Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ile kosztuja szczepienia?  (Przeczytany 4405 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mycat

  • Gość
Ile kosztuja szczepienia?
« : 2005-10-09, 14:37 »
Wiecie moze ile kosztuje komplet szczepien i odrobaczenie? Ja swojego kota jeszcze nie szczepiłam, jak go kupiłam był miesiac temu zaszczepiony. I nie wiem na jaka kwote sie przygotować?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #1 : 2005-10-09, 15:50 »
Szczepienie 35-70 zl, zalezy jaka szczepionka.
Odrobaczenie do 10 zl. Zalezy czym.
I wazne - NIE szczepi sie kota razem z odrobaczeniem. Miedzy jednym a drugim musi minac minimum 2 tygodnie.
Jesli kot wychodzi - odrobacza sie srednio co 3 miesiac. jesli nie - raz na pol roku wstarczy.
« Ostatnia zmiana: 2005-10-11, 00:29 autor Myszka.xww »
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Silvana

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #2 : 2005-10-10, 17:31 »
Ja placilam za kompletna szczepionke 55zl Za odrobaczanie w tabletkach Drontal placi sie 14zl, a w zastrzyku 16zl, wscieklizna 15zl. Wscieklizne robi sie okolo 3-4tyg po normalnym podstawowym szczepieniu, nie jest obowiazkowa, ale lepiej sie nie denerwowac na zapas.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedz #2 : 2005-10-10, 17:31 »

Robal

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #3 : 2005-10-11, 11:51 »
to chyba tez zalezy gdzie sie robi szczepienie w niektorych miastahc jest tnaiej..lub jaki wet ale ceny chyba wachaja sie od 40-60zł... u mnie podstawowa szczepionka ksoztuje 40zł a jakas rozszerzona (ze tak ujme) 60zł...
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #4 : 2005-10-26, 20:21 »
Jak ja ostatno szczepiłam kota to płaciłam 45zł, a była to szczepionka na wścieklizne i druga na kilka innych chorób, ale w sumie nie pamiętam jakie...
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #5 : 2005-10-27, 18:33 »
co do szczepienia przeciwko wsciekliźnie to albo szczepi sie razem z innymi szczepieniami, albo faktycznie jak podaje Silvana trzeba odczekac około 3 tygodni
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #6 : 2005-10-29, 11:05 »
szczepienia to ja widziałam na wykazie raz tak ok od 25-100 zł. to zależy jaka szczepka ja mam kota już 2 lata i miał chyba 1 szczepionke ( nie wiem jaką :;p: )albo i wcale i żyje bobrze tylko 1 raz był u weta bo łapę sobie awichną.Lubi często wychodzić na dwór ale go nie odrobaczam i nie szczepie bo nie mam na to kasy jak połowa normalnych polaków zresztą. :)
Jakoś jeszcze ani razu nie miał choć 1 robaka czy pchły.
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #7 : 2005-10-30, 18:25 »
Postaram się ni ebyć zbyt złośliwy, ani wredny.
Kama ,kicia. Naprawdę nie masz się czym chwalić. Jeśli nie masz kasy jak radośnie obwieszczasz, to przestań przez jakiś czas kupować sobie zbedne rzeczy do mazania się po twarzy i odłóz troszkę na szczepionki dla kota. To, że kot nic nie przywlókł to twoje szczeście, ale z taką bezrozumnością to gdy będzie chory wywalicie go z domu. Sporej części robaków nie widac, więc może wedle Ciebie ich nie ma.
Myśl dziecko. Myśl!
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedź #8 : 2005-10-30, 22:36 »
Kama Rinc ma rację. To co teraz "zaoszczędzisz" na szczepionkach wydasz 2-3 razy tyle na leczenie kota i oby nie siebie. Kot wychodzacy może przywlec różne paskudztwa, rozchorowac się ciężko i co wtedy?
Rozumiem że w twoim wieku nie ma sie tyle kasy, ale twoi rodzice kiedy zdecydowali sie na to że możesz miec kota, powinni być na tyle odpowiedzialni żeby temu kotu zapewnić godne warunki a to znaczy że podstawowe szczepienia również. Porozmawiaj z nimi, zorientuj się w cenach bo nie wszyscy weci mają jednakowe ceny. A może gdzies jest promocja? Tak promocja, np. u mnie niedawno była promocja w szczepieniu przeciwko parwowirozie - 20zł.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: Ile kosztuja szczepienia?
« Odpowiedz #8 : 2005-10-30, 22:36 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 26 zapytaniami.