Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Eurowizja  (Przeczytany 8857 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #30 : 2004-01-26, 19:50 »
Hmmm Łzy no w sumie nic do nich nie mam, ale trzeba przyznać - robią wszystko na jedno kopytko... :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Eurowizja
« Odpowiedź #31 : 2004-01-26, 19:59 »
O mamo, tylko nie Alex.. Ona spiewa swietnie, ale wyglad..Yyyy..Wyglada jak jakas parodia..Dziecko ubrane w punkowe, rozowe ciuchy i z fryzura i makijazem ktore sie bynajmniej z jej aparatem i twarza nie synchronizuja :lol:

beka z niej prawde mowiac :lol:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #32 : 2004-01-26, 21:41 »
Tak,piosenki na Eurowizje  muszą być "świeżutkie" jak to zostało napisane wcześniej.Dlatego np Łzy wystartowały z "Julia tak na imie mam" a nie "oczy szeroko zamknięte" czy "Agnieszka".Tak samo Blue Cafe "Sweet Song" zamiast np "You melby in love" (czy jak to leci)a Alex no cóż mogła jakąś inną ze swojego repertuału wziąść ale ona by nie była już "świeżutka".Mi się też Marcin Rozynek podobał ale nie sądze żeby daleko zaszedł gdyby pojechał a taK pozatem to nie było z czego wybierać...gdyby np Jeden Osiem L czy cóśśś ale by widowisko było albo Mezo -"Aniele" wyobrażacie to sobie albo jeszcze lepiej "Suczki" Ascetocholixa ale by jaja były!!!Heheheh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja
« Odpowiedz #32 : 2004-01-26, 21:41 »

emir

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #33 : 2004-01-26, 22:21 »
Cytat: BEAUTY T3RROR
PS: Swoja drogą: Co za debil wybiera zespoly i kawalki na Eurowizje? :P


poprawka - kolegium debili ;)

coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Sweet Noise z Górniaczką zawojowaliby Eurowizję... tylko potem gdzie by u nas zrobili ten festiwal... chyba w Sopocie :lol:
Zapisane

LuisE

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #34 : 2004-01-26, 23:10 »
ale też sobie gwiazdy wybrali, nie ma co. Chociaz juz z dwojga zlego wole ta charczaca babe niz ich troje  :shock:
Zapisane

emir

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #35 : 2004-01-26, 23:19 »
Cytat: LuisE
ta charczaca babe


dobrze ujęte  :wink:  :lol:
Zapisane

Tafta

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #36 : 2004-01-27, 01:06 »
Cytat: BEAUTY T3RROR
Swoja drogą: Co za debil wybiera zespoly i kawalki na Eurowizje? :P

Ja nie rozumiem czemu się tak przejmujecie. Przecież to podrzędny, mało ambitny festiwalik z takimiż samymi pioseneczkami.
Moim zdaniem te wybrane przez tego/tych "debili" utwory pasują tam jak ulał. Wszystkie.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #37 : 2004-01-27, 12:12 »
A ja załuje ,że się Łzy zgłosiły!A wiecie czemu!Wystąpienie na Eurowizji to kompletne poniżenie...Nie wiem jak się można cieszyć,może nie zawsze tak jest ale przeważnie :P Nie słyszeliście Eurowizji rok temu albo kiedy indziej?Te pioseneczki to prawie wszystkie były totalnym dnem.Blue Cafe nic do nich nie mam ,ale też ich nie uwielbiam.Pomimo wszystko ,każdy tak tu mówi ,że ich nie lubi a ktoś głosował?Zresztą mnie się wydaje ,że to całe TVP decyduje i taka ściema żeby głosować :wink:
Jednak piosenka za ciekawa nie była,wręcz nudna :roll:
Alex to dla mnie coś małego co wychodzi na scene ,skaczę i się drze-bez urazy dla nikogo :P Poprostu osobowość i może głos kiedyś miała ale jej poprostu odbiło i to zatraciła.Dajcie np. jej piosenkę o jakiejś jajecznicy i jakieś nana na na całą prawie,że piosenke!
Rozynek-nie przepadam ,ale piosenka była niezła,niezła ;)
Sistars mi się podobały ,ale na Eurowizję się nie nadawały!Tak jak mówił xeite bardziej się chciały wypromować :roll:
No to takie moje skromniutkie zdanie ;)
Zapisane

