Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Rozmowy w Toku  (Przeczytany 8688 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Saba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« : 2002-11-07, 18:30 »
1.Pan mądry psycholog powiedział w tym programie, że łzy po śmierci psa są nieuzasadnione (pies nie człowiek). I jeszcze że ludzie uczą się od psów niegatywnych cech.
2.Inny pan wielce oburzony powiedział, że on sobie nie życzy, żeby pies z nim spał, więc psa przez to oddał.
3.Kobieta opowiadała, ze razem z mężem sypiają ze swoim psem. Drzyzga pyta czy mają dzieci i czy one też z nimi sypiają. Odpowiedź: mają jedno, ale ma swoje łóżeczko, ale jeśli chce to oczywiście do nich przychodzi. Pan psycholog na to, że przez coś takiego dzieci mają później kompleks że nie są kochane...

Nie mam słów... Ktoś oglądał ten program w całości? bo ja za nim nie przepadam i słuchałam tylko relacji mamy. :grr:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #1 : 2002-11-07, 19:03 »
Moja mama nie lubi także ROZÓW W TOKU, ale przez przypadek włączyła i zoabczyła to o psach...
Całość jest okropna(!), ale jedno mi sie podobało, że jedna baba powiedziała że wybierali między dzieckiem a psem no i ona psa wybrała, albo inna powiedziałą, że dla niej Ci którzy nie lubią psów nie są jej znajomymi 8)
Ale inne to poprostu okrucieństwa i wierutne kłamstwa :(  :cry:
Takich to tylko  :evil:  :evil:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #2 : 2002-11-07, 21:12 »
Ja oglądałem to pod koniec - gdzieś 25 min. Takie pierdoły gadali że szkoda komentować.... Z tłumu ludzi 2 osoby naprawde kochały psy a reszta.....  :shock:  
szkoda gadać....  :grr:
a przeczytajcie sobie na www.rozmowywtoku.onet.pl      tego psychologa to chyba wzieli z ulicy....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy w Toku
« Odpowiedz #2 : 2002-11-07, 21:12 »

Galja25

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #3 : 2002-11-07, 21:14 »
"Bogdan Gadomski płakał po śmierci swojego psa prawie przez 2 tygodnie. Popadł w depresję. Czy taka rozpacz jest adekwatna do okoliczności? Psycholog wątpi. Uważa, że to oznaka słabej psychiki. Twierdzi, że śmierć psa nie może powodować takich emocji u człowieka. Przeciw temu protestuje pewien właściciel psa, który uważa, że płakanie po straconym psie przez niecałe 2 tygodnie, to zdecydowanie za mało.

Jaki stosunek do psa jest normą? Czy przedkładanie go w alkowie nad męża, przez jedną z uczestniczek programu, jest jeszcze czymś zwyczajnym? Pies może być lekarstwem na ludzkie bolączki. A czy człowiek może być odtrutką na jego problemy?"-ze strony TVN.


Też akurat oglądałam "BUBU MON CHERI". Mi osobiście podobały sie wypowiedzi włascicieli psów. Były zwięzłe, trafne i z humorem.Za to pozostali(atakujący), byli tylko na "nie"-ale nie mieli ŻADNYCH konkretnych argumentów. A stwierdzenie pana psychologa (skąd oni go wytrzasneli???), ze kobieta, która nie ma dzieci jest nie pełna, i ze kiedys to(?co za TO?), sie odwróci przeciwko niej, jest dla mnie niezrozumiałe, a i nawet krzywdzace i obraźliwe. Ja nie mam dzieci, ale mam psa, i to tylko moja prywatna sprawa dlaczego nie mam dzieci. I wcale nie uważam,że pies to substytut dziecka (zapachniało Freudem).
Albo ataki, tak ataki ! słowne "miłego' jegomoscia w dżinsowej koszuli, który zażucił p.Gadomskiemu, ze wystawia swojego psa TYLKO dla PIENIĘDZY!!!Juz widać, że owy pan nie jest w temacie,  a gorliwie sie wypowiada na temat na który nie wie NIC!!!Zupełnie NIC!!!!!
Ja z moim psem nie śpie w łóżku, ale nie dziwie sie jeżeli ktos z psem spi.
Ciekawi mnie tylko, dlaczego zapadła w studiu taka cisza po wypowiedzi pani, która opowiedziała, ze owszem miała syna, ale zginoł w wypadku, i pies zapełnia jej życie radością, ale nie zastapi dziecka. Sala była cicha, tylko pan psycholog, oczywiście ją zaatakował.

