Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 89522 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #300 : 2007-10-17, 20:05 »
nie kopiowałem tekstu

Kopiowałeś. Skąd poznałam? 1) ani jednego błędu, 2) "lub narysowana plansza (jak na rysunku)." cóż...ja tam żadnego rysunku nie zauważyłam ;) jakbyś to sam pisał, a nie skopiował na ślepo, to byś raczej zauważył, chyba że za wiele wymagam od twojego IQ.

<nie napisałem, bo niedawno sie zarejestrowałem ;]

Ale postów w temacie Wywoływanie duchów masz więcej niż jeden. Tyle, że zamiast zająć się tematem to wolisz gadać o tzw. potocznie pierdołach.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Jonis

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #301 : 2007-10-17, 20:17 »
o jaka notatke ci chodzi ?? na blogu to wiem ze mam to skopiowane i nie kopiuje na slepo wyberam tylko to co najwarzniejsze a rysunku jeszcze nie zdarzyłem wstawic bo musze poszukać go
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #302 : 2007-10-17, 20:18 »
nie kopiowałem tekstu, jak bede kopiował to napisze z kad.

No i jakoś nie napisałeś.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #302 : 2007-10-17, 20:18 »

Jonis

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #303 : 2007-10-18, 08:36 »
po 1 to ty chyba masz oczy w dupie, gdzie ty masz cos takiego jak "na rysunku" po 2 na 100% znam sie lepiej od ciebie wiec sie nie wymadrzaj, bo guwno wiesz!

powstrzymaj język...
po pierwsze informacja: kopiując musisz podać źródło (prawo autorskie istnieje)
po drugie ortografia zobowiązuje
po trzecie nie obrażaj innych użytkowników
pao

na razie tylko upomnienie, ale niewiele brakuje by dać poważniejsze sankcje...
« Ostatnia zmiana: 2007-10-18, 14:06 autor pao »
Zapisane

Jonis

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #304 : 2007-10-18, 14:07 »
zgadzaj się z kim chcesz ja już tu wiecej nie bedę pisał, poszukam sobie nowego forum bo jak widać to wszyscy są tu na niskim poźiomie i doczepiaja sie o byle co, po prostu nie morzna normalnie pogadać
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #305 : 2007-10-18, 14:35 »
Oczywiście. Ty masz rację, tu nie morzna normalnie pogadać, wszyscy są na niskim poźiomie, a ty jesteś najwarzniejszy. Jasne. Idź sobie. Nikt nie będzie płakał.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #306 : 2007-10-18, 14:39 »
Temat Jonisa uważam za zamknięty: każdy post nie na temat a nawiązujący do wcześniejszej wymiany zdań będzie usunięty.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #307 : 2007-10-18, 18:10 »
A co myslicie o deja vu? [czy jakos tak ;p].
Chyba OT robie, ale co tam ;p
Jest o tym temat na FZ?


A znacie kogoś kto próbował wywołać duchy?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #308 : 2007-10-18, 18:32 »
znam siebie ;> - próbowałam nic nie wyszło bo się po prostu do tego nie nadaję , może po prostu zbyt mało w to wierzyłam?

i paru internetowych znajomych
-
zapewniam wszyscy do teraz żyją i mają się dobrze
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #308 : 2007-10-18, 18:32 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #309 : 2007-10-19, 16:20 »
Ja nie próbowałam, ale pewnie by i tak mi nie wyszło ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Sambaa

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #310 : 2007-10-19, 17:38 »
Jak moja babcia zmarla 4 albo 5 lat temu (a wogole to jak ja z kostnicy wynosili to jej pies strasznie zawyl i zdech...) to potem ze 2 miesiace pojawiala sie mojej cioci. pierwszy raz pojawila sie w kuchni i moja ciocia pobladla i mowi do swojego meza czy  to widzi ale on nic nie widzial... wtedy cos powiedziala ale nie wiem co ale zdaje mi sie poprosila o modlitwe. potem kilka razy tez sie pojawila wiem ze w piwnicy na pewno ale nie znam szczegolow... ale to byly tylko takie minutowe pojawiennia bez zadnych dzwikow(oprocz mowy mojej ś.p. babci) i bez zadnych telefonow. dodam ze to widziala tylko moja ciocia ale potem tez i jej maz ale reszta domownikow nie widziala nic....

ja nie probowalam wywolywac duchow bo to jest przerazajace!!! a moze ogladam ktos kiedys rozmowy w toku?? tam bylo o kobietach przy ktorych te duchy juz zostaly i tam ze w nocy czuly ich oddech i takie tam??
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #311 : 2007-10-19, 19:19 »
Hm. nie widziałam tego, możesz napisac co mówiły.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Sambaa

