Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Rottweilery zagryzły dziecko.  (Przeczytany 6596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #30 : 2002-11-06, 16:31 »
Majka1: przecież Lotka to pitbull wypisz wymaluj  :grr:
Zapisane

majka1

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #31 : 2002-11-06, 18:23 »
trochę się bojam teraz o rotki i bulle, bo będziemy mieli przesr...  :(
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Rottki
« Odpowiedź #32 : 2002-11-06, 20:18 »
A w TV podają, że mieszaniec AMSTAFKA pogryzł 3-letnie dziecko pod nieobecność dziadka, ale ja uważam, że ten chłopiec musiał mu coś zrobić...
Amstafo-podobny pies nigdy wcześniej nie gryzł...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rottki
« Odpowiedz #32 : 2002-11-06, 20:18 »

Ti

  • Gość
Re: Rottki
« Odpowiedź #33 : 2002-11-06, 20:43 »
Cytat: pinczerka_i_Gizmo
A w TV podają, że mieszaniec AMSTAFKA pogryzł 3-letnie dziecko pod nieobecność dziadka, ale ja uważam, że ten chłopiec musiał mu coś zrobić...
Amstafo-podobny pies nigdy wcześniej nie gryzł...

Małe dzieci niestety często bardziej lub mniej świadomie drażnią się z psami (i innymi zwierzętami), a te przecież nie są święte i swoją wytrzymałość też mają, która w końcu może się skończyć...
Dla tego tu już rola opiekunów, aby dziecko od małego uczyć zachowania w stosunku do zwierzaka, no albo chociaż zadbać żeby dziecko nie zostawało sam na sam z psem...
Zresztą kto to słyszał, żeby 3 letniego szkraba zostawiać samego w domu..!  :?
Zapisane

Saba

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #34 : 2002-11-06, 21:36 »
Historia zasłyszana od znajomej: robotnicy remontowali coś u niej i zobaczyli jak piesek siedzi przy stole no i wzieło ich na opowieści. Gościu mówi (z oburzeniem) jak to kiedys jego dzieciak wkladal psu palec do ucha i piesek go ugryzł, właściwie tak 'chapnął' - no i facet oczywiście nadawał na psa. Na to ta znajoma mówi mu: a jakbym ja panu palec do ucha wciskała to by się pan nie wkurzył? No i facet się przymknął. Oto podejście niektórych ludzi.
Zapisane

Ti

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #35 : 2002-11-06, 22:51 »
Cytat: Saba
Historia zasłyszana od znajomej: robotnicy remontowali coś u niej i zobaczyli jak piesek siedzi przy stole no i wzieło ich na opowieści. Gościu mówi (z oburzeniem) jak to kiedys jego dzieciak wkladal psu palec do ucha i piesek go ugryzł, właściwie tak 'chapnął' - no i facet oczywiście nadawał na psa. Na to ta znajoma mówi mu: a jakbym ja panu palec do ucha wciskała to by się pan nie wkurzył? No i facet się przymknął. Oto podejście niektórych ludzi.

No niestety z taką mentalnością ludzi, będzie się coraz więcej słyszało o tragediach związanych ze zwierzętami... W których winni bęą ludzie..  :grr:
Niektórzy sądzą chyba, że skoro już mają tego psa i go karmią to jego świętym obowiązkiem jest godzić się na złe traktowanie z maltretowaniem włącznie!!!
I na dodatek niech ktoś spróbuje im coś powiedzieć... Odpowiedzą, że przecież to ich pies i nikomu nic do tego!  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #36 : 2002-11-07, 08:35 »
Myszko gratulacje! Będziesz fajnym moderatorem, pozwolisz mi przeklinać?
Wiecie, z psami i z dziećmi to jest różnie, ale ludzie tego nie rozumieją. Puma wiecznie szczypała Olę, kiedy ta jej dokuczała. Oczywiście wszystko sam na sam. Kiedy ja wchodziłam do pokoju pies grzecznie spał w koszyku (z zamkniętymi oczmi) a gówniara wyła. Pytam" "Dlaczego pies Cię dziabnął?" a ta mówi "Bo go szczypałam, gryzłam, wkładałam palce w uszy................itd." W końcu dostałam szału ( 8)  :lol: ) złapałam je obie "na gorącym". Jedna i druga dostały w dupę i się obraziły na mnie. Więcej szczypania, gryzienia itd. nie było.
ZAWSZE dawałam za Pumę obie ręce pod topór, że nie ugryzie dziecka (oczywiście nie liczę szczypania - to bzdura i normalne karcenie szczeniaka przez sukę), ale NIGDY nie wyszłam np. do sklepu i nie zostawiłam samego dziecka z psem. I dalej tak nie robię. Dlaczego inni są tacy lekkomyślni? Kto zostawia trzylatka samego z psem, czy bez psa?
Zapisane

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #37 : 2002-11-07, 08:51 »
tak coś do wypowiedzi Moniki : wczoraj oglądałąm kasetę o rasach- " Perro de presa canario"
Wszystko pięknie ładnie- pies dla każdego, miękki, nie trzeba się zanać na psach , aby sobie takiego sprawić  i takie tam ble ble. Acha : i nie jest agresywny do zwierzat , a tak w ogóle to jest wielkim miśkiem - przytulaką.
Ale to jeszcze nic. Nagle pani hodowczyni mówi : presa jest tak usłuchana i karna i nie sprawiająca problemu, że nawet dziecko moze wyprowadzać ją na spacer !!!!!!!!
Szczęka mi na ziemie opadła i zaczęłam sobie wyobrażać np 7-letnie dziecko z ponaxd 50 kg psem  :shock:
Czegoś takiego się nie spodziewałam usłyszeć od hodowcy.
I pani powiedziałą ; pies się sam pilnuje i pilnuje dziecka , a innym dzieciom i psom krzywdy nie zrobi , tylko przypilnuje "swojego" dziecka.
I co wy na to ??????
No chyba, ze ktoś ma prese i mi to potwierdzi bo z szoku do dzisiaj wyjść nie mogę, ale mimo wszystko ja bym swojego dziecka z takim psem na spacer nie wysłała.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #38 : 2002-11-07, 09:25 »
No i właśnie dlatego, kiedy ktoś się pyta o rasę - nigdy nie polecam stron hodowców. Każdy hodowca o swojej rasie powie, że:
"Śpiewa, tańczy, recytuje, doopy daje i gotuje"...... i dodam, że swojego dziecka przypilnuje a psów obcych nie skrzywduje!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedz #38 : 2002-11-07, 09:25 »

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #39 : 2002-11-07, 09:41 »
niektórzy uczciwie przyznają : że rasa nie dla każdego i polecana dla osób z doświadczeniem i ze pies ma takie , a nie inne wymagania. I to jest ok.
Ale to co wczoraj obejrzałam to  powinno być puszczone w telewizji . Ciekawe jakie byłyby efekty???? Pewnie wszyscy kupiliby natychmiast dogi canaryjskie swoim dzieciom w celu obrony przed złymi rottewilerami :grr:
Zapisane

majka1

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #40 : 2002-11-07, 09:46 »
si, si signora taka prawda z tą presa canario jak prawda była że się ślepy iskał. Jasne każda Fila, Tosa, Majorka może iść se z 4 letnią dzidzią w tango, co tam niech żyje beztroska, jutro Lota idzie na spacer z 3-latkiem sąsiada a co. ;)
Zapisane

