Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wymiotuje, nie je, nie chce sie bawic, 5kilo mniej w 3tygodnie!!!!!!  (Przeczytany 2268 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rokronne

  • *
  • Wiadomości: 2
witam
potrzeboje pomocy z moim Bandyta. Bandyta ma 9lat-owczarek niemiecki, 20czerwca zawiazlam ja na pogotowie dla psiakow, bo dziwnie sie zachowywala. okazalo sie ze ma borelioze(od kleszcza). dostala antybiotyki i po tygodniu zaczela sie czuc znacznie lepiej i przez nastepne dni tez, ale... po jakims czasie przestala jesc-okazalo sie, ze ten pieprznienty antybiotyk ma tak beznadziejny smak(gorzki do potegi-probowalam) ze Bandyta nie chce juz jesc zarcia bojac sie, ze w srodku jest pigula. wrzucalismy pigule do jadla, dlatego ze nie chcielismy jej wpychac tego na sile do gardla. w kazdym razie coraz mniej jadla, az praktycznie przestal i zaczela wymitowac-zolty plyn z biala piana i takie cos co przypomina sciete bialko od jaj, nie ma biegunki, wlasciwie to teraz w ogole nie kupcia-bo nic nie je. bylismy u veta i koles nie ma pojecia co to moze byc. miala zrobione rtg brzucha i klaty i wyszlo, ze ma zoladek  powiekszony i znajduje sie troszeczke nie tam gdzie powinien byc, flaki sa ok. i nie ma zadnych niepozadanych obiektow w zoladku. wlasciwie to nie pamientam czy powiedzial,ze zoladek jest nadmuchany czy naokolo zoladka i chyba powiedzial ze w zoladku jest gaz bo na rentgenie wyszedl ciemny. krew i siuski sa dobre -nie ma protein. wiec co to jest?!!!
Zapisane

joQuilla

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 40
  • Diana ...
Hmm pierwszy raz takie coś czytam, dziwna ta choroba.
A jak był ten kleszcz to ty go wyrwałaś czy spryskałaś jakimś płynem? Ja myślę, że ten stan zdrowia pogorszył się ponieważ przestała jeść ten antybiotyk, ale do końca życia pies nie może żreć samych lekarstw bo żołądek zniszczy. A pytałaś weta o jakiś inny antybiotyk? Bo jak to tabletki to może w jakimś płynie? Może dawaj go w kiełbasie, najpierw daj samą żeby smaka zrobić a potem wraz z kiełbaską [jeśli to tabletki]. 

Jak się teraz pies czuje?
Zapisane

rokronne

  • *
  • Wiadomości: 2
Bandyta nie zyje. zmarla w zeszla srode. miala raka watroby. guzy na watrobie uciskaly na zoladek i to powodowalo wymioty. miala operacje w celu usuniecia guza z watroby ale okazalo sie ze bylo ich zbyt wiele, zmarla 5 godzin po operacji. w sobote jade ja pochowac.
Zapisane

Forum Zwierzaki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Współczujemy Ci serdecznie... :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 25 zapytaniami.