Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: To był wielki błąd, ale...  (Przeczytany 1363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
To był wielki błąd, ale...
« : 2005-05-01, 16:59 »
Ostatnio nie mialam zbyt wiele czasu dla moich zwierzaków. Bardzo miałam napięty miesiąc - trwały nie tylko w szkole ostre przygotowania do egzaminu gimnazjalnego. Jednak po piątkowej wymianie trotków Meszkowi (tj. chomik) i po tym jak zobaczyłam jak tańcuje na dwóch łapkach, bo chce jedzonka to zrozumiałam jak bardzo je zaniedbałam. Nie chodzi o to, że miały brudno, nie dostawały jedzenia czy coś w tym rodzaju. Czyściłam im na bierząco, jedzonko urozmaicałam jak zawsze, sianko także było non stop. Jednak głasakanie, zabawy to była przez ten miesiąc wielka żadkość. Nauka za bardzo mnie męczyła. Kiedy o 23.00 miałam chwilę dla siebie nie miałam już siły na pieszczenie maluchów.Jednak dopeiro potem zrozumiałam że to żywe, czujące stworzonka i że potrzebują czułości jak każdy z nas. Mam nadzieję, ze im to wynagrodzę i nadrobię zaległości :D Nio nie zapomnę o tym co powyżej...

Proszę was bardzo - nie popełnijcie takiego błędu jak ja - zawsze znajdzcie choćby 10 minut dla swoich podopiecznych. Naprawdę żałuję, nie chciałam. one tak pragną miłości... :kocham:

Teraz patrzę na świat inaczej. Już nie jest dla mnie podstawą: ten pokarm kosztuje 2,40, a ten 3,00. No to kupuję za 2,4! Nie. Teraz patrzę na jakość. Wiem, że nie stać mnie na najdroższy pokarm na rynku dla takiej gromady, ale wolę nie kupić sobie, a kupić im. Obiecuję, ze już nic nie będzie tak jak było...
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Ax

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #1 : 2005-05-01, 17:12 »
<tul> Nie będzie, i szybko naprawiasz błąd... dasz im tyle milosci, ze zapomna o tym, za byl gorszy okres, mówię Ci :)
a co do ceny- barzo dobrze... pamiętam, kiedpowiedzialas, ze nie kupisz soli do jest za droga.. no trochę się zdenerwowałam...
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #2 : 2005-05-01, 17:31 »
Zastanawiałam się np. nad Beaphar Bogena Kro-kant dla świniaka, ale 17 zł za 400 g. wykracza po za moje siły. Jednak myślę, że tak jak teraz ma, tzn. podstawowy Vitapol z dodatkiem Megana to dobry skład. Najwcześniej w czerwcu zacznę zastanawiać się nad XtraVitalem - wtedy będzie więcej $.

Ps. Ax nie kupiłam jej tej soli -zapomniałam  :;p: ale w tym tygodniu będzie mieć obiecaną :solniczkę" :D 
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Forum Zwierzaki

Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedz #2 : 2005-05-01, 17:31 »

Kira

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #3 : 2005-05-01, 18:04 »
ja kupuje tylko dobrej jakosci i to co polskie czyli wszstko Witapola
mam hurtownie gdzie kupuje po 2zlote 1000g=1kg  jedzonka w kartoniku
sciólka granulat SCats  okolo 6 zlotych za 9l to nie jest drogo a coz lepiej wziasc sie za opieke niz pisac na forum :)

poddstawowy bo w owocowych jest robactwo:)
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #4 : 2005-05-01, 18:10 »
ale masz fajnie z tą hurtownią... :(
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #5 : 2005-05-01, 18:13 »
Choć ja nie mam tak źle. Znalazłam sklep w którym 1 kg Viapolka jest w przypadku świnki za 3,90zł, a dla króla 3,60zł. Taniej niż w sklepie zoo internetowym w którym kupowałam dotychczas.

Kira, dlaczego kupujesz tylko polskie jedzenie??

A czy dobrze karmię?? :>
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Agata:)

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #6 : 2005-05-01, 18:25 »
Ja kupuje prawie zawsze Vitapol, chociaż ostatnio porwałam się na Vitakraft za 6,50 za 400 g ;)
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #7 : 2005-05-01, 18:33 »
Ja też kupiłam nie dawno - dla świnki. Kosztował ponad 5 zł. Ale nie jestem za bardzo zadowolona - myślałam, że będzie lepszy...

