Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chomiś  (Przeczytany 695 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LiNkSa

  • Gość
Chomiś
« : 2004-01-03, 13:31 »
Elo!:)
Napisze krótko i zwięźle bo dziś coś nie jestem twórcza:)
1. Mam specjalną kuwetę dla chomisia, mam tez żwirek. Wiem, że musze codziennie łopatką wybierać odchody ale co jaki czas mam wymieniać cały żwirek w kuwecie?
2. Mój chomiś ma 5 miesięcy. U mnie jest od 4. Baardzo mnie kocha [:P] i na zawołanie wychodzi z domku i wychodzi gdy przychodze ze szkoły itp. w każdym razie jest do mnie przywiązana. Uwielbia mi siedziec na rękach. Ale jak do tej pory nigdy mi nie jadła z ręki:( Jeśli jest w klatce i dam jej np. jabłko to zje ale z ręki nie:( tylko powąch sama nie wiem co o tym myśleć :/
3. Nareshcie przyszła zima, przynajmniej dla nas - ludzi. Fruzia ( bo tak wabi sie mój chomiczek ) ostatnio coraz rzadziej wychodzi z domku, więcej śpi i mniej biega w nocy w kołowrotku( normalnie biegała całą noc ).  Czy to normalne o tej porze roku? Wydaje mi sie, że zdrowa. A żyć będzie bo jak narazie za nią dopiero 5 miesięcy :)
Z góry dziękuje!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #1 : 2004-01-03, 16:08 »
1. Ja wymieniam co ok.4 dni...
2.Kwestia zaufania... Moj chomis, nie jadll mi z ręki przez calusi 1 rok pobytu u mnie.. ;) Ale już je.. więc spokojnie ;)
3.Moj chomieczek też jest ospały. U niektórych chomków tak jest :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Re: Chomiś
« Odpowiedź #2 : 2004-01-03, 16:45 »
1. Zalezy jaki chom. Jesli to syryjczyk to powinnas co te 4 dni wymieniac caly zwirek, jesli to dzungar to mysle ze wystarczy 1 raz w tygodniu,
2. No nie wiem..moze po prostu, taki charakter? [a moze boi sie ze Ciebie, swojego kofania, ugryzie niechcaco? :P ]
3. Noo, pewnie chodzi o to ze przyszla zima.. Gdzie stoi jej klatka? Nie powinna stac w przeciagu, ani bezposrednio na podlodze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Chomiś
« Odpowiedz #2 : 2004-01-03, 16:45 »

Cathycash

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #3 : 2004-01-03, 17:16 »
Ja sprzątam wszystkim zwierzakom raz w tygodniu od kiedy są na cat's dream i CHIPSI. Oczywiście jak widzę że któryśma mokro czy coś to zmieniam. Pozatym myszolek załatwia się strasznie "pachnąco". Jest najmniejszy a najbardziej zapachowy.. :/
Zapisane

LiNkSa

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #4 : 2004-01-03, 22:23 »
Jest to chomik dżungarski. Klatka nie stoi w przeciągu wiem że nie wolno jej tam stawiac czytałam o tym:)
Dzięki za rady!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #5 : 2004-01-04, 10:31 »
Super! :) Samiec/samiczka? :) Jak się nazywa?? I napisz nam troszkę o nim :)
Zapisane

LiNkSa

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #6 : 2004-01-04, 11:30 »
Wabi sie Fruzia, więc jest samiczką. Jak już pisałam wcześniej ma 5 miesięcy, urodziła się 6 września.  Jest szara jak większość dżungarków. Uwielbia jeść sałatę i jabłko. Mam kota ale zazwyczaj nie zwraca na niego uwagi. Gdy ten puka ją łapą, Fruzia rzuca się na pręty klatki i próbuje ugryźć łapkę kota:)  Nie kupiłam jej w sklepie tylko dostałam na urodziny od koleżanki:)))
Jestem w trakcie "obżerania" Fruzi. Chodzi o to żeby troche przytyła, bo za bardzo ją odchudziłam  :lol:
A wy macie hamsterki? Jeśli tak to napiszcie coś o nich:)
Pozdrawiam -> Ola
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Chomiś
« Odpowiedź #7 : 2004-01-04, 12:25 »
moj Borysek,tez dzungarek,jadl mi z reki odpaczatku....ale je mi tylko w klatce z reki kiedy go biore niechce nic odemnie  :? A moja Czarnulka bierze mi z reki kiedy ja biore i kiedy jest w klatce :wink: Czarnulka w zmie caly czas spi i nie biega tak czesto na kolowrotku,ale borysek to ani lato ani zima biega jak szalony i sepi :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 25 zapytaniami.