Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Rozrywka?  (Przeczytany 2516 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« : 2003-09-16, 13:20 »
Jakie zabawki, lub rzeczy będące rozrywką dla Waszych gryzoni/królików posiadacie?
Bo moja Tusia uwielbia gryść swoimi małymi ząbkami  :) gałęzie, które jej przynosze, oraz bawić się zesuszonymi liśćmi. Lubi też podrzucać (bawić się) pojemniczkiem na ziarenka  ;)
Gdy miałam chomika miał on w klateczce: "kołowrotek", rurę oraz domek. Uwielbiał wspinać się po klatce oraz chodzić po mini schodkach, strasznie śmiesznie to wyglądało - jakie inne pomysły wpadły Wam do głowy co do rozrywki dla Waszych zwierzaków ???
 :chomik:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #1 : 2003-09-16, 14:39 »
Moj Fredek uwielbia gryzc rurki od papieru toaletowego :) Uwielbia brzebywac godzinami w ukochanej kolorowej rurce co kosztowala mnie 3 euro  :grr: No a czyrnulka lubi grzc papier toaletowy i produkowac z niego nowe trociny :) Pierw bierze go do buzi a potem chodzi w kolko bo nie jest zdecydowana gdzie ten papier polozyc :D To nie jest jej zbyt ulubione zajecie ale opowiem:) Wieczorem zawsze czarnulka wstaje i zaczyna halasowac .....I ciagle przy tym sepi o jedzenie;A kiedy nikt jej nie daje to staje dma lapkami na kolo pare sekund stoi .....traci rownowage i spada:) To robi chyba zeby vzwrocic uwage:) Moze niedluge wstawie tu jej zdiecie i fredka :)
Zapisane

Buffy

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #2 : 2003-09-16, 16:48 »
Mooje słonka też lubią rolki z papieru toaletowego zamieniać w wiór, a Dairinka, lubi bardzo biegać w swoim plastikowym kółku, które jest jedyną rzeczą z plastiku, której nie zgryzły ;) Kupiłam im kiedy domek (plstikowy), to najpierw świata po za nim nie widziały, ale potem, Jeny i Dairin sproszkowały wszystkie ścianki... został dach ;) zrobiłam im z niego półkę do siedzenia, którą wykorzystały, między innymi na swoje wc... ;) kosztniczki mojej siostry, bardzo lubią  "grać na harfie", hehe, gryzą, a raczej ciągną pręty klatki i brzdękają tak sobie... heheh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozrywka?
« Odpowiedz #2 : 2003-09-16, 16:48 »

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #3 : 2003-09-16, 19:33 »
OO.. zabawek to ja mam pełno :) Rurki po paierze toaletowym, zwinieta kulka papieru, maty z trawy, wiklinowe kołka, i nawet róg obfitości ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #4 : 2003-09-16, 19:40 »
Zapomniałam wspomnieć własnie o tych papierowych rurkach, ale to takie hmm... "prymitywne" - ale świetna zabawka dla gryzoni  ;)  ;)  :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #5 : 2003-09-16, 20:25 »
Pimpek miał rolkę od papieru, ale albo ją zjadł albo niechcąco wyrzuciłam ;) Tak to tylko kołowrotek.. No i świetną zabawą jest według niego przekopywanie się w trocinach :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #6 : 2003-09-17, 15:20 »
Cytat: Wiktoria
No i świetną zabawą jest według niego przekopywanie się w trocinach :)


 :lol:  :lol:  Tak. A jak sobie przypomnę jak to smiesznie wyglądalo,  gdy moj sie tak przekopywał...  :P  :lol:  kochane stworzonka  :wink:
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Rozrywka?
« Odpowiedź #7 : 2003-09-18, 11:24 »
Gdy ja miałam chomiki, one miały takie kólko do biegadnia, strasznie to lubiły. Miały tez róznego rodzaju ciasteczka do gryzienia
Zapisane

Buffy

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #8 : 2003-09-18, 14:23 »
Jeny i Dairin, też mająs pecjalne ciasteczka, lubią je, ale im żadko daję, bo to sma chemia z cukrem... Cóż, też takie rzeczy jemy, więc skoro są i dla nich, czemu im nie dać ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozrywka?
« Odpowiedz #8 : 2003-09-18, 14:23 »

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #9 : 2003-09-26, 22:04 »
Hehe, własnie oprócz rozrywki ruchowej jest też "pokarmowa"  :P
Moja świnka uwielbia nasionka, ale najbardziej lubi  trawkę!  :)
Ale wiecie, taką zieloną z łąki... nie żadną inną...  :P  :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #10 : 2003-09-27, 13:25 »
Mój Igor też rzuca miską, zawsze zwala poidełko podważając je pyszczkiem :P w ogóle chyba jego największą rozrywką jest bieganie po pokoju :lol:
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #11 : 2003-09-27, 14:29 »
moja Busia uwielbia wysypywac nasionka z miski :))) a dzis dostala Smakoszke i wrzucila ja pomiedzy lozko a fotel, nie wiem jak, ale chyba przepchnela pyszczkiem, wariatka jedna :P
Zapisane

