Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 2190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CjS

  • Gość
Wczoraj ogladajac Fakty wieczorne na tvn zobaczylem wstrzasajacy reportaz o rzezniach ! Jesli chcecie sie dowiedziec co dalej to czytajcie lecz OSTRZEGAM iz materialy te sa drastyczne tym bardziej jeslibyscie ogladali je w telewizji.


W Polskich rzezniach sa nie przestrzegane przepisy o humanitarnym traktowaniu zwierzat!

Ogladajac reportaz mialy miejsce nastepujace sceny :
Swinie byly na zywca rzucane do wrzatku po czym rzeznicy zamykali pokrywe. Pomyslicie iz pewnie swinia byla juz dawno ubita czy cos NIE!!!
.Gdybyscie slyszeli wrzaski tych zwierzat i makabryczne sceny .Malo to dochodzilo jeszcze do tego iz przywiazywali zywa swinie do sznurka i rozcinali ja na pol. Gdy zabija sie zwierzeta powinny byc one tego nieswiadome a nastepne w kolejce slyszaly jeki kolezanki wrzucanej badz bezlitosnie zabijanej. Zwierzeta w masarniach nie powinny sie bac losu jakie je czeka ani czuc takiego straszliwego bolu. Ten reportaz zostal nakrecony przez milosnikow zwierzat z zagranicy a wstrzasnal nawet prowadzacego program ktory naogladal sie juz duzo trupow itd.!  :cry:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-11-15, 12:24 »
Ludzie są okropni i niewiele możemy na to poradzić, niestety... :(
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-11-15, 16:15 »
Niektórzy ludzie hmm.... mają coś z mózgiem. Bardzo mi przykro, że należymy do tego samego garunku co Ci barbarzyńcy :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-11-15, 16:15 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-11-16, 20:46 »
Oglądałam to, koszmar!!! A właściciel rzeźni podobno o niczym nie wiedział... Ciekawe, jaki będzie dalszy ciąg tej historii i czy w ogóle będzie? Zastanawiam się, czy ludzi, którzy tak postępują, można zmienić? Czy bezduszną maszynę do mordowania zwierząt można uczłowieczyć? Wątpię... Życzę im śmierci w męczarniach  :grr:
Zapisane
IBDG Wrocław

carragan

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-11-27, 12:13 »
ostatnio w faktach pokazywali fermy szynszyli......I to co z nich zostaje po obdarciu z "szykownych skorek"......
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-12-20, 14:43 »
Ratunku ja się nie przyznaję do ludzi :evil:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

absencja

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-12-21, 23:40 »
"Ludzie są okropni i niewiele możemy na to poradzić, niestety... "
możemy...wielu z nich liczy właśnie na to, że świat nie zwróci uwagi, że przymykanie oczu na zbrodnie uda się przehandlować za coś innego...i wielu się niestety udaje...ale może kiedyś to sie skończy i mamy obowiązek zrobic wszystko, co możemy...ludzie, zebrani razem, są wielką siła, musza tylko zdać sobie z tego sprawę i chcieć...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-01-02, 22:25 »
Już znnam odpowiedź na moje pytanie "Dlaczego nienawidzę większości ludzi?"
Zapisane

Patka

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-02-14, 16:42 »
Dobrze ze nie oglondałam wczoraj faktów bo bym zendlała :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-02-14, 16:42 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-02-14, 16:48 »
Patka, wczorajsze wiadomosci na pewno by cie nie zaszokowaly, no chyba ze smierc Janusza K., natomiast info o rzezniach w TVN bylo 2 miesiace temu .
Zapisane

iwa

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-02-21, 18:12 »
w teleekspresie to pokazywali.normalnie szok!!!ja nie wiem,jak ci ludzie potem wracjają do domu i żyją sobie tak spokojnie w rodzinie.psychika człowiekowi siada po takimś czymś.mi było ciężlo to oglądać a co dopiero takie coś zrobić :grr:  :grr:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-02-21, 18:14 »
taak....ja juz tez cos poidobnego ogladalam...to jest powod dlaczego przeszlam na wegetarianstwo...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-02-24, 20:31 »
ja tez to ogladalam- straszne :cry:
Zapisane

Orzeszek

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 : 2004-02-26, 21:44 »
AHHHHHHHH!!! SAMI POWINNI SIĘ WWALIĆ DO TEJ WRZATKI I ZOBACZYĆ, JAK TO JEST!!!!!! ZAMORDOWAĆ! ZASTRZELIĆ! WYRŻNĄĆ! :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:  :evill:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 : 2004-02-26, 23:42 »
Ja to oglądałam w telewizji i nie mogłam uwierzyć, że ludzie mogą być tak okrutni!!!!!!! Aż się rozpłakałam........... Powinno się tych rzeźników zesłać na jakieś tortury, okaleczyć i zamknąć w więzieniu, bo śmierć to dla nich zbyt lekka kara!!! :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #14 : 2004-02-26, 23:42 »

iwa

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 : 2004-02-27, 11:14 »
ludzie którzy traktują tak zwierzaki nie moga chyba byc dobrzy wobec innych ludzi.jak sie umie skrzywdzic bezbronne zwierze to tak samo mozna skrzywdzic człowieka. ja sobie mowie ze jak kots nie kocha kotow to nie moze mnie lubic a ja jego-mysli iwy :wink:
Zapisane

kasja

  • Gość
OKRUCIENSTWO I BARBARZYNSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 : 2004-02-27, 21:35 »
Ja widziałam to na żywo pracując w jednej z polskich masarni. Słyszałam zawodzenie i zapach zabijanych zwierząt, tego nie da sie opisać słowami....  :bezsilny:  :bezsilny:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 26 zapytaniami.