Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Matrix Rewolucje  (Przeczytany 4783 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Talagia

  • Gość
Matrix Rewolucje
« : 2003-11-15, 23:12 »
Byłam dzisiaj w kinie na Matrix Rewolucje, to jest najlepsza część z wszystkich. Naprawde się postarali efekty specjalne wkręciły mnie w fotel  ;)  ;)   Akcja non stop :evil:  :evil:  SUPCIO
A pod koniec się popłakałam naprawde warto obejżeć :)  :idea:
Zapisane

Edi

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #1 : 2003-11-15, 23:54 »
Witam
A ja mam trochę odmienne zdanie.Efekty specjalne-owszem,film jest nimi wypełniony po brzegi.Trzeba dodać tylko,że nie są to efekty specjalne do których przyzwyczailiśmy się oglądając poprzednie części Matriksa.Ogólnie,fabuła bardzo dobra;część III jest odpowiedzią na pytania zawartwe w części II i dobrze,że tak się stało.Akcja niby cały czas jednak przez jakieś pół godziny(może przesadziłem) widzimy prawie to samo(walka maszyn i ludzi) hmmm...Zakończenie mi się podoba,nie jest już takie oczywiste a nawet zaskakujące.Generalnie film mi się podobał ale nie nazwałbym część III najlepszą ze wszystkich.Ale to tylko moje zdanie  :P
Pozdrawiam
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #2 : 2003-11-16, 00:15 »
Ja nie widzialam, ale moj luby byl i nie byl nadzwyczajnie zachwycony.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Matrix Rewolucje
« Odpowiedz #2 : 2003-11-16, 00:15 »

Ciapka

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #3 : 2003-11-16, 07:58 »
ja nie wiem ale dwujnabylą tak bezdzjana ze jakos niew ierz zeby 3 byla dobra,,
Zapisane

Apiska

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #4 : 2003-11-16, 10:09 »
ja byłam wczoraj na matrixie rowolucja i powiem tyle   BEZNADZIEJA myslałam, ze usne naprawde. Sorki, ale mi sie ten film nie podobał !
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #5 : 2003-11-16, 11:15 »
ja jeszcze w kinie nie byłam , ale nie przepadam za Matrixem wogóle .... ale cóż , kazdy ma inne gusta [ i całe szczęście ]  :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #6 : 2003-11-16, 11:25 »
No pewnie że każdy lubi co innego, moja znajoma zasneła, a facet przedemną cały czas wrzeszczał :)

Może mi podobała się 3 bo tylko tą widziałam w kinie reszte mam na kompie isą inne wrażenia :D
Zapisane

Emilka

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #7 : 2003-11-16, 13:11 »
ja tez bylam....ale ostatnio sie zastanawialam czy niepotrzebnie wydalam forse....jak dla mnie-nudne
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #8 : 2003-11-16, 13:29 »
Hm... 2 obejrzalam z klasa w kinie, ale jakos nie za bardzo chce mi sie wydac kase na bilet na czesc 3... bo nie podobalo mi sie, nie wiem, moze dlatego ze nie obejrzalam czesci 1, i nie wiedzialam momentami o co chodzi w tej 2... :?

Ale ja to skomplikowanie napisalam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Matrix Rewolucje
« Odpowiedz #8 : 2003-11-16, 13:29 »

Asia Evenstar

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #9 : 2003-11-16, 17:42 »
Ja też byłam dzisiaj na Matrixie w kinie i trzecia część według mnie była lepsza od drugiej, ale bez porównania z pierwszą :P:P Pierwszy Matrix mnie naprawdę zachwycił chociaż nie było tam tylu efektów, a kolejne części niestety... spodziewałam się czegoś więcej. Co do zakończenia to moze być, ale to chyba nie jest zakończenie ostateczne dla tych ludzi... Chyba dobrze zrozumiałam, że nie wszyscy ludzie zostaną wyzwoleni? No i niestety Neo.... może jeszcze wróci? Myślałam że na samym końcu wszyscu zostaną wyzwoleni, wszystkie maszyny zniszczone i znów bedzie słoneczko i ogólnie CAŁY Matrix zostanie zniszczony..........Myślicie, ze dokręcą jeszcze jakąś część?
Zapisane

Edi

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #10 : 2003-11-16, 19:28 »
Cytat: Asia Evenstar
No i niestety Neo.... może jeszcze wróci?


Cytuj
Myślicie, ze dokręcą jeszcze jakąś część?


Pewnie wróci...jakoś...tak czy inaczej zostawili sobie możliwość do dalszych części...IV,V... ;)

Cytuj
Myślałam że na samym końcu wszyscu zostaną wyzwoleni, wszystkie maszyny zniszczone i znów bedzie słoneczko(...)