Reasumując, psiarzy nigdy nie zrozumieją ludzie-nie-psiarze. I nie pomogą w tym programy TV, rozmowy i tłumaczaenia. Albo ktoś sie rodzi psiarzem, albo nie. koniec-kropka.
Zapisane

Saba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #4 : 2002-11-07, 21:21 »
Cytuj
Juz widać, że owy pan nie jest w temacie, a gorliwie sie wypowiada na temat na który nie wie NIC!!!Zupełnie NIC!!!!!

To samo pomyślałam jak to usłyszałam. Nie ma nic gorszego niż takie wypowiedzi. A jeśli chodzi o tego psychologa - może specjalnie go zaprosili, żeby program był atrakcyjniejszy?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #5 : 2002-11-07, 21:25 »
Mam poważne podejżenie, że ów psycholog nie ma psa. Powiem więcej - nie powinien mieć psa. Nie powinien również mieć dzieci. Bo czego by je nauczył? Samouwiebienia? A gdzie szacunek dla innych? Przecież dowiedziono naukowo, że dzieci wychowywane w miłości do zwierząt, mające kociego lub psiego przyjaciela so bardziej wrażliwe, dojrzałe, odpowiedzialne i znacznie rzadziej cierpią na depresję.
Mam ochotę odszukać jakiś namiar na tego psychologa i zadać mu kilka "niewygodnych" pytań. A potem dokopać do futra  :twisted:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Galja25

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #6 : 2002-11-07, 21:28 »
Saba, jestem przekonana, ze tak. Młody-faktycznie moze to jakiś przechodzień z ulicy, którz to wie?????

Niby nie wzruszają mnie takie gadki-szmatki, ale...troche boli, jak ludzie maja Cie za wariata, a to tylko dlataego, ze kochasz psy. Ta pani dobrze powiedziała, ze krzywdy nikomu nie robi, kochajac psy.....
Myszko, daj znać kiedy, też sie dołoze z moim klapkiem, prosto w sam środek jego doopska!!!!
Zapisane

Puppy

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #7 : 2002-11-07, 22:00 »
poczekajcie też na moje adidasy!!!!!! :twisted:
Zapisane

siba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #8 : 2002-11-07, 22:03 »
Hej!
Jestem tutaj po raz perwszy . Nie ogladalam tego programu , ale bardzo sie zdenerwowalam czytajac o tym co tam powiedziano. Dziwie sie jak moze byc psychologiem ktos tak ubogi emocjonalnie . Prywatnie wspolczuje mu , bo nie wie jakie to wsaniale uczucie . Bez wzgledu na to czy ma sie dzieci czy nie.
Po moim jamniku plakalam kilka miesiecy .  
Pozdrawiam !
siba
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy w Toku
« Odpowiedz #8 : 2002-11-07, 22:03 »

Saba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #9 : 2002-11-07, 22:10 »
Mam prośbe - jeśli ktoś będzie widział powtórke tego programu to niech zwróci uwage na jego nazwisko. Albo jeśli wiecie, kiedy go powtarzaja to napiszcie. Ja bardzo bym chciala czegoś się o nim dowiedzieć.
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #10 : 2002-11-08, 18:39 »
A na stronie nie ma nazwiska?
Zapisane

Saba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #11 : 2002-11-08, 18:46 »
Ok, doszukalam sie dopiero w komentarzach. Mam nadzieje, ze to na pewno o niego chodzi - Adam Adamski :?:
Zapisane

myszka

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #12 : 2002-11-08, 18:52 »
Super realistyczne i na 100% prawdziwe nazwisko - od razu widać  :lol:
Zapisane

Saba

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #13 : 2002-11-08, 19:05 »
Właściwie czemu nie? Często zdarza się, że rodzice dają dziecku imie podobne do nazwiska. Np Piotr Piotrkowski. A w ogóle jest taki fotograf: Adam Adamski
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #14 : 2002-11-08, 19:23 »
Nie rozumiem jak można oddać psa dlatego, że z kimś spał. W najgorszym przypadku chyba można psa wygonić z łożka do legowiska?!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy w Toku
« Odpowiedz #14 : 2002-11-08, 19:23 »

myszka

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #15 : 2002-11-08, 19:36 »
Cytat: Saba
Właściwie czemu nie? Często zdarza się, że rodzice dają dziecku imie podobne do nazwiska. Np Piotr Piotrkowski. A w ogóle jest taki fotograf: Adam Adamski


Ale w tym kontekście to aż śmiesznie brzmi...  :) Zresztą, nie dziwiłabym się, gdyby facet chciał być anonimowy ;)
Zapisane

majka1

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #16 : 2002-11-08, 19:38 »
a czy to na pewno był lekarz psychologii, oczywiście tak na marginesie  8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #17 : 2002-11-08, 21:51 »
Majka, to nie był lekarz, to był cudotwórca z Kozich Bobków Małych  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Galja25

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #18 : 2002-11-08, 23:27 »
Nie ma lekarza psychologa, jest tylko psycholog. Lekarzem jest psychiatra. Taka jest miedzy nimi różnica. Psycholg leczy tylko dusze, nie ma prawa wypisywania recept, psychiatra leczy ciało, umysł, i moze przepisywac i aplikowac środki farmakologiczne.

