Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Gryzonie na karme dla węży :(  (Przeczytany 17988 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #150 : 2004-12-23, 19:33 »
BakuBak, taki "badziewny" gatunek myszy... ehh... brak słów...

I dołączam się do Cathy... Rozumiem, że ktoś może być "dys", ale... no bez przesady  :roll:
Zapisane

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #151 : 2004-12-23, 20:53 »
a widzisz :P a ja robie :P - nikt nie jest doskonały :P:P
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #152 : 2004-12-25, 13:46 »
BakuBak naucz sie pisać w miare poprawnie w języku polskim bo troche trudno sie domysleć co piszesz.... :roll: poza tym wychodzisz z założenia że my sobie tylko tutaj tak gadamy o gryzoniach a tak naprawde to wpierniczamy je na kolacje...twoje wypowiedzi są troche nie na miejscu biorąc pod uwage ze to jest temat MIŁOŚNIKÓW gryzoni,jak chcesz podyskutować o diecie węża to idz sobie na gady bo tak naprawde jesteś tu tylko po to żeby wprowadzić zamieszanie i zdenerwowac tych którzy walczą o prawa grzyoni które dla ciebie nie są nic warte...skoro chomik,mysz czy szczur to dla ciebie śmieć,nic nie znaczący pokarm to po co o tym rozmawiasz...poza tym skoro uważasz że miejsca w których trzyma sie po 1000 myszy sa ok to znaczy że chyba takich miejśc zbyt duzo nie widziałeś (a jestem pewna że wcale nie widziałeś) przy 10-15 myszkach czuć b.wyraźnie charakterystyczny zapach a co dopiero przy 1000...dlatego te "hodowle" przeważnie nie sa najlepsze bo nikt przy zdrowych zmysłach nie trzymałby w domu 1000 myszy...wniosek jest prosty,małe,zimne,ciemne pomieszczenia bez bierzacej wody i najczęściej bez prądu,gdzie włascieciel bywa tylko po to żeby je nakarmic...znam osobiście hodowle szczurów karmowych która tak wyglada,jest tam tylko ok 40 zwierząt (dorosłych) a zapach jest taki że trudno wytrzymać dłużej niż minute, wiec nie sadze żeby ktoś podobną lub wiekszą grupe trzymał w domu w dobrych warunkach...ja mam tylko 7 szczurów (matke z małymi uratowaną ok tydzień temu od smierci) i juz czuje ich zapach choć nie jest intensywny...

kolejna sprawa,osoby którym zalezy na posiadaniu zdrowych zwierząt zawsze odbierają je osobiście i sprawdzaja warunki,jesli hodowca nie chce mi ich pokazać to od niego nie kupuje bo mam wrażenie że coś jest nie tak...to chyba proste prawda...jak ktoś przez aukcje kupuje zwierze i każe je sobie wysłać poczta to znaczy że ma cos nie tak z głową... :roll:
 
pewnie gdyby ktoś źle traktował węża to ty byś pierwszy "donos" pisał...TOZ itp. nie są po to żeby robić ludziom na złość tylko po to  żeby chronić zwierzęta i przestrzegać ich praw bo ty chyba nie zauważyłeś że zwierzęta też mają prawa....nawet "paskudne chomiki","śmierdzace myszy" i inne których tak nie cierpisz... :roll:


Grinia masz b. ładnego króliczka na fotce,ciekawe co byś powiedziała gdyby miał zostać obiadkiem dla wężą.... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedz #152 : 2004-12-25, 13:46 »

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #153 : 2004-12-25, 14:10 »
a) nie zamiezam sie uczyć lepiej niz potrafie - to co  umie zaspokaja moje potrzeby .

b) no wiesz jakby ci miłośnicy gryzoni nie obrazali innych miłośników to oni pewnie by słowem nie pisneli ,, temat nie jest jedynie o gryzoniach a forum jest ogulnodostępne więc niemów mi gdzie moge pisać ...

