Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: odchudzanie  (Przeczytany 10481 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #90 : 2004-01-10, 17:06 »
Powtórzę się.
Cytuj
Tak, najlepiej wszystkich 'innych' znieść z powierzchni Ziemi :roll:

Naprawdę, brak mi już słów. Ta rozmowa nie ma sensu...
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
odchudzanie
« Odpowiedź #91 : 2004-01-10, 17:08 »
Cytat: norris
oj, ja prawdę mówiąc to nawet nie miałabym sie z czego odchudzać, wręcz przeciwnie mam niedowagę :roll: ale co ja poradze... po prostu nie moge przytyć... :cry: :cry:




Ja mam tak samo norris 8)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Gerda

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #92 : 2004-01-10, 22:27 »
legwanos przestań mi tu pieprzyć takie rzeczy, jedni są grubi, inni pryszczaci, trzeci chudzilece, czwarci bezmyślni (nie będę na nikogo palcem wskazywać :lol:)
chyba się powtarzam, ale nadal uważam, że twoje texty są niezwykle pytkie ;) kochanie lepiej zastanów się nad sobą, spójrz na siebie i oceń czy powinieneś żyć na tym świecie, a może nie powinieneś istnieć za twarz ???? jedną są tacy, drudzy inni :roll:
to prawda, że złe nawyki żywieniowe prowadzą do otyłości itp, ale do cholery nie wiesz jak to ciężko zrzucić jest dla takich osób pare kg ;) ciesz się, że jesteś szczupłym dryblasem :wink: ale nie wytykaj palcami innych, bo to nieładnie, a pozatym negatywnie świadczy o Tobie, po prostu to jest obrabianie dupy innym  :twisted: a właśnie powiedziałeś swojej babci/matce/ciotce/wujkowi/komukolwiek z rodziny, czy przyjaciół, że nie powinien żyć na tym świecie za swój wygląd taki a nie inny ??? założę się, że NIE, bo potrafisz się zgrywać tylko, kiedy nikt tego nie widzi ;) także nie pisz takich rzeczy, bo człowiekowi słabo się robi, a przede wszystkim śmiać się chce, nad beznadziejną głupotą, młodego, widocznie jeszcze nie dojrzałego faceta :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

odchudzanie
« Odpowiedz #92 : 2004-01-10, 22:27 »

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #93 : 2004-01-10, 23:41 »
Wiesz, Legwanos, do tej pory myślałam, że jesteś po prostu durnym gówniarzem, ale teraz zmieniłam zdanie: ty jesteś regularnie chory i powinieneś się leczyć, nie wiem, może na nogi, bo na głowę - już chyba za późno.
Po namyśle postanowiłam rozwinąć post. Dlaczego tak myślę? Ano, bo nie dość,że prezentujesz poglądy godne cepa skrzyżowanego z Adolfem Hitlerem, to jeszcze w swoim zadufaniu wyobrażasz sobie, że wszyscy je podzielają, tylko nie chcą się przyznać. A GUZIK. Owszem, wygląd się liczy - ale zapewniam cię, że człowiek o poziomie inteligencji wyższym od główki sałaty po pierwsze nie wiąże się z kimś tylko z powodu wyglądu, po drugie - zdaje sobie sprawę, że miłość nie jest za piękno fizyczne, no i co najważniejsze, ona upiększa w oczach zakochanego nawet największego kaszalota. I po trzecie, co zapewne uznasz w swojej płytocie za bzdurę, ale sorry, Winnetou - tak jest - gusta po pierwsze są różne i zarówno istnieją kobiety uwielbiające "misiów", jak i mężczyźni szalejący za puszystymi babeczkami i jest ich, muszę ci powiedzieć, niestety niemało - i po drugie, każda myśląca dziewczyna mając do wyboru "wysportowanego, przystojnego"i tak ciężko inteligentnego jak ty, a na drugiej szali chłopaka z brzuszkiem, ale ciepłego, kochającego, miłego, mądrego - pokocha tego drugiego. Na ciebie może spojrzy, ale odwróci wzrok,kiedy otworzysz buzię ze swoimi "mądrościami".
Zapisane

