Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Ile razy?!  (Przeczytany 7700 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Ile razy?!
« : 2003-08-31, 20:01 »
Zastanawiałam sie ile lat jeździcie i ile razy spadliście (=)). Co do mnie to 4 spadnięcia na 5 lat.
Zapisane

Noc

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #1 : 2003-08-31, 20:03 »
Mój wynik znasz :) do tej pory było 7 spadnięć na 6 lat jazdy, na tym obozie wynik spadnięć podniosłam o dwa.
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #2 : 2003-08-31, 20:04 »
Ja jezdze 4 lata. Upadków 5 + wywrotka z koniem.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #2 : 2003-08-31, 20:04 »

Ritka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #3 : 2003-08-31, 20:14 »
wy liczycie? ja pamiętam 4 upadki, a potem już nie liczyłam.. a może były 4..? nie pamiętam.. no i jedna wywratka z konikiem :). Ja jakoś mam farta, kiedy inni by spadli, ja lece na szyje albo po prostu mi strzemiona wypadają...
A jeżdże 4 lata (?)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #4 : 2003-08-31, 20:28 »
hm...ja jezdze 9 rok, a co do upadków nie mam pojecia - ponad 20, ale prawie wszystkie podczas skoków:) i raz sie wywaliłam z koniem tez podczas skoku:(
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #5 : 2003-08-31, 20:56 »
Jezdze od trzech lat generalnie. Wczesniej tez jezdzilam, ale potem mialam bardzo dluga przerwe.
A co do upadkow, to ... Nie pamietam dokladnie,ale z nudow postaram sie zliczyc. Byc moze bylo ich wiecej.
Dwa razy spadlam, jak jeszcze jezdzilam rekreacyjnie, raz mi noga zostala w strzemieniu i kon przewiozl mnie przez pol hali, przez 3 dni nie umialam ruszac glowa, ale nic poza tym sie nie stalo na szczescie.
Cztery razy glebilam z mojego konia (i tak malo jak na jego mozliwosci;)): 3 razy z jego woli (raz na zawodach), raz na skoku podczas treningu. Wiele razy tez wywalalam sie razem z koniem, pamietam trzy takie upadki: w lesie w stepie po prostu sie poslizgnal i polozyl ze mna, raz na blotnistej ujezdzalni (jeszcze wtedy nie mialam do dyspozycji hali), co przyplacilam kontuzja kregoslupa, bo wpadlam plecami na betonowy slup z ogrodzenia i raz na zawodach na czworoboku (eeehh, stare ujezdzeniowe czasy:P) - kolo w galopie wypadalo akurat w miejscu, gdzie byla kaluza :P
I to by bylo tyle. Wiecej grzechow nie pamietam ;)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #6 : 2003-08-31, 21:52 »
wiecie co Nie chcę nikogo jakoś urazić ale szczerze to nie wierzę w małą liczbę upadków Bo znałam wiele osób które spadały raz na kilka lat ale też nie jeździły "męcząco" Dzisiaj taka dziewczyna spadła 4 razy podczas skoków Ja po 20 przestałam liczyć To się tak nie da  :wink:  :D
Zapisane

Ritka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #7 : 2003-08-31, 22:13 »
ale wiesz, w rekreacji, albo jak ktoś sie wala po szkółkach, to po prostu trudno spaść :) Koniki najczęściej takie spokojne i misiowate hyhyhhy...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #8 : 2003-08-31, 22:36 »
No nie wiem, ja znam szkolki, w ktorych na prawie kazdej jezdzie sa upadki...

Liczby swoich gleb nie pamietam na poczatku bylo ich strasznie duzo, bo nie wiedzialam po prostu, co robic (a nikt mi nie raczyl powiedziec)i z byle powodu od razu spadalam ;) Teraz spadam rzadko.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #8 : 2003-08-31, 22:36 »

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #9 : 2003-08-31, 22:37 »
No to porszę tak odrazu bo ja ze swojego ślepotka w ponad pół rocznej kadencji spadłam 2 razy ,teraz w wakacje 3 razy z krch łącznie 5 no i jeszcze jakieś 2 razy gleba z koniem przy schodzeniu ze stromej górki no i to by było na tyle w ciąu tego pół roku :wink: Ale żebym jeszcze jakoś spektakularnie spadała to ja nie ja albo z winy konia w typie gleba albo z mojej w typie przemęczenie :wink:
Zapisane

Agnes

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #10 : 2003-08-31, 23:06 »
też miałam takie jazdy, że spadałam np 4 razy czy 5 - oczywiście podczas treningów skokowych:) Na początku prawie w ogóle nie spadałam, jak zaczęłam skakać od razu sie sypnęło tych upadków...naszczęście nigdy nie miałam poważnej kontuzji, tylko raz zwichniecie nadgartska...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #11 : 2003-09-01, 08:30 »
ja nie wiem ile razy..jediz 4 lata..spadlam..hyh nie mam pojecia duuuuzo napweno:P
Zapisane

Ritka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #12 : 2003-09-01, 08:45 »
cykory jeżdżą ujeżdżenie hyhyhhyhy...
Ja mam jakoś szczęście... a mój rekord to 2 razy w ciągu jedej jazdy...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #13 : 2003-09-01, 11:03 »
Ja jak byłam mała to uczyłam się na oklep i mój rekord to chyba 5 nie wiem nie pamiętam ale tak mi mówili :wink:
Zapisane