c) no zgadzam sie ze 100 myszy nie  utrzymasz pod biurkiem , ja swoje zwierzaki hoduje w piwnicy ale mają prąd ogrzewanie i bierzącą wode ( hć nie wiem na co im jest bierząca woda - i tak posobie  kibla nie spuszczają )

d) jak ci śmierdzi to zacznij dbać o chigiene ,,,  niewiem czy dla myszy przejdzie ( jak mówiłem ich nie choduje ) ale polecam ci vermiculit lub podłorze do kuwet - pochłaniają wilgoć i smrody ,, no i częściej zmieniaj im ściułke , jakbyś szczała pod nogi   przez tydzień to terz by śmierdziało  czyz nie ??  

e) donosa bym wzyciu nie napisał hyba ze miałbym 100% pewności ze jest nie tak  a i wtedy bym prubował innych metod najpierw ,,,  donosicielstwo to paskudna zecz  a tymbardziej w polskich realiach  gdzie policja gnoji obywatela i broni złodzieja ..


f) myszy lubie - homików hmm terz lubie ale uwazam ze są paskudne ,,,
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #154 : 2004-12-25, 14:42 »
Cytuj

to co umie zaspokaja moje potrzeby

to widze że bardzo niewiele ci potrzeba do szczęścia :roll:

Cytuj

jakby ci miłośnicy gryzoni nie obrazali innych miłośników to oni pewnie by słowem nie pisneli

przepraszam,jacy "ONI"...tylko ty zabierasz głos w sparwie "biednych i pokrzywdzonych węży"

Cytuj

ja swoje zwierzaki hoduje w piwnicy ale mają prąd ogrzewanie i bierzącą wode ( hć nie wiem na co im jest bierząca woda - i tak posobie kibla nie spuszczają )

to gratuluje... :roll:  :roll:  :roll:
no generalnie nie spuszczają ale ty chyba im klatki (akwaria,teraria) myjesz i pic dajesz :roll: ...a może nie...
 :roll:

Cytuj

 jak ci śmierdzi to zacznij dbać o chigiene ,,, niewiem czy dla myszy przejdzie ( jak mówiłem ich nie choduje ) ale polecam ci vermiculit lub podłorze do kuwet - pochłaniają wilgoć i smrody ,, no i częściej zmieniaj im ściułke , jakbyś szczała pod nogi przez tydzień to terz by śmierdziało czyz nie ??

 ja mówie o sytuacji gdzie jest 40 albo 100 zwierząt a a ja ma z takich zwierząt klatkowych 6 myszoskoczków,7 szczurów,krolika i 3 szynszyle wiec u mnie akurat nie smierdzi bo wiem co stosowac i kiedy sprzatać ale gdybym miała 100 gryzoni to by waliło jak w stajni...zwierzęta tak jak ludze mają swój zapach...tyle że my sie kąpiemy itp a one nie wiec logiczne ze czuć ich zapach...

Cytuj

bym prub donosicielstwo to paskudna zecz a tymbardziej w polskich realiach gdzie policja gnoji obywatela i broni złodzieja ..

 nie widze związku...poza tym nie chodzi o donoszenie na policje tylko do TOZu a to troche co innego,nie moja wina że nie widzisz róznicy a dobro zwierząt masz w D***
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #155 : 2004-12-25, 15:26 »
Cytat: BakuBak

1)temat nie jest jedynie o gryzoniach a forum jest ogulnodostępne więc niemów mi gdzie moge pisać ...

c) no zgadzam sie ze 100 myszy nie  utrzymasz pod biurkiem , ja swoje zwierzaki hoduje w piwnicy ale mają prąd ogrzewanie i bierzącą wode ( hć nie wiem na co im jest bierząca woda - i tak posobie  kibla nie spuszczają )

d) jak ci śmierdzi to zacznij dbać o chigiene ,,,  niewiem czy dla myszy przejdzie ( jak mówiłem ich nie choduje ) ale polecam ci vermiculit lub podłorze do kuwet - pochłaniają wilgoć i smrody ,, no i częściej zmieniaj im ściułke , jakbyś szczała pod nogi   przez tydzień to terz by śmierdziało  czyz nie ??  

e) donosa bym wzyciu nie napisał hyba ze miałbym 100% pewności ze jest nie tak  a i wtedy bym prubował innych metod najpierw ,,,  donosicielstwo to paskudna zecz  a tymbardziej w polskich realiach  gdzie policja gnoji obywatela i broni złodzieja ..


