Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: wróciłam:(  (Przeczytany 5684 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Buffy

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #30 : 2003-08-28, 21:15 »
Nie pieklij się tak myscha, spokojnie ;) Wkurzyła Cię, no i trudno, ale może byście się tak pogodziły i postarały się o to, żeby wasze wspulne forumowiczanie było bardziej przyjemne :) Aha, i jeśli uważacie, że jestem głupia i się wtrącam tylko, to bardzo przepraszam. pOprostu nie lubie klutni ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
wróciłam:(
« Odpowiedź #31 : 2003-08-28, 21:46 »
Myshaa, zrozum to jest forum i kazdy ma prawo wypowiadania swojego zdania a Awia tak wlasnie robiła. Osobiscie po czescie sie z nia zgadzam.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ritka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #32 : 2003-08-28, 21:47 »
sorki, ale po prostu tacy ludzie są dziwni... Nowi chcą być znani na forum? A potem byle wymówka żeby nie było głupio... Matko, chyba ma z 10 lat...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #32 : 2003-08-28, 21:47 »

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #33 : 2003-08-28, 22:01 »
awia, przesadzasz.
nawet gdyby wymienila Maline na lepszy model, to ja to rozumiem. Nie moglabym tego zrobic z moim koniem, ale rozumiem, ze ktos tak moze postapic.
Zwlaszcza w sporcie, konie sie kupuje, sprzedaje, kupuje nowe. Jak sie nei sprawdzaja, to sie je oddaje i bierze sie nowego. I nie ma w tym nic zlego. Taki jest sport.
A Myshaa tak nei zrobila. Zreszta nawet gdyby, to nie jest to Marzena Twoja sprawa! A Malinie sie krzywda nie dzieje. Nawet gdyby poszla do rekreacji, to co takiego? Wybacz, ale wiekszosc z forumowiczow (Ty jak sie domyslam rowniez) nie jezdzi sportowo, a rekreacyjnie. I jakos nie robia krzywdy koniom! Zastanow sie troche, awia.
Zapisane

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #34 : 2003-08-29, 11:05 »
nie jezdze rekreacyjnie magda.
myscha-a my sie znamy..z volty.
to ze mam inny nick nie znaczy ze jestem kims innym.
to ze jestem tu nowa nie znaczy ze mozesz mnie obrazac.
chcialam ci napisac wprost co o tym mysle,nie bede zakladala np nowego niku.
zreszta-czemu cie to tak zdenrerowalo?
gdyby to nie bylo prawda nie zirytowalabys sie tak.
no owszem,moze troche przegeilam ale twoja reakcja o czyms swiadczy,

jezeli jest tak jak mowisz-to sie ciesze,bo naprawde za duzo naogladalam sie niemilych sytuacji.nie mam dowodu ze jest inaczej.
nie mam tez dowodu ze jest tak jak mowisz.
to jest tylko net.
a twoje slowa ze wyslesz mi trojana-no coz,to chyba lekki brak kultury.
to w jaki sposob podeszlam wynika z tego co napisalas sama.wyciagnelam wnioski w twoich slow.
nawet jakbym miala 10 lat,to bardzo dziwne ze t tak nagle poczulas sie starsza.no tak o 3 lata...

pozdrawiam po raz kolejny
Marzena z forum Voltahorse
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #35 : 2003-08-29, 16:15 »
awia. startujesz w zawodach (ogolnopolskich badz chociazby regionalnych)? Jezdzisz na koniach, ktore takie zawody chodza? Trenujesz codziennie?
Nie wydaje mi sie... Choc moze sie myle, wtedy zwracam honor.
Zapisane

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #36 : 2003-08-29, 17:01 »
widze ze odczuwasz silna potrzebe zaszufladkowania mnie do poleczki-rekreacja.
otoz nie ma.
nie wiem skad u ciebie podzial-rekreacja,sport.
moze slyszalas o terminie amatorstwo?
co oznacza
amator (łc.) 1. miłośnik, zwolennik. 2. osoba zajmująca się czymś niezawodowo, jako hobby. 3. sport. zawodnik uprawiający sport bez czerpania z tego wyłącznych korzyści materialnych.

to ze nie startuje na zawodach nie znaczy z nie mam kontaktu ze sportem.
a termin rekreacja oznacza cyt:

Rekreacja, dobrowolna działalność człowieka, której celem jest odpoczynek i rozrywka, wykonywana w czasie wolnym od obowiązków zawodowych, domowych i społecznych. Zajęcia rekreacyjne mogą mieć różnorodny charakter, wynikający głównie z zainteresowań indywidualnych człowieka.

