Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)  (Przeczytany 3902 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #30 : 2005-01-06, 13:01 »
"Wredny, złośliwy grubas" - takie piękne określenie!  :wink:  :lol:

O swoich też mówię, że są paskudne, niedobre, złośliwe, grube, niszczycielskie, złośliwe... itd itp, ale to wszystko oczywiście z miłości.  :D  :lol:

Kasiurko, zęby Tequilce nie urosną, bo ma wszystkie usunięte z powodu choroby dziąseł. Poczytaj wątek o niej.  ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #31 : 2005-01-06, 14:15 »
Sal bo to prawda ;) jest wredna bo potrafi udrapać jak ja głaszcze niewłasciwa osoba, albo o niewłasciwej porze. Potrafi sie zemścić i ugryźć jak cos jej nie pasuje. Fotel jest jej i tez gryzie jak ktos na nim usiądzie  :lol: Słowem paskuda ;) Oczywiscie tylko mi wolno wszystko z kotem zrobić.
A grubas tez jest bo teraz jak schudła to waży 4,5kg, a przedtem to nawet 6 ważyła i wiecznie nad miska w kuchni siedziała  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #32 : 2005-01-06, 15:29 »
Moje nie gryzą  :D Są kochane jeśli o to chodzi. Nie atakują, jak w zabawie uchwycą łapkami, to mają schowane pazurki.

A co do wagi... Dyź waży chyba 6 kg.  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedz #32 : 2005-01-06, 15:29 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #33 : 2005-01-06, 18:46 »
jakby to ująć, to kot a nie rekin ;) , po stałych natura planów nie ma. na kocią ortodoncje nie ma co liczyć a poza tym nie miałabym odwagi zakładać jej sztucznej szczęki. pozostaje papkowate jedzenie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Maxim

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #34 : 2005-01-06, 19:57 »
Ekoteczka, co się dziwisz, że gryzie kiedy ktoś siada na jej fotel , wyraźnie jest określona forma własności  :P Czy ten ktoś nie może usiąść na podłodze kiedy na fotelu śpi kot  :lol: u mnie w domu właśnie tak jest zwłaszcza wtedy kiedy przychodzą goście i tym sposobem nikt nie jest pogryziony  :lol:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #35 : 2005-01-06, 21:20 »
Problem w tym że ktoś siada na fotelu jak kota nie ma, potem kot podchodzi siada naprzeciwko i patrzy prosto w oczy, jak ktos nie zrozumie że to oznacza "spadaj z mojego fotela" to kot podchodzi i gryzie po nogach  :lol:
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #36 : 2005-01-06, 23:33 »
broni swego, a co mu jakieś dwunogi fotel będą zajmowały ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #37 : 2005-01-07, 08:37 »
Cytat: Ekoteczka
Problem w tym że ktoś siada na fotelu jak kota nie ma, potem kot podchodzi siada naprzeciwko i patrzy prosto w oczy, jak ktos nie zrozumie że to oznacza "spadaj z mojego fotela" to kot podchodzi i gryzie po nogach  :lol:


 :lol:  :lol:

No i niech mi ktoś powie, że koty nie są najinteligentniejszymi sworzeniami na świecie!  :wink:  ;)

Mnie szokuje Ptyś. Łobuz mały nauczył się rozmieć polecenie: Szukaj kuleczki! Gdzie jest twoja kuleczka?

Mały pieron tak zaczyna szukać, jak pies gończy.  :lol: Inna sprawa, że miał okazję się wytrenowac, bo gubi kuleczki co chwilę.  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #38 : 2005-01-07, 11:03 »
Sal, to Ty masz psa czy kota??? ;)  może przejdź do działu o psiakach  ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedz #38 : 2005-01-07, 11:03 »

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #39 : 2005-01-07, 12:23 »
Ja mam trzy koty (po raz kolejny wyjaśniam dla ciągle niezorientowanych  :P ). ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #40 : 2005-01-07, 12:42 »
Cytat: Sal
Szukaj kuleczki! Gdzie jest twoja kuleczka?


i Ty mi będziesz wmawiała, że to kot??? :P
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #41 : 2005-01-07, 20:46 »
Rzeczywiście zachowuje się jak pies :) Ale za to moja jak sie cieszy to macha (wachluje) ogonem, troche wolniej niz pies ale tak samo  :lol:
To nie jest typowe machanie ogonem kota :) Niedługo pewnie zacznie szczekac ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #42 : 2005-01-07, 21:58 »
świetnie Ekoteczko, języki obce są w cenie ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Maxim

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #43 : 2005-01-09, 08:44 »
Ha, mój kot to już włada psim językiem  :lol: "szczeka" kiedy widzi ptaszka za oknem   :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #44 : 2005-01-10, 21:02 »
UWAGA! AKTUALNE WIEŚCI O STANIE TEQUILI!!!
jest po zabiegu, cała poklejona od krwi (dziąsła wciąż krwawią) i niemrawa po narkozie. nie miała nawet siły wskoczyć na swoje miejsce, ale już czuje sie lepiej. przespała pół dnia i jak się łatwo domyślić nic nie jadła (troche kociej zupki, bo papką nazwać tego nie mozna). jutro odbieram wyniki badania krwi. moczu sie nie dało bo się od wczoraj zbuntowała i nie chce siusiać. macie jakieś sposoby by pobrać mocz od kota??? dotychczasowa metoda (folia w pustej, wyparzonej kuwecie) nie zadziałała...

