Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Hip Hop  (Przeczytany 10075 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pola

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #30 : 2004-03-02, 06:57 »
Cytat: Flaszeczka
Ja słucham Paktofoniki, F.I.S.Z 'a, czasem WWO i Kalibra ... To jest hip- hop, a Mezo, Ascetoholix i reszta to totalna komercha i na dodatek wcale nie hip- hopowa ...   :roll:

ha ! pozwole sie zgodzic :spoko:  :peace:  :dlonie: :wink:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #31 : 2004-03-02, 07:50 »
mezo a ascet to disco... polecam płyty Fokusa z PFK...
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #32 : 2004-03-02, 08:00 »
Cytuj

ZA duze ciuchy byly daltego ze sie dodzierało po starszym rodzenstwie..



szerkie ciuchy wzięly się od ludzi jeżdzących na desce i rolkach....w jakiś dziwny sposób zostało to skojarzone z kulturą hh i tak już zostało....

co do meza i ascetów to fakt że nie są klasycznymi przedstawicielami hh ale nie można powiedzieć żeby tego gatunku nie reprezentowali....a teksty typu "aniele"  to po prostu teksty ogólnie ich utwory są z gatunku hh....ja osobiście nie przepadam ze ich muzyką ale podoba mi się to że nie muszą przekilnać żeby wyrazić to o co im chodzi...nie wiem dlaczego raper zawsze musi być utożsamiany ze stylem typu tede (jesli mowa o pozerstwie to on jest klasycznym przykładem)....poza tym lubie meza i ascetów za to jacy sa i za ich poglądy (co nie ma z ich twórczością nic wspólnego) ...to są bardzo intelignetni ludzie i fajnie że choć oni jako jedni z nielicznych zrozumieli że rap /hh nie opiera się na ćpaniu,piciu,przekleństwach, nawijaniu o dziwkach i imprezach (jak słysze kawałki tego typu to żygam)....spróbujcie poczytać między wierszami a zobaczycie że maja wiele do powiedzenia (choć nie robią tego w taki sposób jak reszta raperów w polsce)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #32 : 2004-03-02, 08:00 »

Jimmy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #33 : 2004-03-02, 08:42 »
Cytat: Darke Elf K.
Pola wielki hip hopowiec ... pff only Mc


pff only MC ? Co chciałes napisać ? Do tej pory nie kumam.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #34 : 2004-03-02, 09:42 »
E ja tesh nie bardzo rozumiem :?: ....
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #35 : 2004-03-02, 11:22 »
Cytat: truskawa144
Cytuj

ZA duze ciuchy byly daltego ze sie dodzierało po starszym rodzenstwie..



szerkie ciuchy wzięly się od ludzi jeżdzących na desce i rolkach....w jakiś dziwny sposób zostało to skojarzone z kulturą hh i tak już zostało....



  Tylko jakoś to sie nie ma do rzeczywistości.. bo nie da sie zrobic nic na desce czy rollsach jak sie ma krok od spodni na wysokości kolan..
  Rozumiem ze sie ubierało w luzne ciuchy.. ale nie wieksze o 15 numerów..
   Kolejny przerost formy nad treścią..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #36 : 2004-03-02, 13:51 »
Hmm, przede wszystkim to wydaje mi sie, ze teraz coraz mniej jest tych chlopakow w jeansach z krokiem w kolanach- bo to chyba nie o to chodzi. HH to nie tylko ubior ale cala kultura...
Cytuj

Rozumiem ze sie ubierało w luzne ciuchy.. ale nie wieksze o 15 numerów..
Kolejny przerost formy nad treścią..