Ash

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #38 : 2004-01-27, 12:59 »
Ja glosowalam  :wink:  na Rozynka oczywiscie, bo oprocz Goya tylko jego kawalek byl naprawde na poziomie. Choc pewnie nie na poziomie Eurowizji, bo to konkurs latwych, banalnych, plytkich i poprawnych politycznie pioseneczek :diabel: a myzuka Rozynka jest bardziej ambitna ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja
« Odpowiedz #38 : 2004-01-27, 12:59 »

Gerda

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #39 : 2004-01-27, 19:20 »
ja wysłałam sms'a na Marcina Rozynka heh i zajął III miejsce, bardzo podobało mi się wykonanie sistars, a Blue Cafe w ogóle mi zbrzydło, piosenka jest powolna, nudna i na jedno kopyto z poprzednimi, nie wiem, jakoś nigdy nie lubiłam tego zespołu i nie wiem, ale podziwiam solistkę, za znajomość języków i w ogóle inteligencję :) jako do ludzi nic do nich nie mam 8)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #40 : 2004-01-27, 20:51 »
Cytuj
gdyby np Jeden Osiem L czy cóśśś ale by widowisko było albo Mezo -"Aniele" wyobrażacie to sobie albo jeszcze lepiej "Suczki" Ascetocholixa ale by jaja były!!!Heheheh

Jaja by byly gdyby ta banda tumanow wogule wpuściła HH do Eurowizji  :P A szkoda... w sumie chcialabym zobaczyc ich miny, jakbysmy wygrali z "Aniele"  ;)
Zapisane

LuisE

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #41 : 2004-01-27, 21:19 »
mam takiego gościa w klasie- nosi te skejtowskie portki, które podwijają mu się o zimowe buty i wygląda, jakby miał kozaczki i dwa worki po kartoflach  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: łazi po klasie i ciagle nam tu rapuje co denniejsze kawalki tej "cudownej" polskiej muzyki. Nie ladnie sie smiac z kolegow, ale w LO juz naprawde takie cos sie zadko zdarza  :lol:  :lol: Moze jego na eurowizje?  :lol:  :lol:  :lol: razem z tą resztą naszych gwiazd
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Eurowizja
« Odpowiedź #42 : 2004-01-27, 23:24 »
No wlasnie HH do Eurowizji :)) Moim zdaniem nikt w Polsce nie byl bardzo dobry.. A JUŻ NAPEWNO NIE BLUE CAFE.. nieznosze tego.. takie skrzypienie, skrzeczenie... nie wiem.. Alex miała całkiem fajna piosenke, tylko te włosy i kilka innych szczegółów, ale przede wsyztskim włosy, takie przeżedzone.. Do każdej grupy cos mi sie nie podoba, nie ma ideałów ;).. A sistars calkiem spoko byly, tlyko mogly dac wiecej czadu w refrenie bo czegos tam brakowało ;P  :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #43 : 2004-01-29, 19:29 »
Eee.. ja ogladajac to... nikogog bym nie wybrala... juz naprawde chyba to Ich Troje bylo niezle w porownaniu do tego  :? Az wstyd sie przyznac, ale nie ma kogo z Polski dac zeby sie nie wstydzic! Blue Cafe ta piosenka jest okropna!! Cofa sie mi jak ja slysze... Sistars - bylo wedlug mnie ok, ale nie slucham tego wogole :P A piosenka Alex - fajna tylko Ala sie zrobila na niepowiem co... wogole mysli ze nie wiem kim jest... tamta zywczajna Ala mi sie bardziej podobala... a ta ksywa ALEX cos mi nie lezy... no coz  :?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #44 : 2004-01-30, 11:25 »
Ja byłma za Łzami bo śpiewali piosenkę po polsku i tak powinno być. Blue cafe nie cierpię. każdy potrafi tak śpiewać jak ta wokalistka. Sistars też fajen ale szany by nei miały. Alex :roll:  no cóż.......robi się teraz na taką dziwerę :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja
« Odpowiedz #44 : 2004-01-30, 11:25 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Eurowizja
« Odpowiedź #45 : 2004-01-30, 11:27 »
Cytuj

