Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Klatka dla świnki gdzie>?  (Przeczytany 661 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basieq

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« : 2003-11-10, 17:51 »
Drodzy miłośnicy gryzoni mam pytanie dla was. Jeśli chcę mieć klatkę dla świnki morskiej to czy mogą ją ustawić wysoko? (1,50m) czy nie bnędzie źle śwince na takiej wysokości.?  :?:  :?:
Aaa i chyba raczej wybiorę świnke niż chomika/.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Zapisane

kareena

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-10, 18:37 »
chcesz ja na półce postawić? ja chyba wybrałabym jakieś pozbawione przeciągów miejsce na podłodze
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-10, 20:20 »
jak dla mnie to przy podłodze jest więcej przeciągów... mój sczurek ma klatkę na szafce, no ma trochę  ponad 1 metr wysokości i jest dobrze... grunt, żeby nie przy oknie i trochę na uboczu ruchu domowego :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-10, 20:20 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-10, 20:23 »
Hmm.. A ja myślę, że taka półka byłaby dość dobra dla świnkowej klatki- świniaczki nie lubią, jak patrzy się na nie z góry, mają wtedy wrażenie, że człowiek jest wielkoludem...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-10, 20:37 »
a kto nie ma takiego wrażenia jak sie na niegopatrzy z góry :?: :lol:
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #5 : 2003-11-10, 22:31 »
moja swinka stala kiedys na reagale to byla gdzies 60-70 cm. jednak sadze ze mozesz sprobowac. tylko musisz wtedy pamietac by wypuszczac ja na spacery. kiedy klatka stoi na podlodze ma to ta ogromna zalete, ze otwierasz drzwiczki i zwierz sam wychodzi i wraca, kiedy chce.
Zapisane

Talagia

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #6 : 2003-11-10, 22:51 »
Zdecydowanie polecam na początku na pewnej wysokości, bo świnaczki uwilbiają jak coś się kolło nich dzieje, ludzie rozmawiają, albo gra spokojna muzyka, albo ktoś coś mówi w radiu. Świnka szybciej się oswaja jak ma kontakt z otoczeniem. Ja miałam świneczke najpierw na stole pod ścianą w salonie :) Musiałam ją przenieść na dół bo uwielbia wolność... heh powinnaś j a delikatnie przyzwyczaić do stresu, nie wolno oczywiście nagle podstawić świnke pod głośnik od super mocnej wieży na full nastawionej :P Zawsze sie bałam bo moja świneczka wychowała się przy lelewizorze, głośnej wieży i hałasie tego szczekliwego psa :? Pytałam o to weta, teraz wiem że nic mu się nie stanie jak włącze głośno muzyke :) A jest to bardzo dobre, bo wiem że w sylwestra nie rozerwie mu serduszka, mieszkam na parterze więc strzelają mi pod oknem :? Ale Rozyn się nimi nie przejmuje :)
NAwet jak mam głośno muze, to teraz prosiaczek sobie słodko śpi i wisi mu to czy słucham muzy czy nie...:P:P :DDale nie powinno się kłaść świnki w kuchni, a już napewno nie pod oknem :?
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Klatka dla świnki gdzie>?
« Odpowiedź #7 : 2003-11-11, 18:13 »
Ja akwarium ze swoją Tusią trzymam na podłodze  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.