Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jedno H drugie H ktos tego slucha?  (Przeczytany 6471 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paco&Rocki

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« : 2004-04-23, 19:29 »
Witam
Chcialbym poruszyc temat ktory jest bardzo wazny czyli POLSKI HIP - HOP jest to muzyka w polsce stosunkowo mloda.Slucham HH od 95r. wtedy niebyl on jeszcze taki popularny pierwsze kawalki ktore uslyszalem to byly numery 1khz (Tede, Volt, Solferno) wtedy HH bylszykanowany i niepromowany.Co myslicie o tym gatunku muzyki, czy ktos tego slucha?Badz ma zdanie na temat wykonawcow i tekstow zawartych w HH

Co myslicie o tym tekscie wedlog mnie extra

Sokół)
Zacieśniam grono, choć znajomych coraz więcej. Coraz wiecej osób patrzy na ręce. Ja w tym balu wiruję coraz prędzej. Nie chcę już obcych żadnych, nie chcę. Chwila, przecież ja nie kręcę się wcale, stoję, to wy sie kręcicie i życie, to bal jest nad bale. Jedno ale... Jak Mario Bros chociaż idzie to stoi wciąż, a przesuwa się tło. Co? Co? Tańczysz, uważaj, nie stwarzaj okazji szujom. Wciąż krążą, wypatrują... Dla nich się nie liczy, że dobry z ciebie chłopak. Szuje nie mają zasad, no popatrz. Parkiet jest śliski, a kuszą partnerki, rzucasz się w oczy, bo ci błyszczą lakierki. Z ręki do ręki, gierki, sonda jak NASA. A ty się trzymaj swych zasad. Duchowo, skromnie, w zaufanej strefie. Tańcz spokojnie, proszę ja ciebie. W lojalnym gronie, zawsze damy radę, w tej grupie wykluczam zdradę.

(Aglus)
Codzienność to nie taniec towarzyski, to całkiem inna jazda i całkiem inne pyski. Temat jest śliski, bo niejeden się przejechał, potknął i po upadku walki zaniechał. Dla niego przewał, że życie jest piękne, nie tylko dla niego, bo jak okiem sięgnę kolana są miękkie, czasy są ciężkie i nogi ugina młody chłopak, dziewczyna. Bo świat zapomina co w ludziach jest ważne. Pod jego dyktando czyny stają się odważne. A z czasem mało ważne z kim tańczą i za co. Lecą jak ćma do ognia nie wiadomo po co. A wiesz co?

(Ekipa)
Co?

(Aglus)
Najlepiej tańczyć z uczuciem, żeby nikt cię nie zdeptał, ewentualnie też nie uciekł. Samopoczucie własne, że tańczysz solowo jest adekwatne do przebicia ściany głową. Słuchaj na nowo, to nie taniec towarzyski. Uważaj na wszystko i miej oko na wszystkich. Bo nawet u bliskich nieczysty taniec być może, a wtedy sie potkniesz na okopanym toporze. To nie jest wzorzec, ta gadka nie jest wszystkim. Uważaj jak tańczysz. Po tym wykrzyknik.

refren (x2)
(Towar)
Uważaj jak tańczysz...

(Jędker)
...Bo życiowy parkiet bywa śliski.

(Sokół)
Nie bądź jak agentura...

(Aglus)
Zbytnio towarzyski.

(Wszyscy)
Bądź bliski dla bliskich.

Fragment piosenki WWO Uwazaj jak tanczysz
Zapisane

myszka

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #1 : 2004-04-23, 22:36 »
O hh było już, mam wrażenie, multum tematów, proszę sobie trochę trudu zadać i poszukać...
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #2 : 2004-04-23, 22:48 »
Ja powtórze jeszcze raz - nienawidze hiphopu blee  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedz #2 : 2004-04-23, 22:48 »

Paco&Rocki

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #3 : 2004-04-23, 22:53 »
Ja chcialem ze tak powiem reanimowac taki temat bo na wierzch nie znalazlem i bardziej pogadac niz poczytac ale skoro nie ma chetnych
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #4 : 2004-04-24, 11:32 »
Hmm... kiedyś HH był dla mnie najgorszą rzeczą na świecie. Teraz też nie jest najlepszy, ale niektóre teksty (nie te wulgarne) są nawet spoko. Trochę w nich prawdy jest ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Ciapka

