Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: odrobaczenie na śląsku ?  (Przeczytany 1482 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pagap

  • Gość
odrobaczenie na śląsku ?
« : 2006-09-17, 22:38 »
Witam serdecznie w tamtym tygodniu zakupilam kotka 1,5 miesiaca podobno mial pierwsza dawke odrobaczenia ale trudno mi w to uwierzyc gdyz kotek ma gazy i rozdenty ciezki brzuszek co podobno jest objawami robaczycy ...Poszukuje na slasku (okolice Sosnowca) weterynarza gdzie faktycznie odrobaczenie bedzie wygladalo tak jak ma wygladac i nie bedzie to drogie , wsrod moich znajomych majacych koty ceny odrobaczenia sa pomiedzy 20zl az do 45 zl. Czytalam post w dziele ABC gdzie płacicie za odrobaczenie 2 zl, 5 zl. 15zl. Czy na slasku jest gdzies punkt weterynaryjny gdzie tez moze byc niedrogo ? :) Z góry dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: odrobaczenie na śląsku ?
« Odpowiedź #1 : 2006-09-18, 06:27 »
Odrobaczenie to nie jest wielka filozofia i w kazdej lecznicy powinni zrobic to dobrze.
Wzdety brzuszek nie koniecznie musi oznaczac robaki.
Nie wiem gdzie dokladnie mieszkasz, ale moge ci polecic lecznice w sosnowcu na ulicy mieroslawskiego (chyba tak sie nazywa ta ulica), albo w bedzinie na saczewskiego.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

pagap

  • Gość
Odp: odrobaczenie na śląsku ?
« Odpowiedź #2 : 2006-09-18, 13:26 »
Odrobaczylam mojego kocurka ,faktycznie brzuszek i gazy nie sa zadnym wyznacznikiem poprostu obserwowac trzeba kał , odrobaczenia koztuja tak : tabletka 5 zl , pasta 10zl, a zastrzyk pod skórny w kark 19 zl. zastrzyk stosujemy wtedy gdy kotek nie chce ani tabletki wziasc z racji smaku ani pasty .Lek podany Droga pokarmowa jest skuteczniejszy w dzialaniu niz zastrzyk tyle sie dowiedzialam od weterynarza i to w sumie logiczne :)

Dzieki kkaassiiaa za posta :) pozdrawiam wszystkich
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: odrobaczenie na śląsku ?
« Odpowiedz #2 : 2006-09-18, 13:26 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.