Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwny ogon  (Przeczytany 1438 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silvana

  • Gość
Dziwny ogon
« : 2006-01-11, 23:03 »
Ja mam takie pytanie. Mam kota dachowca kocura, kastrata. Zawsze nosil ogon pionowo, albo go po prostu ciagnal za soba. Od wczoraj jednak jakos dziwnie go nosi. Wyglada to tak jakby ogon stal,a od pewnego momentu tak sie zalamuje i zwisa w dol. Wyglada jak cos zlamanego . Kot nie wychodzi na dwor, to typowy kanapowiec, teraz w zimie glownie spi, nie widzialam tez, zeby cokolwiek sobie zrobil i chyba go to nie boli, ale sie wkurza jak mu majstruje przy tym ogonie. Czy ktos ma jakis pomysl co to moze byc? Zastanawiam sie czy nie isc jutro do weta, ale moze przesadzam. Nie znam sie na tym wiec sie martwie, bo to wyglada jakos dziwnie. Kot zachowuje sie normalnie, ale watpie, zeby mu nagle sie odmienilo zdanie na temat jak mu wygodnie nosic ogon. Help.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Dziwny ogon
« Odpowiedź #1 : 2006-01-11, 23:08 »
Możliwe, że to jest złamanie, bo innego nie mam pomysłu, z tego co napisałaś to wydje mi się najbardziej możliwe
Zapisane

Rincevind

  • Gość
Odp: Dziwny ogon
« Odpowiedź #2 : 2006-01-12, 22:40 »
sprawdz czy kot przy dotyku ni ereaguje , jesli tak, lub wyczowasz zmiany pod palcami to do weta
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwny ogon
« Odpowiedz #2 : 2006-01-12, 22:40 »

Silvana

  • Gość
Odp: Dziwny ogon
« Odpowiedź #3 : 2006-01-12, 23:16 »
Bylam dzisiaj u weta, ogon nie jest zlamany. Cos tam mu sie przetracilo, chociaz nie wiem kiedy i jak on to zrobil. Jest poprawa zaczyna prostowac ogon, rusza nim i jest aktywny, wiec wet stwierdzil, ze najlepiej nic nie robic, nie ingerowac. Zasugerowal, ze jesli by sie pogorszylo, ze nie chcialby jesc, bylby nieaktywny to wtedy zrobi sie przeswietlenie. Ale on powinien za jakies pare dni dojsc do siebie. Na szczescie w sumie nic powaznego. Ale ciekawi mnie gdzie on to sobie zrobil, kot siedzi cale dnie w domu, jest typowym kanapowcem, mieszkam w bloku wiec nie wychodzi na dwor, spi caly dzien. Ale on w sumie jest taka niezdara, ze wszystko jest z nim mozliwe
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 22 zapytaniami.