Alex  no cóż.......robi się teraz na taką dziwerę


mowi sie kobiete wyzwolona... nie ogladalas wywiadu z frytka??  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #46 : 2004-01-30, 11:57 »
Frytka kobietą wyzwoloną... ;) ale cowboy, przepraszam, teraz w hawajskiej koszulce pan Wojtek, przesadził ździebko...
Zapisane

iwa

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #47 : 2004-01-30, 18:17 »
dla mnie Alex trochę za bardzo leci do przodu,ale nie wie chyba jeszcze w którą stronę powinna...jej wygląd jest do bani, wogóle nie pasuje do niej, ani do jej muzyki, chociaż piosenka którą zaśpiewała na konkursie bardzo mi się podoba.szkoda dziewczyny :?
Zapisane

mili

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #48 : 2004-02-01, 00:06 »
Cytuj

No wlasnie HH do Eurowizji


Nie! Nie! Tylko nie to :P

Cytuj

mam takiego gościa w klasie- nosi te skejtowskie portki, które podwijają mu się o zimowe buty i wygląda, jakby miał kozaczki i dwa worki po kartoflach     łazi po klasie i ciagle nam tu rapuje co denniejsze kawalki tej "cudownej" polskiej muzyki. Nie ladnie sie smiac z kolegow, ale w LO juz naprawde takie cos sie zadko zdarza   Moze jego na eurowizje?    razem z tą resztą naszych gwiazd


U mnie w szkole takich pełno. Ale nie śmieję się z nich. Mają tą swoją muze i co tam jeszcze i już :) Znam wielu skate ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #49 : 2004-02-03, 07:37 »
A ja lubię oryginalne głosy i dlatego podoba mi się Blue Cafe (podobnie jak głos Tiny Turner, Bonnie Tylor, czy Amandy Lear  :P ).

Rozynek to jakiś wynalazek na chwilę.
Jakby nie Zetka, to chyba nikt by o nim nie słyszał.
Nie lubię lalusiowatych "boys - bandowych" chłopczyków.
Zapisane

Ash

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #50 : 2004-02-03, 08:10 »
Za czasow Atmosphear nie byl rzeczony Rozynek boys-bandowy. Zupelnie nie ten styl.
U nas "Eska" go lansuje, wiec "Zetka" rownie dobrze moglaby milczec  :P
A "oryginalny" glos Tatiany sprawia, ze noz w kieszeni otwiera mi sie ze szczekiem. W dodatku oprocz paskudnego glosu kobita prezentuje golizne - watpliwa atrakcja dla mnie  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja
« Odpowiedz #50 : 2004-02-03, 08:10 »

Sal

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #51 : 2004-02-03, 09:49 »
Też za golizną nie przepadam, ale zgrabna jest... więc przynajmniej moje poczucie etetyki nie cierpi.

Wszyscy, tylko nie Ich 3!!!!!
Zapisane

Ash

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #52 : 2004-02-03, 09:52 »
Cytat: Salamandra
(...)
Wszyscy, tylko nie Ich 3!!!!!


Podpisuje sie pod tym. Nogiema i recami  :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Eurowizja
« Odpowiedź #53 : 2004-02-03, 09:58 »
i jeszcze ja, jeszcze ja!!! ja tez kcem sie podpisac!!!  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Ash

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #54 : 2004-02-03, 09:59 »
ten teges... a pisac poradzisz?  :P
Zapisane

Sal

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #55 : 2004-02-03, 10:00 »
Tylu fanów!!!  ;)  :lol:
Zespół będzie niepocieszony...
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Eurowizja
« Odpowiedź #56 : 2004-02-03, 10:03 »
Cytat: Ash
ten teges... a pisac poradzisz?  :P


a to krzyzykami nie wolno  :mysli:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Ash

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #57 : 2004-02-03, 10:05 »
A jak bedzie wiecej takich, co tylko krzyzykami operuja? Nie, krzyzyki odpadaja  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Eurowizja
« Odpowiedz #57 : 2004-02-03, 10:05 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Eurowizja
« Odpowiedź #58 : 2004-02-03, 10:58 »
eeeee..... to ja nie glosuje :P:P
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
Eurowizja
« Odpowiedź #59 : 2004-02-03, 11:01 »
eeee... dlaczego nie ix3 ?

naprawdę wolałbym już tego czerwońca od tej charczącej baby... nie lubiem, nie cierpiem...

;) 8)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 28 zapytaniami.