Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PŁEĆ KRÓLICZKA  (Przeczytany 560 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylwinka

  • Gość
PŁEĆ KRÓLICZKA
« : 2005-05-20, 15:03 »
pomożecie mi ustalić jaką mam płeć królika, w sklepie powiedzieli, ze to dziewczynka, ale ja nie jestem co do tego pewna :|
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedź #1 : 2005-05-20, 15:08 »
Nie będzie łatwo, bo samczykom ze strachu chowają się jąderka i wydaje się, że to samiczka  :roll:. Najlepiej udać się w tym celu do DOBREGO weterynarza  :o
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedź #2 : 2005-05-20, 15:10 »
Zgadzam się z Gaberem, czy to jest mały króliczek? Bo jeśli tak to trudno będzie określić w tak młodym wieku płec(nawet wet moze nie zobaczyć)
Sam wątpie czy sprawdzisz, jak nie miałaś z tym doczynienia
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedz #2 : 2005-05-20, 15:10 »

Bonsai

  • Gość
Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedź #3 : 2005-05-20, 23:30 »
yyyy... ja sie nie wypowiadam... Mój Blanki niegdyś był Blanką, więc sami widzicie.... jednak rzeczywiscie: u maluchów jest to baaardzo trudne do rozpoznania.... :/
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedź #4 : 2005-05-21, 06:13 »
Dominek też był kiedyś dziewczynką :lol: Ja dowiedziałam się, że to jednak chłopczyk jak miał pół roku, niedawno ;) nawet nie zchował jąderek, także wet tylko zajrzał pod ogonek i było już pewne :wink: :wink:
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: PŁEĆ KRÓLICZKA
« Odpowiedź #5 : 2005-05-21, 12:07 »
Nie chodzi tu tylko o młode króliki. Mi to tumaczyła wetka, mimo, iż Kajtek ma 5 lat.
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 24 zapytaniami.