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #312 : 2007-10-20, 14:18 »
juz zbytnio ni pamietam tego odcinka bo to bylo ze 2 lata temu ale bylo cos tam ze one wszystkie wywolywaly duchy i potem sie nie chcialy od nich odczepic. jedna cos mowila ze zawsze jak idzie spac to czuje kolo siebie oddech kogos, drugo mowila ze w nocy duch ja probowal zgwalcic i wogole byl jakis nahalny i jeszcze byly bodajrze dwie siostry i tez cos mowil ze duch zrzuca wazony i inne rzeczy... hmmm nie pamietam wiecej moze jeszcze kiedys puszcza ten odcinek w telewizjii :))
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #313 : 2007-10-20, 20:59 »
nie wywoływałam duchów, niby nie wierze ale mam bujna wyobraźnie i potrafie pomysleć w łaxience "a jak ktośpokawi sięw lustrze..." i wybiec ze szczoteczką do zębów. może jakieś tam duchy są, trudno powiedzieć. ja mówie stanowczo NIE takiemu bawieniu się, zwłaszcza kiedy ja mam brać w tym udział :lol:

nie czytam teraz wątku bo bede bała się zasnać a jeste sama w domu, no oprócz psa i dziadka który chodzi o kulach, więc wole nie ryzykowac nieprzespanej nocy
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #314 : 2007-10-20, 23:35 »
Renia nie raz tez sobie tak bzduram ;p
Najgorzej jak coś złego mi się śni, to potem zasnąć nie mogę ;p
Albo kiedyś Kicekw nocy [teraz już jestem przyzwyczajona] rzucił tak miską, jakby jakiś duch go opętał xD Na serio wystraszyłam się, myślałam że to naczynia jakieś ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #314 : 2007-10-20, 23:35 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #315 : 2007-10-25, 22:37 »
wywoływac duchów nie próbowałam, ale pamietam jak kiedyś sie zdygałam jak zobaczyłam cień pokroju człowieka na ścianie który sie poruszał, a sie okazało ze to cień koszulki, która majtała sie od przeciągu na wieszaku :lol:

łooj, ppx, to mnie coś smyrało w nocy, bałam sie wyjsc spod koldry,a tu nagle szczur na łeb skoczył i mie w nos lizać zaczął.. xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #316 : 2007-10-26, 07:04 »
Kościa, ja już nauczyłam się, że jak mnie coś smyra, to trzeba szybko wyciągnąć rękę, złapać to i albo wywalić kota z pokoju, albo wsadzić szczura z powrotem do klatki XD

A w wywoływanie duchów ja się nie bawię. Może jestem niewierząca, ale to jest teren na który człowiek nie powinien wkraczać, jak nie ze względu an religię, to ze względu na szacunek do zmarłych. Dla mnie takie zabawy są profanacją.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #317 : 2007-10-26, 22:35 »
Kostka przypomniało mi się, taki odcinek bajki, z Jetixa- "Jerry i paczka" i tak był odcinek o morderczej kurtce czy jakoś tak xD





A w wywoływanie duchów ja się nie bawię. Może jestem niewierząca, ale to jest teren na który człowiek nie powinien wkraczać, jak nie ze względu an religię, to ze względu na szacunek do zmarłych. Dla mnie takie zabawy są profanacją.
Masz rację, bo skąd wiadomo czy dusza chce, żeby ją sprowadzić znów na ziemię?

A wy myślicie, że zwierzęta mają chociaż jakieś dusze duszopodobne lub coś w rodzaju duszy?
Bo to tak dziwnie, że nie mają...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #318 : 2007-10-26, 23:01 »
mają :) zresztą o tym to cały oddzielny temat gdzieś jest ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #319 : 2007-10-26, 23:22 »
mają :) zresztą o tym to cały oddzielny temat gdzieś jest ;)
Moge prosić linka...? ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #320 : 2007-10-27, 12:22 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #321 : 2007-10-27, 13:12 »
ja bym sie bala wywolywac... ;)
wiem ze kolezanki to robily..i (nie wiem czy to prawda) mowily ze mialy potem straczne koszmary...hm.
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

kasiula.93

  • Gość
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #322 : 2007-11-14, 17:12 »
Rany,ludzie jak przeczytałam te Wszae wątki tak mnie wcięgnieliscie ze weszłam na stronke o duchach,się zaczytałam i po kilku autentycznych historiach bałam się wejsc do kuchni..... :oops:

