Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ozdoby do akwa!  (Przeczytany 802 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
Ozdoby do akwa!
« : 2003-09-14, 14:21 »
Ćhodzi mi o to czy możnna zodobić akwa jakimiś przydatnymi(albbo poprostu nieprzeszkadzającymi rybom) pierdułkami?? Cos co ładnie by wyglądało i nie było drogie..Albo cos co można zrobić samemu.. :?:   Jeeśli można proszę o podawanie cen obok produktu:) Z gory dziękuję!:)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Ozdoby do akwa!
« Odpowiedź #1 : 2003-09-14, 14:26 »
To zalezy już od gustu opiekuna, mi najbardziej podoba sie całkowicie naturalna dekoracja, rośliny, korzenie, skałki, żwir. Dobrze dobrana kompozycja stwarza taką tajemniczą aurę gdzie ryby sa wspaniale wyeksponowane lub wręcz odwrotnie sa tylko dodatkiem.
Zapisane

Asmi

  • Gość
Re: Ozdoby do akwa!
« Odpowiedź #2 : 2003-09-14, 14:45 »
Cytat: Lalaith
Ćhodzi mi o to czy możnna zodobić akwa jakimiś przydatnymi(albbo poprostu nieprzeszkadzającymi rybom) pierdułkami?? Cos co ładnie by wyglądało i nie było drogie..Albo cos co można zrobić samemu.. :?:   Jeeśli można proszę o podawanie cen obok produktu:) Z gory dziękuję!:)


Chyba nie masz na mysli zadnych wrakow, titanicow, nurkow, skrzyn z klejnotami itp. Jesli tak to jest niesamowita szmira i nie polecam do akwa. Jesli natomiast jakies korzenie, skalki to tak. Wszystko zalezy od tego co ma byc w baniaku, tzn. jaki biotop. Jezeli bedzie to np. malawi to oczywiscie sporo skalek, z ktorych robi sie duzo kryjowek dla rybek, jesli np. SA to sporo roslin, korzeni, lisci na dno.
Wszystko zalezy od inwencji i od tego co sie chce osiagnac.
A co do cen to chyba nikt nie bedzie podawal z tego prostego powodu, ze wszedzie sa rozne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Ozdoby do akwa!
« Odpowiedz #2 : 2003-09-14, 14:45 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.