Jak dla mnie baaardzo dobrze,że skończyło się tak,jak się skończyło,nie całkowitym happy-endem.Za dużo ich w filmach  ;)  A słoneczko...słoneczko się pojawiło :tak
Pozdrawiam
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #11 : 2003-11-16, 19:28 »
Myślę, że tak. Amerykanie lubią wałkować ten sam temat aż do znudzenia. Oglądałem tylko fragment Matrixa 1. Zupełnie mi się nie podobał.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Apiska

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #12 : 2003-11-16, 19:53 »
było gdzieś w wiadomościach  jakiś gościu sie wypowiadał, że nie ma sensu krecenia kolejnych czesci Matrixa-zgadzam sie. Wiecie ja za bilet nie płaciłam wszedłam na janka hehe :)
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #13 : 2003-11-16, 21:17 »
oglądałem "Matrixa" wczoraj wieczorem na kompie... i powiem że nawet spoko... napewno lepszy o tych wcześniejszych cześci...
Zapisane

Talagia

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #14 : 2003-11-16, 22:11 »
Ale w kinie jest lepiej niż w domu, ja byłam w IMAXIE i był odlot :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Matrix Rewolucje
« Odpowiedz #14 : 2003-11-16, 22:11 »

KAMILO

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #15 : 2003-11-16, 22:48 »
wiadomo, filmy na divX mają gorsza jakość :( ... niemówiąc juz o dużym obrazie... :roll:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #16 : 2003-11-17, 08:12 »
widzialem wszystkie czesci ale nie ma jak pierwsza. Pierwsza czesc byla zdecydowanie najlepsza. Takie jest moje zdanie.
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Asia Evenstar

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #17 : 2003-11-17, 18:55 »
potwierdzm zdanie poprzednika ;) Pierwszy Matrix rulezzzzzzz
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #18 : 2003-11-17, 21:18 »
A ja uważam że film był słaby:/ Owszem efekty specjalne były ale nei takie jak oglądało się w 1 i 2.... Pozatym te wątki miłosne... i teekst Pocałuj mnie były do bani:/ Wolałabymm lepsze efkety sepcjalne i więcej efektownnej walki... Szczerze musze przyznać żep  o wyjsciu z kina byłam lekko rozczarowanna..
Zapisane

Tafta

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #19 : 2003-11-18, 03:11 »
A ja jestem bardzo rozczarowana 3 częścią, chociaż muszę przyznać, że była lepsza od drugiej.
Wachowscy w głupi i prymitywny sposób skończyli coś co tak fantastycznie zaczęli.
Film jest prosty, łatwy, banalny. Nie zawiera odpowiedzi na postawione wcześniej pytania. Film z niezwykle pomysłową treścią sprowadzono do jakiejś głupiej strzelaniny i licytacji: w której scenie efekty specjalne są najlepsze, najdroższe?
A nie o to tu przecież chodziło. Chyba autorom zabrakło pomysłów, bo niezwykle wystawna forma zepchnęła sensowną treść na dalszy plan.
Chyba tylko ten może być zadowolony, kto nastawił się na oglądanie super efektów specjalnych,
a reszta go za bardzo nie obchodziła.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #20 : 2003-11-18, 09:57 »
Ja mysle, ze najgorsza byla Reaktywacja. A Rewolucja mi sie najbardziej podoba. Chciaz troche za malo glownych dobrych bohaterow zginelo. Mi sie tam bardzo podoba. Troche Neo oberwal, nie widzial normalnie, zginal, wreszcie jakis normalny film, ktory nie konczy sie happyendem, tak jak ktos wczesniej mowil. Mysle, ze to bardzo fajny film.
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Matrix Rewolucje
« Odpowiedz #20 : 2003-11-18, 09:57 »

Tafta

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #21 : 2003-11-18, 15:55 »
A w dodatku zakończyli go tak, że mogą dokręcić jeszcze ze 20 części :roll:

Najbardziej podobały mi sie dialogi w stylu:
"- Co mam zrobić?
- To co musisz zrobić."

"- Kim jestem?
- Tym, kim musisz być."
Zapisane

Talagia

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #22 : 2003-11-18, 16:12 »
Mnie dobił ten tekst, jak Neo oberwał w oczy, pełno krwi, wypalone, Trinity przerażona a on:
-Nie martw się wyjde z tego :D:D:D
Mało z krzesła nie spadłam :P
Zapisane

Tafta

  • Gość
Matrix Rewolucje
« Odpowiedź #23 : 2003-11-18, 16:20 »
To były bardzo śmieszne Rewolucje :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 30 zapytaniami.