a tak do tematu
to w 6 klasie na zielonej szkole, mnieszkałam z przyjaciłką w cztero osobowym pokoju. We dwie,tylko we dwie...
Ja jakto kazdy śpioch spie na maksa i mi zawsze mało  :D , ale Aga wstaje o 5.00 !!!! rano...
ja spie ona wstaje o tej 5 ubiera sie w łazięce,przychodzi do pokoju a tam kołomnie przelatuje powoli jasny duzy punkt jakby zjawa (wg. jej niby mała dziewczynka) i cykorek wskoczył pod kołderke i przyswiecał sobie telefonikiem. ja spałam gdzies do 7-8 wstaje patrze ona pod kołdrą sie trznsie i nie chce sie ruszyc....
wiec pytam sie co jej sie stało i opowiedziała mi o wszystkim. Prawde mówiąc to mnie troche przestraszyła na tyle ze niemogłam pojsc po skarpetki króre lezały ok. 2 metrów odemnie  :P
jak wrócilismy z wycieczki Aga sama w domu spędziła dzien i noc a po szkole (nikogo w domu nie było),wszystkie ksiązki zostały porozwalane po pokoju. To było dziwne,bo nikogo nie było a włamanie tez wykluczone...nie ma zwierząt...no nie ma zwierzeta rybki....

ciekawe co to miało znaczyć.
Zapisane

sKejti

  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #323 : 2007-12-16, 18:24 »
Ja niby w duchy nie wierze, ALE...
Ostatnio u mnie w mieszkaniu dzieje sie cos nie tak...
Zaczeło sie od gaśniecia światła, ale kumpel powiedział, ze to cos z prądem nie tak, okej, już działa, ale potem siedzimy w kuchni z kolezanka i slyszymy jakby ktos za klamke pociagnał, poszlam zobaczyc - za drzwiami nikogo, pomyslalysmy ze to przeciąg na klatce schodowej. Potem w nocy mojej kumpeli pospadały ksiązki z polki, a jak wyszla na chwile z pokoju to światło w łazience się świeciło ( ja szłam ostatnia spac i pamietam, że gasilam). Dzisiaj caly dzien sama siedzialam i tak samo ciagle wydawalo mi sie, ze ktos za klamke pociaga. Teraz na wieczor wkladalam kromki do piekarnika, a bylo w kuchni ciemno ( to światło jak nam wysiadło tak nie działa tzn w moim pokoju juz dziala ale w kuchni nie) i mialam takie wrazenie, ze ktos za mna stoi, bez kitu, myslalam ze to kolezanka, odwrocilam sie a tam nikogo. Spoko, jem zapiekanki i ogladalam TV, nagle mi się sam wylaczył...

Zapisane
;)

To ja, Jaśka

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #324 : 2007-12-16, 18:36 »
Skejti xO Idź do elektryka, a jak powie, że wszystko ok, to zacznij się bać...
Zapisane
Podpis bez przekazu.

sKejti

  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #325 : 2007-12-16, 18:40 »
Zaraz kumpel wróci to naprawi światło i tyle :P
Mam tylko wstrzyki, bo nie lubie takich dziwnych sytuacji.
Ale juz dzisiaj koledzy wracaja i nie bedziemy spały tylko dziewczyny w mieszkaniu, to bedzie bezpieczniej w razie czego ;P
Ostatnio to nawet z zapalona lampka sypiam ;p
Zapisane
;)

To ja, Jaśka

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #326 : 2007-12-16, 18:43 »
A na pewno ktoś wam kawału nie robi?
Bo np. ktoś miałby drugiego pilota i Ci telewiozr wyłańcza, albo korki odkręca...
ja to nie wiem za bardzo :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

sKejti

  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #327 : 2007-12-16, 19:05 »
Na pewno nie.Bo jak ja ogladałam TV to kolezanka siedziala u siebie zamknieta w pokoju, a korki są nad drzwiami wejsciowymi i jak wysiadło światło w kuchni to była akurat sama w domu.
Moze dziwny zbieg okolicznosci po prostu ;P
Zapisane
;)

To ja, Jaśka

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #327 : 2007-12-16, 19:05 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #328 : 2007-12-16, 19:20 »
W nocy, punktualnie o godz. 0.00 moje radio w elektronicznym zegarze włączyło się. Nie powiem, ale lekkiego miałam stracha xP
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #329 : 2007-12-16, 19:23 »
Nawiedzone sprzęty domowe xO
Mi jedynie z kompem się przytrafiło, że raz się sam właczył, albo nie chcąco sama go włączyłam xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 27 zapytaniami.