Fakt faktem-niektorzy ludzie przeginaja troche- byle by tylko miec nizej krok... jakby to mialo znaczenie. Na szczescie nie wszyscy chyba tacy sa- poprostu ubieraja sie w luzne ciuchy itp.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #37 : 2004-03-02, 14:25 »
O.. no właśnie.. porozmawiajmy o kulturze.. o co chodzi w hh?
bo bardzo ciekaw jestem.. dokładne postuklaty ideologicze proszę :)
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #38 : 2004-03-02, 19:03 »
Cytat: Galago De Codi
O.. no właśnie.. porozmawiajmy o kulturze.. o co chodzi w hh?
bo bardzo ciekaw jestem.. dokładne postuklaty ideologicze proszę :)


A o co chodzi w metalu ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #38 : 2004-03-02, 19:03 »

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #39 : 2004-03-02, 19:19 »
fajnki sa sk8..mnie sie podobaja..wogole lubie zomlakich ludzi zomlasko ubranych,,.
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #40 : 2004-03-02, 19:21 »
O nic nie chodzi. To nie jest nakaz ogółu do robienia czegoś. Dobry przykłąd, metal też sobie gra i uderza w te telrze kuchenne. W HH raperzy mówią co chca, niektórzy mają swoje cele, niektórzy robią to dla komercji, wiadomo. To są pytania do poszczególnych raperów, a nie odnośnie muzyki.

Ja słucham Meza oraz DonGuralesko !!!
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #41 : 2004-03-03, 09:40 »
Mam,, niepowiem gdzie raperów i metali.. Słucham z goła innej muzyki.
Mozna sobie poszufladkować, i właśnie pytam co takiego jest w idologii HH...
bo jak narazie to słyszałem tylko  wypowiedz Ciapki.. ze lubi fajnych ziomali co sie ładnei ubierają..
  No podobno o ciuch tu nie chodzi.. tylko zadnej innej odpowiedzi nie potraficie mi udzielić..
to zeby sie z nikim nie haczyć... sorry to ma kazda "ideologia".. no moze proćz dresów...
  A jesli nie ma zadnych zasad.. no to chodzi o samą formę .. czyli ciuchy..
czyli dno totalne...
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #42 : 2004-03-03, 15:09 »
pewnych rzeczy sie nie rozumie jimmy
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #43 : 2004-03-03, 17:07 »
To je wytłumacz. Ale pewnie nie da się.. więc lepiej ..
sznować zieleń..
    tylko kto tutaj jest jeleń  :P
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #44 : 2004-03-03, 17:54 »
Cytat: Galago De Codi
Mam,, niepowiem gdzie raperów i metali.. Słucham z goła innej muzyki.
Mozna sobie poszufladkować, i właśnie pytam co takiego jest w idologii HH...
bo jak narazie to słyszałem tylko  wypowiedz Ciapki.. ze lubi fajnych ziomali co sie ładnei ubierają..
  No podobno o ciuch tu nie chodzi.. tylko zadnej innej odpowiedzi nie potraficie mi udzielić..
to zeby sie z nikim nie haczyć... sorry to ma kazda "ideologia".. no moze proćz dresów...
  A jesli nie ma zadnych zasad.. no to chodzi o samą formę .. czyli ciuchy..
czyli dno totalne...



No dobra powiem ci, bo na poczatku myslełaem ze to miała być jakas zaczepka.

W "tym całym hip-hopie" nie chodzi o ciuchy markowe, bo tylko nie licznych stac zeby wystroic się od dołu do góry.

Hip-hop opiera się na przekazie który zawarty jest w większości tekstów hip-hopowych. Napewno czesto widzisz, że ludzie słuchający hh fragmenty zwrotek umieszczają w statusach, podpisach, koszulkach czy czym kolwiek. Poprostu ten tekst jest dla nich radą do dalszego życia. HH to nie użalanie się nad sobą tylko stawianie czoła życiu. Dobry hh to taki hh po którym człowiekowi staje się przyjemniej. Każde przesłuchanie płyty to porady i wskazówki jakimi powinno się kierowac aby życie było lepsze.

"Mamo nie martw się odnajdziemy się w tym, pisze teksty, bity tworze wiesz mi kiedyś to pomoze lecz dziś tylko nadzieję tobie niose...."


Ja tak to widze.


