Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Podróż kota  (Przeczytany 5660 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

midchalek96

  • *
  • Wiadomości: 1
Podróż kota
« : 2013-02-05, 16:08 »
A ja chciałem spytać jak mały, 3-miesięczny kociak, zniesie około 3-godzinną podróż? Kot nigdy wcześniej nie podróżował. Jak on to przetrwa? Czy nie będzie zestresowany? Pytam, ponieważ chciałem adoptować kota z miasta oddalonego o właśnie trzy godziny jazdy od domu. Proszę o szybką odpowiedź
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Podróż kota
« Odpowiedź #1 : 2013-02-05, 22:59 »
Przetrwa bez problemu, choc moze trochę plakac po drodze.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

garfield

  • *
  • Wiadomości: 20
  • Garfie
Odp: Podróż kota
« Odpowiedź #2 : 2013-02-06, 13:13 »
A ja chciałem spytać jak mały, 3-miesięczny kociak, zniesie około 3-godzinną podróż? Kot nigdy wcześniej nie podróżował. Jak on to przetrwa? Czy nie będzie zestresowany? Pytam, ponieważ chciałem adoptować kota z miasta oddalonego o właśnie trzy godziny jazdy od domu. Proszę o szybką odpowiedź

Nie martw sie zniesie bez problemu choc stres na pewno bedzie. Poza tym musisz go przyzwyczajac do podróży dluższych i krótszych. Im wczesniej tym lepiej. Moj na poczatku byl wystraszony i mialczal. albo siedzial skulony w kacie transporterki. Zapewnij mu wygodny transport. Moze warto pomyslec o jakiejsc torbie transportowej lub wiklinowym koszu ktory w domu moze sluzyc jako legowisko/budka. W ten sposob kot sie przyzwyczai to kosza i wychodzenie w nim nie bedzie dla niego takie stresujace. pozdr.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Podróż kota
« Odpowiedz #2 : 2013-02-06, 13:13 »

GlodnyZwierzak_pl

  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Podróż kota
« Odpowiedź #3 : 2014-04-07, 10:24 »
Spokojnie da sobie radę,płakać może i na pewno będzie,ale większość czasu podczas podróży powinno przebiec bez żadnych komplikacji. W czym będziecie go przewozić?
Zapisane
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Podróż kota
« Odpowiedź #4 : 2014-04-08, 15:28 »
Pytanie było zadane rok temu
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.