Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: nie kumam was ludzie  (Przeczytany 4302 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« : 2004-03-22, 04:22 »
może to co teraz napisze ma tylko pośredni związek z muzyką ale zaryzykuje....troche nie rozumiem dlaczego oceniacie się wzajemnie po tym jakiej kto słucha muzy...dla kogoś pank jest ble bo słucha czegoś tam albo skate jest fe bo słucha hh....nie można generalizować ludzi na podstawie muzyki...to że ktoś słucha hh nie znaczy że lata z bejsbolem po osiedlu a ludzie od metalu nie koniecznie chodzą na czarne msze..chyba coś wam się pomyliło...chodzi o to jakim ktoś jest człowiekiem a nie czego słucha...ja nie kumam klimatów np. disco polo, techno lub tzw. muzy klubowej ale nie oceniam ludzi na podstawie tego że właśnie takiej muzy słuchają....wyluzujcie...to że ktoś lubi się bawić w klubach przy techniawce nie odrazu oznacza że wciąga koks...kolesie robiący hh nie muszą przecież chodować marychy na balkonie...to stereotypy i raczej nie można się nimi kierować w przypadku każdego kto deklaruje się jako słuchacz danego gatunku...gdyby wszyscy słuchali tego samego to by było na świecie bardzo nudno....poza tym troche tolerancji...


ps: jest takie powiedzonko "nie oceniaj książki po okładce"..może następnym razem zanim otworzycie paszcze żeby kogoś zbluzgac ze muze czy ciuchy to najpierw postaracie sie czegoś o nim dowiedzieć....
Zapisane

Ciapka

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #1 : 2004-03-22, 07:47 »
no gtak..ale tak sobie pomysl..ktod dlucha disco polo...heh chyba nie znlazla bym temtu z taka osoba..
pozatym jak patre na tens siwat to c z hh z ta gadzia to wrzysci równo a wytakek potwrdz ragule:Pwlasic wrzysc w mpim srowdosku sluchajacy hh pala..nie móie ze nałogowo..ale napenwo wrzysc nie choduja heh..
metal..unas na metali brudasy mowia..ale niedlatgo e maja czrane ubranie..tylko ze napwrdenie wygldja ladnie..te dlugie slowy sa pretluszczone..a w jendje koleuszlce metali chodza 2 miechy..nie mówe sie jak ktos staje sie metlam to od rasu jets brudasem..
ale te stareotypy sie same z siebie nie biora i  wydjae mi sie ze tutaj nikt pochopnie nie ocenia..sa ludize krz moiwa ze jak matel to brudas jak disco polo to gklupek..ale to sa wyjtaki to sa pozerzytypu''onll hh restza to gówno'',,,ja jakos nie widze na ofrum przynajmnoiej problemu ktry poruszasz..hyh
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #2 : 2004-03-22, 12:31 »
I tu sie zgodze!
"Nie mam tematu z takim" toż to głupie. Ja, kucharz mam bardzo dużo do obgadania w takimi osobami jak informatycy, chemicy itp. To zależy od osobowości a nie co potrafi czy czego słucha.
Sama miałam znajomego punka i co? I był to tak fajny chłopak do rozmów że szkoda gadać. Potrafił wyłączy swoje poglądy w dyskusjach i stać sie zwykłem, ciekawym facetem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie kumam was ludzie
« Odpowiedz #2 : 2004-03-22, 12:31 »

mili

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #3 : 2004-03-22, 12:36 »
Harpia... dokładnie :? przecież istnieją tez inne tematy niż muzyka :? ja się dogaduje bardzo dobrze z ludźmi o bardzo roznych pogladach, sluchajacych roznej muzyki.
Truskawa... nie tylko Ty nie rozumiesz takich ludzi o jakich pisałaś... ja też...
Zapisane

golden

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #4 : 2004-03-22, 14:00 »
I znów kłania się temat związany bezposrednio z tolerancja... Mam ogrom znajomych i sa wsrod nich przerozni ludzie - hiphopowcy, metale, ludzie sluchajacy popu, muzyki powaznej, rocka, itepe itede... Nigdy nie ocenialem ludzi po upodabaniach muzycznych :? to dla mnie absurd. To tak jakby pierwsze o co pytac napotkanego czlowieka "jakiej muzyki sluchasz" jak odpowie ze hh, to plujesz mu pod nogi mowiac, ze to debil i cpun...
Zapisane

