Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Molinezja Black molly  (Przeczytany 1395 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czarna orchidea

  • Gość
Molinezja Black molly
« : 2004-12-05, 18:04 »
miesiąc temu urodziły "mi" sie molinezje, wczoraj dokladnie po m-cu kolejna partia 25 molinezji :P są one w akwarium zbiorczym ale odizolowane, co by mamuśka i tatusiowie ich nie zjedli. Te miesięczne są już dość duże - szczególnie jak pływają obok nowonarodzonych...
Zastanawiam się po jakim czasie moge wpuscic "maluchu" do innych dorosłych rybek - dodam tylko ze jakies 3 m-ce temu mialam też młode (ale molinezje żaglopłetwe) po m-cu wrzuciłam je do akwa a następnego dnia już ich nie bylo   :(
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Molinezja Black molly
« Odpowiedź #1 : 2004-12-05, 20:19 »
możesz je wpuścić jak będą miały koło 1,5 cm długości, ale pamiętaj o zrobieniu im kryjówek z roślin, czy skałek
nie przejmuj się, że zostały zjedzone, teraz będziesz mieć taką partję rybek co miesiąc  ;)
Zapisane

czarna orchidea

  • Gość
Molinezja Black molly
« Odpowiedź #2 : 2004-12-06, 07:37 »
mozliwe ze beda co m-c ale teraz moja rybka postanowila zyc w celibacie - ucieka od samcow i niedaje sie bzyknąć (a przyznam ze adorują ją ostro) - rozumiem ją w koncu ile mozna rodzic - ostatnio po godzinie juz byla w ciazy a teraz... chyba dala sobie 2 dni wolnego  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Molinezja Black molly
« Odpowiedz #2 : 2004-12-06, 07:37 »

Asmi

  • Gość
Molinezja Black molly
« Odpowiedź #3 : 2004-12-06, 07:55 »
Samica molinezji moze przechowywac nasienie samca jeszcze jakis czas i zajsc w ciaze bez niego.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 24 zapytaniami.