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #5 : 2004-04-24, 21:06 »
ja slucham hh..ale głoweni amerykianskiego
jest owiela bradziej fazowy leprz maja bity i wogole..
ale fakt amrykanski sklan nie jets latwy doz rouzmienai dlategojelzi amochote  w tekst sie wsluchac to łuszhma polski bo tesz jets kilka  pozadnych skladizków  co roba fajna muze.
Zapisane

Ax

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #6 : 2004-04-25, 14:59 »
Cytat: becia
Hmm... kiedyś HH był dla mnie najgorszą rzeczą na świecie. Teraz też nie jest najlepszy, ale niektóre teksty (nie te wulgarne) są nawet spoko. Trochę w nich prawdy jest ;)

Pospisuję się rękami i nogami. Po prostu mam identycznie :) . Np podoba mi się "Jak zapomnieć" Jeden Osiem L, ale reszta takich z wulgarnymi słowami jest bleee ;) HipHop działa mi negatywnie na nerwy ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #7 : 2004-04-26, 08:41 »
ja HH to nawet lbuie ale też nie wszystkie pisenki.. i nie wszystkich slucham czsami mam 'faze' na jakąs piosenke to ja caly czas slucham a po jakims czasie mi przechodzi i innej zaczynam sluchac ;)
Zapisane

berserker16

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #8 : 2004-04-27, 18:22 »
PRECZ Z hh !
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedz #8 : 2004-04-27, 18:22 »

mili

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #9 : 2004-04-27, 19:23 »
precz z komercyjnym i tępym hip hopem ;) jest też hh z tekstem a nie ten dla mas typu suczki srarara...
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #10 : 2004-04-27, 21:28 »
Cytat: berserker16
PRECZ Z hh !

popieram  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #11 : 2004-04-27, 21:40 »
Cytuj

berserker16 napisał:
PRECZ Z hh !

popieram

ja tez nie pasuje mi ten rodzaj muzyki
Zapisane
To piekło nie raj :)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #12 : 2004-04-28, 17:04 »
Mo też nie za bardzo pasi, ale niektóre piosenki są fajne. Jeden osiem L na przykład, ale tylko "Jak zapomniec", bo mi coś przypomina :P :lol:  8)  :P
Zapisane

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #13 : 2004-04-28, 19:14 »
eeh... lubie HH ale prawdziwy a nie pozerów udających że rapują :roll: wogóle Mezo, Libera ,Ascetoholix nie można zaliczyć do HH ... no wybaczcie :roll:
a 18L byli fajniejsi przed swoim "hitem" który mi sie nie podoba i szkoda że ma taką popularność bo na nią nie zasługuje :roll: słyszłam lepsze ich kawałki :?
Zapisane

mili

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #14 : 2004-04-28, 21:57 »
ma taką popularność bo to łatwa piosenka wpadająca w ucho...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedz #14 : 2004-04-28, 21:57 »

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #15 : 2004-04-29, 13:59 »
no dokładnie mili ... czyli że się podoba i fanom HH /nie wszystkim/ i nie-fanom HH /nie wszystkim/ i ci ktorzy nie mają "własnej" muzy nagle mówią "jak ja kocham hip-hop ,to moja ulubiona muzyka !!" a jak sie go spytać jakie znam zespoły /wykonawców to -" ee..no Liber ,Mezo ,Ascetoholix ,18L.." ..... no wybacz mi ale ta osoba nie ma nic wspólnego z HH :?
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #16 : 2004-05-01, 17:11 »
ee no hh staje sie daniem dla wszystkich... i niechodzi mi tylko o 18l ascetow meza libera ale rowniez o tedego volta i laseczki z pare slow czy sistars... do tego dojdzie peja i jego ytwor glucha noc co w dyska lecial (no coments :I) co do asceto libera meza dka 18l... to ja ich osobiscie lubie.. lekkki latwo strawny hh...( wsumie zalezy dla kogo)... jadnak oni nigdy niedorownaja brxowi, wyp i tego typu rodzynka z tego mniej promowanego hh...
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #17 : 2004-05-01, 18:47 »
Cytat: awangarda
ee no hh staje sie daniem dla wszystkich... i niechodzi mi tylko o 18l ascetow meza libera ale rowniez o tedego volta i laseczki z pare slow czy sistars... do tego dojdzie peja i jego ytwor glucha noc co w dyska lecial (no coments :I) co do asceto libera meza dka 18l... to ja ich osobiscie lubie.. lekkki latwo strawny hh...( wsumie zalezy dla kogo)... jadnak oni nigdy niedorownaja brxowi, wyp i tego typu rodzynka z tego mniej promowanego hh...


