Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Aktor Collin Farell (Dla zainteresowanych i dla fanów Colina  (Przeczytany 1577 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia14

  • Gość
zawód: aktordata
urodzenia: 31 maja 1976
wiek: 27 lat
miejsce urodzenia: Castleknock, Dublin, Irlandiaznak
zodiaku: Bliźnięta
 Colin Farrell pochodzi z Irlandii. Baczniej zaczęto mu się przyglądać po roli w "Krainie tygrysów" Joela Schumachera. Z reżyserem tym pracował także na planie "Telefonu". W ciągu kilku lat zagrał z największymi gwiazdami współczesnego kina, w filmach: "Daredevil" z Benem Affleckiem, "S.W.A.T." z Samuelem L. Jacksonem, "Wojna Harta" z Bruce'em Willisem, "Rekrut" z Alem Pacino, "Uczciwy przestępca" z Kevinem Spaceye'em, "Raport mniejszości" Stevena Spielberga z Tomem Cruisem oraz w filamch "Bandyci", "War Zone" (debiut reżyserski aktora Tima Rotha), "A Home at the End of the World". Na scenie wystąpił w "In a Little World of Our Own", w telewizji - w serialach "Falling for A Dancer" i "Ballykissangel". Przyjął także rolę Aleksandra Wielkiego w filmie przygotowywanym przez Olivera Stone'a.
Ps= Nie przyjmuje krytyki na tej stronie!!!!!
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Aktor Collin Farell (Dla zainteresowanych i dla fanów Colina
« Odpowiedź #1 : 2004-02-23, 04:44 »
może ja jestem jakaś dziwna ale nie mam nawet pojęcia kto to jest(to nie jest krytyka, po prostu ja mało TV oglądam)...jedyne znane mi tu nazwisko to Tim Roth a to tylko dlatego że grał w filmie Klincz z Tupaciem...ale jak gdzieś mi się obije o uszy  to nazwisko to zobacze sobie cio to za pan...:)
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Aktor Collin Farell (Dla zainteresowanych i dla fanów Colina
« Odpowiedź #2 : 2004-02-23, 14:47 »
Uważam że był boski w "Telefonie". Po mistrzowsku wczuł się w role. Tak naprawdę pierwszy raz zobaczyłam go w "Daredevil" (fajową miał tercze na czole). W "Raporcie mniejszości nie zdąrzyłam mu się przyjrzeć) :) Nie mogę się doczekać najnowszego filmu, gdzie gra z Larą Croft :P  :P  :P  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Aktor Collin Farell (Dla zainteresowanych i dla fanów Colina
« Odpowiedz #2 : 2004-02-23, 14:47 »

truskawa144

  • Gość
Aktor Collin Farell (Dla zainteresowanych i dla fanów Colina
« Odpowiedź #3 : 2004-02-24, 02:02 »
aaaa....jak to ten co grał w "telefonie" to już wiem...ale ciemna masa ze mnie....:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 22 zapytaniami.