Ireth

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #5 : 2004-03-22, 15:01 »
Swieta racja!!!!!!! :cry:
Zapisane

mili

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #6 : 2004-03-22, 19:14 »
Cytat: golden
I znów kłania się temat związany bezposrednio z tolerancja... Mam ogrom znajomych i sa wsrod nich przerozni ludzie - hiphopowcy, metale, ludzie sluchajacy popu, muzyki powaznej, rocka, itepe itede... Nigdy nie ocenialem ludzi po upodabaniach muzycznych :? to dla mnie absurd. To tak jakby pierwsze o co pytac napotkanego czlowieka "jakiej muzyki sluchasz" jak odpowie ze hh, to plujesz mu pod nogi mowiac, ze to debil i cpun...


właśnie... :roll:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #7 : 2004-03-23, 02:19 »
golden tyle że ludzie nawet nie pytają czego kto słucha tylko oceniają np. na podstawie szerokich spodni itp. ja akurat obracam się w środowisku ludzi głównie tworzących bądz słuchających hh (mało tego, mam studio w domu:)) ale mam też różnych znajomych spoza kultury hh i większośc z nich to świetni ludzie, nie kłucimy się o to kto słucha lepszej muzy, po przecież po co jest tyle innych (wspólnych) tematów...
Zapisane

golden

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #8 : 2004-03-23, 19:38 »
Cytat: Truskawa144
po przecież po co jest tyle innych (wspólnych) tematów...
no wlasnie. nic nie koncentruje sie tylko na muzyce. I nie poznaje sie ludzi tylko poprzez muzyke jakiej sluchaja.
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie kumam was ludzie
« Odpowiedz #8 : 2004-03-23, 19:38 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #9 : 2004-03-23, 20:22 »
zgadzam sie..
mialam kiedys dobra przyjaciolke i co? odgrodzila sie ode mnie bo sluchalysmy innej muzyki  :shock: teraz juz nawet nie jestesmy kolezankami.. a szkoda bo bylo naprawde fajnie :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #10 : 2004-03-23, 22:23 »
Muzyka nic nie znaczy, chociaz jak sie ma wspolne upodobania co do muzy to jest wiecej tematow do rozmow, ale i tak to wiele nie daje. Nie ocenia sie ludzi po tym czego sluchają.. Ja słucham LP i wcale nie wyrozniam sie od innych.. ani trośke ;)
Zapisane

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #11 : 2004-03-24, 02:01 »
magdaland teoretycznie masz racje ale znam kolesia który pobił innego kolesia bo mu się nie podobało czego słucha i jak się ubiera...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #12 : 2004-03-24, 07:34 »
ta ja znam wilu takich ludzi ale na forum nie ma takeigo porblemu.. i ty do nds ze nas nie rozumiesz.a nie ans tylko tych co tak postepuja a tu takich nie ma i nie ma zo roprawiac..ja to tak widze.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #13 : 2004-03-24, 22:57 »
Cytat: truskawa144
magdaland teoretycznie masz racje ale znam kolesia który pobił innego kolesia bo mu się nie podobało czego słucha i jak się ubiera...


