Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Czy pies przynosi ci wstyd?  (Przeczytany 33021 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #30 : 2005-02-23, 13:15 »
Np. zrobienie kupy na środku jezdni, albo idzie i sika...

NaTaSzKa

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #31 : 2005-02-23, 15:19 »
:D postanowiłam,ze nati nigdy nie pójdzie na tresure.sama potrafie ją wytresowac,a nie isc do obcych ludzi... :o dlatego od dzis tersurze natki mówie NIE!  :roll:
Zapisane

Beagielka_betty

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #32 : 2005-02-23, 15:31 »
Pies mojej sąsiadki(bokserka) jak chce się bawić,nie ważne w jakim miejscu gdzie i o jakiej godzinie kładzie się na "plecy" i nie chce wstać. Ta pani się chyba bardzo wstydzi za nią. Mówi,że ludzie się śmieją,no ja się nie dziwie,bo to śmieszne wygląda. JAKBYŚCIE MOGLI MI (TZ. TEJ PANI )POMÓC BYŁABYM WDZIĘCZNA.Może ktoś wie jak się zachować w takiej sytuacji?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedz #32 : 2005-02-23, 15:31 »

k_lap

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #33 : 2005-02-23, 15:37 »
Mój ROCKY czasami zachowuje się dziwnie w stosunku do innych psiaków... Kiedy widzi większego psa od siebie, kładzie się na ziemi i leży. Zawsze wszyscy się z tego śmieją, ale jak dla mnie to nie jest jakiś wstyd, tylko śmieszne zjawisko. Rocky leży tak, dopóki pies nie podejdzie, jak już jest blisko, skacze do niego i zaczyna zabawę :lol:
A jesli chodzi o znajomych... raczej nie przynosi mi wstydu. Zabieram go do znajomych, u których tolerowane są zwierzaki w domu, ale on zazwyczaj jest grzeczny, bawi się jedną ze swoich zabawek, później pozaczepia każdego po troszkę i na koniec kładzie się w moich nogach i śpi grzecznie  :)
A jeśli chodzi o załatwianie się w różnych miejscach... wiem, że ROCKY nie zrobi kupki nigdzie indziej niż na trawie, czyli chodniki, ulice nie są miejscem, na których z tego powodu narobiłby mi wstydu. Poza tym zawsze na spacerze z nim mam "sprzęcik" do zbierania i wyrzucania jego kupek do kosza, więc nie ma z tym problemu :)
Tak więc... myślę że ROCKY w żadny miejscu nie przynosi mi wstydu... Jest kofffanym i bardzo mądrym psiakiem przecież !!!
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #34 : 2005-02-23, 15:42 »
Cytuj

postanowiłam,ze nati nigdy nie pójdzie na tresure.sama potrafie ją wytresowac,a nie isc do obcych ludzi

to ja chyba czegos nie lapie. mowisz ze zachowuje sie dziwnie, ze podrapala ci kuzynke. to potrafisz czy nie potrafisz?


Cytuj

widzi większego psa od siebie, kładzie się na ziemi i leży

moja podobnie. moze chce dac do zrozumienia temu wiekszemu ze  nie bedzie mu 'podskakiwac', ze chce sie tylko pobawic?  ;)

Beagielka_betty

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #35 : 2005-02-23, 15:52 »
Aaa...i chciałam jeszcze dodać,no bo jak moja Betty zrobi "kupke" na chodniku ,no to ja mam zawsze przy sobie woreczek i sprzątam po niej. Chyba nie chcielibyście wdepnąć w taką "niespodziankę?"Mam nadzieję,że nie tylko ja tak postępuję. Bo jak np.pojedziecie gdzieś do Angli czy za granice to za nieposprzątanie odchodów w miejscu publicznym płaci się karę.Oczywiście,ze jak Betty zrobi to na trawniku to nie sprzątam.
Zapisane

Aagata

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #36 : 2005-02-23, 15:57 »
Cytat: Elfi

Ja za swojego nigdy sie nie wstydzę. w końcu tak go wychowałam,że jestem z niego dumna!!!


Dokładnie. Psa się tak wychowuje aby być z niego dumnym i nie ma żadnych "wpadek" :wink:
Ja jestem ze swojej Gai zadowolona, jak każdy dalmat ma kilka odchyłów :;d: ale to takie drobne szczegóły.