A te mieszanki Vitakrafta mają mączkę?? :?
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

mafinia

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #8 : 2005-05-01, 21:03 »
vitapol jest najlepiej przysfajalny przez moje chomy
ostatnio trafily do gorzowksich sklepow rozne mieszanki wlasnie z tej firmy paleczki groszek suczony, trawa cena to tylko 1,50
za 400g karmy vitapola 2 w 1 place 4,60
dobrej jakosci sa takze karmy megana a zwlaszcza z suszonymi pomidorami

a co mysliscie o firmie dako-art????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedz #8 : 2005-05-01, 21:03 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #9 : 2005-05-01, 21:24 »
Tez sie wtrące :)
Ja kupuje dla królika 5 kg granulat alexa za 26 zł, więc nie tak źle ;)
Chomiki karmiłam zawsze vilapolem, ale nie pamiętam ile koszrował...
Szkoda że polska to taki beznadziejny kraj, gdzie nie ma tak naprawde dobrych produktów dla zwierząt...
Weszłam na niemiecką stronke a tam są nawet zioła dla królików w różnych smakach, dobre granulaty, leprze mieszkanki... eh, ciekawe kiedy do nas to trafi...
« Ostatnia zmiana: 2005-05-02, 19:32 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Agata:)

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #10 : 2005-05-01, 22:01 »
Dako-art? Ostatnio nawet myślałam, czy nie kupić, ale po przeczytaniu składu zrezygnowałam, bo zbytnio urozmaicony nie był...
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #11 : 2005-05-02, 09:15 »
Ja kupuję dla króli Vitapola (obecnie z niego będziemy rezygnować  :roll:), oczywiście granulat za 3,6 za kilogram. Jednak teraz hurtownia Hobby ma dostępne tylko Energy +, a te mają kosmicznie niską ilość włókna - wolę jchać na drugi koniec Krakowa po alexa.

Moja świnka i chomik dostają teraz Vitapola podstawowego z dodatkiem Megana (tego z pomarańczową etykietą), ale wybiorę się w niedługim czasie do innego sklepu i kupię kg Megańca (na wagę) za 4,8zł - myślę, ze to opłacalne. Ale i tak będę im mieszać.
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #12 : 2005-05-02, 19:27 »
Kupiłam śwince i chomikowi lizawkę trixie (były 2 szt) za 4,20 czy tam 4,30 i kolby Vitapolka z lucerny za 2,30. Chiba były ucieszone :D:D
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #13 : 2005-05-02, 19:36 »
Ja też  na początku chciałam karmic granulatem z vitapola, ale był tylko energy+ więc zrezygnowałam bo jak dla mnie jest on beznadziejny... Dobrze że wtedy nie mogłam dostać tego drugiego, bo dowiedziałam sie ze juz nie będzie wogule produkowany...
Gaber ile u ciebie kosztuje 5kg granulatu alexa?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #14 : 2005-05-04, 16:36 »
Wiem jedynie że Alez jest dostępny w Krakowie (ja mieszkam na obrzeżach NH), więc póki co z kupnem będzie duży problem. Jednak 0,5kg kosztuje 4 zł, a 5 kg nie ma ;/ Ale jak się już wybiorę do tego zoologa to się zapytam czy nie sprowadzą - przy moich 4 uszach (2 do góry i 2 w dół) to szybko zejdzie :d
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Forum Zwierzaki

Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedz #14 : 2005-05-04, 16:36 »

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #15 : 2005-05-04, 16:51 »
a co mysliscie o firmie dako-art????

Mieszanki i delcje są OK ale kolb się moje zwierzaki za nic w świecie nie chwycą (i są w tym solidarne jak nigdy). Jedyne kolby jakie jedzą to Pabemia-młócą aż się im uszy trzęsą :) Dako-Arty wisiały im w klatkach miesiąc, nie tknęły się ich.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

ESIO

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #16 : 2005-05-30, 14:57 »
                                                                   Cześć!!!
To był WIELI BŁĄD!!!
Jednak widać, że się uczysz i starasz się nie popełniać błędów!!!
Pocieszenie:
,,Nauka to potęgi klucz"
Stary cytat,ale jako pocieszenie mam nadzieje, że Ciebie pocieszyłem!!!
Odpowiedz:
Czy udało chociaz troche mi ciebie udało się pocieszyć.

PoZDROWIENIA OD:
                               ESIO
                                       I
                                             KANARKÓW:
                                                                    Wojowniczki i Ciekawskiego!!!
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #17 : 2005-05-30, 15:23 »
Gaber, a może być sprobowała zamówić przez neta? moze wtedy ci taniej i szybciej wyjdzie :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #18 : 2005-06-05, 18:39 »
Pocieszyłeś mnie  :;p:

A przez neta nie zamówię, bo nie mogę sama przelewać pieniędzy, a tata się nie godzi na wydawanie wciąż pieniędzy na zwirze (choć i tak to robię :))). Ale poradziłam sobie :)
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

chomiczowna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 46
  • gucio
    • WWW
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #19 : 2005-06-29, 16:01 »
Tak, zwierzątka bardzo potrzebują zainteresowania. Mój Gucio, jak wchodzę wieczorem do pokoju, to czeka na mnie. Lubi też przebywać w dużym pokoju, gdzie ja z mamą czytamy książki, albo słuchamy muzyki lub oglądamy TV ( oczywiście nie za głośno!!! )  Pozdrawiam twoje zwierzaczki! Papatki!
Zapisane
Hey, tu chomiczówna i jej chomiczek Gucio!
6.06.06 - Żegnaj Guciu!

Miyu

  • Gość
Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedź #20 : 2005-06-29, 16:05 »
;) To dobrze, ze się opamietałaś!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: To był wielki błąd, ale...
« Odpowiedz #20 : 2005-06-29, 16:05 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.