Gerda

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #94 : 2004-01-10, 23:52 »
Cytat: myszka
Wiesz, Legwanos, do tej pory myślałam, że jesteś po prostu durnym gówniarzem, ale teraz zmieniłam zdanie: ty jesteś regularnie chory i powinieneś się leczyć, nie wiem, może na nogi, bo na głowę - już chyba za późno.
100% racji :!!!:
Zapisane

olc!a

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #95 : 2004-01-11, 00:23 »
Dziewczyny, powiedziałyście dokładnie to, co mam na myśli :)
Zapisane

Mlody

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #96 : 2004-01-11, 09:14 »
legwanos, co trenujesz ?

sory za ot ;)....
Zapisane

legwanos

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #97 : 2004-01-11, 13:23 »
Mlody Kiokushin Karate

Fajnie mnie tu potraktowaliście, normalnie można się załamać i iść z tego forum, jeśli tak mnie nienawidzicie to sobie pójdę stąd, nie chce być w miejscu gdzie mnie niechcą.
Zapisane

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #98 : 2004-01-11, 13:39 »
A czego się spodziewałeś za tak "mondre" teksty, że co, wszyscy będą cię ubóstwiać? Troszkę pomyślunku, raczej poza środowiskami discopustaków nikomu nie zaimponują teksty w stylu "trzeba dać do zrozumienia grubasom, że się ich brzydzimy"...
Zapisane

Forum Zwierzaki

odchudzanie
« Odpowiedz #98 : 2004-01-11, 13:39 »

olc!a

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #99 : 2004-01-11, 13:42 »
Dokładnie Mysza...
Legwanos, nikt nie powiedział, że staniesz się tu IDOLEM :roll: (chociaż pewnie się tego spodziewałeś)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
odchudzanie
« Odpowiedź #100 : 2004-01-11, 13:43 »
Mnie normalnie zatkało. Ja juz do końca dnia nie wyduszę z siebie słowa. Dla takich chłopaków jak ty legwanos to dziewczynie można worek na głowę założyć (przenośnia) i bedziesz merdał ogonem że masz niezlą dupę.. Sory za słownictwo ale doslownie tak jest. Osobiście nie nawidze takich osób co rozdzielają pomiędzy grubasami a wysportowanymi laskami czy tam chlopakami) Pytałeś wcześniej dfziewczyn czy chcialyby chodzić z grubasami. Otóz zdziwie cię ale to jest jak najbardziej możliwe. Moja kolezanka co miała miano najładniejszej w klasie zakochała się po uszy w chłopaku, który naprawde miał i ma nadal problemy z nadwagą. Ale on regularni ćwiczy na w- f ie, uwielbia sport i uprawia go, ale jednak ciężko mu sie pozbyc paru kilogramów. Po postu niektórzy sa już tak zbudowani. A tymczasem ja uwielbiam facetów którzy mają malą nadwagę. Bo takich chudzielców, czy sportsmenów, lub mięśniaków, nie lubie. Słuchaj legwanosie. Nie każdy myśli tak jak ty i chwala Bogu. Gdyby kazdy był idealny to co to byłby za świat.
Przyznam się że ja też się odchudzałam, bo mam nadwagę.  Obecnie jeżdżę konną, na rowerze, biegam codziennie z psem do lasu, w szkole nic nie jem, uwielbiam zimowe szaleństwa, narty, sanki, rolki... Mogłabym tak wymieniać i wymieniać, a z mojego jedzenia na dzień to zostaje śniadanie, obiad i kolacja. A i tak nie mogę zrzucić tych paru lub parynastu kilogramów. Staram się ale ni mogę. I nie mysl że mi też nie jest głupio chodzić po dyskotekach, gdzie kazda ma krutką bluzeczke i takie tam. Czuję się jak wyrzutek spoleczeństwa. Ale naszczeście mam wspaniałych przyjaciół, a w tym ( tu cię zdziwie) wspaniałych kolegów. Bardzo się ciesze że nie chodzisz do naszej szkoly. U nas jesteśmy jak jedna wielka rodzina.
sorry za dlugośc posta, ale musialam towyrzucić z siebie..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

legwanos

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #101 : 2004-01-11, 13:49 »
Wiecie co, normalnie wymiekam tu już, jesteście strasznie hermetycznym gronem do którego nie da się wejść bez upodobnienia się do was. Starałem się ale zostałem potraktowany jak gówniaż, gnojony przez wszystkich. Vitani zawiodłem się na tobie bo wydawałaś się super osóbkom.