No wlasnie, są ludzie i parapety.. Cóż, u nas w wieczornych porach nie mozna wyjsc na dwor będąc np. punkiem, malo tego- nawet w dzien nie mozna.. Roznych rzeczy sie nasluchalam.. z resztą teraz to i każdego są w stanie wziąc na solo.. Własciwie szkoda gadac o otoczeniu- u nas w biskach- brud, smród i ubóstwo..
Zapisane

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #14 : 2004-03-25, 01:42 »
ciapko ja mówiła o wszystkich ludziach nie tylko o tych z forum....
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie kumam was ludzie
« Odpowiedz #14 : 2004-03-25, 01:42 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #15 : 2004-03-26, 11:56 »
Mam qmpelę w klasie, która slucha HH i zupelnie się roznimy. I ubiorem i poczuciem wartosci. Ona chodzi w dresach, w kapturze, w czapce z daszkime (ja tez w czapce z daszkiem, ale tu chodzi o styl, no wiecie...), zkalada zawsze adidasy i smyczkę. Nawet ma xywe Dresik :wink: :roll: 8) :) Wszystkim się roznimy, WSZYSTKIM. Ale w sumie się lubimy. Tak jest zazwyczaj, dlatego ludzie tak się oceniają. Znów moja inna kolezanka slucha B. Spears i też się lubimy. A co do chłopaków... Czemu jak chlopak powie dziewczynie, ze slucha HH (wiekszosc boyow tego slucha) to jej to nie przeszkadza? Bo to chłopak! No widzicie!
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #16 : 2004-03-26, 16:04 »
Zgodzę się z większością, że myuzyka nie okresla człowieka, ale wiele o nim mówi. Nie na tyle, aby go oceniać, nasmiewać z niego itd., ale często można się czegoś domyślić, znając upodobania muzyczne rozmówcy ;)
Zapisane

pola

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #17 : 2004-03-26, 16:19 »
Cytat: DonTeTe
Zgodzę się z większością, że myuzyka nie okresla człowieka, ale wiele o nim mówi. Nie na tyle, aby go oceniać, nasmiewać z niego itd., ale często można się czegoś domyślić, znając upodobania muzyczne rozmówcy ;)

święta racja DonTeTe :wink: chyba pod tym jednym wzglem w muzyce sie zgodzimy :;d: a może nie tylko ?? :hehe: :hehe: buziaki
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #18 : 2004-03-26, 22:56 »
Ja tez sie zgadzam z DonTeTe ;).. Akurat ja tak jakby  'wyrastam' z muzyki.. Gdy byłam grzeczna i spokojna słuchałam Ich troje ;P.. Teraz troche zmienil mi sie charakterek ;>  :diabel:  :diabelek:  i upodobania co do muzyki :>
Zapisane

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #19 : 2004-03-27, 03:02 »
Cytuj

myuzyka nie okresla człowieka, ale wiele o nim mówi

 dontete masz racje choć nie koniecznie musi tak być ludzie słuchający tego samego nie koniecznie muszą się zachowywać,mówić czy ubierać w podobny sposób choć najczęściej gust muzyczny wiąże się też z pewnym stylem życia...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #20 : 2004-03-27, 19:50 »
Łojej, jaka aprobata. Jest to jedyny temat, gdzie ludzie się ze mną zgadzają, prawda, Pola? ;) Zgodzę się z Jogobellą ;), że nie zawsze tak jest... Truskaweczka, chyba nie obrazisz się za zmiksowanie ciebie i dodanie śmietanki z chemią?
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie kumam was ludzie
« Odpowiedz #20 : 2004-03-27, 19:50 »

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #21 : 2004-03-28, 01:08 »
hehehh...spoko....co kto lubi...ja mam psychiczny uraz do truskawek ;)  :P  :lol:  i nie moge na nie patrzeć ale śmiało dontete...nie żałuj sobie... :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #22 : 2004-03-28, 09:01 »
Truskawa - święta prawda... Ja akurat bardzo często spotykam się z 'odsuwaniem' kogoś, bo słucha czego innego. Np na ostatniej wycieczce (we wtorek) jak zaczęłam z qmpelkami gadać o KORN (ale nie w sensie, że oni super, a reszta chała tylko po prostu która płyta nasza ulubiona, który utwór etc.), to ludzie z tyłu autokaru (zawzięci słuchacze techno) nas wygwizdali (dosłownie) :roll:
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #23 : 2004-03-28, 09:50 »
Ale słuchacie techno? To pewnie musicie mieć coś w sobie, co odblokowuje niechęć do tej muzyki. Przecież klasyki np. mozarta, nie będzie słuchał jakiś skate z placu wolności, któemu w głowie tylko deskorolka i marihuana, chyba, że będzie po jej spożyciu... ale to sięnie liczy. Raczej hh nie posłucha sobie ksiądz, poza jedym wyjątkiem, moim kochanym byłym wikarym... Nio są wyjątki, ale ogólnie to muzyka jest przyporzątkowana dla grup społecznych, mniej więcej, dosłownie nigdy nic do niczego nie będzie.
Zapisane

