Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: WyNiK nUdÓw ObOzOwIcZeK :))  (Przeczytany 2543 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Natchniuza

  • Gość
WyNiK nUdÓw ObOzOwIcZeK :))
« Odpowiedź #30 : 2003-09-02, 14:56 »
Ja co prawda nie wiem, jak wygladaja obozy w innych klubach, ale widze, jak jest u mnie. Moze nie powinnam tego mowic, ale obozy sa naprawde beznadziejne. Te dzieciaki sa tam chyba wysylane za kare, jak bede miala swoje dzieci, to je bede straszyc: "Jak bedziesz niegrzeczny, to pojedziesz na oboz do Z..." ;)
Na tych obozach nie mozna sie nauczyc absolutnie NICZEGO. Jazda polega na dwugodzinnym lazeniu w kolko glownie stepem, bo malo kto umie zaklusowac, nie mowiac juz o galopie. Skokow zero, nawet po drazkach sie nie jezdzi. Ciagle na manezu. Zadnych terenow, bo sie kursanci zabija. Zadnego indywidualnego podejscia do jezdzca, zreszta trudno o tym mowic w grupie 15 osobowej. No tragedia. Wychowawczynie to moje znajome, nie powierzylabym im moich dzieci na pewno pod opieke.
Co do koni, to zle zajezdzone, czesto brane do rekreacji calkiem swieze mlodziki. Po obozach konie znarowione na maxa, kopia, gryza, poszarpane, obolale, z przeciazonymi nogami. Strach w ogole jezdzic na takich koniach. Nie polecam.
Ale ccciiiiiiiiiii ;) Jakby co, to ja nic nie mowilam :D
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 20 zapytaniami.