zreszta nie widze potrzeby sie przed toba tlumaczyc.
ty i tak juz znalazlas dla mnie odpowiednia szufladke.
Zapisane

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #37 : 2003-08-29, 17:10 »
bo ty jak rozumiem jestes sportowcem,tak?
wiesz bez obrazy albo bardzo wnerwia  mnie takie podejscie do sprawy.
wyzszosc pseudosportowcow.
ty tez jestes amatorem.
wiec czemu tak bardzo chcesz sie wyroznic?
jezdze juz pare ladnych lat,od ponad roku nie jezdze juz w klubie,ktory w dodatku nie byl stricte rekreacyjny,
konie kocham wiec oddaje im kazda wolna chwile.uwielbiam z nimi przebywac,opiekowac.
pracuje z mlodymi konmi,z sukcesami zreszta.
przeciez dobrze wiesz ze teraz bardzo ciezko jest startowac jak sie nie ma wlasnego konia.
zreszta te starty tez nie sa najwazniejsze.
mysle ze bardziej sie liczy moje podejscie do koni,niz to ile razy startowalam na zawodach.
wiec po co to wszystko?
nie rozumiem......
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #38 : 2003-08-29, 17:16 »
Awia, nie, to co ja robie, to nie jest SPORT, raczej maly sporcik.
Po co to wszystko? Po to, ze zgnoilas jazde rekreacyjna, ktora sama uprawiasz. Poza tym rozdraznilo mnie Twoje podejscie do Myshy. Co z tego, ze sie afiszowala ze swoja miloscia do Maliny? To nie Twoja sprawa, zwlaszcza, ze malinie krzywda sie nie dzieje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #38 : 2003-08-29, 17:16 »

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #39 : 2003-08-29, 17:30 »
a to co ja robie to nie rekreacja a amatorstwo.
a mnie rozdraznilo podejscie myshy.
mam prawo.zreszta nie tylko ja tak uwazam,a ja chociaz mialam odwage wyrazic to publicznie.od tego jest zreszta forum.
zesza jak myschy to pomoze-dobrze skladam publiczne oswiadczenie

niniejszym oswiadczam ze wypowiedz napisane do myschy dotyczaca Maliny byla troche przesadzona i mogla sie ola poczuc urazona.za co ja przepraszam,mnie tez troche ponioslo.
i zeby nie bylo-podpisze sie imieniem i nazwiskiem
Marzena Zalogowska

natchniuza-natomiast sprawe rekreacji nie odwolam,bo poziom rekreacji w polsce jest straszny i rzeczywiscie raczej malo chlubny.
dlatego nie zycze sobie do stawiania mnie na rowni z ludzmi ktoych celem nadrzednym jest czym predzej jazda do lasu bez wlasciwego nabycia umiejetnosci jazdy konnej,bo tak u nas wyglada rekreacja i takie umiejetnosci posiadaja ludzie ktorych nazywa sie tak.

i cos bym ci jeszcez powiedziala ale mam juz dosc klotni,zawsze mozecie orzec ze to jakas nowa chce zablysnac,a ja nie chce byc spalona na tym bo mi sie tu podoba.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #40 : 2003-08-29, 18:53 »
a ja szczerze to Was nie rozumiem :?: To jest forum każdy myśli inaczej i o to chodzi bo trohcę byłoby nudno jakby każdy gadał to samo ale bez obrzucania się błotem  :ganja:  :ganja:  :ganja:
Zapisane

Ritka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #41 : 2003-08-29, 19:56 »
ale nie Elwirka w taki sposób... Jak sie ktoś nei zna na sprawie to po co coś mówi?!
Dzięki natchniuza :))
Zapisane

Tafta

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #42 : 2003-08-29, 20:38 »
Łomatko, co Wy tutaj wyprawiacie :?:

Nie rozumiem o co Ci chodzi Marzena. Myshaa kupiła sobie konia i to chyba normalne, że stał się on najważniejszym konisiem w jej życiu. Właśnie dlatego, że jest jej i tylko jej. To nie znaczy, że zapomniała o Malinie. Tak jak ja nie zapomniałam o swojej pierwszej końskiej miłości mimo, że kupiłam sobie innego konia. Nie widzę w tym żadnej obłudy. Widzę natomiast zwykłą zawiść i głupią prowokację z Twojej strony, której jesteś wielką przeciwniczką i tępicielką na Volcie na przykład. Frajda jak cholera na nie :roll:
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #43 : 2003-08-29, 22:35 »
dobra koniec Apropo Myshy dlaczego ja nie widziałam zdjęcia jej konika co :evil:  :evil:  :evil:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
wróciłam:(
« Odpowiedź #44 : 2003-08-29, 22:36 »
ha a ja wiedzialam co sie swieci i jakos do tej pory nie mialam zadnej konskiej milosci za ktora swiata nei widzialam,byly konie na ktorych baaardzo lubilam jezdzic itd ale nie bylo czegos takiego jak np jest u zimy,debros z daleka wrzeszczal sprobuj ty sie do innego przyssac a wtedy dopiero popamietasz :D :P