Ten pan byl psychologiem i nazwisko było na litere "D".

"D" jak d.pek !!!
Zapisane

Galja25

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #19 : 2002-11-08, 23:28 »
Kozich Bobków Małych? To miejscowość w gminie Kozia Wólka, powiat Zimna Wódka???
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #20 : 2002-11-09, 09:08 »
Przecież każdy płacze po psie. To normalne. Zwierze staje się członkiem rodziny. To oczywiste, że nie płaczemy tak bardzo jak po bliskich ludziach. Według mnie kto nie opłakuje swojego psa jest bez serca
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy w Toku
« Odpowiedz #20 : 2002-11-09, 09:08 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #21 : 2002-11-09, 11:04 »
No, troche dziwne(w tym przypadku) nazwa Adam Adamski...
trochę podejrzane...
Zapisane

Puppy

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #22 : 2002-11-09, 12:10 »
cieszmy się że nie nazwał się James Bond... wtedy to dopiero byłoby podejrzane  :hyhy:
Zapisane

majka1

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #23 : 2002-11-09, 13:58 »
Galija napisałam "lekarz psychologii" bo tak było napisane na końcu jakiegoś programu w polsacie a dotyczyło to gościa x.x. który w tym programie "grał" eksperta psychologa  :lol:  był podobnego pokroju co wspomniany powyżej lekarz psychologii z rozmow w toku  8)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #24 : 2002-11-13, 13:48 »
NO PEWNIE! Oczywiście wszyscy oglądali, tylko nie ja! Kurka! Monika nigdy nic nie ogląda. I nie może się wypowiedzieć. Ja, jak zwykle sprzątałam psie kłaki z kanapy, prałam pościel wypaćkaną przez sukę, sprzątałam królicze bobki, wycierałm gówniarze nos, prałam mężowi gacie, obcinałam Wasylowi pazury, odrobaczałam psy (a może dziecko?) i jedną ręka mieszałam, żeby się psie żarcie nie przypaliło przy gotowaniu. (W tzw. międzyczasie piłowałam soboie pazurki  :lol: ) I JESTEM POSZKODOWANA I ZUBOŻAŁA EMOCJONALNIE, BO NIE MAM CZASU NA ROZMOWY W TŁOKU. Kurrrrrde, oddam cała szóstkę do schroniska. No i popłaczę tylko tydzień. Chyba, że któraś chce mojego faceta - nie pyskaty, dość miły, pracowity, nie ma łupieżu ani pcheł, nie brudzi się przy jedzeniu, tylko skubaniec strasznie chrapie. Łapie się któraś?
Zapisane

Monik@

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #25 : 2002-11-13, 13:52 »
Boże, dobrze że krów nie muszę doić. JESZCZE NIE!!!!!!!!!!!!!!!! Mój facet wychodzi z założenia, że jak się baba nudzi, to się jej darowuje następne zwierzątko!
P.S. Na jutro mam obiecane skany zdjęc z Tybetu! Krzyżówka yeti z bezwłosym meksykańskim! Cieszyta się?
Zapisane

Galja25

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #26 : 2002-11-13, 14:07 »
PEWNO, ZE SIE DZIOŁCHY CIESZOM, A JAK!!!
Zapisane

majka1

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #27 : 2002-11-13, 14:07 »
Wiesz co ja mam podobnie opiekuję się dówjką kompletnie niezaradnych życiowo istot (TZ i Lota), pracuję, studiuję, remontuję, sprzątam gotuję piorę i też nie mam czasu na Rozmowy w Toku ale takiego odcinka to bym sobie nie wybaczyła jakbym nie obejżała.  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy w Toku
« Odpowiedz #27 : 2002-11-13, 14:07 »

Monik@

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #28 : 2002-11-13, 14:10 »
Majka biduleczko! Ja mam sześć takich istot!!!!!!!!!!!!!  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Rozmowy w Toku
« Odpowiedź #29 : 2002-11-13, 22:00 »
Caly TVN - Kreca. Prosza ludzi by sie klucili by sprawic by program stal sie atrakcyjny i ludzie o nim dyskutowali. Z reszta udalo im sie - dyskutujecie o tym  :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.172 sekund z 27 zapytaniami.