Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: cRPG  (Przeczytany 1754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
cRPG
« : 2005-06-25, 21:24 »
Ave!
Gra/ł ktoś w takie arcydzieła jak Baldur's Gate 1 i 2, Planescape Torment, saga Icewind Dale itp?
Po pierwszym 'Baldurku' nie chcę patrzeć na inne gry ;)
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Leloo

  • Gość
Odp: cRPG
« Odpowiedź #1 : 2005-06-27, 21:59 »
ee nie grywam w takie cus:P
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Odp: cRPG
« Odpowiedź #2 : 2005-06-27, 23:29 »
Nie grywasz to nie pisz :)

Ja gralem we wszystkie, cRPG rzadza. Jak ci sie podobaja to zalatw sobie jeszcze Neverwinter Nights, zrobili to ci sami od Baldursow tak samo : Knights Of the Old Republic 1 i 2 (ale to gwiezdne wojny, mimo wszystko to cRPG na zasadach Baldursa)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: cRPG
« Odpowiedz #2 : 2005-06-27, 23:29 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #3 : 2005-06-29, 15:25 »
Może Neverwinter Nights sobie załatwię, bo podobno można postać eksportować z BG II :D A mam wręcz świetnego paladyna (nie lubię tej klasy, ale cóż... wymiata ;) )
« Ostatnia zmiana: 2005-07-03, 18:43 autor Zorlis »
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Ripper768

  • Gość
Odp: cRPG
« Odpowiedź #4 : 2005-07-07, 19:06 »
Eee tam co Wy mozecie wiedziec o takiego typu grach :P Zagrajcie w prawdziwego fabularnego rpga a nie jakies chalowe crpgi gdzie swiat kreci sie tylko wokol gracza.
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #5 : 2005-07-07, 22:13 »
Ripper ja chętnie zagrałabym jakąś sesyjkę ale póki co ekipy nie ma... A w crpg-a można zagrać w każdej chwili ;)
Ale nie ma to jak sesja na ircu prowadzona przez znajomą... Moja postać zginęła przygnieciona łożem małżeńskim :D
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Ripper768

  • Gość
Odp: cRPG
« Odpowiedź #6 : 2005-07-08, 11:58 »
Ircowe sesje jak inne prowadzone przez neta sa do **** Nic nie dorowna starej chlodnej ciemnej piwnicy ze stolikiem i krzeslami dookola. Na stole pala sie swiecie a w tle nastrojowa muzyka. Oczywiscsie wystroj wnetrza tez musi byc dopasowany ;)
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #7 : 2005-07-08, 15:10 »
Jasne... :] Tylko że to straszne pożeracze czasu -  raz się zacznie grać z dobrym MG i przyzwoitymi, "nie jajczącymi" graczami i już nie można skończyć...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #8 : 2005-07-08, 22:28 »
Ripper - albo lasu nocą, siedząc przy ognisku:]  klimacik jest wtedy genialny, a jeśli mistrzu jest dobry to jest wręcz bosko:]