Talagia

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #12 : 2003-09-27, 16:38 »
A moja świnka uwielbia biegać po całym mieszkaniu z wielkim kawałakiem marchewki w pyszczku, podnosi wtedy tak główke do tyłu. A tak to lubi drażnić psa, gonić go itp...
Ale największą frajde ma jak wreszcie może się położyć na swojej podusi, wyciągnąć stopki i spać :)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #13 : 2003-09-27, 17:16 »
Busia u brata mojego ma tez swoja podusie od 4 lat i tez uwielbia na nim lezec :D:D:D:D i bawic sie w chowanego :P teraz siedzi u mnie na kolanach :) i pochrumkuje :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #14 : 2003-09-27, 20:45 »
prosiak mój lubi też biegać po moim łóżku albo siedzieć mi na kolanach, uwielbia być głaskany, ale tylko wtedy kiedy ON ma na to ochotę :) no i nie wspomniałam w tym poście, że po prostu kocha jeść  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozrywka?
« Odpowiedz #14 : 2003-09-27, 20:45 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #15 : 2003-09-27, 20:52 »
no to ladnie :))))) nie ma chyba swinka/i ktora nie lubie jesc :P ale sa takie kochane, ze szok :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #16 : 2003-09-28, 12:50 »
Cytat: tusia1987
no to ladnie :))))) nie ma chyba swinka/i ktora nie lubie jesc :P ale sa takie kochane, ze szok :)


Tak swinki strasznie lubią zajadac rozne smakolyki  :)
Moja też - mały żarłoczek  ;)
No chyba, ze świnka nie ma apetytu, gdy jest chora...
ale to inny przypadek
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #17 : 2003-09-28, 13:20 »
a kiedy napelnie miseczke fredka czyms do jedzonka zuca sie na to i zaczyna kopac jak szalony i wywala to wszystko na trociny  :D A kiedy Czarnulce miseczke biore zeby ja napelnic szybko miseczke lapkami chwyta zeby jej nie zabierac :)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #18 : 2003-09-28, 17:54 »
to wywalanie z miska skas znam :P
Zapisane

Tonks

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #19 : 2003-09-29, 13:29 »
Mój chomik nie królik ma różne zabawki takie jak rury piaskownice wanienke z wodą karuzele hamak i  inne takie kto chce je zobaczyć niech się zgłąsza na gg co jet podane w temacie Kto??  (ponieważ jest to mój nowy dostępny nr)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #20 : 2003-09-30, 19:51 »
Tusia, czy ta świnka w emblemacie to twoj prosiaczek? Jesli tak to mamy bardzo podobne świnki (moja ma naimie Tusia) popatrz na fotkę mojej swinki:
roznią sie napewno tym, ze Twoja ma białą łatkę na nosku, ale rudne latki ma i moja i Twoja  :wink:  :wink:  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozrywka?
« Odpowiedz #20 : 2003-09-30, 19:51 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #21 : 2003-09-30, 19:54 »
tak, to moja Busia :)) a czy my sie przypadkiem nie znamy prywatnie?? bo tak mi sie cos kojarzy.........
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #22 : 2003-09-30, 19:58 »
no coz, zdjecie (jak dla mnie) jest niespecialnej jakosci i nic na nim nie widze... widze tylko czarna kulke i nic wiecej ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #23 : 2003-09-30, 20:22 »
Tusia tak znamy się  :)
Hm... masz na imię Marta?
  --
Anilewe fajny emblemacik  :)  :wink:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #24 : 2003-09-30, 20:39 »
Fajmy taki kłębek
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #25 : 2003-09-30, 21:03 »
tak, Marta mam na imie :)))) a zdjecie fakt malo czytelne, ale ja widzialam kiedys dawno inne, wiec mniej wiecej wiem...
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #26 : 2003-09-30, 21:40 »
No to już wiem kim jesteś  :)  To Ty miałas mi pomoc w budowie stronki o zwierzakach? Oraz to Ty potem mowilas w mailach: "Nie chce Cie znac"  :P  :P  :)  
hih, ale to już przeszlosc  :)
Co slychac ??  :wink:  :P
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #27 : 2003-09-30, 22:05 »
tak, to przeszlosc :( i jednoczesnie zdaje sobie sprawe teraz, ze bylo to bez sensu wszystko.... teraz spoko, jestem w pierwszej klasie LO :)) i dobrze mi :))) planuje akcje zbiernia kasy na azyl i juz :) mam na szczescie jedna i ta sama - kochana - swinke od ponad 4 lat :) a co u Ciebie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozrywka?
« Odpowiedz #27 : 2003-09-30, 22:05 »

Zwierzaczek

  • Gość
Rozrywka?
« Odpowiedź #28 : 2003-10-02, 19:47 »
Cytat: tusia1987
teraz spoko, jestem w pierwszej klasie LO :))


Jeju już? A ja myslalam, ze jestes odemnie mlodsza  :roll:
U mnie też wszystko dobrze, kończę gimnazjum za rok, u świnki Tusi wszystko okey, w te wakacje skończyła 8 lat :!!!:  :wink:
Pozdrawiam  :)  :)
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Rozrywka?
« Odpowiedź #29 : 2003-10-02, 20:04 »
mam prsawei 17 lat :D ciesze sie ze dobrze, a jak ona sie zachowuje? ciagle odpoczywa czy co?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 27 zapytaniami.