Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Statystycznie ;)  (Przeczytany 3747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #30 : 2003-09-10, 07:48 »
opj rewnina...  tak mu bediz młodziej:) co boedizmy chlopaka postarzac:)  bardz mi siepdobaja jeg teskty jego podjescie..kidys byl chata z nim na voltahorerse normlnoie:) łądnie gadolil :)  a luzkacz to wiem jaka taka  z dlugim ciemnym warkoczem..ostni coagle ich widuje i kubia  z synami...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #31 : 2003-09-10, 19:51 »
a ja tam lubię Jacka i jego luzaczkę też Fajny jest i młody No chyba no zależy dla kogo A tak właściwie to ile on ma lat?? :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #32 : 2003-09-10, 20:38 »
hym nie wiem....ile am lat a fajny to jest..z charketeruu:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #32 : 2003-09-10, 20:38 »

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #33 : 2003-09-10, 20:39 »
wiem z esie urodizla w  78 ale  ja tego nei policze:) to hyba bediz 10 lat wiecje ni ja to hyab ebdiz 25?... jak dobz emóie i jak dobze licze..
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #34 : 2003-09-10, 21:37 »
e to młody jeszcze  :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #35 : 2003-09-11, 08:14 »
eee... taki tam:P ale fajny..  podba on ci sie z wygladu?:)))
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #36 : 2003-09-11, 10:11 »
taki to w sam raz :P

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #37 : 2003-09-11, 19:27 »
E ja się wcale nie chcę za zabrać czy coś takiego narazie mam kogoś innego na oku  :wink: Ale jakoś mam taki odchył że chcę wiedzieć ile kto ma lat  :wink:
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #38 : 2003-09-11, 21:26 »
u nas konisie chodzą 2 razy w tygoniu,a tak to cały dzień spędzają na padoku itd.w wakacje jedynie jesteśmy częściej a w roku szkolnym zawsze 2 a czasami nawet 1 raz w tyogodniu :))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #38 : 2003-09-11, 21:26 »

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #39 : 2003-09-12, 19:10 »
z deka nie za mało pod siodłem :?: Tak mi się wydaje Nie muszą zasuwać po 8 godzin ale tak raz dziennie szczególnie jeśli to są rekreacyjne bo one niestety chodzą 100 h w lato a zimą stoją
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #40 : 2003-09-13, 10:23 »
no mi sie tez tak wydaje...tymbardziej te konie na ktorych jezdzilas zawody....troche to nie bardzo z treningu tak hop siup do stoj..

awia

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #41 : 2003-09-13, 10:53 »
popieram,kon jesli nie moze chodzic godzine pod siodlem powinien co najmniej chodzic 30 minut na lonzy.
do tego moze miec jeden dzien zupelnego nic nie robienia w tygodniu,i jeden luzny-np poprzeganiany na padoku,czy wziety na wybieg by swobodnie pobiegal.
chodzi tu o to ze po prostu inaczej ,jakby to: o,
jak ty calymi dniami nic nie robisz a a raz w tygodniu masz solidna prace.
przeciez nie masz kondycji,potem wszystko cie boli..
wiec brak ruchu dla konia jest tak samo szkodliwy jak i zbyt duzo pracy...
nie podoba mi sie ta cala twja "instruktorka" oktawio...
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #42 : 2003-09-13, 11:19 »
a komu się ona podoba??Same nie możemy jeździć...znaczy nie możemy sobie w tgodniu same przyjechać pojeździć a jak jest jazda to i tak ona w stajni siedzi a my jeździmy same na padoku :) no a koniki chodzą w piątek i sobotę po 2 h (oczywiście z 30 min odpoczynkiem) no chyba że jedziemy w sobotę w teren a później jest jeszcze jazda dla tych początkujących to chodzą 3h.wcześniej jak była inna instruktorka jazdy były w poniedziałki,środy,piątki,soboty.w sumie nie mamy z konikami większych problemów po tygodniu stania.oczywiście teraz będzie coraz gorzej bo koniki będą dalej nabuzowane.ale to już jej problem bo my w zimę rzadko będziemy przyjeżdżać....nie to żeby na złość ;) hehe.w wakacje jak instruktorka wyjeżdżała to konie nawet dwa tygodnie nie chodziły...ale cio tam.nie nasze konie i wrazie czego na nią idzie cała wina że z końmi coś nie tak...
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #43 : 2003-09-14, 19:15 »
a ja nie jeżdżę na koniach. w podstawówce jeździłam na kucykach a teraz poprostu mi SIĘ NIE CHCE.. coś jest ze mną nie tak?
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #44 : 2003-09-14, 20:35 »
ja też znam wiele osób ktere jeździły i im się nie chce ale to głównie dziewczyny :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #44 : 2003-09-14, 20:35 »

Ritka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #45 : 2003-09-14, 21:11 »
a mi sie zawsze chce :D
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #46 : 2003-09-16, 17:15 »
Ostatnio dowiedziała się, że dzięki mnie jedna moja koleżanka zaczęła jeździć :D jestem z siebie dumna :P co do cchenia to mi też się zawsze chce. Ale Tobie Asiu pewnie, że moze się nie cheć bo po rpost nie wciągnęł Cię to
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #47 : 2003-09-16, 19:33 »
nie każdego musi to kręcić
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #48 : 2003-09-16, 23:03 »
mnie krecic kreci ale to nie znaczy ze dzien w dzien musze miec sily i nastroj na jazde...jesli zima jezdzisz raz na ruski rok to sie nie dziwie :P

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #49 : 2003-09-17, 00:35 »
a ja Wam powiem tak - jak nie miałam swojego konia to wykorzystywałam KAŻDĄ okazję by pojeździć,
jak się dorobiłam swojego i wiem, że w każdej chwili mogę na niego wsiąść to już kurde nie zawsze mi się chce :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #50 : 2003-09-17, 09:07 »
ale xarq nawet jak jezdzisz nie na swoich a bardzo czesto wrecz codziennie w ramach sekcji sportowych np-przynajmniej w bialostockich klubach tak jest... to wtedy nie jest dziwne chyba ze ktoregos dnia poprostu nie chce sie isc,ma sie ochote raz na jakis czas polezec,nie ruszac tylka z domu i poogladac tv tym bardziej jezeli na dworze plucha czy mroz -20,a jak sie ma swego konia to czasem tym bardziej sie nie chce....a trzeba,wtedy to to jest bardziej nawet juz obowiazek niz przyjemnosc momentami,bo kon musi pojsc na jazde a nikt za ciebie tego nie zrobi,juz niewazne ze odmarzaja ci palce,nos,uszy-kon musi miec ruch i tyle

swoja droga jak jezdzilam raz na tydzien tez mi sie w zyciu nie zdazylo zebym nie chciala i dobrowolnie nie pojechala,nawet choroba nie byla mnie w stanie zmusic do zostania w domu:P a teraz sama wole nie pojezdzic kilk dni zeby sie wyqrowac niz zalatwic sie jeszcze bardziej...ale mimo to jezdze do konia zeby choc go polazowac albo poganiac na pastwisq

Forum Zwierzaki

Statystycznie ;)
« Odpowiedz #50 : 2003-09-17, 09:07 »

Tafta

  • Gość
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #51 : 2003-09-17, 09:33 »
no dokładnie, właśnie o to mi chodziło  8)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Statystycznie ;)
« Odpowiedź #52 : 2003-09-17, 10:51 »
rozumiemy sie bez slow  8)
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.