Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ich troje  (Przeczytany 2384 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Ich troje
« : 2004-04-21, 16:11 »
Kto lubi? :lol:

mod: pisz poprawnie posty, wyrazaj sie pelnymi zdaniami szczegolnie rozpoczynajac watek.
Zapisane
-

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Ich troje
« Odpowiedź #1 : 2004-04-21, 17:29 »
eee.....ich troja, nie no dajcie spokój z tym. Nie nawidze (i to tyle na ten temat)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

psotka

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #2 : 2004-04-21, 17:33 »
e oni to sie juz chyba rozpadli co nie? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ich troje
« Odpowiedz #2 : 2004-04-21, 17:33 »

mili

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #3 : 2004-04-21, 17:59 »
cicho... byłam ich wielką fajnką jak byłam mała... ale sie nawróciłam  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Ich troje
« Odpowiedź #4 : 2004-04-21, 18:09 »
Nienawidzę, nie znoszę, nie cierpię, nie trawię a jak widzę pana W. to mi się robi niedobrze i dodatkowo irutuje mnie on do tego stopnia, że się wściekam :roll:
Zapisane

psotka

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #5 : 2004-04-21, 18:11 »
:mysli: y a mnie on w sumie rowno grzeje, ale podoba mi sie to ze ma chlop glowe do interesow, sam sie z dna odbil i jest czasem az do bolu szczery ale niestety "zbiebeczko" komercyjny  :lol:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #6 : 2004-04-21, 18:47 »
Powtórzę swoją wypowiedź z innego topicu.
Muzyki Ich Troje nie słucham. To nie dla mnie. Ale jedno musicie wszyscy im zostawić - sprzedali mnóstwo płyt. Ktoś jednak ich słucha, zresztą tych 'ktosiów' jest całkiem sporo. Inni piosenkarze i artyści swoimi złośliwymi komentarzami (zwykła zazdrość) spowodowali, że panuje moda na 'nielubienie' Ich Troje. Każdy, kogo spytamy, czy ich lubi, odpowie, że nie, przecież to chała. Tylko, że przynajniej połowa z tych osób kiedy wróci do domu włączy sobie 'Powiedz' czy jakiś inny utwór tego właśnie zespołu, o którym w towarzystwie mówią, że jest beznadziejny. Jak dla mnie to trochę dziwne.
I nie wspominam o tym, że p. Ewa Bem powiedziała kiedyś, że Ich Troje mają mało ambitne i denne teksty, podczas gdy sama śpiewała 'wysyłam sms literka po literce'. To może zostawię bez komentarza :?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Ich troje
« Odpowiedź #7 : 2004-04-21, 18:48 »
Cytuj

Nienawidzę, nie znoszę, nie cierpię, nie trawię


ja to samo poprostu ich muza to masakra  :lol:

Cytuj

e oni to sie juz chyba rozpadli co nie?


na szczęście już nie istnieją jako zespół muzyczny na tym świecie :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Ich troje
« Odpowiedź #8 : 2004-04-21, 19:10 »
Nie lubię, nie odpowiada mi taka muzyka. Ale jak ktoś lubi - nie mam nic przeciwko.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ich troje
« Odpowiedz #8 : 2004-04-21, 19:10 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Ich troje
« Odpowiedź #9 : 2004-04-21, 19:32 »
Cytuj

ale podoba mi sie to ze ma chlop glowe do interesow, sam sie z dna odbil i jest czasem az do bolu szczery ale niestety "zbiebeczko" komercyjny

Masz racje Psotka,za to nalezy mu sie szacunek,choc jest MOCNO,a nie zdziebeczko komercyjny ;)
Co do muzyki...wielu ludzi slucha,choc sie nie przyznaje :roll: to muzyka lekka,mila i przyjemna i tez jest potrzebna.Ja osobiscie preferuje inna muze i tego nie slucham i na szczescie nigdzie nie jest napisane,ze trzeba ich sluchac :D
Jest mi obojetne czy istnieja czy nie.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

pola

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #10 : 2004-04-21, 20:33 »
zgodze sie z postem Olc! ....... :roll: poprostu wyjęłaś mi to wszsytko z ust :wink:
ale naprawde ..... zastanawiający jest ten fakt że tak dużo ludzi próbuje oszukać samych siebie :roll:
Zapisane

absencja

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #11 : 2004-04-21, 22:20 »
nie no, olcia, kto, jak kto, ale Ewa Bem zawsze spiewała piosenki w miarę inteligentne. A ich troje nie słucham i delikatnie rzecz biorąc nie przepadam z wisniewskim, ale nie jest na tyle wazną postacią w moim zyciu, zebym miała specjalnie zawracać sobie nim głowę.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Ich troje
« Odpowiedź #12 : 2004-04-21, 22:35 »
Łee nienawidze ich troje :? muzyka jest okropna, a jeszcze do tego ten okropny wiśniewski  :grr:  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

hexe

  • Gość
Ich troje
« Odpowiedź #13 : 2004-04-22, 10:17 »
hmm gdzies juz wypowiadalam sie na w/w temat :mysli:
i nie bede sie powtarzac.....
maciejka kobitko zerkaj ty w poprzednie tematy i nie zmuszaj ludzi do kolejnych wypocin na temat czegos na co dokladnie znasz odpowiedz.....

no i takim o to sposobem zamykam ten zacny topik :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.