Darke Elf K

Ty się nie zgrywaj. Ja wiem co to znaczy mc. Naucz się pisac na klawiaturze. Bo pff only Mc ...... pff only master of ceremony całości się nie trzyma.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #44 : 2004-03-03, 17:54 »

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #45 : 2004-03-03, 19:32 »
a ten HH od drugów, panienek - od bezsensownych "aj" "oj"... ??
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #46 : 2004-03-03, 20:17 »
Cytat: Galago De Codi
No podobno o ciuch tu nie chodzi.. tylko zadnej innej odpowiedzi nie potraficie mi udzielić..
to zeby sie z nikim nie haczyć... sorry to ma kazda "ideologia".. no moze proćz dresów...
  A jesli nie ma zadnych zasad.. no to chodzi o samą formę .. czyli ciuchy..
czyli dno totalne...


Co to ma być? Kim ty q*** mać jestes żeby się wypowiadać na nasz temat? Ja sobie wypraszam. Przyznaje, że nosze dres i się tego nie wyprę, wręcz przeciwnie. Zaraz nazwiesz mnie złodziejem? :twisted: Jak chcesz tworzyć ideologie o grupach społecznych to zaprzestań na własnej głowie. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, bo takim sądem, jakim wy sądzicie i was osądzą". Mam nadzieje, że jesteś chrześcijaninem. A ja, wyobraź sobie, w moim dresiku mam zachowanie wzorowe, nigdy nie brałem udziału w bójce, dobrze sie ucze i ponoć nie pasuje do żadnych statystyk dresiarskich. Wybacz, ale dalszy komentarz byłby nie mile widziany na tym forum... więc poprzestanę na tym  :grr:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #47 : 2004-03-04, 07:10 »
Timonek ma racje - to ze ktos nosi dres to nie znazcy ze jest chools, niektórzy lubia taki ubior, albo poprostu go nosza i nic nie robia, tak jak ja nie jestem zadnym skatem hip hopowcem a lubie strasznie nosic szerokie spodnie i bluzy z kapturami... nie kazdy dres jest taki jak wiekszosc  :grr:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #48 : 2004-03-04, 09:36 »
ble..nienawdz dresóe jak widz koelsia w resie to mi sie autentycznie niedobrze robi..mam kumpla co chodiz w dresie ic odziennie mu tluamcze ze nienaiwdz dresów:p hehe..
a hh to rap muzyka rymu..ubiur rysunek spoert  taniec .. fajan sparawa..
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #49 : 2004-03-04, 10:55 »
Przepraszam ... ale widzę że rzeczywiście tylko o wyglądzie mozna w wami pogadać..
allo .. allo Moredrator.. proszę przenieść ten post do działu uroda  :lol: ....
   Dres to nie teki gość co nosi dresy, to samo nie jest dla mnie wielkim ziomkiem HH gośc co kseruje wszystko wokół i ubiera się w spodnie 15nr za duze...
   Sam mam dresy, mam tez bluzy mogące podchodzic pod sk8tów.. ale nim nie jestem.
   Nagle się okazało że goście zapasieni sterydami wyrywający budki są ok.. no tak logiczne bo ty jesteś ok chreścijaninem  :lol:

  Pytałem się was co to znaczy byc hh.. nie pytam co to znaczy być metalem, dresem i innym.. proste pytanie... widzę ze się nie dowiem.. po prostu nic nie ma poza pustymi pozami.
    Ktos pytał jaką ideologie ma metal.. a G*(&*&^* mnie to obchodzi.. jakna razie jedyną porawdziwą grupą małolatów która ma ideologie to punki i skini. Najciekawsze jest to ze pochodzą z tych samych korzeni, walczą z tą samą beznadzieją i kołtunerią , ale w zupełnie inny sposób. W dawnych czasach byli przyjaciółmi.. potem zaczeły się pseudo punkowe grupki i zespoły.. skini zamiast dbac o własną czystość i honor.. patrzą na innych (np. żydów)...  tak więc teraz nawet oni ... a z resztą szkoda gadac.
     Chciałem wam tylko coś pokazać. I mi się udało.. Utożsamiacie się tak bardzo z jakąś grupą.. już nawet przekleństwa lecą.. a nie potraficie mi powiedzieć o co właściwie chodzi... no chyba ze ktos taki sie znajdzie.. to zaraz zmieniam zdanie...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #50 : 2004-03-04, 13:43 »
Galago De Codi, przekleństwa poleciały, bo nazwałeś mnie podswiadomie bezmózgim debilem wyrywającym budki telefoniczne. A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o hh, to nie licz na prawdę. Takowa nie istnieje. Nie można ogółu ubrać w słowa okreslające typową jednostkę. Nie możesz powiedzieć, że hh'owcy są skate'ami i jezdzą na rolkach i deskach. Bo znajdzie się dres, który tworzy hh i twoja ideologia legnie w gruzach. Radziłbym ci zaprzesatć szufladkowania i szukania dla ludzi ideologi. A tak poza tym, to nie mów, że ja tylko noszę dres i to nie znaczy, że jestem dresem. Bo co, w takim razie znaczy być dresem? Chodzić w garniturze i kroić dzieci na ulicy? Tu też radziłbym :stop: zastopować...