Nie zobaczycie mnie już tu, żegnam  :do-bani:  :papa:  macie kłopot z głowy, a szczególnie tyran tego forum myszka.
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
odchudzanie
« Odpowiedź #102 : 2004-01-11, 14:02 »
hahha... uwielbbiam być szczera..Świetne podejście... brava za wytrwałość... Dobrze ze się na mnie zawiodleś bo ja na tobie juz od początku. Zresztą jak szukałeś sobie dziewczyny to wiec, że mam już chłopaka, nawet grubaski mogą mieć :P I to bardzo kochanego bo tolerancyjnego. Lepszego sobie nie wymarzyłam ... A i żegnaj hehhe
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

olc!a

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #103 : 2004-01-11, 14:11 »
Cytuj
tyran tego forum myszka
:lol: :lol: :lol: Myszko ty TYRANIE :lol: :lol: :lol:
Legwanos - my też kiedyś byliśmy początkujący. Jakoś udało nam się przedostać do tego
Cytuj
hermetycznego grona
. Skoro Ty nie potrafisz tolerować innych ludzi, my Ciebie też nie tolerujemy.
PeeS Przeczytałam Twoje uwagi nt. Myszki na jakimś innym topicu. Myślę, że to jest doskonałe podsumowanie Ciebie i poziomu Twojej kultury osobistej.
A, już to znalazłam. W topicu Britney... Nie będę TEGO cytować, sami zajrzyjcie :roll:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #104 : 2004-01-11, 14:16 »
Ja i odchudzanie ????  :o  chyba z kosci na piasek
Zapisane

Forum Zwierzaki

odchudzanie
« Odpowiedz #104 : 2004-01-11, 14:16 »

navel

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #105 : 2004-01-11, 14:16 »
dokładnie olc!a...
bo to co się mówi o drugiej osobie, nieświadczy to o niej tylko o nas samych...
Zapisane

Gerda

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #106 : 2004-01-11, 14:53 »
legwanos, właśnie pokazałeś jakim tchórzem jesteś :? wystarczy słowo krytyki i mówisz jak małe dzecko "ja się tak nie bawię :lol:" ajjjj szkoda słów :roll:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
odchudzanie
« Odpowiedź #107 : 2004-01-12, 08:56 »
Cytat: legwanos

Nie zobaczycie mnie już tu, żegnam  :do-bani:  :papa:  macie kłopot z głowy, a szczególnie tyran tego forum myszka.



Myszka  8)  tyranie Ty jeden...  :lol:
a o Gerdzie juz nie wspomne... cicha woda...  :lol:  

a tak swoja droga to ciekawe skad on sie urwal... przeciez takich ludzi chyba nie produkuja...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #108 : 2004-01-12, 09:33 »
Cytat: LFree
przeciez takich ludzi chyba nie produkuja...


sami się rodzą...  :roll:

Cytat: myszka
puszystymi babeczkami i jest ich, muszę ci powiedzieć, niestety niemało


niestety? to chyba nie jest źle?

Cytat: legwanos
Otyłość to choroba którą trzeba leczyć a nie tolerować


o chłopie, żebyś przytył i to tak, że potem miałbyś problemy z zrzuceniem wagi... a wtedy, oby Cię otaczało grono ludzi twojego pokroju z podobnymi poglądami... niech cię wesprzą twoją tolerancją...