Cytat: malutka


zaraz za moim


ii tam nie znasz sie

jak to sie nie znam chcesz zarobić


Zgadzam się jak najbardziej, nie znacie się. NASZE dalmaty to najpiękniejsze piegusy pod słońcem :wink:
Zapisane

whiper

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #37 : 2005-02-23, 16:06 »
Niestety nie tylko ja miałam wpływ na wychowanie Naomi, ale również moja rodzina. Nauczyła ją wielu niepożądanych zachowań. Czasami odczówam, hmmm... może nie wstyd, ale niezadowolenie. Jednocześnie jestem dumna z Nomci ;)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #38 : 2005-02-23, 16:10 »
Cytuj

jak Betty zrobi to na trawniku to nie sprzątam

a ja i z chodnika staram sie sprzatac - to przez to ze nie sprzatamy potem lataja jakies babcie i nam psy okladaja, przez to coraz czesciej zakazuje sie wprowadzania psow do parku i wreszcie przez to polska i jej trawniki wyglada coraz gorzej

Forum Zwierzaki

Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedz #38 : 2005-02-23, 16:10 »

golden

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #39 : 2005-02-23, 16:10 »
ja sie moich psiaków nie wstydzę, a jesli któres z nich zrobi coś dziwnego, głupiego, to potrafie z tego śmiać :lol: No bez przesady, przeciez to nie ludzie ;) zdarza mi sie je czasem za coś skarcić, wiadomo.
Zapisane

Beagielka_betty

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #40 : 2005-02-23, 16:28 »
Na trawniku mam na myśli nie przed domem.Tylko na takiej lące gdzie zawsze ide z betty na spacerek.Oczywiście jeszcze do tego jest park i miasto,ale swoje potrzeby najczęściej robi na dzikiej łące.
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #41 : 2005-02-23, 17:56 »
Ja się go nie wtydze teraz kiedy już ma 2 lata ale wcześniej gdy miał 4 miesiące tak:
- gdy przez przypadek zezral gowienko to ucalowal moja sasiadke naprawde sie zawstydzilam  :oops:  Lecz teraz juz nie moj pies jets super  :wink:
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #42 : 2005-02-23, 18:06 »
ja się za Chestera raczej nie wstydzę... owszem zdarza mu się czasem kogoś obszczekać, ale on taki jush jest... a poza tym to nie mogę narzekać :)

NaNcY

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #43 : 2005-02-23, 18:10 »
wszystko da sie wybaczyć... zresztą jak sie pomyśli ile razy własny pies wstydzi sie za ciebie...  :lol:  :P  heh przerazające...  :roll:  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #44 : 2005-02-23, 19:02 »
Cytuj

ja sie moich psiaków nie wstydzę, a jesli któres z nich zrobi coś dziwnego, głupiego, to potrafie z tego śmiać  No bez przesady, przeciez to nie ludzie  zdarza mi sie je czasem za coś skarcić, wiadomo.


Mam tak samo z Wezyrkiem ;) ;)

Cytuj

zresztą jak sie pomyśli ile razy własny pies wstydzi sie za ciebie...   heh przerazające...  

otóż to :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedz #44 : 2005-02-23, 19:02 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #45 : 2005-02-23, 19:03 »
Ja tam się nie wstydze za moje córeczki :) Są jak moje dzieciaczki nie trzeba się za nie wstydzić :) Jestem jak Malkesz DUMNA ze je posiadam bo toż takie nieusłuchane psiska  :lol:
Zapisane

NaTaSzKa

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #46 : 2005-02-23, 19:23 »
:o  natka jest słodziutka,i tylko czasami zachowuje sie jak...jak jakis dziki pies  :wink:
ale to sie rzadko zdarza  :oops:
Zapisane

m7

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #47 : 2005-02-23, 20:18 »
Ja prawie żadnego ze swoich psów nie musiałam się wstydzić, ale miałam kiedyś Szeryfa, kundelka alkoholika, który w lesie wylizywał butelki po winie, które zostawiali pijacy, i w dodatku pił czystą, 40% gorzałę sam z własnej woli, w co nikt nie wierzył, dopóki nie zobaczył, to był pies przygarnięty, sądzę, że musiał przedtem należeć do jakiegoś moczymordy.
A moja Onka, która była okropnie żarłoczna, przekradła się kiedyś na dział mięsny w sklepie i porwała kawał mięcha z pojemnika i uciekła z nim, ale zrobiła to tak, że nikt się nikt się nie zorientował, bo spryciula od razu wyrwała na ulicę. Jak wyszłam z tego sklepu to właśnie kończyła ucztować. Zjadła cukier z cukiernicy, nie zostawiając nawet śladu na stole, a ja nasypałam tam drugi, w trakcie przyjęcia dotarło do mnie, że coś z tym cukrem nie tak, ale nikomu nie pisnęłam słówka, bo już było za późno.
Wogóle wyżerała wszystko co słodkie,i nauczyła się nawet chować opróżnione opakowania po ciastkach. Zeżarła 60 domowych  pierogów z mięsem, zrobionych specjalnie dla gości, musiałam podać kupne i one nie były już takie dobre, i wyszło na to że nie umiem gotować. Ale itak to był mój najukochańszy pies. W zeszłym roku we wrześniu odeszła.. :cry:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #48 : 2005-02-23, 21:44 »
ja siem wstydze tylko wtedy kiedy Zorbi naskakuje na suczki i psy i wiecie o co chodzi,albo jak wącha gosci w wiadomym miejscy :/ naturalne wiem :P ale i tak go kocham i czesto jestem z niego dumna =)
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #49 : 2005-02-23, 22:17 »
Za Bronxa się wstydzę i to często,chce atakować nawet suczki i ludziom też odradzam próbę pogłaskania go.
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #50 : 2005-02-23, 22:23 »
Cytat: Zorba
ja siem wstydze tylko wtedy kiedy Zorbi naskakuje na suczki i psy i wiecie o co chodzi,albo jak wącha gosci w wiadomym miejscy :/ naturalne wiem  ale i tak go kocham i czesto jestem z niego dumna =)
Cytuj