Ciapka, uwarunkuję się do mojej maksymy i nie zamieszczę tu komentrarza, który mógłby cię zranić. Nie odpowiadaj nawet na tego posta, bo nie miałbym ochoty już ciebie słuchać, bo mam mdłości jak czytam wypowiedzi takich ludzi jak ty. Po drugim twoim wejściu mógłbym pozostawić komentarz... a nie chciałbym.

Darke Elf K., masz rację, tylko małe sprostowanie, Timonek to mój kot, ja jestem DonTeTe ;) Ale tak poza tym to mój podpis pod twymi słowami.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #50 : 2004-03-04, 13:43 »

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #51 : 2004-03-04, 16:15 »
Dresiarz to gośc o ograniczonej inteligencji, agresywny sterydowiec, obleśny ignorant oraz grubianin. + domieszka cwaniaka.

Co do Sk8tów to serialnie jestem dociekliwy... bo za chorobę was rozgryźć nie moge..  8)
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #52 : 2004-03-04, 17:09 »
Cytuj
Dresiarz to gośc o ograniczonej inteligencji, agresywny sterydowiec, obleśny ignorant oraz grubianin. + domieszka cwaniaka.

Widać, ze jesteś dresem, bo na sobie tworzysz te ideologie :twisted:  A tak poważnie, to jesteś koleś poj***** w ch**. Sądze, że dalsza polemika  o dresiarzach nie ma sensu, mając do czynienia z wyrzutkami twego pokroju. Zakładam, że jesteś samotny, nie masz przyjaciół, jak miałeś 15 lat to cię skroili i teraz miłujesz zwierzątka. Nigdy cię kot nie podrapał? Dlaczego nie napiszesz, że koty to głupie istoty o ograniczonej inteligencji, których egzystencja opiera się na zadawaniu ran, odwdzięczając się tym za żywienie i miłość, które okazują im nienormalni ludzi?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hip Hop
« Odpowiedź #53 : 2004-03-04, 17:50 »
No TeTe chyba pewnie wejdziesz ze mną teraz na wojenną ścieżkę  :killl:  Ja również nie przepadam za dresami. Może dlatego, że wszyscy przedstawiciele tej subkultury których spotkałam na swojej drodze to debile :stupid:  Naj bardziej mnie rozwala jak taki dresiarz w swoich "trzech paskach" wybiera się do klubu na imprezę, door selector oczywiście nie chce go wpuścić a on się rzuca i robi awanturę. Sorry ale dres to nie jest strój imprezowy :roll:

Co do hiphopowców to wrażenia mam nieco lepsze choć też niezaspecjalne. Miałam kiedyś towarzystwo hiphopowe i dało się z nimi pogadać, ale poza tym to byli pozerzy. Ciągle gadali albo śpiewali, jakie to mają ciężkie życie, że muszą sobie sami radzić ale są twardzi i poradzą sobie, a wszyscy byli na garnuszku u mamusi i każdy dzień spędzali na ławce po blokiem :roll:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #54 : 2004-03-04, 17:56 »
Zapewne.. widzę że jednak dres to dres.. Nie ma to jak nawcinac się karmy dla zwierzat i ciąc cwaniaka. Ale git cieszę się że tacy są, bo przynajmniej pracy jest więcej.. no ale zapewne po sterydach może i jadra się kurczą ... ale za to mózg się rozrasta...  :wink:

