Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wazne pytanko- prosze o odp.  (Przeczytany 892 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wazne pytanko- prosze o odp.
« : 2004-01-25, 17:25 »
Witam. W piatek przychodze ze szkoly i patrze, w akwa (malym) plywa bojowniczek :) Sliczny, dosc duzy, niebieski, z czerwonymi "pretami" i na koncach blekitnymi. Na poczatku "bil sie" z szyba ale przechodzi mu. Nazwalam go Vegas ;) W piatek nic nie chcial jesc, TetraBetta wypluwal, martwilam sie, a w sobote zjadl.. 9 robali :P Wtedy popadlam w nastepna panike, ze za duzo ;) Dzisiaj skubnal troszke tych jego platkow, ale niechetnie ;) I mam pytanka:
1. Mam grzalke bez termostatu, bo z termostatem jest za wielka, a mniejszej nie moge znalezc. Wlasciwie trzyma ona OK temp, np: o 14.00 bylo 23*,a  po wlaczeniu grzalki juz o 15 bylo 25*. Albo teraz: o 14.45 bylo 27* (z grzalka), wylaczylam grzale, i jest 26* (17.15). Na noc akwa owijam recznikiem zeby nie tracilo tak temp, ale pytanie: co mam zrobic?? Nie ma chyba tak malej grzalki z termostatem, i nie wiem czy mam miec wlaczona/wyl. grzalke na noc i jak mnie nie bedzie (szkola)??

2. Ile taki ryb moze jesc robali (mrozonych) dziennie??
3. Jak sie mocno przyjrzalam to on ma na pletwach male, czarne kropeczki, jakby ktos go pomalowal czarnym dlugopisem, wpuscilam na wszelki wypadek Akryflawine (zapobiegawczo) i nie wiem, czy mam panikowac, czy to taki typ po prostu. Wiecie, ze ja juz przewrazliwiona jestem ;)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Wazne pytanko- prosze o odp.
« Odpowiedź #1 : 2004-01-25, 18:27 »
co do tej grzałki to ja widziałam naprawde mała grzałke u siebie z termostatem. Nie wiem jakie masz akwa, ale może spróbuj porządnie poszukać? Ja chciałam do akwa 12 l. i chyba ta grzałka by weszła...
Zapisane

  • Gość
Wazne pytanko- prosze o odp.
« Odpowiedź #2 : 2004-01-25, 20:51 »
ja mam grzałke w 12 litrach (grzałke z termoststem)

ma równiutko 20 cm

a co do zwykłwj grzałki
to może po prostu kup timer, który bedzie włączał grzałke co jakis czas
co prawda trzeba będzie czs dobrać metoda doświadczalna ale chyba lepsze to niż wychładzanie sie akwa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wazne pytanko- prosze o odp.
« Odpowiedz #2 : 2004-01-25, 20:51 »

kasia

  • Gość
Wazne pytanko- prosze o odp.
« Odpowiedź #3 : 2004-01-25, 21:04 »
A co do robali, to nie wiem. Mój je kuleczki (Hikari Betta Bio-Gold), a w niedzielę ma robaczki odmrażane :) uwielbia je i też isę zawsze napcha  :wink:  :lol:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Wazne pytanko- prosze o odp.
« Odpowiedź #4 : 2004-01-26, 19:40 »
Wik, niech je ile chce.. Sam się nie przeje..  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 24 zapytaniami.