Zorlis ID może sie schować przy baldurze, a baldur ginie w porównaniu do PT, zresztą - jeśli cie to interesuje to powstaje mod , albo raczej totalna konwersja baldur (dwójki) która bedzie zawierała w sobie silniki z baldura, PT i o ile dobrze pamiętam z fallouta, a wszystko zacznie sie od wyjścia z podmroku (hehehe) i powiem ci coś - nie będzie to taka rąbanka jak w innych grach - przede wszystkim wszystko będzie miało znaczenie na wszystko:]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: cRPG
« Odpowiedz #8 : 2005-07-08, 22:28 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #9 : 2005-07-08, 23:01 »
No rąbanki to mam dosyć po Icewindzie... Spodziewałam się nieco głębszej fabuły niż łażenie tam gdzie mi każą i wycinacie coraz to większych grup wrogów... Tam prawie zaklęcia nie były potrzebne (no, może poza przełamaniem strachu itp.). Planescape to najlepszy crpg jakiego miałam w łapkach, przez Planescape'a nie miałam świadectwa z paskiem i przez Planescape'a nie dostałam się do wymarzonego licka ;) Ale cóż, nie żałuję godzin przed kompem :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #10 : 2005-07-11, 10:45 »
hehehe... PT zajęło mi za pierwszym razem około tygodnia... jak mnie wchłonęło to siedziałam i siedziałam, aż przeszłam... potem przechodziłam to jeszcze kilka razy by wszytsko odkryć co możliwe, do ID tez czasem wracałam jeśli mi się nudziło , dwójkę przeszłam raz, ale jak dla mnie to było badziewie - zrobione dla tych co lubią wyrzynać, baldura przechodziłam tyle razy że przestałam liczyć, ale jak mi coś odbija to znów się za to biorę (czasem przechodze to tylko po to by posłuchać muzyki jaka jest przy walce z rodzeństwem:D)  ostatnio katowałam jeszcze po raz n - ty NwN  wraz z dodatkami (HotU przy tym po raz pierwszy) i ogólnie nwn jak dla mnie nie jest złe (wada - liniowosć)
   Hehe, świadectwo z paskiem? Nigdy nawet o tym nie marzyłam. Nie dostałeś się do wymarzonego LO? To jeszcze nic, ja przez granie zawaliłam egzamin na studia... Z resztą... w tej chwili katuję morrowinda - i musze przyznać, że gram w to od 8 miesięcy i nie zapowiada się na razie bym szybko to skończyła (wkopałam się w wilkołactwo, co noc musze zabić człowieka, a jeśli ktoś mnie widzi to atakuje - jednym słowem musze w nocy unikać miast, bo na otwartym terenie zawsze da się znaleźć jakiegoś samotnego podróżnika:]) Gorzej jest z tym że w tej chwili nie mam za bardzo czasu na granie w cokolwiek... pracapracapraca....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #11 : 2005-07-11, 11:27 »
Ja czasu mam aż za dużo... Czekam tylko aż ruszy shard UO Kraina Cienia, ale jakoś ciężko z tym... Więc będę znowu baldura jechała :P Tym razem złą postacią (pierwszy raz przeszłam paladynem :P ) Ale muzyka to chyba w PT lepsza...?
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #12 : 2005-07-11, 12:33 »
to zalezy - mi chodzi jedynie o musykę w trakcie walki z którymś z rodzeństwa (ToB) , a grałaś w morrowinda? jeśli nie, a dysponujesz 20 zł. to możesz sobie kupić, a morrowind jest grą której nie da się przejść w 100% , fabuła główna to tylko przerywnik, za który można się wziąc dopiero gdy zabraknie innych zadan (a innych jest od groma). Co do złej postaci - ja jakoś nigdy nie mogłam się przemóc, grałam już paldaynem, wojem, mnichem, bardem, czarownikiem,druidem, łowcą, ale wszystkich miałam dobrych, w sumie wychodzi na to że do mnie najbardziej pasuje charakter chaotyczny dobry, bo praworządna to w życieu nie jestem i nigdy nie będę...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #13 : 2005-07-11, 14:14 »
Hehe, a mi jakoś tak wychodziło że drużynę miałam pomieszaną, ale lepiej wychodziłam na złych postaciach... I tak grając paladynem skończyłam jako UPADŁY paladyn (pod koniec BG Cienie Amn) i dodatek przechodziłam już złą postacią.
Morrowinda jeszcze w łapkach nie miałam, ale skoro mówisz...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #14 : 2005-07-11, 22:54 »
hehe, tez mi się raz zdarzyło... ale to z powodu zlej decyzji w piekle, a ze zmiany charakteru wnioskuje że upadłaś też w piekle, bo właśnie w tym miejscu dochodzi do zmian.... morrowind , jeszcze ci powiem, jest na zupełnie innym silniku - masz widok z 3 osoby, ale jak się już przyzwyczaisz to jest świtnie, mozna grac, grać i grać... a fabuły głównej nie zaczynać
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: cRPG
« Odpowiedz #14 : 2005-07-11, 22:54 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #15 : 2005-07-12, 10:09 »
Tak, w piekle wybrałam nie tą ścieżkę^^ Jakoś nie chciałam tracić nic ze statystyk, a członka drużyny (o ile się nie mylę był to Anomen :P) można wskrzesić ;)
Do widoku z 3 osoby przywykłam grając w inne gierki, np Darkened Skye (byłam zupełnie zdesperowana, nie było w co grać...) ^^
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #16 : 2005-07-12, 11:04 »
hehe, tracenie ze statystyk nie jest takie złe, o ile dobrze sie zrobilo postać (tzn nie wybrało pierwsszej lepszej opcji) zawsze można to nadrobić przedmiotami, a tych jest az zanadto, a masz ToB? bo w twierdzy strażnika jak się pobawisz przy machinie luma szalonego to można sobie parę statystyk nieźle dobić, mam na myśli powiększyć...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: cRPG
« Odpowiedź #17 : 2005-07-12, 12:19 »
Mam Tron Bhaala, i przeszłam, ale w twierdzy strażnika odechciało mi się łażenia po labiryncie teleportacyjnym, bo po prostu kręciłam się w kółko i nie mogłam ostatniego kamienia znaleźć.
Za to teraz moja zła drużynka ma popularność 6 (znielubienie) i mało komu chce się ze mną gadać... A z dżinami w Targowie sobie nie pohandluję :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: cRPG
« Odpowiedź #18 : 2005-07-12, 17:48 »
No to ci coś powiem - jeśli masz kase to idź do swiątyni podnieść sobie reputację - lepiej jest mieć trochę wyższą. Co do twierdzy - na początku labiryntu, tam gdzie jest elf szaleniec, znajdziesz jego dziennik - dzięki niemu labirynt łatwo przejsć, a zaraz za nim jest machi9na luma, (jeśli rzucisz na szleńca uzdrowienie, to znormalnieje)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 25 zapytaniami.