   Przed chwilą opisałem goscia który jest dla mnie dresem a nie dresiarzy jako ogół..ale jak się ma 15 lat i się tnie kozaka.. weż dzieciak doczytaj a potem się unoś...
  Zapewne że ty jesteś "chrześcijanin" .. to znaczy ze te wszystkie rozruby które robią dresy ... zapewne jest moją (i innych podrapanych przez koty) prowokacją...
  A pozatym naucz się ze na forum się nie bluzga.. bo jak ja miałem 15 lat to ty się jeszcze z jądra do jądra przelewałeś !!!
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Hip Hop
« Odpowiedź #55 : 2004-03-04, 18:01 »
Cytuj

no ale zapewne po sterydach może i jadra się kurczą

Żebyś wiedział! Znałam kiedyś chłopaka, miał ze 23 lata, brał sterydy, wyglądał jak Shrek, że się podrapać po głowie nosił czpkę z daszkiem po ręką już nie sięgał, głos miał jakby przez 20 lat walił denaturat,  kardiolog mu powiedział, że ma serce staruszka i umrze przed 40-stka, i do tego no cóż...musiał używać Viagry bo bez tego już nie dało rady :lol:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #56 : 2004-03-04, 18:29 »
Ja lubię hh zwłaszcza: Ascetoholix, DKA, Mezo, PC Park, Pięć Dwa Dębiec, Tede, WWO, Paktofonika, Trzeci wymiar, Ceha i podobają mi się kolesie, którzy ubierają sie w stylu hh, a co do dresów to musze się zgodzić z Dontete, bo nie wszyscy są tacy sami.... to, że ktoś lubi chodzić w dresie nie oznacza, że zaraz musi coś rozwalać, wstrzynać bójki i zamiast mózgu mieć przestrzeń wypełnioną powietrzem.......
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #57 : 2004-03-04, 18:32 »
hehe, wy jesteście dobrzy...
Martusia, nie mam zamiaru wchodzić z toba na wojenną ścieżkę, poprostu spotkałaś te 90%, które opisał w swoich ideologiach ten PAN. 10% Dresiarzy nie widzieliście, to widać, a szkoda...
Chciałbym zauważyć, że nie przeklnąłem a ni razu, hehe (***robią swoje), a wiek nie ma znaczenia. Mogę mieć 15 lat i być na poziomie intelektualnym 40 latka, a możesz mieć 24 i być po sterydach, jak twoi dresairze i mieć głowoskręt wewnętrzny (to wymyślił mój kumpel, dobre, prawda?). A ze swoimi rasistowskimi poglądami chętnie stałbym się twoim dresiarzem i zrobił pożytrek ze zwierzecego jedzenia. Myslą, że jak mają dwójkę na pierwszym miejscu to są lepsi od nastolatków. To dla ciebie typowe, GDC, szufladkujesz wszystko do ogółu. Tymczasem to również jest kwestia jednostki.

I jeszcze :* dla naomi za prawde :) Widać, że ma jedynkę drugą od końca... (-naście lat dla mało pojętych intelektualistów)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hip Hop
« Odpowiedz #57 : 2004-03-04, 18:32 »

Ciapka

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #58 : 2004-03-04, 18:33 »
co jsuz nie moge móic ze ninwdz dresów?  koels wyluzuj chodz se w dresie muj kumpel tez to robi..ja sie z niego smieje..ale i tak fo lubie..
 to parwd ze jak tkos w dreis chodzi to nie znacyz ze glupi i ze bije  i kradnie..ale poprtu  dla mnie dresy sa oblesne i jusz...niepodboaja mi sie i to strasznie..nawte takie sk8 ...ble..
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Hip Hop
« Odpowiedź #59 : 2004-03-04, 18:36 »
Jak na moje oko, to ciapka ma dwadzieścia coś lat...  :grr:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.