Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Bezpłatne umieszczenie numeru czipa w bazie danych  (Przeczytany 849 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Polecam wszystkim zainteresowanym dwie strony internetowe. Jedna to:
http://www.vetopedia.pl
Są tam gabinety weterynaryjne, do których można dodać komentarz, można też uzyskać poradę online. Ale nie to jest w niej najważniejsze. Po dodaniu komentarza lub wpłacie 10 złotych możemy na stronie, którą łączy się z w/w umieścić numer czipa każdego zwierzaka. Roxi niestety parę razy pogoniła za rowerem i pomimo mojego (najszybszego na jaki mnie stać) biegu za nią, nie potrafiłam jej dogonić. Wówczas od razu poszłam do przychodni, by jej wczepić czipa. Zaskoczona byłam, gdy dowiedziałam się, że numer czipa nie wychodzi poza gabinet weterynaryjny, chyba że wyrobi się paszport, wówczas czip zostaje umieszczony w bazie wojewódzkiej, u mnie w śląskiej. Wyrobiłam w związku z tym paszport Roxi.
Strona, która podaję ma „podstronę”, na której możemy zamieścić numer czipa. Strona ta przeszukuje wszystkie bazy w Polsce, gdybyśmy „nie daj Boże” musieli szukać swojego zwierzaczka. Uważam, że jest to jakieś rozwiązanie, w sytuacji, gdy nie ma jeszcze bazy ogólnopolskiej. Podaję adres strony, gdzie umieszczamy numer czipa.
www.petbase.pl
Podobno z tego, co wyczytałam, do końca maja 2009 r. jest promocja i można dodawać czipy bezpłatnie. Ja umieszczałam numer wcześniej, więc dodałam komentarz, a na następny dzień mailem przyszedł mi link aktywacyjny o darmowym umieszczeniu numeru czipa!
Polecam wszystkim!


Post Merge: [time]wto 07 kwi 2009 11:50:50 CEST[/time]
Cześć Wszystkim! Idąc za radą koleżanki zadzwoniłam do Śląskiej Izby
Weterynaryjnej, by sprawdzić, czy numer czipa mojej Roxi jest
zarejestrowany w bazie i wyobraźcie sobie, że nie! Jestem wstrząśnięta!
Mam dzwonić w czwartek, żeby wyjaśnić kto jest winny i mam nadzieję,
że wtedy numer będzie juz w bazie.

Zapłaciłam za czipowanie 60 złotych + następne 60 złotych za umieszczenie jej w Śląskiej Bazie (bo za granicę nie wybierałam się) i gdyby nie koleżanka żyłabym w przekonaniu, że pies jest bezpieczny. To jest podłość i oszustwo, ciekawa jestem ile osób sprawdziło czy numer jest umieszczony w bazie, jestem wściekła!
« Ostatnia zmiana: 2009-04-07, 12:29 autor soboz4 »
Zapisane
Bożena
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.