:

PO - przyczepia sie do mnie z byle powodu, chyba powodem jest to, ze pamieta moje imie - ale w sumie ja lubie ;) heh w tamtym roku podciagnela mi ocene o 1 stopien pomimo, ze kompletnie nic nie umialam na ostateczne pytanie haha a kolezance juz nie :P

nie no ogolnie mam fajnych nauczycieli, fakt, ze czasem niektorzy za duzo wymagaja, za duzo nauki ehh :(

jaaaaaaaaaa nic nie umiem na 2 poniedzialkowe klasowki, powiedzcie mi jak szybko objac duzy material ??? ale zeby nie kuc na pamiec, ale zeby wszystko zapamietac jakos ??? prosze o pomoc, bo normalnie juz nie mam na siebie sily :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #23 : 2005-01-08, 20:07 »
a nasza p.od angl
nie zapowiada kartkowi i rabi je ok 30 słowek +napisanie czgeosc i na to mamy 10 minut

Monika Z

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #24 : 2005-01-08, 20:10 »
nienawidze fizykowej babki zsluguje na 3 ona dala mi 2  :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #25 : 2005-01-08, 20:12 »
A zgadnij ile osob z naszej klasy ma 1 z anglika na polrocze :roll:

Wiedźma

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #26 : 2005-01-08, 21:15 »
Kora, kartkowki to chyba nie musza byc zapowiadane ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #27 : 2005-01-08, 21:26 »
Tylko muszą być z ostatniej lekcji  :)
Dziul- wiesz, nie masie czym chwalić, że w piątej klasie miałaś 6 czy 5, teraz [szosta?] masz 3 :roll: po prostu osiadłaś na laurach i tyle.
Zapisane

Forum Zwierzaki

jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedz #27 : 2005-01-08, 21:26 »

halina

  • Gość
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #28 : 2005-01-08, 21:28 »
U mnie moga byc niezapowiadane kartkówy z 3 ostatnich lekcji...
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
jesli nie lubisz jakiegos nauczyciela
« Odpowiedź #29 : 2005-01-08, 21:28 »
Kartkówki są własnie po to,żeby być niezapowiedziane ;)
Co innego sprawdziany czy prace klasowe. Kartkówki zazwyczaj trwają 5,10 minut a te słówka to pewnie z bieżącego materiału i wcale się nie dziwię. Uwierz mi Kora,że jeśli ktoś umie,to napisze to w mniej niz 10 minut.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.