f) myszy lubie - homików hmm terz lubie ale uwazam ze są paskudne ,,,
CHOMIKI A NIE HOMIKI!!!!! :grr: ortografia jak bym napisała  weRZe :roll:   tylko  spróbuj  maja c 100  myszy czy szcurów  to sprzatnac jednego dnia zakładajac ze to nie jest jedno zajecie włascicela np.  uczy sielub pracuje do 16 wraca i nie ma czasu by    sprzatnac wszystke akwa jedego dnia :roll:  a myszy maja niesety zapach Nawet przy 8 myszach    z tego dwoch samcach i reszcie samiczek jest trudno "zapaszku wytrzymać"  
gdy by ktos sprzedawl  po  300  złotych po wezu i pisał  zema na sprzedasz w hurcie  kolo 300  sztuk  młodych i starszych to bys  nie chcał  wiedzec w jakich warunkach je trzyma?? taka ilosc przeraża :roll:  no 20  wezy da sie wyobrazić a 100?
tu sa miłosnicy gryzoni a  milosnicy wezy w innym  dzale a tu  jesli ktos mowi ze  weze sa "blee"to  znajdze tu poparcie :roll:
nadmiar  gryzoni  na pokarm wzbiera  niepokoj i troske "donos" postopił bys podobnie gdyby ktos miał  wiele  gadów zaduzo  jak na mieszkanie i a by miły dobre warunki :?
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #156 : 2004-12-25, 16:32 »
Kira :wink:  8)  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #157 : 2004-12-25, 17:07 »
Cytat: truskawa144
Kira :wink:  8)  :wink:
Czekamy zobaczymy co odpowie :roll:
 wiesz truskawa ja mam  duzo chomików ake osoby które zobacza warunki i klatki  :roll:  twierdza ze dobrze sie nimi zajmujea osoby które na oczy mojego pokju nie wiedzeli  pytaja sie gdzie to mieszcze :roll:
a w/gmnie donos jest stosowny jesli  jest za duzo i opiekun nie nadaza...
Zapisane

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #158 : 2004-12-25, 17:12 »
hmm ale w tej branzy uwiez mi ze są pasjonaci którzy cały dom zwierzętami  " upakowują "  węrze terz mogą być :P  mi to nie robi róznicy .

wiesz porównanie 100 myszy i 100 wędzy troche nie pasuje bo węze troche więcej miejsca wymagają :P:P ale rozumie idee ,,,  i powiem tak ,, bardziej bym zaufał tej osobie  co pisze mam 300 węrzy niz tej co pisze  mam jednego - pilnie sprzedam ,,, bo jak ktoś ma ich 300 to zapewnia im dobre warunki a jak ma jednego to  przewaznie traktuje go  nieodpowiednio hociazby dlatego ze mało o nim przewaznie wie ,,,,

nie raz sie spotkałem z chodowcami co mają np jednego albo 2  pająki i nawet nie wiedzą jak sie nazywają a codopiero z kąd pochodzą i jakie mają wymagania ....


co doczasu  to ja np poświencam dziennie  3 godziny na obrobienie zwierzątek ,,, bez sentymentów  - wrzucić zarcie wyjąć stare dolać wody  mam pełno tego robactwa w domu i daje sobie rade ,,,   naprawde to ie jest takie straszne  a przy większej chodowli mozna sobie zrobić  system laboratoryjny  i  wtedy raz wda nakarmisz wszystko ,,,

truskawa144 - sama napisałaś ze ci śmierdzi juz więc nie ściemniaj ze nie smierdzi :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedz #158 : 2004-12-25, 17:12 »

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #159 : 2004-12-25, 17:23 »
wiesz truskawa napisała ze zapach jest i od kilku szczurkow a co dopiero jak ktos ma kilkadziesiat :o
wiesz ja mam  teorie ze  jesli jeses miłosnikiem i masz 3 weze to chcesz zapewnić im  najlepsze warunki  i jak widzisz osobe która oferuje do sprzedazy nagle 300 sztuk  wezy  po kozystnej i  hurtowej cenie to daje pewne watpliwosci co do klacy hodowcy :roll:
jak by ktos z takiej hodowli 100  myszy wkleił zdjecia akwariów to nie było by problemu jak było by wiedzac ze sa dobre warunki :o
Zapisane

