Multimedia > Książka

Opinie o książkach, które właśnie przeczytaliśmy :)

(1/4) > >>

Arrow:
Hm, stwierdziłam, że brakuje tu właśnie takiego wątku, gdzie można na świeżo podać wrażenia z niedawno przeczytanej książki. ;)
Ja na przykład dzisiaj rano "Mistrza i Małgorzatę" skończyłam... i napraawde mi się podobało :) Co prawda troszke to rozwleczone i za długo się ciągnie, ale bardzo ciekawy pomysł, ciekawie napisane. Jakby tylko obciąć jakąś trochę niepotrebnych stron, to już w ogóle byłoby mistrzostwo. No ale czyta sie świetnie, taka atmosfera tajemnicza panuje ;) Ogólnie - polecam :)

Kola:
Mi również brakowało takiego wątku  gdyż wchodząc do biblioteki nie wiem co wyporzyczyć - co warto przeczytać ;)
Dlatego  mozna by było też pisac o czym jest ta ksiazka, a nie tylko krótka opinia czy poleca sie czy nie.

Ostatnio przeczytałam "Absolwenci" Ericha Segal'a .
Jest to ksiażka o kilku studentach Harwardu rocznik 1958.
Na początku jest opisywane ich życie na studiach, sprawy rodzinne, nauka, sukcesy, zycie towarzyskie.
Następnie życie juz dorosłe, po studiach - praca, rodzina poprostu życie.
Ogólnie ciekawa ksiażka która na początku może sprawiać wrażenie nudnej, jednak się "rozkręca".
Ogólnie godna polecenia.

Adam:
przeczytalem 8 czesc seri niefortunnych zdazen i doradzam ksiazka o trojgu rodzenstwa miejacych niefortunne zdarzenia :lol: :wink:

Ninek:
Obie części Bridget Jones. Pierwsza kapitalna, druga jeszcze lepsza. Polecam jako luźną książke co prawda mało ambitną, przy której momentami można umrzeć ze śmiechu ale warta polecenia ;) Strasznie mi teraz czytania brakuje bo drugą część przeczytałam w 3 dni :P

***KITKA***:
Widzę, że ktoś temacik odświeżył. :)
Ja przeczytałam ostatnio książkę Lucy Maund Montgomery - "Dzban Ciotki Becky". Książka jest świetna, ciekawa i w niektórych momentach bardzo zaskakująca. Zachęcam do przeczytania! :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona