Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Smutny piesek  (Przeczytany 1058 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgnieszkaW

  • Gość
Smutny piesek
« : 2004-05-21, 11:15 »
Witam Wszystkich serdecznie, bom tu „nowa”, przepraszam moderatorów strony i uczestników forum że powielam tą informację i proszę o wyrozumiałość (zamieściłam ją już w dziale "apele" ale pomyślałam sobie, że może więcej osób zagląda do działu "psy"). /ja np. jestem "uzależniona" od strony "żółwie" - pod innym adresem...
W mojej podwarszawskiej miejscowości od dłuższego czasu błąka się biały (wzrostu rzekłabym sięgającego do kolan) piesek – wielorasowiec. Wczoraj dowiedziałam się o jego bardzo smutnym losie. Jeszcze w zeszłym roku był pełnoprawnym, kochanym i kochającym członkiem swojej rodziny, ale niestety od pewnego dnia nadaremnie cierpliwie czeka na swoich państwa. Okazało się że WSZYSCY zginęli w tragicznym wypadku. Dalsza rodzina dopełniła formalności związanych z pogrzebem, ale o piesku, jak to bywa nikt nie pamiętał. Całą zimę spał pod wolnostojącą budką telefoniczną, dokarmiany przez Panią ze sklepu spożywczego. Piesek zagląda ludziom w oczy, odprowadza przechodniów, widać że nie chce już dłużej być NICZYJ. Niestety, nie mogę go przygarnąć nawet na chwilę ze względu na przesycenie zwierzętami mojego domu (trzy psy, kot i żółw). Jeżeli ktokolwiek jest w stanie pomóc istotce, która do tej pory nie straciła wiary w ludzi i może zapewnić mu ciepły kąt proszę o kontakt. /Kom. 600-344-716 (jak na złość dziś nie wzięłam jej do pracy)/, ale od 18.00 jestem pod telefonem i w imieniu pieska czekam ...
Zapisane

d ela

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 676
Smutny piesek
« Odpowiedź #1 : 2004-05-21, 13:54 »
jakie to smutne, że zapomnieli o psiaku i tak po prostu wyrzucili go na ulicę  :cry:
Zapisane
pozdrawiają: ela & Max & Wiktor

NaNcY

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #2 : 2004-05-21, 15:58 »
straszne  :cry:  niestety ja nie moge pomóc :cry:  ale wieze ze uda sie znalezc dla niego cieply przytulny dom :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Smutny piesek
« Odpowiedz #2 : 2004-05-21, 15:58 »

olc!a

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #3 : 2004-05-21, 16:36 »
Ja nie moge pomóc... Mam dużego psa, kota i świnię morską, a mieszkam w m4... Rodzice o żadnym nastepnym zwierzaku nie chcą słyszeć.
Zapisane

Nicka

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #4 : 2004-05-21, 16:56 »
Ojej, szkoda pieska baaardzo, no ale cuż jakis down go z domu wytzucil, ale wierzmy, ze znajdzie wlasciciala, takiego ktory go pokocha od serca, i bedzie juz z nim do koncz swoich psicz dni...
Zapisane

olc!a

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #5 : 2004-05-21, 17:04 »
Tego pieska nikt nie wyrzucił, właściciele zginęli w wypadku.
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Smutny piesek
« Odpowiedź #6 : 2004-05-21, 17:27 »
Biedny pies, bardzo chciałabym pomóc, ale mieszkam daleko od Wawy, a pozatym rodzice nie zgodziliby się ne drugiego psa, ledwo zgodzili sie na jednego...Napewno ktoś się znajdzie. Trzymam kciuki za psiaka :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Smutny piesek
« Odpowiedź #7 : 2004-05-21, 17:44 »
:( ja niestety nie mogę :( mama nie chce drugiego psa :( a chętnie bym go wziela no coz... :( mam nadzieję że może tutaj znajdzie się soba chętna i mogąca zaopiekowac się tym psinkiem;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #8 : 2004-05-21, 17:48 »
Nie sądzę, żeby tutaj znalazl się chętny... Jesteśmy w większości posiadaczami co najmniej jednego psa. Ci, którzy psa nie mają albo chcą szczeniaka (rasowego), albo psa mieć nie będą, bo rodzice nie pozwalają. Proponuję wkleić to ogłoszenie np. na http://4lapy.info/ http://www.dogs.pl/ i różnych innych tego typu serwisach ;-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Smutny piesek
« Odpowiedz #8 : 2004-05-21, 17:48 »

NaNcY

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #9 : 2004-05-21, 18:46 »
no gdzi esie tylko da... moze ktos sie znajdzie...
Zapisane

klarcz

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #10 : 2004-05-22, 16:48 »
ja bym go wziela ale niestety mam juz psa ...a pozatym mieszkam daleko od wawy  :cry:  ale trzymam kciuki za tak oddanego psa i skladam mu kondolecje z utraty rodziny :(
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Smutny piesek
« Odpowiedź #11 : 2004-05-22, 17:14 »
Takich psów jak ten jest jeszcze wiele...
Kto jeszcze napisze,że chętnie by go wziął?
Ten piesek ma szczęście,że ktoś go przynajmniej dokarmia,że ktoś ma serce....
naprawdę,przykry jego los( :cry: ) ale wiele nie zrobimy...Radzę ogłoszenia napisać dosłownie wszędzie,gdzie tylko się da!
Niestety większośc ludzi jak już chce wziąć psa to jakiegoś pięknego,rasowego!
I tego właśnie nie cierpię!
Zamiast okazać trochę serca, pomóc zwierzetom w schronisku czy takim jak ten pies i wziąć jego kupujemy drugiego,trzeciego rasowego psiaka,którego i tak może wykpić ktoś inny...
Miejmy nadzieję,że piesek znajdzie dom...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Smutny piesek
« Odpowiedź #12 : 2004-05-22, 20:43 »
oj szkoda psiaka :(
daj ogloszenie na [....]anii..
Zapisane

Elfi

  • Gość
Smutny piesek
« Odpowiedź #13 : 2004-05-22, 22:03 »
żal mi tego psinki,ale mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusza, która go przygarnie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.