golden

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #24 : 2004-03-28, 16:56 »
nie ma co duzo gadac: muzyka po prostu czesto wyznacza stereotypy :roll:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #25 : 2004-03-29, 01:59 »
dontete...biorąc pod uwage jak wiele sampli w kawałkach hip hopowych jest zapożyczonych z klasyki to sądze że wiele osób słuchających lub robiących hh wpuszcza się w klasyke....ja np. kocham starussa (w sumie to obu,ojca i syna) i czesto słucham a jednak jestem związana z muzą i kulturą hh...
Zapisane

pola

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #26 : 2004-03-29, 08:28 »
Cytuj

Ale słuchacie techno?

słuuuucham :D:D ocewiście po hh ;)
Cytuj

Przecież klasyki np. mozarta, nie będzie słuchał jakiś skate z placu wolności, któemu w głowie tylko deskorolka i marihuana, chyba, że będzie po jej spożyciu... ale to sięnie liczy.

wiesz nie ulegałabym takim stereotypom :roll: ....... właściwie nie wiesz czego słucha dana osoba a naprzykład ten palący marihuanę sk8 może sie odprężać przy Mozarcie :roll: nie zabronisz mu tego praffda ?? ;) no właśnie :D ...... ja tam sobie myśle że też chętnie posłuchałabym Mozarta czy tam kogoś chociaż to nie mój styl muzy i jestem zagorzałą fanką hh :) ..... ale może ty DonTeTe odgradasz sie od tego :roll: wiesz nie znam cie nie ?
Cytuj

dontete...biorąc pod uwage jak wiele sampli w kawałkach hip hopowych jest zapożyczonych z klasyki to sądze że wiele osób słuchających lub robiących hh wpuszcza się w klasyke
o właśnie ! czyli muszą mieć jednak jakieś swoje upodobania w klasyce :;d: i to mi sie podoba :) nie odgradzają sie murem hip hopu :D jak to robią niektóre inne style muzyki (ja nie mówię o wszystkich ale mnóstwo jest takich na czatach :roll: az szok juz wchodzic bo jak lubisz hh to cie wygonią metalowcy :? :?  feee ...ja nie mówie ze wszyscy :roll: )
Zapisane

olc!a

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #27 : 2004-03-29, 16:35 »
Cytuj
az szok juz wchodzic bo jak lubisz hh to cie wygonią metalowcy

Powiedziałabym raczej 'ci, którzy sluchają innej muzyki'. Niekoniecznie metale... Właściwie to wszyscy metale, których znam są bardzo tolerancyjni... No ale nie ma co się spierać ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

nie kumam was ludzie
« Odpowiedz #27 : 2004-03-29, 16:35 »

pola

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #28 : 2004-03-30, 08:37 »
niie olc!u ja to napisałam poprostu z teo co widziałam na czatach :roll: aż strach sie odezwać ..... ja oczywiście nie mówię i nie chciałam powiedziec ze tylko i wyłącznie metale ale rówzniez hh moga wyganiać metali itepe :roll: poprostu denerwują mnie ludzie którzy są "ograniczeni" :? :? i nie widzą nic wiecej poza czubkiem nosa własnej muzyki :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
nie kumam was ludzie
« Odpowiedź #29 : 2004-04-01, 18:54 »
No święta racja. JA KOCHAM HH a wcale nie jestem ćpunką ani złodziejką. Po prostu taką sobie zwykłą dziewczyną.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 27 zapytaniami.