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #44 : 2003-08-29, 22:36 »

Tafta

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #45 : 2003-08-30, 01:40 »
a ja nie mając perspektywy posiadania konia w 'bliskiej' przyszłości (zawsze wiedziałam, że konia będę mieć, ale kiedyś tzn. wtedy kiedy sama na niego zarobię i będę w stanie go utrzymać) 'przyssałam' się na maxa do konia szkółkowego i było mi bardzo przykro kiedy go sprzedano

no, ale życie jest pełne niespodzianek, stało się inaczej i mam swoje szczęście wcześniej niż planowałam :)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #46 : 2003-08-30, 20:07 »
starość nie radość co xarek :P  :lol:
Zapisane

Tafta

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #47 : 2003-08-30, 20:40 »
a żebyś wiedziała :P
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #48 : 2003-08-30, 21:32 »
8)  8)  8)
Zapisane

Tafta

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #49 : 2003-08-30, 21:40 »
Elwirka, ja od tygodnia nie piję nic z wyjątkiem soczku  :chytry:

:soczek:
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #50 : 2003-08-30, 22:24 »
jasne ja też :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #50 : 2003-08-30, 22:24 »

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #51 : 2003-08-31, 20:54 »
k cian. bardzo mnie zraniłaś tą wypwoiedzią kiedy się skończy moja miłość do Rewiny. Tamte miłoscie byłoprzerwane. Albo koń sprzedany albo już tam nie jedze bo nei mogę. Ja nie mam wpływy na to. Wujek chce mi kupić konia ale ja nie chcę. Bo ja chcę tlyko Rewinę. babcia też chce mi kupić ale ja nie chcę innego niż Rewcia!jUz mialabym sowjego konia ale po co mmi inny koń od Rewiny?ja chcę nią i koniec. Poczekam poczekam i się doczekam, keidyś ją kupię. Nawte gdybym kkupiła to musialaby stać w Wierzeji. bo po 1 nie będzie rozdzielona z Bianką, po drugie Ona codzi pod bryczką z nigdy nie zakazalabym jej chodzić pod bryczką bo Ona to kocha!a po 3 nie wyobrazam sobie żebym tzrymala konia gdzie indziej niz w Wierzeji.
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #52 : 2003-08-31, 21:00 »
Jasne, kocha chodzic w bryczce. No pewnie, szaleje za tym.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #53 : 2003-08-31, 22:30 »
Ile ja miałam takich miłości  :D Ale to na początku jak zaczęły się starty na cudzych koniach to mi przeszło :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #54 : 2003-09-01, 15:04 »
Tak.ebyś wiedziała Natchni. Są konie które uwielbiają się lenić i są inne konie. Rewina jak jest w bryczce to ejst w swoim żywiole tak jak Bianka. W bryczce są całkiem inne niż pod siodłem. I bez głupich uwag proszę
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #55 : 2003-09-01, 19:03 »
Ja tam nie wiem jak jaki koń chodzi ale prawdziwy żywioł konia to pastwisko a nie bryczka czy jazdy pod siodłem
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #56 : 2003-09-01, 19:15 »
Wiedziałam, że jak napisze ten post to od razu będą jakieś wąty. No prosze! Niech jeszcze ktoś napisze kto się"zna na koniach"! Pisa pisać! Bardzo wiele się nauczę!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #57 : 2003-09-01, 19:23 »
a co nie napisałam prawdy Nie napisałam że Rewina nie lubi chodzić w bryczce tylko napisałam że każdy koń woli życie na wolności od ludzi i tego całego zamieszania Ja jestem ciekawa ile moje konie miałyby lojalności jakbym wypuściła je  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wróciłam:(
« Odpowiedz #57 : 2003-09-01, 19:23 »

awia

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #58 : 2003-09-01, 20:15 »
albo mi sie wydaje albo to padok jest bardziej naturalnym srodowiskiem konia niz praca dla czlowieka...
ale ja sie tam nie znam :D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
wróciłam:(
« Odpowiedź #59 : 2003-09-01, 20:16 »
Oczywiście, że prawie każdego żywiołem jest ziema, dla koni wolność..........Nie słyszeliscie, że jak tko np jeździ an nartach to ejst w swoim żywiole no to mi chodziło w tym sensie o Rewcie.........
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 28 zapytaniami.