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #160 : 2004-12-25, 17:34 »
no ok ,, to czemu nie poprosicie o zdjęcie terra ,, albo nie wyślecie delegata ( napewno koś na forum mieszka tam gdzie ten kolo )  a dopiero potem straszyć donosami .. jeśli bywyszło ze te myszy  tam  cierpia  sam byłbym zatym aby coś zrobić ale dopuki tego nie wiem  to  nie rozumie czepiania sie - jest wiele innych miejsc  gdzie cierpią ( sklepy zoo )  zacznijcie najpierw na nie pisac donosy , potem sprawdzcie chłopaka i jak mają zle to dopiero piszcie donos


hodowla zwierząt egzotycznych rórzni sie troche od gryzoni i piesków  bo  do ich chodowli  potrzebna jest specjalistyczna wiedza której nieposiada przewaznie chodowca z jednym werzem ,,,( nie mówie ze zawsze )  ,,, to naprawde nie jest takie  proste aby wzucić zarcie i wyjąć kupke ,,,
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #161 : 2004-12-25, 18:09 »
Cytuj
bardziej bym zaufał tej osobie co pisze mam 300 węży niz tej co pisze mam jednego - pilnie sprzedam ,,, bo jak ktoś ma ich 300 to zapewnia im dobre warunki a jak ma jednego to przewaznie traktuje go nieodpowiednio chociiazby dlatego ze mało o nim przewaznie wie


A skąd wiesz?!  Znasz wystarczająco dużo terrarystów, żeby w ogóle przymierzać się do takiego stwierdzenia?! To kompletna bzdura! Prędzej osoba mająca 1 węża zapewni mu dobre warunki i lepiej się nim zajmie - natomiast osoba mająca ich 300, nie zapewni im tak dobrych warunków (choć też nie zawsze, bo to zależy od indywidualnego terrarysty) i odpowiednio dużo czasu, chyba że nie będziesz za przeproszeniem jeść i siusiać tylko karmić, czyścić terraria i akwaria i zajmować się gadami. A, no i jeszcze + te Twoje 100 gryzoni. Gdybym ja się dowiedziała, że jest taki terrarysta, mający 300 węży i założmy 100 myszy - w życiu bym się do niego nie wybrała. Przecież to jest niemożliwe, zająć się taką ilością zwierząt, wiedzieć czy wszystkie czują się dobrze, odpowiednio je karmić, i w dodatku reklamować się w necie i zarabiać na ich utrzymanie... Logika, człowieku, logika i fizyczne możliwości istoty ludzkiej...
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #162 : 2004-12-25, 18:16 »
a co zrobic jesli osoba sie broni ze nie ma czasu ze to ona dowieze i i ze nie ma zdjecia bo tak bylo z tym i  nieskonczenie wiele myszy do sprzedanai :roll:
Zapisane

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #163 : 2004-12-25, 18:55 »
jeśli niezadza sie na odbiur osobisty to mozesz zacząć coś podejzewać  

Karooola sądze ze znam ich wiecej niz ty :P i jest to mozliwe zająć sie taką ilością tych zwierząt ,, zacznijmy od tego ze mozesz  zarabiać nimi na ich i swoje utrzymanie ..
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #164 : 2004-12-25, 18:58 »
Cytat: BakuBak
Karooola sądze ze znam ich wiecej niz ty :P i jest to mozliwe zająć sie taką ilością tych zwierząt ,, zacznijmy od tego ze mozesz  zarabiać nimi na ich i swoje utrzymanie ..