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #41 : 2002-11-07, 09:56 »
kochana : o Lotce nie było mowy !! Tylko psy o wadze ponad 50 kg mogą być wyprowadzane przez dzieci !!!!!!!!! :grr:
Chociaż jeżeli 3-letni chłopczyk chce , to przeciez może zasuwać z Lotką na przechadzke - w końcu też go obroni , a innych nie skrzywdzi .
Na filmie 5-cio latek dosiadał pressy jak kucyki i  wieszał się im na szyjach- film był iście edukacyjny- jak uczyć dzieci, zeby się z psem bawiły !!!!!!!!!!!!! :grr:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #42 : 2002-11-07, 10:11 »
Kurde, muszę podtuczyć Pumę o 16 kg i też zacząć wypuszać z Olą. Niech się dziewczyny zabawią!
Zapisane

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #43 : 2002-11-07, 10:16 »
Monik@: zwołaj jeszcze koleżanki i kolegów swojej córy i niech wszyscy zaczną dosiadać Pumy , a potem niech idą wszyscy razem na spacer ;)
A ty zostań w domu oddając sie swojej ulubionej czynności , czyli piłowaniu paznokci , czego ci serdecznie życzę  ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #44 : 2002-11-07, 10:45 »
Hej Bona, doskonały pomysł  8)  :lol:  :lol:  :lol:
Ale może niech oni też wezmą swoje psy!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedz #44 : 2002-11-07, 10:45 »

majka1

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #45 : 2002-11-07, 10:52 »
no to zaczynam tuczenie jeszcze 18 kg i będzie 50 kg, przy apetycie potworka za tydzień będzie w normie :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #46 : 2002-11-07, 10:54 »
ale tylko takie o wadze przynajmniej Pumy, bo inaczej co to za spacer ???? :lol:  :lol:
Zapisane

mili

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #47 : 2002-11-07, 14:48 »
Biedne psy... To wina ludzi a nie psów!!!!  :grr:  wszędzie o tym mówią, ale nikt nie wspomni o tym, że to wina właścieli i matki dziecka. tych ********** pijaków powinno sie uspic a nie psy. Właśnie przed takich ludzi psy stają sie bestiami.  :grr:  Bzdurą jest to ze rasy agresywne będą agresywne do konca zycia! Ja sama spotkałam sie z stuacją, ktora temu zaprzecza. W schronisku, w ktorym pomagam jest doberman. Jest bardzo posłuszny, kochany. Nie przejawia ani odrobiny agresji. Nigdy na nikogo nawet krzywo nie spojrzał, nie warknął.  Oddali go państwo w obawie o ich dzidziusia. Ale jak taki pies jak Lord (tak ma na imie) moze zrobic cos zlego ?
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #48 : 2002-11-07, 23:16 »
To ja w takim razie Guciaka musze podtuczyć o...hm... :?: ...jak by to powiedziec  :roll:  ......ok......44 kg. :) świetny pomysl nie.... ;)  :wink:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #49 : 2002-11-12, 09:32 »
Mili - przeczytaj pierwszą stronę wypowiedzi. Właśnie tam mówiliśmy, że to wina ludzi i zastanawialiśmy się, jak ich ukarają.
Zapisane

Mary

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #50 : 2002-11-12, 15:00 »
Gdy moj labek mial pol roku pozwolilam mojej corce poprowadzic ją na smyczy, skonczylo sie to rozbiciem wargi na krawezniku. Teraz wiem dlaczego - Labek jest za lekki. Przypnę dziecko do ONa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedz #50 : 2002-11-12, 15:00 »

Jennifer

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #51 : 2002-11-12, 23:17 »
ehh... Tak to jest jak siedzi sobie dresik i kupuje pieska dla szpanu... nie umie wychowac -  nic.... a te rasy zostaly uznane za grozne bo groznie wygladaja... dlatego m.in. takie dresy je kupują.
Zapisane

Mary

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #52 : 2002-11-13, 15:37 »
Jennifer, chyba jednak nie wyglad tu chodzi. Znam kilka ras o groźniejszym wygladzie a do listy nie należą.
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Rottweilery zagryzły dziecko.
« Odpowiedź #53 : 2002-11-14, 14:58 »
Jakie np....???? bulterier??  :kocham:  nie jest agresywna tak w ogole to wcale groznie NIE wygladaja...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 25 zapytaniami.