I na sam koniec już - ktoś pisał o herbatce pu-erh - pije ktoś toto w formie takich sprasowanych kostek? Na początku to jak sobie wypiłem jedną to  :grr: było straszne - smak obrzydliwy... ale da się przyzwyczaić :)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
odchudzanie
« Odpowiedź #109 : 2004-01-12, 09:46 »
te takie kosteczki to mam aktualnie w domu ale szczerze mowiac wole ta w torebeczkach... jak sobie zaparze ta sprasowana to mam tego za duzo...


smak jak smak ale ten zapach jak sie to parzy... jehhh...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Ash

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #110 : 2004-01-12, 09:53 »
Kiedys w nieswiadomosci blogiej lyknelam pu-erha, nie znajac jego wlasciwosci tudziez i przeznaczenia. Lubie po prostu rozne dziwne herbatki. Z tego co pamietam, calkiem mi smakowal. Ale tytkowy to byl, nie luzem. No i regularnie chyba pijac go nie bede, bo przerzucilam sie na herbate z miodem i cytryna (wybitnie odchudzajaca  :lol:  :lol:  :lol: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

odchudzanie
« Odpowiedz #110 : 2004-01-12, 09:53 »

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #111 : 2004-01-12, 10:07 »
Cytat: emir
Cytat: myszka

puszystymi babeczkami i jest ich, muszę ci powiedzieć, niestety niemało

niestety? to chyba nie jest źle?


Ironia, ironia  8) "Niestety" dla biednego Legwanoska, który uważa, że jego poglądy są obowiązującymi na świecie i wszyscy je po cichu podzielają, tylko się nie przyznają  :wink: A tu kiiiiszka  :P

LFree: a tak, jestem tyranem :P I to już oficjalnie, vide ranga  :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
odchudzanie
« Odpowiedź #112 : 2004-01-12, 10:09 »
no to gratulacje!!  :lol:

jak sie troche bardziej postaram to tez bede mogl byc jak juz urosne???
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #113 : 2004-01-12, 10:16 »
Cytat: LFree
smak jak smak ale ten zapach jak sie to parzy... jehhh...


no właśnie... zaaaaarąbisty jest ten zapach :)

Cytat: Ash
przerzucilam sie na herbate z miodem i cytryna


pół cytryny i łyżeczka miodu na dzbanek herbaty - to jest moja receptura na taką herbatę... ostatnio porzuconą na rzecz herbaty z cytryną i sokiem malinowym... :) a ogólnie to ja jestem herbacianym opojem :) :P ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #114 : 2004-01-12, 10:22 »
Cytat: LFree
no to gratulacje!!  :lol:

jak sie troche bardziej postaram to tez bede mogl byc jak juz urosne???


Nom, będziemy razem biczować niewinnych jak lelijki, pięknych, wysportowanych, mądrych i wrażliwych chłopców :wink: :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
odchudzanie
« Odpowiedź #115 : 2004-01-12, 10:27 »
hehe zapomnialas jeszcze o "kochajacych wszystkie dziewczyny" z wyjatkiem: "grubych", "pustych", "nie majacych nic do powiedzenia".... ale tak poza tym to wszystkie... :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #116 : 2004-01-12, 10:39 »
Jeszcze pewnie za wyjątkiem tych pryszczatych, z dużym nosem, za małym biustem, za dużym biustem, za niskich, za wysokich, rudych, bladych, tych z piegami... :lol:

Ale tak poza tym to wszystkie, co do jednej...  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
odchudzanie
« Odpowiedź #117 : 2004-01-12, 10:47 »
Mysza, powinnaś mieć raczej rangę sadysta... albo prześladowca :roll:  :lol:

A tak przy okazji, jestem gruba, pryszczata z za dużym nosem...  :cry:  nie mam szans u legwanka?  :cry:

 :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

odchudzanie
« Odpowiedz #117 : 2004-01-12, 10:47 »

myszka

  • Gość
odchudzanie
« Odpowiedź #118 : 2004-01-12, 10:52 »
Sioostra! :cmok: *czepia się nogi Myszki.xww i nie daje się strząsnąć*

Nie dla nas Legwanek, nie dla nas brzydali :cry: A na dodatek jesteśmy obie podłe i puste...  :idea:  :cry:

 :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
odchudzanie
« Odpowiedź #119 : 2004-01-12, 10:55 »
Cześć siostra. Wbrew pozorom żyję... zresztą, Ty wiesz...
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 28 zapytaniami.