Sugerujesz się wiekiem ;) No miło... Ale dobra, nieważne. Co do utrzymania takiej ilości zwierząt - nadal przystaje na swoim. Dla mnie to jest nierealne, a nawet jeśli, to te zwierzęta NIGDY nie będę miały takiej samej opieki jak jeden, dwa osobniki, które mogą być codziennie uważnie obserwowane przez swoich właścicieli  :roll:  I zanim je sprzedasz musisz je odpowiednio wychować, a to nie jest takie łatwe, prawda ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedz #164 : 2004-12-25, 18:58 »

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #165 : 2004-12-25, 19:49 »
nie wiekiem ..:P ale wsumie pare lat więcej miałem na poznawanie ludzi :P

ja sie zajmuje pająkami - ich sie nie wychowuje ,, co do gadów to terz nie wydaje mi sie ( ale tu moge sie mylić ) aby przed sprzedazą ie je wychowywalo , nawet jak psa kupiłem to dostałem łobuza szczającego gdzie popadnie i jedącego kapcie :P

oczywiście , jak masz chodowle to nie  zajmujesz sie  zwierzenciem jak maskotką ,  
ale nie znaczy ze ma źle ,, taki wąz nie potrzebuje twojej miłości  do zycia  i jak dostanie jeść  i ma dobre - odpowiednie dla gatunku warunki to  napewno mu dobrze :]

z tą opieką chodzi mi o to ze  w duzej hodowli  zwieze dostaje dobrze zbilansowany pokarm , odpowiednie witaminy , swiatło , - poprostu  trzymanie tych zwierząt w złych warunkach hodowcy sie nie opłaca ( mówie o chodowcach nie o tych łochach na targowiskach z rzułwiami w kartonowych boxach )  

natomiast często ktoś kupuje sobie jednego węza w zoologiku  nasłucha sie często bzdur od sprzedawcy  a potem  sie do tego stosuje i zwieze jest zaniedbane nie z braku miłości  a z niewiedzy właściciela,,, i potem są ogłoszenia , oddam legwana z krzywicą    , zułwia z grzybicą i wiele innych ,,,  od chodowcy takiego nigdy nie kupisz bo jakby  takie zwierze sprzedał to bby sie taki rumor zrobił ze wyleciał by z interesu ,,,  i to jest kolejny powód dla którego  hodowca dba o swoje zwierzęta  - i podkreślam - wie jak to robić ...

 tak jak był tutaj  temat ostatnio ze ktos zułwia luzem po domu puszcza i śpi z nim bo w terrarium miał " smutne oczka "   to nie są pieski !!! a jak decydujemy sie na ich hodowle to nie ma wymówek - bo terrarium miał zamałe - jak tak to trzeba kupić większe ,,,

 tak jak kupując psa  gdy mieszkasz w bloku  musisz z nim chodzić na spacer tak samo kupujac gada usisz mu zrobić odpowiednie terra z odpowiednimi warunkami !!! i nie ma tu zadnych wymówek  ...
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #166 : 2004-12-25, 20:06 »
Cytat: BakuBak
jeśli niezadza sie na odbiur osobisty to mozesz zacząć coś podejzewać  

Karooola sądze ze znam ich wiecej niz ty :P i jest to mozliwe zająć sie taką ilością tych zwierząt ,, zacznijmy od tego ze mozesz  zarabiać nimi na ich i swoje utrzymanie ..
NO TAMTEN sie niezgadzał :roll:  taka iloscia dobrze to sie nie da.... :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #167 : 2004-12-25, 20:45 »
Cytat: bagsiks
jak tak moznanierozumie takich tylko  :evill:   :grr:
rozmnazaja i nie maja warunków :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #168 : 2004-12-25, 20:46 »
Cytuj
nie wiekiem ..:P ale wsumie pare lat więcej miałem na poznawanie ludzi :P


No to się zdecyduj...

Cytuj
ja sie zajmuje pająkami - ich sie nie wychowuje ,, co do gadów to terz nie wydaje mi sie ( ale tu moge sie mylić ) aby przed sprzedazą ie je wychowywalo , nawet jak psa kupiłem to dostałem łobuza szczającego gdzie popadnie i jedącego kapcie :P


Ehh... nie chodzi mi o wychowanie w sensie nauczenie określonych zachowań...