Skoro uważasz ze Borixon jest git to nie wiem czemu ci sie nie podoba Tede ? Tede trzyma wyższy poziom niz Borixon.

BTW: Nie tylko głucha noc leciała w dyskotekach.  W dyskotekach leciał tez kawałek ostrego "kochana polsko". Fakt jest taki, że to nie od wykonawcy zależy gdzie to będzie puszczane. Najważniejsze żeby utwór był  w 100% pierwsza klasa. A Ostry ma same takie kawałki :D
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #18 : 2004-05-01, 18:53 »
hm nimowie ze mi ise tede nie pododba... tede jest calkiem spoko pomijajac jego duety z natalka i ps... a ostr owszem leciala w dyskach tak jak 18l i zapewne jescze kilka innych kawalkow...
Zapisane

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #19 : 2004-05-01, 20:21 »
co do dyskotek to już przeginają :roll: ludzie którzy na codzien HH nie słychają i mówią że go nie lubią itp. nagle patrząc na ludzi bawiących sie przy HH podnoszą ręce i małpują tych "tańczących" .... wkurza mnie to ,bo nie są wierni swojemu stylowi :roll: .... coraz mniej mi się podoba chodzenie na dyskoteki ..... coś mi się zdaje że zrezygnuje keidyś :roll:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #20 : 2004-05-02, 10:01 »
pola mowisz o tych szkolnych?? bo jako 13 latce chyba trodno bylo by ci sie dostac do jakies normalnej??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedz #20 : 2004-05-02, 10:01 »

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #21 : 2004-05-02, 10:35 »
owszem awangardo mówie o szkolnych :roll: .....
:P
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #22 : 2004-05-02, 12:15 »
hihi no szkolne to zawsze wypasne sa jeszcze jak dowala najpier briney pozniej peje a na koniec jaki roc heheh u mnie tez szkolne tekie sa:P:P dlatego na nie niechodze:P na zwykle zreszta tez nieazczesto:P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #23 : 2004-05-02, 13:28 »
ee ja to nie chodze na dyskoteki bo zazwyczaj są nudne  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #24 : 2004-05-02, 19:25 »
Ja lubie hh prawdziwy jak napisała Pola,czesto sie z nia nie zgadzam :P Ale w tym wypadku popieram w calej rozciaglosci :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #25 : 2004-05-02, 20:20 »
oo Agakonik ciesze się że sie ze mną zgadzasz :wink:
awanagarda -rzeczywiscie tak jest na dyskach szkolnych :? ......
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #26 : 2004-05-02, 20:51 »
hmm ja tez sie zgadzam z aga:) ale tak naprawde... teraz juz nieda odroznic sie hh prawdziwego od "nieprawdziwego" komerch sie szezy jak wszedzie...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #27 : 2004-05-02, 21:12 »
A jeszcze co do dyskotek szkolnych to u nas tez to jest i jeszcze Karamba :P  No awangarda i to jest wlasnie takie na maksa wpieniajace..
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedz #27 : 2004-05-02, 21:12 »

Tiggy

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #28 : 2004-05-02, 21:20 »
Pola, Agakonik- a dokladniej kogo z HH najbardziej lubicie sluchac... ? ;)
Zapisane

pola

  • Gość
Jedno H drugie H ktos tego slucha?
« Odpowiedź #29 : 2004-05-03, 11:42 »
Madziu [Tiggy] chyba mamy troche inne gusta w hh ale moge ci wymienić moich ulubieńców :] jak coś pominę to potem dopiszę ;);)
Wwo ,OSTR ,Tede ,52 Dębiec ,Fenomen ,Onar i Ośka ,Paresłów /:lol: / i K44 :wink: ;)
Tigguś a ty kogo słuchass ?? :angelus:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.