Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: od jakiego akwarium i rybek zaczynałeś swoją "karierę" akwarystyczną  (Przeczytany 1558 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pustułka

  • Gość
Jestem ciekawa, jak zaczynaliście ja sama założyłam akwarium jakieś 4 mies. temu. To 20 l , przeważające rybki to gupiki. Czy trudno wam było zacząć (choroby itp.) ? Jeśli tak, to jakie? W jakim wieku założyliście pierwsze akwa?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli jakieś pytanie już było w innych ankietach, proszę o link.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Pierwsze rybki u mnie to były gupiki, neonki i brzanki sumatrzańskie (mówiłam na nie grzanki). Akwarium miałam chyba 40l.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

shogomad

  • Gość
Ja nie mażyłam o akwarium miałam rok temu rybke bojownika ale mi zdechła a mi sie akwarium nie chce opiekować należe do leniwych jeśli chodzi o akwarium :;p:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Ja akwa 25l. miałam w nim mieczyki, dwa samce i 4 samiczki :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Jak sie zaczelo, to az wstyd sie przyznawac. Byly to 2 cierniki, ktore zlowilam w rzeczce za pomoca sloika. Na poczatku mieszkaly w ogromniastym sloju... potem mialy akwa 30l.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
25 litrów (bo mama twierdzi, że na większe nie ma miejsca, z czym oczywiście się nie zgodzę :lol:). Rybki, od których zaczynałam: bojownik, kirysy, mieczyki, glonojady.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Ja zaczynałam od szklanej kuli z 3gupikami  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Ja zaczynałam tzn siostra mi pomagała z jakimiś 3 rybkami, nie pamiętam gatunku, 1 glonojada i potem kochanej pirani :kocham: ahh piranie :kocham:
Akwa chyba 60 litrów miało, albo większe ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
bojownik w kuli, potem przeniosłam go do akwarium ;)

Była to jak narazie moja pierwsza i ostatnia rybka, jakos mnie to nie kręci. Chociaz przyznam chciałabym miec jakies wieeeelkie akwarium :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Olka1992

  • Gość
Zaczęłam jakieś 3 lata temu. Akwa miało pojemność 25 litrów i trzymałam w nim głównie gupiki.
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Ja jak zaczynalam z akwarium to kompletnie nie miałam o tym pojęcia i do 30l napchałam chyba z 30 rybek  :shock: (bo ktoś mi powiedział, że 1 ryba= 1 litr) w tym 2 skalary  :roll:, oczywiście po pewnym czasie rybcie zaczęły padać i w tedy dopiero zaczęłam szukać informacji o akwarystyce. Ale w tedy byłam dzieckiem i teraz w swoich 112l strama się nie popełaniac takich błędów.
Zapisane

Dragona

  • Gość
Zaczęłam od 60-90l i welonki oraz glonka
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 25 zapytaniami.