Chciałam napisać dokładnie to samo :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedz #50 : 2005-02-23, 22:23 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #51 : 2005-02-23, 23:34 »
Fido przynosi mi wstyf tylko czasem.

Jak sie rzuca na niektóre psy wydawając okropny jazgod.
Albo jak podkula ogon w lesie bo sie boji a takto to taki bos  :wink:


I nawet jest taka rzecz co mnie zawstydza śmiesząc.


Mój brat szedł kiedyśz fidem po dworzu i są takie parkany i fido  wraz z mojim brstem szli koło tych krzaków a z drugiej strony szła dziewczyna nei widząc że mój brat ma psa w ręku i szła na przeciw nim ale z drógiej strony krzaków czyli obok.
I fido słysząc jakiegoś szczekającego psa wychylił łep stojąc dęba i jak zwykle poszedł pare kroków ujadają a ta babka na przeciw prawie na niego wypluła ciastko bo właśnei sie zajadała widzą psa który wystawił łep i poszedł pare kroczko   :wink:
Zapisane

NaTaSzKa

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #52 : 2005-02-24, 14:40 »
:wink: a ja koffam nataszke nawet gdy zrobiła cos głupiego. :P gdyby np.przynosiła mi wstyd i to jaki,to nawet bym jej nie zbiła. 8) jest moim słoneczkiem,i jest dla mnie jak siostra!  :roll: heh  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #53 : 2005-02-24, 15:11 »
Cytuj

gdyby np.przynosiła mi wstyd i to jaki,to nawet bym jej nie zbiła


Nie wpadła bym na to nawet, żeby bić psa za to że robi coś co mnie zawstydza, sorry...

Pewnie mój pies robi jakieś rzeczy które mogą zawstydzać, ale bez przesady, zamieniam to w żart... jak np. kradzież kanapki... :lol:

Wstyd mi jak ktoś dostrzega stachliwość jego psa i myśli że to dla tego że go bije... :( Wtedy jest mi źle że myśli, że to z mojej winy on taki jest i w dodatku nie mam możliwości mu wyjaśnić jak jest na prawdę... eh... moję egoistyczne odczucia... :)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #54 : 2005-02-24, 16:01 »
Tak samo pies jak i człowiek miewa dziwne zachowania... not o nie wiem, co Ty tu robisz... wśrod milosnikow psow... no sorry, ale wg mnie, to tak, jakbyś wstycziła się czasami swojego taty brata czy mamy :roll:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #55 : 2005-02-24, 16:05 »
To było do mnie? Bo nie wiem o co ci chodzi?
Zapisane

Nicka

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #56 : 2005-02-24, 16:07 »
niee, coś Ty :) Do ząłożycielki tematu... :roll:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #57 : 2005-02-24, 16:11 »
A, ok... :) Bo już się przestaszyłam, że coś nie tak... :oops:  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedz #57 : 2005-02-24, 16:11 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Re: Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #58 : 2005-02-24, 16:12 »
Cytat: NaTaSzKa
:oops: wiecie,czasami wstydzę sie swojego psa...zachowuje sie dosc dziwnie. :cry:
 

A powiec Nataszka czy to że Twój piesek nie raz się dziwnie zachowuje to czy masz mu to za złe?

I jakoś ściślej to określ co znaczy dziwne zachowanie.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

NaTaSzKa

  • Gość
Czy pies przynosi ci wstyd?
« Odpowiedź #59 : 2005-02-24, 16:44 »
8) natke koffam,bo jak
jush wspominałam jest dla
mnie jak rodzona siostra!  :P
heh,naprawde  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Michału z Warszawy Ursusie,jeśli nati
raz dziwnie sie zachowuje,nie mam
jej tego za złe.  8) poprostu jest mi
troszke smutno  :cry: ,ale ona
mnie pociesza!     :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.