Cytuj
oczywiście , jak masz chodowle to nie  zajmujesz sie  zwierzenciem jak maskotką ,  
ale nie znaczy ze ma źle ,, taki wąz nie potrzebuje twojej miłości  do zycia  i jak dostanie jeść  i ma dobre - odpowiednie dla gatunku warunki to  napewno mu dobrze :]


hodowlę

Niby nie potrzebuje miłości, ale jak sam powiedziałeś, trzeba karmić, zapewnić dobre warunki, no i sprawdzać dokładnie czy nie ma jakiś zmian chorobowych na skórze lub czy zwierzę nie wykazuje jakiś dziwnych zachowań.

Cytuj
z tą opieką chodzi mi o to ze  w duzej hodowli  zwieze dostaje dobrze zbilansowany pokarm , odpowiednie witaminy , swiatło , - poprostu  trzymanie tych zwierząt w złych warunkach hodowcy sie nie opłaca ( mówie o chodowcach nie o tych łochach na targowiskach z żółwiami w kartonowych boxach )


Jak będzie sprzedawał zwierzę jakiemuś amatorowi nie wiedzącemu za wiele o tym jak zwierzę powinno wyglądać to mu się opłaca, i to bardzo...  

Cytuj
natomiast często ktoś kupuje sobie jednego węza w zoologiku  nasłucha sie często bzdur od sprzedawcy  a potem  sie do tego stosuje i zwieze jest zaniedbane nie z braku miłości  a z niewiedzy właściciela,,, i potem są ogłoszenia , oddam legwana z krzywicą    , zółwia z grzybicą i wiele innych ,,,  od hodowcy takiego nigdy nie kupisz bo jakby  takie zwierze sprzedał to bby sie taki rumor zrobił ze wyleciał by z interesu ,,,  i to jest kolejny powód dla którego  hodowca dba o swoje zwierzęta  - i podkreślam - wie jak to robić ...


Świata nie widziałeś??

Cytuj
tak jak kupując psa  gdy mieszkasz w bloku  musisz z nim chodzić na spacer tak samo kupujac gada usisz mu zrobić odpowiednie terra z odpowiednimi warunkami !!! i nie ma tu zadnych wymówek  ...


Jakie to ma nawiązanie do tematu? :?:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #169 : 2004-12-25, 20:47 »
Bagsik, to jest zwykłe nabijanie postów.
Kogo nie rozumiesz? gdzie? kiedy po co? trzeba napisać...  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #170 : 2004-12-25, 21:11 »
w/g mnie chodzi mu o to ze ludzie  biora sie za hodowle   a potem nie paja dla nich czasu i tylko  rzomanazaja i nie zgadzaka sie na obejzenie hodowli w domu tylko ze on dotrzez mysza... :o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedz #170 : 2004-12-25, 21:11 »

BakuBak

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #171 : 2004-12-25, 21:49 »
heh ,  koniec dyskusji :P:P

wkazdym razie z mojej strony :P:P

dousłyszenia  gdzie indziej :P
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Gryzonie na karme dla węży :(
« Odpowiedź #172 : 2004-12-25, 22:11 »
boshe :roll: ...w hodowlach zwierzęta maja przewaznie najgorsze warunki a czym większa hodowla tym gorzej...przecież jak sie ma 1 zwierze to wiadomo że sie ma wiecej czasu i kasy na jego utrzymanie a jak sie ma 50 to wszystkiego jest mniej...widziałam wiele zwierząt okaleczonych przez pseudo-hodowców którzy mówili ile to wiedza na ich temat i jeszcze innym udzielali złych rad...na to nie ma regóły,nie mozna powiedzieć że jak ktoś pracuje w zoologiku to sie nie zna a jak ktos ma hodowle to wszystko wie...takie stwierdzenie to zwyczajna bzdura...

Cytuj

zacznijmy od tego ze mozesz zarabiać nimi na ich i swoje utrzymanie

 no to juz wszyscy wiemy po co te "sliczności" trzymasz... :roll:  :roll:  :roll:  ale w takim razie nie jesteś terrarysta ani miłośnikiem tylko zwykłym "producentem"...gratulacje :roll: ...tylko nie wiem w takim razie co tu robisz bo to jest "forum wszystkich MIŁOŚNIKÓW zwierząt" .... :roll:
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 26 zapytaniami.