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #14 : 2003-09-01, 11:06 »
ja jezdze 6 lat.
a spadlam...hyh.chyba po 13 przestalam liczyc.
ale bedzie tak ze 20...
glownie podczas skokow,czasami podczas rodea albo rury w terenie.
ale to juz dawno bylo
i raz ewakuacyjnie-lepiej bylo spasc niz wjechac pelnym galopem na sliski beton..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #14 : 2003-09-01, 11:06 »

Krówka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #15 : 2003-09-01, 12:18 »
ja jeżdze prawie 6 a spadła...dużo ale dokładnie nie wiem, wiem że niespadłam już od 2 lat conajmniej :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #16 : 2003-09-01, 15:13 »
Ja jeżdżę 9 lat a spadłam 1 raz i kiedyś koń mi się położył
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #17 : 2003-09-01, 15:18 »
Elwirka no coz, czasami spada sie mało razy :P Ja osoboscie nie mam zaufania do osob, ktore jezdza po pare lat a nie spadaja z koni wcale albo raz, dwa. Albo tez tych, ktorzy spadaja co druga jazde (no chyba,ze maja baaardzo trudnego konia). Takie moje zdanie, nie chciałabym nikogo urazic.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #18 : 2003-09-01, 18:03 »
hyh zgodze sie z aga..jak tkso jediz 5 lat i mói ze  cos sie pr te 5 lat naucyzl i z ejdizl na ruznych koniach to  trche tych upakdo miec na koncie powienen..hyh...a  ja tez wikszos cupakdó miłam na skokach..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #19 : 2003-09-01, 19:10 »
Macie  dziecinne podejście do sprawy. Można jeździć i nie spadać!Ja jeździlam 7 lat bez upadku a okazji było pare. Wszystko zależy od jeźdzca, od sytuacji, od konia. Można jeździć na wariacie i nie spaść. Wszystko zależy od sytuacji!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #20 : 2003-09-01, 19:15 »
cicho jak się ma pięc lat to się tak zdarza :wink: Ale teraz przychodzi do mnie na jazdy też 5 letnia dziewczynka i tak opieprzyłam wujka że pozwolił mi wtedy jeździć  :wink: No dla jak już wspomniałam to dziwne żeby jeździć tyle czasu i mało spadać Ja najczęściej ostatnio spadałam przez kobyłki albo ze zmęczenia :oops: Albo bo zasnęłam i muszę się znowu nauczyć podejścia początkujących do jazdy są skupieni na tym co robią a nie tak jak ja  :wink: i tak mi się spada
o ostatnio na takim koniu przeżyłam serię baranków ,zadów w górze gonitwy i ostrych skrętów Jak już kończyłam to on się lekko spłoszył i gleba :lol:  :lol:  :lol: Tak praktycznie stanęłam obok niego :P Genialnie nie  :)  Ale co tam ja tak mam  :wink:
Ale to jest porażka jak słyszę jak spadłaś co on robił i takie tam a ja nic zasnęłam  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #20 : 2003-09-01, 19:15 »

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #21 : 2003-09-01, 20:03 »
zasnęlaś???nieźle :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #22 : 2003-09-01, 20:11 »
eee  spada sie czasem i nie ma inczje ...ale reiwna odkryląs owgole ze od sytylącji..jasne sze od sytylacji no ale jak sie jediz to taki sytylajcie musz byc.. najwte najlepis jedzi spadaja..fakt ze z innych powduw niz ci slabsi no ale zawsze..
Zapisane

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #23 : 2003-09-01, 20:12 »
nie chce nic mowic ,ale nie znam jezdzca ktory by nie spadl z wariata.
moim zdaniem nie spada sie tylko jak sie nie jezdzi,
podkreslam-jezdzi,a nie tylek wozi.
z gory mowie ze nic nie sugeruje,bo ty(rewina) przewrazliwiona jestes co do wlasnej osoby.
a znam sporo zawodnikow,instruktorow i trenerow i kazdy spadl bardzo wiele  razy.bo upadki ucza...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #24 : 2003-09-01, 20:31 »
ja jestem przewrażliwiona? Ja znamosobe ktora jezdzila na wariacie i nie zleciala chociaz bylo mnoooooostwo okazji
Zapisane

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #25 : 2003-09-01, 20:35 »
a jaki jest twoim zdaniem kon-wariat?
bo moze o czyms zupelnie innym myslimy?
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #26 : 2003-09-01, 20:38 »
no nie wiem tak mówią ja nie pamiętam szczerze tego dokładnie ja pamiętam tylko jak już byłam na ziemi :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #27 : 2003-09-01, 20:45 »
może zasłabłaś?
oń wariat jak nazwa wskazuja koń który wariuje
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ile razy?!
« Odpowiedz #27 : 2003-09-01, 20:45 »

awia

  • Gość
Ile razy?!
« Odpowiedź #28 : 2003-09-01, 20:49 »
ale co znaczy wariuje?ponosi sobie?czy staje deba?czy strzela baranki?czy gryzie i kopie wszystko i wszystkich?czy po prostu jest wesoly?
duzo oznakow wariactwa jest
a swoja droga widzieliscie kiedys spadajacego trenera?
ja widzialam raz..piekny widok.....najlepsze sa sploszone spojrzenia-cala stajnia widziala czy tylko pare osob? :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Ile razy?!
« Odpowiedź #29 : 2003-09-01, 21:28 »
Rewina bo jakos wierzyc mi sie nie chce, ze jezdzac pare lat intensywnie nawet rekracyjnie sie nie spada! Chyba,ze na ośle w końcu konie z rekreacji to tez nie sa aniołki.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 27 zapytaniami.