no to wyniki badań juz mam!!!
wątroba zdrowa, nereczki też w porządku. lekka anemia, ale jak kot jeść nie może bo go boli to chyba nic nadzwyczajnego. białaczka również wykluczona. jedyna zagadka to jak tak zdrowy kot może chrować na zęby??? wet zakłada obciążenie genetyczne, no cóż, pewne predyspozycje mieć może a ja nie przeciwdziałałam w odpowiednim czasie.
kicia ma się całkiem nieźle. dziąsła jeszcze trochę bolą ale tupet wrócił.
mocz też w pożadku, bo w końcu zrobiła tam gdzie trzeba i udało się dostarczyć do weta.
no cóż, teraz obserwujemy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedz #44 : 2005-01-10, 21:02 »

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #45 : 2005-01-11, 13:45 »
No widzisz!
Super!  :D
Z tego wygląda, że kocia miała problemy wyłącznie z dziąsłami i zębami.  :) Teraz czekamy na wieści o stopniowej poprawie zdrowia, wygojeniu dziąseł i zaniku zapaszku.
Będzie dobrze!

Ciesze sią, jakby to był mój kot. :wink:  :D


Co do niezwykłej inteligencji moich trutni...  ;) (... prosze nie zrozumieć, że mam w domu trzy pszczoły...  :lol: )...
Dyzio pieknie chodzi przy nodze i jak się go woła "Dyziu, chodź!" (pan przy tym klepie sie po udzie  ;) ), to Dyziowy patrząc w oczy idzie krok w krok za panem.  :wink:

Jedynie Krawatkowi cała "kotowatość" poszła w mizialstwo i przytulactwo, bo on się ze swoim intelektem jakoś nie objawia.  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #46 : 2005-01-11, 13:49 »
zastanawia mnie tylko dlaczego skoro wyniki są tak dobre wcześniejsze zabiegi nie pomagały? przecież juz trzy razy przechodziła sanacje, antybiotyki a i wyrywanie zębów juz było. oby tym razem sprawa zniknęła...
a kociaki Sal masz super :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

weronika

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #47 : 2005-01-11, 14:05 »
Rzeczywiscie , Sal , koty masz superfajne! Moj jest niestety , tylko jeden :( w rodzinie , ale tez kochany. I madry,rozumie naprawde niesamowicie duzo. Moze dlatego , ze bez przerwy do niego gadam :o . Gdy mowie do niego , chcesz pasztecik? to ma mnie zazwyczaj w nosie, gdy tylko zapytam"chcesz RYBKE?Biegnie do mnie z predkoscia swiatla!wskakuje na mikrofale i czeka.Slicznie bawi sie tez w podawanie cukierka.Najpierw go prosze"Oskarus , gdzie cukiereczek?"Wskakuje na meble  , wyciaga z koszyczka ,bierze do pyszczka i rzuca  mi go pod nogi , czeka az wrzuce cukierek na lozko  mojej corki, szybciutko tam wskakuje , lapie go i przynosi mi  rzucajac znow pod nogi.
Zapisane

Sal

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #48 : 2005-01-11, 14:11 »
"ikonka_pękającej_z_dumy_Sal"  ;)

Myślę, że już dawno nie chwaliłam się fotami, :mysli: ale z cyfrówkami nie żyjemy w zgodzie  ;) , więc nie mogę się chwalić tak szybko, jak bym chciała. Póki co dzieła są na niedokończonym jeszcze filmie.

Wydaje mi się, pao, że teraz skoro kocia nie ma już wcale ząbków, okaże się, czy nastąpi poprawa zdrowia. Ja jestem dobrej myśli, bo jeśli zęby były przyczyną infekcji (a wszystko na to wskazuje skoro wyniki wszystko badań są dobre), to nie będzie już źródła choroby.  Czyli kocia powinna zdrowieć w oczach.  :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #49 : 2005-01-11, 14:12 »
acha, i jeszcze jedno!
wet powiedział, ze Tequila ma nadprodukcję płytek krwi, inne parametry w normie. ponoć owa nadprodukcja jest żedko spotykana u kotów.
czy ktoś wie coś więcej???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Maxim

  • Gość
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #50 : 2005-01-11, 16:35 »
Pao, bardzo się cieszę, że najgorsze macie chyba już za sobą  :D  teraz może być tylko lepiej  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedz #50 : 2005-01-11, 16:35 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #51 : 2005-01-11, 17:06 »
teraz oczekiwanie czy będzie lepiej. już trzy razy to przechodziłyśmy to  i niestety bez skutku. oby teraz wszystko zakończyło sie po naszej myśli...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #52 : 2005-01-11, 20:31 »
Ona ma wyrwane tylko chore zęby czy wszystkie?

Pilnuj żeby się nie odwodniła, inaczej kroplówki.

Przystosowanie do jedzenia "inaczej" chwilke potrwa, mozesz jej namaczać suche żarcie w rosole, potem to widelcem rozdrobnić niech zlizuje.
Rosołek oczywiście specjalnie gotowany dla kici ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #53 : 2005-01-11, 20:42 »
Świetnie, ja tez jestem dobrej mysli, pewnie jeszcze kilka dni i Tequila zacznie szaleć :)
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
tequila i jej zęby (do tych którzy mnie wczoraj wspierali)
« Odpowiedź #54 : 2005-01-11, 23:53 »
z jedzeniem nie ma problemów. mieso ma w wersji zupy-kremy i to bardziej zupy niz kremy. apetyt dopisuje a i wody dużo pije (ale to normalne w tym domu) więc myślę, że odwodnienie nie grozi.
ale nadal pozostaje pytanie o co chodzi z tymi płytkami krwi???
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 28 zapytaniami.